|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:25:41   
Skvo RR
Oborila sam cipele danas....user posted image  U Simeckom.....auuu....sto su dobre!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:25:45   
acudesa
Slikaj, postavljaj, ne boj seuser posted image ...baš bih voljela vidjeti....i ove stare sličice su mi super

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:28:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

aaaaaaa sutra ću ja svoj repertoar da slikam...a ako budme i tašne slikala sa svakom cipelom ima da zagušim forum user posted image user posted image user posted image user posted image

e majkemi mene sramota ovoga mog muža...još imam obraza da kažem...ja nemam šta da obujem...a svaki 8.mrat tašnu ga opelješim user posted image user posted image user posted image user posted image pored poklona ''''''''iznenađenja''''''''


uh, ja ne mogu slikati, sve su mi se nekako ofucale, vrijeme za kupovinu novih pa ce onda slikeuser posted image inace, posto sam visoka 1.82cm kod mene je sva obuca ravna, znala sam kupiti ponekad nesto sa peticom al to bih obukla 2-3 puta i skontala da se ne isplati. inace puno vise volim sandale i cizme od cipela, a od cipela uglavnom nosim baletanke. volim i dobre i lijepe tene, recimo modele pume

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:31:46   
leona81
uh i ja kad slikam postavljam...u potrazi sam za povoljnim baletankama i tenama...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:31:59   
Hanady RR
moja teacher ja ti imam obuće što je samo po jednom obuvena...kao za neku priliku...sram me bilo...a ove što sam izderala te odmah idu u kantu ionako mi gužva u ormariću samo jedan je moj a drugi za sve ostale ukućane i goste.user posted image

E ja baletanke volim pravo...sa njima nikada nigdje ne kasnim...i još gore samo u ravnom znam vozit...koma...ja sa štiklom vazda propadam negdje user posted image






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:34:27   
Skvo RR
user posted image


Evo ih!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:36:48   
Hanady RR
uh skvo...mlogo dobro...snimnjene su već...al ja sad tražim sive cipe i tažnu...sivo je hit a i da im uz mantilić idu user posted image joj što ja volim 8.mart.user posted image




Loading...user posted image to je moj mantilić


< Poruku je uredio Hanady -- 24.3.2010 0:40:05 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:39:42   
acudesa

Skvo, te su cipele mrak...samo bih ja sebi malo višu petu, a baš mi se sviđaju



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:42:10   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

uh skvo...mlogo dobro...snimnjene su već...al ja sad tražim sive cipe i tažnu...sivo je hit a i da im uz mantilić idu user posted image joj što ja volim 8.mart.user posted image




Loading...user posted image to je moj mantilić


joj, hanady, jesi smršala ženo


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:42:36   
Skvo RR
E hanady super ti je mantilic, a sive nisam vidjela....
Moram i ovo dopisati, sutra odoh po jedne smedje ostavila sam ih, MM sam rekla da me iznenadi i da lovu za njihuser posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:43:06   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

uh skvo...mlogo dobro...snimnjene su već...al ja sad tražim sive cipe i tažnu...sivo je hit a i da im uz mantilić idu user posted image joj što ja volim 8.mart.user posted image




Loading...user posted image to je moj mantilić


joj, hanady, jesi smršala ženo



Od banana!user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:43:32   
noaa
Hanady ja imam ovakve cipele kao ova zenska sa slike malo je veca stikla nekih 15cm

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:43:36   
Hanady RR
ma acudesa ne zezaj me bona...ovo je iz kataloga...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nego mi sad naumpalo koliko sam za njim kukala na forumu user posted image user posted image user posted image user posted image

a još nije pronosan...čeka adekvatnu kombinaciju



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:46:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

E hanady super ti je mantilic, a sive nisam vidjela....
Moram i ovo dopisati, sutra odoh po jedne smedje ostavila sam ih, MM sam rekla da me iznenadi i da lovu za njihuser posted image user posted image user posted image !


ja imam 3 smeđih...nemam kud sad sa njima user posted image user posted image user posted image user posted image
al imam i bellisime mantilić sa smeđim kobinacijama...možda bude ta pasala za nedeljsno druženje...user posted image user posted image user posted image user posted image

joj roknut ću se pola stavri obuć nemogu iz ormara...šta pola ....ništauser posted image sreća nije mi noga narasla kao nekima user posted image user posted image user posted image user posted image inače bi i nad cipelarom plakala user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:47:13   
acudesa
Naredna kafa-sive cipele (ovo je samo da me Višnja ne ružiuser posted image ) i mantilčić-važi

< Poruku je uredio acudesa RR -- 24.3.2010 0:48:07 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:50:37   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Hanady

sreća nije mi noga narasla kao nekima user posted image user posted image user posted image user posted image inače bi i nad cipelarom plakala user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image avaj, ovo ona meni, Et tu, mi fili, Hanady


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 0:53:21   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Hanady

sreća nije mi noga narasla kao nekima user posted image user posted image user posted image user posted image inače bi i nad cipelarom plakala user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image avaj, ovo ona meni, Et tu, mi fili, Hanady



zato ti možeš obuć sve iz ormara...ako mi banane ne pomognu...Karabeg hoće sigurno user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 1:43:56   
veeseelaa
evo i mojih novih modela, vijesnici proljeća - ljetauser posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 24.3.2010 1:44:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 10:36:18   
ivana st
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo i mojih novih modela, vijesnici proljeća - ljetauser posted image user posted image user posted image

user posted image




Ove su predobre user posted image user posted image ! Ja obožavam puno petu za svaki dan, tanke štikle su mi za posebne prigode. Ovo je prava sportska elegancija!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 11:04:32   
ivana st
user posted image

user posted image

Ovo su moje cipele na punu petu, posebno sam zadovoljna sa ovim sandalama, kad sam u njima kao da po vodi hodam.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 11:20:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ivana st

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo i mojih novih modela, vijesnici proljeća - ljetauser posted image user posted image user posted image

user posted image




Ove su predobre user posted image user posted image ! Ja obožavam puno petu za svaki dan, tanke štikle su mi za posebne prigode. Ovo je prava sportska elegancija!


joj veeseelaa, ove su preslatke, jos samo da su ravne, bila bih 2 metra u njima user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 14:30:38   
leona81
vesela ima li ovih sad u office shoes? ja trazim ovakve, jesu li udobne?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 14:33:06   
acudesa

IZVORNA PORUKA: ivana st

user posted image

user posted image

Ovo su moje cipele na punu petu, posebno sam zadovoljna sa ovim sandalama, kad sam u njima kao da po vodi hodam.


meni se ove sviđaju

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 16:47:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: leona81

vesela ima li ovih sad u office shoes? ja trazim ovakve, jesu li udobne?


ima mila, na nekom su sniženju i koštaju samo 35,00 KM a trebalo bi da su udobne, ja ih zasita nisam još nosila pa ti pouzdano ne mogu tvrditi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Obuća....udobnost, modeli, gdje kupiti
24.3.2010 16:49:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ivana st

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

evo i mojih novih modela, vijesnici proljeća - ljetauser posted image user posted image user posted image

user posted image




Ove su predobre user posted image user posted image ! Ja obožavam puno petu za svaki dan, tanke štikle su mi za posebne prigode. Ovo je prava sportska elegancija!


joj veeseelaa, ove su preslatke, jos samo da su ravne, bila bih 2 metra u njima user posted image


nisam ni ja baš malena al volim visoku petu
Inače volim raznoliku obuću, idem iz krajnosti u krajnost
Kad je mama vidjela ove zavalila se od smijeha, kaže prešarene al me su baš slatke

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *