|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muzičko obrazovanje djece
29.9.2010 10:08:34   
amdi
:))) sad ce ovo doci kao reklama. Ja radim u osnovnoj muz. skoli na Ilidzi i imamo pripremni razred gdje se dijete moze upisati kad zavrsi 2. razred osnovne skole. Tu je i tzv. muzicka "igraonica" gdje su mladja djeca, a otprilike se upisuju od 1.-og ili 2.-og razreda osnovne skole. Za muzicku skolu Novo Sarajevo znam da imaju balet za male od 3 godine, a za ostalo nisam sigurna...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Muzičko obrazovanje djece
29.9.2010 11:51:44   
R&T@
Pratila sam i na ovoj temi da je u Sarajevu donja starosna granica treci razred osnovne skole...

Ali ja govorim o predskolskom uzrastu...
U studiju je bio djecak od 5 godina koji je polaznik te skole...

Koliko sam shvatila upis je u toku i naredne sedmice pocinju casovi za tu pripremnu grupu...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Muzičko obrazovanje djece
29.9.2010 20:46:08   
acudesa
Lijepa muzika oplemenjuje ličnost
Svako dijete treba pustiti da svira, pjeva plese...
ko plese i plače-niko, svi su sretni i raspolozeni...
moj malac je "landarao" svime sto stvara tonove...bilo bi mi drago da ga nekad upisem u muzicku, mislim da samo moze koristiti...a koji instrumentuser posted image
ne bih voljela da odabere onaj koji mu je babo odabrao...user posted image

ahahah...
a, ja pomalo sviruckala gitaruuser posted image ..mislim da bi trebao da zavoli bar jedan instrument

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Muzičko obrazovanje djece
30.9.2010 9:15:37   
Crvena
IZVORNA PORUKA: tajra

Maloprije sam cula na TV da pri osnovnoj muzickoj skoli Mladen Pozajic u Sarajevu radi i predskolsko odjeljenje...
Dvije mladje zene su divno govorile o njihovom radu, ali nisam uspjela sve cuti...
Casovi su dva puta sedmicno u vecernjem terminu (od 19:15 do 20:15)...

Ne uspijevam otvoriti njihovu stranicu, a bas me zanima...

Da li neka od vas nesto zna o tome???

Nazalost, nisam gledala prilig od pocetka, ali ideja zvuci primamljivouser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Muzičko obrazovanje djece
19.12.2010 14:03:10   
Adana
Negdje u Strosmajerovoj ulici u Sarajevu ima neka organizacija, ali nisam sada sigurna za naziv, mozda Izvor... Ali to se lako da provjeriti. :)
Ima teta, mislim jedna, koja je magistrirala nesto vezano za poducavanje djece predskolskog uzrasta muzke. :) Nisam sigurna da li je "nasa" ili strendzerka...

Uglavnom od kraja januara krece novi ciklus koji traje 10 sedmica i mislim da je 33KM ako se ide 1x sedmicno. Cas traje 45 minuta. I ima pravo male djecice. Od prijateljice mali ide, a njemu su 33 mjeseca. Valjda je vise na bazi igre i upoznavanja sa instrumentima, tonovima i sl., uce i neke pjesmice i teti je vazno da dijete prisustvuje, ne mora da sjedi na mjestu, moze i da plese, krece se... :)

Toliko za sada znam. :) Otici cu nekada u januaru da vidim gdje je tacno i ostale potankosti...
Ako nista fina priprema djeteta za mozda muzicku skolu. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Muzičko obrazovanje djece
19.12.2010 17:38:59   
R&T@
Hvala, Adana...
Javi ako nesto saznas...

Ja nazalost nikada ne odvedoh svoju u osnovnu skolu (pisala sam o tome), a bas sam imala namjeru...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Muzičko obrazovanje djece
19.12.2010 17:40:26   
Adana
Javim svakako, pa mozemo skupa ici. :))user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Muzičko obrazovanje djece
26.1.2011 15:58:01   
belmica
U OMŠ Mladen Pozajić ima "MALA ŠKOLA MUZIKE" za djecu od 4 do 7 godina
da li je neko vec vodio dijete tamo

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Muzičko obrazovanje djece
26.1.2011 17:19:47   
R&T@
IZVORNA PORUKA: belmica

U OMŠ Mladen Pozajić ima "MALA ŠKOLA MUZIKE" za djecu od 4 do 7 godina
da li je neko vec vodio dijete tamo



Moja bolna tacka... sve hocu, ali mi se ne da...
Javi ako sta saznasuser posted image

IZVORNA PORUKA: Adana

Negdje u Strosmajerovoj ulici u Sarajevu ima neka organizacija
(...)  Otici cu nekada u januaru da vidim gdje je tacno i ostale potankosti...
Ako nista fina priprema djeteta za mozda muzicku skolu. :)


Adana, jesi li saznala vise?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Muzičko obrazovanje djece
26.9.2011 14:50:38   
Hurma
davna tema... ima li nesto za djecu od nekoliko godina... moj mališa ne ide u vrtic... pa bih voljela da ga upišem negdje... prvenstveno jer voli muziku i instrumente... a ujedno da upozna i drugu djecu... i malo se zanima u predstojecim zimskim danima...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Muzičko obrazovanje djece
14.2.2012 20:09:05   
violin
Evo odgovora na pitanje o Maloj skoli muzike koja je svojevremeno djelovala pri Osnovnoj Muzickoj Skoli Mladen Pozajic, a danas djeluje u novim prostorima. Princip naseg druzenja sa djecom je da im se, prije svega, priblizi klasicna muzika kroz igru, te da im se pruzi mogucnost najranijeg muzickog obrazovanja kroz upotrebu niza uspjesnih, te internacionalno priznatih metoda. Vise informacija o radu skolice mozete dobiti na nasoj facebook stranici (Mala skola muzike), gdje nas mozete i direktno kontaktirati u vezi upisa i ostalih detalja.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Muzičko obrazovanje djece
19.1.2013 0:01:28   
muzika_7
Trenutno je aktivna i Mala muzička radionica - igraonica za djecu od 3 - 6 godina. U toku je formiranje novih grupa. Termin - ponedjeljak 17:30 i 18:30h. Cijena 25 KM mjesečno. Adresa Gradačačka 7, tel: 063 477 598 .user posted image

(odgovor članu violin)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Muzičko obrazovanje djece
3.11.2015 11:39:28   
Massa
Zdravo, da li imate informacije o sadašnjem stanju obrazovanja u gardu za uzrast 3+ godine? hvala

(odgovor članu muzika_7)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Muzičko obrazovanje djece
3.11.2015 13:44:41   
salmy

IZVORNA PORUKA: Massa

Zdravo, da li imate informacije o sadašnjem stanju obrazovanja u gardu za uzrast 3+ godine? hvala

Muzicka radionica Note..negdje u Azize Sacirbegovic

(odgovor članu Massa)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *