|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:18:45   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: acudesa

Pa, ja želim biti sigurna u njega i nastojim na taj način da ga iskontrolišem i mislim da kroz njegove kontakte mogu mnogo saznati o njemu, i mislim da ako nešto postoji da bih to odmah kroz njegove poruke ili pozive to saznala.
mislim da je pregledanje mobitela odlična stvar i čestitke autorici temeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:19:32   
Lalana
Ja da, ali iz ciste znatizeljeuser posted image
On moj- pa ne znam je li svega 3 puta otvarao porukeuser posted image , nesto ga to ne zanima.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:20:35   
acudesa
Moram dodati da sumnjam u njegovu vijernost u posljednje vrijeme (odkako sam non-stop na RR) i zato vidim spas u -mobiteluuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:22:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

Moram dodati da sumnjam u njegovu vijernost u posljednje vrijeme (odkako sam non-stop na RR) i zato vidim spas u -mobiteluuser posted image user posted image user posted image

hmmmmmmmuser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
9.10.2009 23:22:37   
acudesa
Ko zna ko se krije "ispod" Muje?user posted image user posted image user posted image
(možda i Izabelauser posted image user posted image )

< Poruku je uredio acudesa -- 9.10.2009 23:26:55 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
10.10.2009 15:14:29   
dana3
IZVORNA PORUKA: acudesa

Ko zna ko se krije "ispod" Muje?user posted image user posted image user posted image
(možda i Izabelauser posted image user posted image )








pa nije dzaba IZAbelauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
10.10.2009 15:26:58   
reallove
ponekad pogledam njegov mobitel da vidim sta ima novouser posted image a on moj nikada ne pregleda

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
11.10.2009 13:54:21   
Hocu bebu
user posted image user posted image kako sam se nasmijala cuj sta ima novo, ista si ja, nikad ne cackam u smislu da trazim kakvu trebu unutra, nego da vidm da mi seka slucajno nije na njegov pisala posto mi je nestalo kredita!

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 20:02:54   
dana3
Kad smo kupili sinu igracku traktor toliko smijesno svirena zvuci da smo snimili kkao signal za sms i sad se smao saltamo i valjamo od smijeha a napisemo svasta.ne bi covjek rekao prava poruka hahahhahahahaahhahahahah.da i dalje se kotrolisemo u odredjeno vrijeme i dajemo izvjestaje hahahaahaaaha

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:11:04   
Dida79
Ma ja to ponekad,samo malo virnem.A da li on moj mobitel pregledava to ce te morati pitati njega,jer ni on nezna da ja na njegovom ponekad inventuru napravim.user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:13:55   
acudesa
joj, mm zaključao mobilniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a, ja to tako volimuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:15:22   
Dida79
Izvuci iz njega sifru kako znas i umijes.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:15:31   
dana3
IZVORNA PORUKA: acudesa

joj, mm zaključao mobilniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a, ja to tako volimuser posted image user posted image





sakri se pa virni gdje kljuc ostavlja!Tako sam i jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:16:00   
reallove

IZVORNA PORUKA: acudesa

joj, mm zaključao mobilniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a, ja to tako volimuser posted image user posted image

user posted image user posted image moj srecom nikad ne zakljuca samo nekad mu ja trazim mob.a on kaze,a zasto ce ti moj mob.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:19:00   
noaa
Njegov mobitel je i moj mobiteluser posted image user posted image user posted image stalno ga pregledamuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:19:51   
acudesa
to je samo zabava, hajd boga tiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:21:04   
acudesa
Ja se na mm uopšte ne ljutim što ga je zaključao, i meni drago..rahatniji smo ovakouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:21:13   
reallove

IZVORNA PORUKA: noaa

Njegov mobitel je i moj mobiteluser posted image user posted image user posted image stalno ga pregledamuser posted image

a moj mobitel je moj mobitel i ne pregleda ga mmuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:22:31   
noaa
normalno da je zabavauser posted image ja to onako uz kavu umjesto novinauser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:24:13   
noaa

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: noaa

Njegov mobitel je i moj mobiteluser posted image user posted image user posted image stalno ga pregledamuser posted image

a moj mobitel je moj mobitel i ne pregleda ga mmuser posted image

reallove podrazumjeva se ja sam svoj donijela kad sam se udala,a on je ovaj kupio u braku od zajednickih parauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
5.12.2009 23:29:21   
Anoniman
Ja sam nekad gledala, sad više ne. Rađe pročačkam njegov fb profil i izbrišem neke " prijateljice" user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
11.12.2009 13:36:09   
hanin
Ja ne gledam suprugov mobitel, niti on zaviruje u moj. Mislim da svako treba zadrzati pravo na svoju privatnost. Ako neko hoce nesto uraditi, iznaci ce nacin za to, bez obzira pratimo li mi sta on/ona radi ili ne.

_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
11.12.2009 13:49:11   
Anoniman
Nismo znatizeljni da sad nesto "cackamo" jedno drugom po mobitelima, mailovima....ali isto tako nemamo ni tajni. Njegov mob. bude u mojim rukama kao i moj u njegovim, jer igramo neke igrice, ili npr. neko od prijatelja posalje sms namjenjen oboma, i tako...Mislim ,nema tajni, ali ni radoznalosti.
A ako je "od tog posla" sakrice on to, nece biti bas tako ocigledno, a poslije se opet sve sazna kad se najmanje nadamo.....

(odgovor članu hanin)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
11.12.2009 14:20:22   
samedi
Iako znam da se poruke i pozivi mogu izbrisati,opet se nekad ne mogu suzdrzati pa zavirim malo u imenik i poruke,ali to je jaaaaaako rijetko jer vecinom nosi mob svugdje sa sobom,kao i ja.
A on "valjda" ne pregleda moj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pregledate li suprugov mobitel ili on vaš?
11.12.2009 14:28:13   
milomoje
Hmm sve mi ide u glavu iz kojih svih mogucih razloga gledamo mobitel,pa tako i ja ponekad dok nisam skontala da on ustvari brise samo pozive i poruke njegove upucene sestri i sestrine njemu...sta sad? Koja nebuloza, ne biih to ni znala ali po raportima svih poziva i poruka koje dolaze kuci sam to uocila heheh Zbog cega? Mozda me tracaju "fino" hahah...uzas, koja glupost...

< Poruku je uredio milomoje -- 11.12.2009 14:29:30 >


_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *