|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cesta stolica
1.11.2010 19:01:38   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Gracanka

Mybaby,jeste bili kod dr ?  

Hvala draga sto pitas. Nismo isli danas doktoru jer je meni cijeli dan povišen pritisak i ne mogu da ustanem iz krevetauser posted image , nisam ni rucak mogla napraviti koliko mi je zlo. Ona je dosad imala 4 stolice, ovo me pocelo pravo brinuti user posted image user posted image user posted image . Ako ja ujutru ne budem bolje mm ce je sam odvesti doktoru.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: cesta stolica
1.11.2010 19:58:38   
Anoniman
3-ice su zeznute kad nicu moja niti je jela niti spavala a kakila stalnouser posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: cesta stolica
1.11.2010 20:17:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

Hvala draga sto pitas. Nismo isli danas doktoru jer je meni cijeli dan povišen pritisak i ne mogu da ustanem iz krevetauser posted image , nisam ni rucak mogla napraviti koliko mi je zlo. Ona je dosad imala 4 stolice, ovo me pocelo pravo brinuti user posted image user posted image user posted image . Ako ja ujutru ne budem bolje mm ce je sam odvesti doktoru.


A joj,baš mi je žao,nadam se da ćeš sutra biti bolje.
Možda su samo zubići u pitanju,ali bih ja nju ipak odvela dr. da nije slučajno kakva bakterija u pitanju...bićeš mirnija.user posted image

I javi nam.


< Poruku je uredio Gracanka -- 1.11.2010 20:18:59 >

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: cesta stolica
1.11.2010 20:53:15   
Hannica
Mybaby nadam se da ce sutra situacija biti bolja.user posted image
Hana je danas kakila samo jednom,a i jela je bolje.
Vjerovatno je to zbog zubica,vidim da je zuljaju desni,stalno prstice gura a prije to nije radila.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: cesta stolica
1.11.2010 22:25:25   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

3-ice su zeznute kad nicu moja niti je jela niti spavala a kakila stalnouser posted image

Noa koliko je to dugo trajalo? Moja mama je veceras malo uzela Ajsu sebi da ja malo odmorim, jer zaista vise ne mogu fizicki da izdrzim. Ajsa vec 15 dana skroz slabo spava, apetit je ok mada nije kao prije a vec 7 dana nonstop kaki. Prva tri dana je imala po 7 stolica , sad se to smanjilo na 5 stolica ali ipak je i to puno. Ja sam stvarno vise ocajna, umirem od straha. Strah me e. coli user posted image user posted image user posted image user posted image , ao mojoj iscrpljenosti i d ane pricam. Samo da ona bude ok, a ja cu s eoporaviti.user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: cesta stolica
1.11.2010 22:55:56   
Anoniman
joj draga trajalo je bas dugo al bilo ljeto pa lakse bilo moglo se vani pa nije toliko iscrpljujuce za mene bilo...uglavnom njoj su sve 3-ice nikle odjednom..

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: cesta stolica
1.11.2010 22:59:13   
myb@by
Nao malo si me utjesila. Da znam da su zubici u pitanju bila bi mirnija. Mene samo strah da nije ne daj Boze kakva bakterija u pitanju. Kada su joj nikle gornje cetvorke imala je proljev i temperaturu malo crveno grlo ali sve je bilo gotovo za 7 dana. Nadam s eda su trojke u pitanju

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: cesta stolica
1.11.2010 22:59:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

3-ice su zeznute kad nicu moja niti je jela niti spavala a kakila stalnouser posted image

Noa koliko je to dugo trajalo? Moja mama je veceras malo uzela Ajsu sebi da ja malo odmorim, jer zaista vise ne mogu fizicki da izdrzim. Ajsa vec 15 dana skroz slabo spava, apetit je ok mada nije kao prije a vec 7 dana nonstop kaki. Prva tri dana je imala po 7 stolica , sad se to smanjilo na 5 stolica ali ipak je i to puno. Ja sam stvarno vise ocajna, umirem od straha. Strah me e. coli user posted image user posted image user posted image user posted image , ao mojoj iscrpljenosti i d ane pricam. Samo da ona bude ok, a ja cu s eoporaviti.user posted image


joj draga, ne daj se, ljubim te puno. nadam se da su samo zubici...jedva cekam da se vidimo kad sve bude ok


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: cesta stolica
1.11.2010 23:02:21   
Anoniman
ja 1,2,4 osjetila nisam al 3-ice su nas namucileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image njoj inace nicu u paru user posted image user posted image user posted image user posted image nikad jedan po jedanuser posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: cesta stolica
1.11.2010 23:09:18   
iv@ncica
 a sta  da  ti  kazem..vec  da  je i  kod  nas  svako  malo  tako....isto nam je  kod  trica  bilo  kao  i  noi  i sve  izbile  skoro  odjednom...i  sad  nam  fale samo  kutnjaci..pa  smo  prvo  imali  smrcav  nosic ono  pomalo...pa  te  ceste  smrdljive  stolice..pa  onda temp. jako  visoku  sve jedno  za  drugim..vodila  ga  svaki tjedan  doktoru..samo kazu  virus..ne daju  reci  da  su  kutnjaci , jer  sve  drugo  imamo...moguce  je da  je  i neki  virus ,  jer  evo  svasta  hara,,koliko  sam  upratila  iz  svoje  okoline  i  ovdje  na  rr  sve  smo  isto  prolazile  ovih  dana...proljev  ili  rijeđe  cesce stolice, nemirno  spavanje,  odbijanje  hrane, temp.  isl., a sve  u  nekim  razmacima...pa  je  moguce  da  su  ipak  virusi u  pitanju , jer im je  sd  vrijeme..ne  brini  vec  daji  da  jede  i  pije  koliko  moze...a nama je  bas  nesto  dugo trajalo, jer  se  razvuklo sve  jedno  za  drugim .user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: cesta stolica
1.11.2010 23:15:13   
Anoniman
a da vas pripremim 5-ice su skoro isto grozne,slabo jedemo,puno pijemo,cesto vrisnemo kad je nesto tvrdje u pitanju (kora kruha,jabuka...) spavanje tako-tako,nervoza i tersanje u neogranicenim kolicinamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: cesta stolica
1.11.2010 23:19:15   
myb@by
Zenice drage hvala vam puno na utjesnim rijecima user posted image user posted image user posted image user posted image . Sad sam 90 posto sigurna da su zubi u pitanju jer je ona inace teska na zubimauser posted image .
Ona pravo voli da rucki a vec 7 dana je na dijetalnoj prehrani pa da vas pitam, sta vi mislite da li da joj pocnem davati malo kaloricniju hranu. Npr kuhano meso, neko drugo povrce osim mrkve. Pravo mi je zao. Danima trazim humanu 9 i ne mogu da je nađem. Svo sam Sarajevo obisla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: cesta stolica
1.11.2010 23:23:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

Zenice drage hvala vam puno na utjesnim rijecima user posted image user posted image user posted image user posted image . Sad sam 90 posto sigurna da su zubi u pitanju jer je ona inace teska na zubimauser posted image .
Ona pravo voli da rucki a vec 7 dana je na dijetalnoj prehrani pa da vas pitam, sta vi mislite da li da joj pocnem davati malo kaloricniju hranu. Npr kuhano meso, neko drugo povrce osim mrkve. Pravo mi je zao. Danima trazim humanu 9 i ne mogu da je nađem. Svo sam Sarajevo obisla user posted image user posted image user posted image




odvedi ti nju doktoru da iskljucis ove ''ruzne'' stvari o kojima mislisuser posted image a onda polako djetetu daj da jedeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam Nou vodila da iskljucim svoje gluposti i onda mi je bilo lakse a samim tim sam mogla pomoci i njojuser posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: cesta stolica
2.11.2010 0:17:56   
iv@ncica
podpisujem nou..iskljuci  sve  viruse  i  baje..pa ce  ti  biti  lakse..i  mi  smo  svoje  vodili..onda  ces  znati  na  cemu si i sto  da radis..nista  te  ne  kosta..a  mirnija  si..pa  polako  i  s  hranom..sretno

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: cesta stolica
2.11.2010 0:21:50   
myb@by
Sutra je svakako vodim dr. Nadam s eda su smao zubi u pitanju i da mi se dijete uskoro narucka. Hvala vam jos jednom cure, puno ovo meni znaci user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: cesta stolica
2.11.2010 8:30:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

a da vas pripremim 5-ice su skoro isto grozne,slabo jedemo,puno pijemo,cesto vrisnemo kad je nesto tvrdje u pitanju (kora kruha,jabuka...) spavanje tako-tako,nervoza i tersanje u neogranicenim kolicinamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E mojoj mlađoj trenutno niču trojke,i baš ovako kao što kažeš,donje su nikle,a gornje nikad da probiju,a vide se pod kožicom,a kad su joj donje izbijale 3-4 noći sam spavala sjedeći s njom u naručju,nema šanse spustiti je,uhh...
A sa starijom nisam ni osjetila.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: cesta stolica
2.11.2010 15:54:46   
myb@by
Evo mi sada došle od dr. Dr misli da su zubi u pitanju, jer su joj krenule donje cetvorke i gornje trojke. Rekla je da beba zdravo izgleda, ali da ipak ujutru donesemo uzorak stolice kako bi iskljucili druge uzorke ceste stolice. Meni je sada puno lakseuser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: cesta stolica
2.11.2010 19:19:33   
new mama
IZVORNA PORUKA: myb@by

Evo mi sada došle od dr. Dr misli da su zubi u pitanju, jer su joj krenule donje cetvorke i gornje trojke. Rekla je da beba zdravo izgleda, ali da ipak ujutru donesemo uzorak stolice kako bi iskljucili druge uzorke ceste stolice. Meni je sada puno lakseuser posted image

hB da je sve okuser posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: cesta stolica
2.11.2010 19:22:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

Evo mi sada došle od dr. Dr misli da su zubi u pitanju, jer su joj krenule donje cetvorke i gornje trojke. Rekla je da beba zdravo izgleda, ali da ipak ujutru donesemo uzorak stolice kako bi iskljucili druge uzorke ceste stolice. Meni je sada puno lakseuser posted image




mozda glupo zvuci al drago mi je da su zubiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image isprepadala ti mene kad spomenu e.cooliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: cesta stolica
2.11.2010 22:49:35   
iv@ncica
pa  valjda  da  je  bakterija  u  pitanju  trajalo  bi  to  ...mislim  i  mi  imamo  dana sa  1-2  stolice..a  opet  i sa 3-4  one  prave...jedu  vec  svasta i  piju..a  i zubici  su  tu udarni  mislim ;)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: cesta stolica
2.11.2010 22:55:34   
myb@by
iskreno se nadam da nije neka baja u pitanju. Dr me danas smirila ali kako se blizi noc, mene panika hvata. Nadam se da su samo zubici u pitanjuuser posted image .
Hvala na podrsci user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: cesta stolica
2.11.2010 23:02:38   
neki
IZVORNA PORUKA: myb@by

Evo mi sada došle od dr. Dr misli da su zubi u pitanju, jer su joj krenule donje cetvorke i gornje trojke. Rekla je da beba zdravo izgleda, ali da ipak ujutru donesemo uzorak stolice kako bi iskljucili druge uzorke ceste stolice. Meni je sada puno lakseuser posted image


Evo ja tek iscitah sta se desava...
Drago mi je da ti je sada lakse i da si je odvela doktoru,nadam se i da ce uzorak stolice biti u najboljem reduuser posted image
Ljubim vas objeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: cesta stolica
2.11.2010 23:04:20   
myb@by
Hvala neki user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: cesta stolica
2.11.2010 23:05:27   
Apotekarka
Mi smo znali imati po 5-6 stolica dnevno kad su zubi u pitanu a i sad kad slano jedemo opet 3 put imamo...Ne brini draga to je do zuba vidjet ces

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: cesta stolica
30.12.2010 15:31:29   
mamity
Pozdrav svim mamicama i malim bebačama, i ja imam sličan problem. Imam bebu 8,5 mjeseci, anemičan je  te je pio Ferum lek, ali nije baš dobro podnosio imali smo i po 12 stolica koje nisu bile vodene nego onako kašaste, prestali smo koristiit ferum lek ali on i dalje ima 5-6 stolica dnevno. Evo recimo do sada je imao već 4 stolice. Pili smo Humanu hn, ali smo prestali. ovo traje već 7 dana. Zna li ko koji je broj za tolerisati?

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *