|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Liječenje kod dr. Mehmedbašića
20.6.2009 22:34:34   
lamama
draga maida kod mene je problem u začepljenim jajovodima, imala sam 2 vanmaternične trudnoće, obje sa desne strane tako da mi je desni jajovod odstranjen, i jednu trudnoću koja je bila u maternici ali plod nikada nije oživiouser posted image user posted image , u oktobru sam radila laparoskopiju i očepljen mi je tom prilikom lijevi jajovod, poslije toga imala stimulacije klomifenom, na koji odlično reagujem, ali ništa, prije mjesec imala histeroskopiju, jer je doktor sumnjeo u septum u maternici, ali sve je uredu, neki dan sam dobila i nalaz sa patohistologije i sve OK, u julu mi se doktor vraća sa godišnjeg pa ćemo vidjeti šta dalje, ma i ja sam svešta prošla, ovo mi je bila peta operacije pod opštom, a treća u godini, ma užas, ali šta ću valje mi se boriti za user posted image koju toliko želim, eto ukratko o mom slućaju, sve ostalo je uredu za sada, homoni, ovulacija, brisevi.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Liječenje kod dr. Mehmedbašića
20.6.2009 22:42:12   
breskvicaa
draga moja tako mi je user posted image user posted image potpuno se saosjecam sa tobom jer sam se i sama napatila oko ove svoje situacije pogotovo kako sam se udala a tome ima cetvrta godina i bas mi je drago da sam te upznala

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Liječenje kod dr. Mehmedbašića
20.6.2009 23:17:03   
lamama
draga maida i meni je uvijek drago da nekoga novog upoznam, pa bar i preko interneta i da razmijenim iskustva, možeš da navratiš i u čekaonicu mi trudilice tamo časkamo o svemu i svaćemu svakodnevno, sretno dragauser posted image user posted image user posted image user posted image , puno, puno sreće ti želim.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Liječenje kod dr. Mehmedbašića
2.2.2012 19:53:52   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: orhidejaa

Postovane,

Vec  godinu dana  pokusavamo dobiti bebicu al od toga nista.Ja i moj muz odlucili smo da odemo narednih dana na pregled kod dr. Mehmedbasica pa me zanima da li neko od vas ima iskustva sa navedenim doktorom te da li je neka od vas zajedno sa muzem isla na savjetovanje kod dr. i kako je sve izgledalo.Ustvari neznam dal je bolje da idemo zajedno na konsultacije das vidimo odakle poceti il da ja prvo pocnem sa pregledom i vadenjem nalaza.Molim vas sa vasim primjerom da nam pomognete, sta i kako dalje te kako vam se cini dr. Mehmedbasic.Hvalaaaaa



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *