|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
7.7.2009 16:14:30   
lejlaze
mi smo koristili niveu za djecu, zadovoljna sam. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 10:52:47   
mivica
Ne znam vase iskustvo, ali mi smo se nedavno vratili s mora. Bila sam kupila nivea baby sa faktorom 30, pa sam uzela i 50 kasnije. Medjutim, nivea je katastrofa. Dijete samo sto dotakne vodu, ona spadne i vec ga je sunce bilo malo uhvatilo, pa sam kupila tamo u dm-u neku nepoznatu. Uglavnom, cula sam da je pravo dobra day long, nema je u svim apotekama, ali navodno je medju najboljim kremama, tako da cu ubuduce pokusati s njom!

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 10:56:44   
Anoniman
Ja sam mu isto kupila niveu faktor 50...posto ga ja mackam i kada idemo setati...a te kreme treba nanjeti 30 min. prije izlaganja suncu pa onda svakih narednih pola sata ako se zeli potpuni efekat zastite

(odgovor članu mivica)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 11:04:25   
abh
Ja sam kupila Chicco kremu 50 faktor. Pise da moze od 0 mjeseci. Bili smo kratko na moru, mazala sam ga, doduse bili smo stalno u hladu. Bila sam zadovoljna.

_____________________________

Omar, 13.12.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=236

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 11:21:56   
chicco mama
gdje si našla faktor 50 ja nikako ne mogu našla sam 30

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 11:38:31   
Gigana
ja sam koristila nivea baby SPF 50 i bila sam prezadovoljna.  Ali stalno sam ga mackala i nigdje nije ni pocrvenio.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 11:39:53   
chicco mama
kupila sam i tu jer nisam nasla chicco 50 f a da li si koristila mlijeko poslije sunčanja ili samo običnu kremu

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 12:08:51   
milenium
I JA SAam kupila nivea f 50 onu malu za djecuuser posted image

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 13:54:46   
teta berta
sad stvarno ne znam šta da kupim...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 15:50:51   
mivica
Kupi faktor 50 svakako, a kojeg proizvođača, to sama odluči. Eto vidiš iskustva su različita! Eto već sam rekla za niveu, meni nije odgovarala. Pa nisam mogla svaki cas mazati dijete, nije htio izaći iz čamčića, a tu vrlo brzo spadne krema user posted image  Uglavnom, što gušća krema to bolja. U principu ja sam gledala da kupim kremu od proizvođača koji se bavi proizvodnjom samo tih preparata za kožu i tijelo.To su ti Avene, Vichy, Day Long, i mnogi drugi.

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
8.7.2009 16:03:57   
anitaMO
milenium samo ponesi rodni list za bebu možeš slobodno na more.išla sam i ja sa svojom kad joj je bilo 5 mjeseci,
teta berta vichi probaj.pitaj u ljekarnoj.user posted image


_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.7.2009 22:38:27   
Visnja RR
Koristila sam za Asju Nivea 30...njom sam je mazala jos u sobi... gusta je jako i bude sva bjela u pocetku dok se skroz ne upije... na plazi bih je mazala sa 20 svakih 20 minuta...
Namjerno nisam koristila 50 jer  su vecina pedijatrica protiv njih pogotovo za bebe do 2 g...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.7.2009 22:43:25   
teta berta
Znali itko kakva je chicco spf 30 meni to preporučila žena u apoteci....

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.7.2009 22:44:35   
Hanady RR
to sa rodnim listom nije baš pametna prijedlog, naime moja kolegica je prošle godine otišla i prešla granicu al na povratku u ulasku u BiH pravo je problema imala,  4 sata bili u policiji u HNK

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.7.2009 22:47:29   
lida
Mi smo ove godine koristili  chicco spf 30 i prezadovoljni smo naravno cesto smo se mazali i legili u hladu

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.7.2009 22:47:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Koristila sam za Asju Nivea 30...njom sam je mazala jos u sobi... gusta je jako i bude sva bjela u pocetku dok se skroz ne upije... na plazi bih je mazala sa 20 svakih 20 minuta...
Namjerno nisam koristila 50 jer  su vecina pedijatrica protiv njih pogotovo za bebe do 2 g...


Zasto?


(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.7.2009 22:50:56   
mynxlee
Sad kad smo bili kod doktora pitali smo vezano za kreme za suncanje i rekao je da se u apoteci uzme krema sa zastitnim faktorom 35 i gel protiv komaraca, sve sa naznakom da je za bebe.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.7.2009 22:54:00   
Hanady RR
Ma bebu do godinu dana netreba ničim mazati to i doktori preporučuju naime one su osjetljive i mogu se izazvati alergijeske reakcije a kako beba sa tim da se izbori. Bebu dobro zaštiti od sunca, stalna hladovina i samo na nogice i rukuce malo kreme meni doktorica preporučila nivea faktor 50 + i mazati samo 1 dnevno do plaže da sunce ne oprži beburu dok ide u kolicima i nosiljci do plaže.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
11.7.2009 23:00:56   
Anoniman
jasno je meni da bebu ne treba izlagati suncu...ne idem se ni ja kupati nikada po najgorem suncu...tj. od 12-4...a bebu bi sigurno drzala u hladovini...al' mi nije jasno ovo sto Visnja napisa sto su joj pedijatri rekli za faktor 50

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
12.7.2009 9:40:34   
new mama
Ja sam Ajnu mazala niveom faktor 50 sad kad smo bili na moru,namazem je malo u sobi,a i uvijek kad sam je htjela u vodu ili bazen namazem je i ubacim,a bila je na suncu i kad je jace i slabije i hB nigdje ni tackice,cak malo dobila i bojice,a mazala sam je komplet za svaki slucajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
12.7.2009 10:36:22   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

jasno je meni da bebu ne treba izlagati suncu...ne idem se ni ja kupati nikada po najgorem suncu...tj. od 12-4...a bebu bi sigurno drzala u hladovini...al' mi nije jasno ovo sto Visnja napisa sto su joj pedijatri rekli za faktor 50


kad smo bili u onoj emisiji "zabranjeni forum" glavna pedijatrica sa Koseva (zaboravih ime) je pricala kako je bila na nekom seminaru vani... i kako se doslo do zakljucka da su kreme sa faktorom 50 jako stetne za njeznu bebinu kozu jer imaju preagresivne hemikalije koje stite kozu.... to je ok za djeciccu preko 2 g...
mada se  i tada smatra  da je bolje  mazati cesto ali sa slabijim faktorom (do 30 ili 20)... u prvoj godini cak i izbjegavati kremu i drzati bebu u debeloj hladovini...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
12.7.2009 11:54:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

jasno je meni da bebu ne treba izlagati suncu...ne idem se ni ja kupati nikada po najgorem suncu...tj. od 12-4...a bebu bi sigurno drzala u hladovini...al' mi nije jasno ovo sto Visnja napisa sto su joj pedijatri rekli za faktor 50


kad smo bili u onoj emisiji "zabranjeni forum" glavna pedijatrica sa Koseva (zaboravih ime) je pricala kako je bila na nekom seminaru vani... i kako se doslo do zakljucka da su kreme sa faktorom 50 jako stetne za njeznu bebinu kozu jer imaju preagresivne hemikalije koje stite kozu.... to je ok za djeciccu preko 2 g...
mada se  i tada smatra  da je bolje  mazati cesto ali sa slabijim faktorom (do 30 ili 20)... u prvoj godini cak i izbjegavati kremu i drzati bebu u debeloj hladovini...



To nisam znalauser posted image ...ja svog stalno mazem s 50user posted image ...i to jos prakticno napravili pakovanje pravo...onako malo..
Hvala na infu...ali bi to trebali svakako pisati na kremama...bezveze im to pravo...dodje mi da ih naruzimuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
12.7.2009 13:49:49   
teta berta
E višnja bas ti hvala sto si to podjelila s nama. A oni lopovi jos izmislili i neke 50 +... Mi cemo uzeti najvjerovatnije neku 30 i mazati se vise puta, sad je samo da odlucimo koju...user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
12.7.2009 17:36:45   
chicco mama
Ja sam kupila chicco faktor 30 jer nisam nasla 50 ,imas u iani i to u spreju 16 km.Nakon toga kupim i niveu 50+ za bebe tako da sad ne znam koju cu .Također imaju chicco mlijeko poslije sunčanja 18 km razmisljam i to da kupim nije losa stvar jeli iko probao?

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Krema za suncanje za bebe?!
13.7.2009 13:52:06   
emma.L
Nakon 10 dana kupanja i plutanja u šlaufu Emily se vratila bijela kakva je otišla uz pomoć Nivea baby mlijeka SPF 50. Ja sam inače jako svijetle puti, ali ovo je prvi put da nisam izgorila, nego sam s tim mlijekom lagano tamnila i evo finu boju nabacila. Nju sam sklanjala sa sunca ako nije u vodi, a ja sam uspjela leći na sunce par puta po par minuta kad bi ona zaspala u hladu user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *