|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 10:37:14   
Anoniman
Pozdrav cure. I meni treba jedan savjet. Zaposlena sam, majka jednog dječaka od 4 godine. Radim puno radno vrijeme, kada dođem kući slijede kućanski poslovi, pokušaji da što više vremena posvetim djetetu i sad sam već, kao rezultat takvog tempa, jako isrpljena, ali mi nešto ne da da popustim malo posebno kad je dijete u pitanju. Moj muz također radi, nešto kraće od mene vremenski, dođe kući prije mene i onda čitavo popodne samo šeta iz jedne sobe u drugu, leži, pomogne i uradi što mu kažem, ali njemu je, po mom mišljenju, jako dosadno, mislim da ima previše slobodnog vremena. Kao rezultat toga vječito se glupira, smara me nekim dječijim izjavama, zezancijama. Ako se igra sa malim to je samo vika i glupe igre, uglavnom korisno ništa. Molim ga nekada da barem on ne viče toliko jer mi glava ponekad hoće da pukne, ali to do njega slabo dopire. Onda mene, kako sam rekla, po cijeli dan zadirkuje glupostima. Ako mu to kažem, krivo mu. Za sada trpim to, ali me toliko to umorila i dalje me umara. Inače živimo u kući sa njegovim, sprat više što me dodatno umara jer su stalno tu prisutni. Tako mi treba vremena za sebe i za dijete nasamo i tako želim da moj muž ima neku još obavezu da izađe malo iz kuće i ne provodi po cijeli dan na način kako sam već rekla, jer ja ću puknuti. Tako mi treba da odem iz te kuće negdje da ni njegove stalno ne viđam i ne očekujem stalno da u svakom momentu mogu da uđu ili njemu kažu da dijete vodi njima. Ne znam kako da se postavim i treba mi savjet. Kako da sebi olakšam ovu situaciju i kako da se postavim?

(odgovor članu Sweet dream)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 10:51:48   
koka i po
nadji mu kakav hobi...ili neka svaki dan izvede dijete u setnju.
a ti to vrijeme iskoristi za punjenje baterija.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:00:12   
Anoniman
Meni mnogo nedostaje dijete, jako sam vezana za njega i zelim da je uz mene kada sam kući, da se družimo. Ali bih voljela nekako da mužu koji je poprilično nedokazan kažem da jednostavno me malo popusti sa svojim gluprijama i da se samo normalno ponaša pa da sa njim mogu i nešto ozbiljno popričat, opustit se u ljubavi i nježnosti, a ne samo provokacije kroz šalu i gluposti koje toliko idu na živce. A kad mu kažem, nastavi samo i još ako ja pokažem da mi je više stvarno udarilo u glavu, onda se nanervira na mene i ljutnja. I previše mu je dosadno i ne znam kako da to riješim.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:01:40   
Anoniman
A moram reći da nije ni za što zainteresovan. Govorim mu da ide van sa prijateljima, na piće, da ide na rekreaciju, ma ne, ništa njemu nije interesantno i neće, samo uz mene i dijete, da stvarno smori. Da se bar normalno ponaša, rijetko kad. A tako kako je njemu dosadno, i mene ograničava pa i ja kad odem negdje samo trčim da se što prije vratim da mu ne bi bilo krivo ili sl.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:08:04   
koka i po
kad odem negdje samo trčim da se što prije vratim da mu ne bi bilo krivo ili sl.



eto...dobila si odgovor na svoje pitanje.
daj mu do znanja da si i ti ljudsko bice a ne robot.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:25:29   
palachinken
Čitam i ne vjerujem

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:27:17   
koka i po

IZVORNA PORUKA: palachinken

Čitam i ne vjerujem



sto bonauser posted image
imam drugaricu koja je u istoj situaciji i vjeruj da joj nije lakouser posted image
tako da razumijem o cemu anonimna pise.user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:32:42   
bebaa
Ja je takodje razumijem....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:38:18   
palachinken
Vjerujem koko da jeste i uvijek sam pristrasna i po malo na strani žene, smatram da nije samo kurva se ili udara me problem, nego su ti neki mali, svakodnevni problemčići ustvari ono što isisava život iz nas i iz braka nam - ali trivijalnost tipa mužu mi je dosadno i to je problem za koji mi treba forumski konzilij - pa zar nije šega?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:41:06   
koka i po
ma dobro...
cesto ne znamo sami rijesiti pojedine probleme pa nam treba neko ako nista da natukne rjesenje.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:42:43   
palachinken
A rješenje je univerzalno i mnogo puta dato ovdje na forumu i u stvarnom životu - žena se treba posvetiti sebi, naći aktivnosti koje je ispunjavaju i koje su samo njene. Energija koju ispunjena, zadovoljna žena širi je zarazna. Ne kažem da će mužev smisao za humor da se promijeni, ali njen stav prema istom može.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 11:42:54   
Anoniman
Upravo tako koko i po.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Savjet ako moze..?
10.1.2015 14:03:09   
Galicia
A da popricas sa muzem bas onako otvoreno, kao sto i trebas uvijek da mu kazes sta ti smeta, sta treba da se promjeni itd.
Nek sa svojim roditeljima porazgovara, ili ti, recite im da ne ulaze u stan kad se njima cefne, i zakljucavajte vrata.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Savjet ako moze..?
11.1.2015 20:21:14   
gagala

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Nemoj da razmisljas ni o svojima ni o njegovima, razmisljaj o vama dvoma i tim malim bebama.
Budi sretna zbog onoga sto imas.
Istina, mlada si i odmah dvoje djece za vratom, to je bas bas golema obaveza i to te smara, ali samo to, vjeruj. Ostalo samo sebi bezveze tovaris na ledja.
Ne komplikuj sebi zivot!
Odluci da vise neces muzu govoriti grube rijeci, a isto to trazi i od njega.
Eto neka to bude ono od cega cete krenuti.
Lahko je iskaljivati dominaciju i tjerati svoje, ostaviti sve, raz***ati porodicu i lupiti vratima.
Valja ostati (ako ima ljubavi), suociti se i sa sobom i sa problemima koji su vas zadesili.

Pa sta ako nije svirala muzika na svadbi koja se tebi dopada...?!Pa sta?
Toliko je mnogo stvari svaka od nas prozivjela a da nije zeljela.
Jbg tako je to kad si mlad i zelen i nemas para...pa i kad budes stariji, mnogo toga se proguta zbog toga sto u sebi pomislis proci ce, pametniji popusta i zarad nekih ljubavi i buducnosti.
Tako razmisljaj, bice ti lakse, ocuvaces svoj duh, zdravlje i ljubav prema tm, a i njegovu prema tebi.
Iskreno,
ovdje mi nema razloga ni za kraj braka ni za svadje.
Ovdje si ti sama sa dvoje male djece usljed malo nesredjenog odnosa sa tvojom mamom, njegovima i tm.
Lako mozes srediti te odnose, a kako bebe budu rasle i tebi ce biti lakse u zivotu, kad se budes vise sebi mogla posvetiti.
Sretno ti!
Cuvaj se!
Cuvaj bebe i svoj brak!


ovo potpisujem samo pod jednim uslovom - da nekada popusti i njen muž ............. odnos u kojem uvijek i samo jedno popušta nije u redu, i na kraju će dovesti do toga da trpe djeca jer će jedan roditelj biti nezadovoljan i na kraju krajeva ugnjetavan

doduše - uredni odnosi se grade, morate se truditi oboje, bez toga nema ništa

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Savjet ako moze..?
11.1.2015 20:36:33   
gagala

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja te savršeno razumijem, haman pa sam u istoj situaciji.Dobro ne baš u istoj, ja radim, ali imam blizance, a s mužem za vratove svaki dan i svaki tren, stres me uništava do kosti.Blizance je prekrasno imati, ali uzmu ti svaki atom snage, a ako nemaš pomoć a od muža pogotovo onda je situacija katastrofalna.Mi se isto svađamo do te mjere da kažemo tako grozne riječi jedno drugom , da ne mogu da zamislim dookle sam svoj život dovela, da ću doći u situaciju da mrzim dan kad sam ga srela, a tako smo bili zaljubljeni. Ne znam mislim da je do mene, u mojoj situaciji, ali kod tebe nije do tebe.Ja bih ti savjetovala da pokušaš da ne razmišljaš o razvodu jer eto dijete si razvedenih roditelja, kažeš žene dominantne, pa šta su dobile dominacijom, razvod , misliš da su sretnije i da im je bolje, ne bih rekla, ne vjerujem.Djeca ispašataju, ne kažem da trebaš trpiti vječno, pokušaj u djeci pronaći svoju sreću i mir, znaš kako je kad ti se nasmiješe, kad guguću, pa još malo kad počnu zvati mama, za to se živi, polako, ne daj da te drugačija kultura uništi, trebaš svojoj dječici.Mladi ste baš, tvoj muž će polako doći na svoje, umor i stres su pogubni , posao, kuća, mala djeca, poredajte prioritete, zahvalite Bogu na zdravlju i na djeci koju vam je dao zdravu i normalnu.Okreni se malo vjeri, molitvama, biće lakše, teško je znam, ali nije svaki dan.Na kraju, na kraju svih krajeva ako ne možeš podnijeti tu žrtvu kao što si rekla imaš razvod, mada ti ja to ne bih nikad savjetovala, ali ti sama znaš koliko možeš podnijeti ali saberi i oduzmi, pogledaj obje strane života sa tm i bez njega bar zbog djece.Sretno.


jaaaaaaaaaaaaaaaaaako jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoooooooooooooooo griješiš

moja je majka radila tako i jako joj zamjeram što se nije borila za sebe jer bi se tako izborila i za nas ......... tanka je linija između dobrog i budale, a mudrost je granicu postaviti JASNO ...... ako za sve bude popuštala rizikuje da joj djeca jednoga dana kažu TI SI KRIVA za ovo i ono .......ne treba tražiti UTJEHU u djeci, ona je majka - DUŽNA JE DJECI OBEZBJEDITI sigurnost, stabilnost, pravilan odgoj .......... iako se ne slažem sa onim što su njeni roditelji radili - zaduživali se zbog ljetovanja, pa ona sad misli da djeca ne treba da rade - treba da rade, ali ne treba da budu robovi familiji, razlika je velika

i bojim se da njen muž neće doći na svoje kako ti misliš - bojim se da će on svoj život srediti na drugoj strani, a ovo sa njegovom djecom i familijom ostaviti njoj da rješava - njemu baš dobro, izvukao se se i uživa, a njoj kako bude ..... da nije toliko samoživ i sebičan ne bi trudnu ženu tjerao da sjedi satima na svadbi samo zato da bi njegova familija i jarani mislili kako je on lafčina i kako bi se svi skupa ponapijali tamo

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Savjet ako moze..?
11.1.2015 20:39:58   
gagala

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav cure. I meni treba jedan savjet. Zaposlena sam, majka jednog dječaka od 4 godine. Radim puno radno vrijeme, kada dođem kući slijede kućanski poslovi, pokušaji da što više vremena posvetim djetetu i sad sam već, kao rezultat takvog tempa, jako isrpljena, ali mi nešto ne da da popustim malo posebno kad je dijete u pitanju. Moj muz također radi, nešto kraće od mene vremenski, dođe kući prije mene i onda čitavo popodne samo šeta iz jedne sobe u drugu, leži, pomogne i uradi što mu kažem, ali njemu je, po mom mišljenju, jako dosadno, mislim da ima previše slobodnog vremena. Kao rezultat toga vječito se glupira, smara me nekim dječijim izjavama, zezancijama. Ako se igra sa malim to je samo vika i glupe igre, uglavnom korisno ništa. Molim ga nekada da barem on ne viče toliko jer mi glava ponekad hoće da pukne, ali to do njega slabo dopire. Onda mene, kako sam rekla, po cijeli dan zadirkuje glupostima. Ako mu to kažem, krivo mu. Za sada trpim to, ali me toliko to umorila i dalje me umara. Inače živimo u kući sa njegovim, sprat više što me dodatno umara jer su stalno tu prisutni. Tako mi treba vremena za sebe i za dijete nasamo i tako želim da moj muž ima neku još obavezu da izađe malo iz kuće i ne provodi po cijeli dan na način kako sam već rekla, jer ja ću puknuti. Tako mi treba da odem iz te kuće negdje da ni njegove stalno ne viđam i ne očekujem stalno da u svakom momentu mogu da uđu ili njemu kažu da dijete vodi njima. Ne znam kako da se postavim i treba mi savjet. Kako da sebi olakšam ovu situaciju i kako da se postavim?


svaki dan organizuj neki mali shoping za koji ćeš zadužiti muža, ali tek kad ti dođeš sa posla .......... jednostavno iz svake kupovine izostavi nešto što ćeš rasporediti tako da on mora izaći iz kuće ..... osim toga, dodaj ČITANJE kao obavezan odgojni proces djeteta - dobit ćeš kakav takav mir barem na pola sata :)

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Savjet ako moze..?
11.1.2015 20:45:18   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A moram reći da nije ni za što zainteresovan. Govorim mu da ide van sa prijateljima, na piće, da ide na rekreaciju, ma ne, ništa njemu nije interesantno i neće, samo uz mene i dijete, da stvarno smori. Da se bar normalno ponaša, rijetko kad. A tako kako je njemu dosadno, i mene ograničava pa i ja kad odem negdje samo trčim da se što prije vratim da mu ne bi bilo krivo ili sl.


posavjetuj ga da nadje ljubavnicu tada bi sigurno rijesila trenutni problem.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Savjet ako moze..?
11.1.2015 20:49:01   
gagala

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Anoniman

A moram reći da nije ni za što zainteresovan. Govorim mu da ide van sa prijateljima, na piće, da ide na rekreaciju, ma ne, ništa njemu nije interesantno i neće, samo uz mene i dijete, da stvarno smori. Da se bar normalno ponaša, rijetko kad. A tako kako je njemu dosadno, i mene ograničava pa i ja kad odem negdje samo trčim da se što prije vratim da mu ne bi bilo krivo ili sl.


posavjetuj ga da nadje ljubavnicu tada bi sigurno rijesila trenutni problem.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naravno, pod obavezno tražiti ista prava i za sebe user posted image user posted image

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Savjet ako moze..?
12.1.2015 8:19:02   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: palachinken

A rješenje je univerzalno i mnogo puta dato ovdje na forumu i u stvarnom životu - žena se treba posvetiti sebi, naći aktivnosti koje je ispunjavaju i koje su samo njene. Energija koju ispunjena, zadovoljna žena širi je zarazna. Ne kažem da će mužev smisao za humor da se promijeni, ali njen stav prema istom može.




tako je
nemoj više o meni user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Savjet ako moze..?
12.1.2015 14:19:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Galicia

A da popricas sa muzem bas onako otvoreno, kao sto i trebas uvijek da mu kazes sta ti smeta, sta treba da se promjeni itd.
Nek sa svojim roditeljima porazgovara, ili ti, recite im da ne ulaze u stan kad se njima cefne, i zakljucavajte vrata.




Draga Galicia, kad ovako pročitam ovo, ne znam bil se više smijala ili bih više plakala. MM to ne bi rekao svojim nikad, on ostavi otključano namjerno da se oni ne bi uvrijedili kada naidju, a ono zaključano..

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Savjet ako moze..?
12.1.2015 14:24:48   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Galicia

A da popricas sa muzem bas onako otvoreno, kao sto i trebas uvijek da mu kazes sta ti smeta, sta treba da se promjeni itd.
Nek sa svojim roditeljima porazgovara, ili ti, recite im da ne ulaze u stan kad se njima cefne, i zakljucavajte vrata.




Draga Galicia, kad ovako pročitam ovo, ne znam bil se više smijala ili bih više plakala. MM to ne bi rekao svojim nikad, on ostavi otključano namjerno da se oni ne bi uvrijedili kada naidju, a ono zaključano..


mah skinula bi s eja polunaga, pa nek se muž zacrveni kad mu mater naleti



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Savjet ako moze..?
12.1.2015 14:32:35   
Zelimo_bebu
Vesela kraljice....i ja bih vala nek se zastidi kad me nadje takvu, nebi vise nikad....
moji su isto sprat nize, ali sam im rekla da zelim da mi zvone, i nikad i ne dolaze nama ako ih nismo zvali, izuzev kad nesto trebaju ali tada zvone na vrata...tako i ja kad idem njima...i to sam iskljucivo trazila da im i MM potvrdi...i nema frke....mislim da je to iskljucivo do muskarca, ali ako su dovoljno civilizovani i pametni sami ce shvatiti da u tudju kucu ne ulaze bez najave i zvona...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Savjet ako moze..?
12.1.2015 15:08:45   
Anoniman
Meni dolaze kad im se ćefne. Ja kad sam sama uvijek zaključavam. A ako tada naiđu onda uhvate za šteku i kucaju, pa ja kad pitam ko je, odgovor je samo: otvori.
U njih najave nema. Mom mužu je to normlano. Meni nije. I iako zna da se zbog toga uopšte u toj kući ne osjećam lijepo i opušteno i ne osjećam da sam u svom domu, on ne reaguje. Ili usput kažu mom mužu da će uzaći, ali on ne nalazi za shodno da mi to prenese. Eh koliko samo puta su mi planove poremetili.
Tako da mi je život u toj kući mrzak do srži i nesretna sam skroz. Kada trebam s posla kući meni se gadi i samo tražim način kako da ne budemo u kući i kako da idemo negdje. Zbog toga mi je sve vezano za njih mrsko. Ali s druge strane, volim tog mm i tako ne znam šta i kako.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Savjet ako moze..?
12.1.2015 15:16:15   
veeseelaa
Bože koji seljaci

kad ti zvone, odnosno kucaju, i kažu otvori, ti pitaj ko je
pa kad se predstave reci ne najaviste se, nikog ne očekujem
otvori vrata al ne da mogu uletjeti, nego ono odškrineš kao u stilu "šta hoš"
vjerujem da će papci opet ukrkati al će se sjbuckati na način kako ih dočekuješ
uz Božoiju pomoć će se valjda naljutiti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Savjet ako moze..?
12.1.2015 15:22:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Bože koji seljaci

kad ti zvone, odnosno kucaju, i kažu otvori, ti pitaj ko je
pa kad se predstave reci ne najaviste se, nikog ne očekujem
otvori vrata al ne da mogu uletjeti, nego ono odškrineš kao u stilu "šta hoš"
vjerujem da će papci opet ukrkati al će se sjbuckati na način kako ih dočekuješ
uz Božoiju pomoć će se valjda naljutiti


Ma kakvi draga. Svekrva drži za šteku dok ja otključavam i onda samo gurne vrata i ulijeće. Oborila bi me kad bih oškrinula :-)
A pored toga, muž bi na mene sasuo sve po spisku zbog toga.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *