|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: priprema za polazak u školu
23.8.2016 13:27:42   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Mame skolaracauser posted image
Jeste li kupile knjige djeci?
Nemam pojma da li kupiti ili cekat i da kremu u skolu....jucer pricat sa drugaricom kaze desava se da ih ne stane u knjizarama
Majkemi nisam pametna sta raditi
Spisak je izasao na skoli


pa ako je izašao spisak - kupi. mi smo tako dok smo imali školarca.



jel tvoja N. ne krece ove godine u skolu ??

moj I. ke generacija s njom i krece sada u skolu .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: priprema za polazak u školu
23.8.2016 13:58:05   
salmy
Uzela sam spisak pa cu mu kupit knjige samo...sveske ću debelih korica jer ne pravi im uši😀..ali kad učiteljica kaže koliko i velike ili male


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: priprema za polazak u školu
23.8.2016 14:13:36   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Mame skolaracauser posted image
Jeste li kupile knjige djeci?
Nemam pojma da li kupiti ili cekat i da kremu u skolu....jucer pricat sa drugaricom kaze desava se da ih ne stane u knjizarama
Majkemi nisam pametna sta raditi
Spisak je izasao na skoli


pa ako je izašao spisak - kupi. mi smo tako dok smo imali školarca.



jel tvoja N. ne krece ove godine u skolu ??

moj I. ke generacija s njom i krece sada u skolu .


ne. nisam je upisala. zakonski ne mora pa sam je ostavila još godinu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: priprema za polazak u školu
23.8.2016 14:21:12   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Uzela sam spisak pa cu mu kupit knjige samo...sveske ću debelih korica jer ne pravi im uši😀..ali kad učiteljica kaže koliko i velike ili male





A zašto debelih korica? Je li vam to neko pravilo?
Meni su menj bitne uši na sveskama, od težine koju sveske debelih korica prave.
Doduše znam da ima i učitelja koji traže te sveske.
Mi imamo učiteljicu koja ne zahtijeva ništa posebno, sveske koje djetetu odgovaraju, radne sveske ne koristimo, osim ako nećemo da kupimo zbog sebe da kući vježbaju.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: priprema za polazak u školu
23.8.2016 14:31:36   
salmy

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Uzela sam spisak pa cu mu kupit knjige samo...sveske ću debelih korica jer ne pravi im uši😀..ali kad učiteljica kaže koliko i velike ili male





A zašto debelih korica? Je li vam to neko pravilo?
Meni su menj bitne uši na sveskama, od težine koju sveske debelih korica prave.
Doduše znam da ima i učitelja koji traže te sveske.
Mi imamo učiteljicu koja ne zahtijeva ništa posebno, sveske koje djetetu odgovaraju, radne sveske ne koristimo, osim ako nećemo da kupimo zbog sebe da kući vježbaju.

Uzela mu tankih korica u prvom polugodistu..sve usi po listovima..mene to nervira strava..uzeh mu jednu debelih opste nema usiju..hahaha ..a njemu skola pred zgradom...tako da nema puno da tegli ruksak...a nije nesto ni bio tezak..izuzev tjelesnog ali onda nosi u vrecici posebno u ruci

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: priprema za polazak u školu
23.8.2016 14:48:43   
ladyblue RR
čudi me da tebe uši nerviraju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: priprema za polazak u školu
23.8.2016 15:50:04   
salmana
Nasa uciteljica trazi tvrde korice za sveske bosanskog I matematike jer u te sveske najvise pisu. I jesu dobre zbog usiju.

A ruksak je tezak pretezak kako god. Oprema za fizicko, likovno, pernica, bocica vode, udzbenik, radna sveska, sveska, kajdanka nam je isto debelih korica....user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: priprema za polazak u školu
23.8.2016 16:55:41   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmana

Nasa uciteljica trazi tvrde korice za sveske bosanskog I matematike jer u te sveske najvise pisu. I jesu dobre zbog usiju.

A ruksak je tezak pretezak kako god. Oprema za fizicko, likovno, pernica, bocica vode, udzbenik, radna sveska, sveska, kajdanka nam je isto debelih korica....user posted image


kod nas je rečeno da sveske ne budu debelih korica zbog težine torbe

a uši lako rješiš tako što kupiš one univerzalne prozirne okvire...i lijepo uokviriš svesku pa ona bude uredna .... do kraja skole ionako promjenis 3 ili 4 svske za matematiku ili bos


mi udžbenike sveske i svu drugu skalameriju kupili...čekamo jos samo da dođe engleski i udžbenik za hrvatski...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: priprema za polazak u školu
25.8.2016 3:27:21   
marketing RR


Drage dame, pišite nam komentare i iskustva u temi KLIK OVDE jer će sponzor Vitamedic uskoro nagraditi još 3 korisnika Ringeraje sa po jednom CortinaT kremom, BEZ kortikosteroida koji brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Požurite
user posted image


< Poruku je uredio marketing RR -- 25.8.2016 3:32:30 >

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: priprema za polazak u školu
26.8.2016 12:02:42   
Visnja RR
http://www.ringeraja.ba/clanak/prvacici-u-ks-dobijaju-engleski-jezik_2600.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: priprema za polazak u školu
26.8.2016 16:57:54   
anidla
Da li neko zna koliko kostaju nove knjige za prvacice ? Cula sam da ce prvacici dobiti knjige ali koristene...a meni nesto da mu je prvo sve novo...

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: priprema za polazak u školu
26.8.2016 18:46:23   
salmy
Ne zezaj...knjige će svi dobiti skoro pa nove očuvane...ruksake boli glava i školski pribor...nisi luda da kupuješ bezveze knjige..vjeruj knjige koje je A dobio su skoro nove....
Znam da je prvacic i da želiš sve novo..svi isto smo željeli i želimo...ali Bgm nemaš potrebe sve će dobiti kao sva druga djeca😉


(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: priprema za polazak u školu
26.8.2016 18:47:33   
salmy
Čak su dvije knjige dobili nove u drugom polugodištu....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: priprema za polazak u školu
26.8.2016 19:25:52   
Visnja RR
Sad se pitam ako će knjige za prvačeće biti podjeljene onda ih vjerujem i nema u prodaji??? Valjda sam u pravu!!!

Mi smo sve dobili nove osim jedne knjige ali i ona je bila jedva primjetno korištena ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: priprema za polazak u školu
26.8.2016 21:41:23   
loptica7
Ja sam prvasicu kupila sve knjige, jer moramo. Kod nas su takve da prvasici pisu sve u knjigama, crataju, boje i dr. Tako da za 1. Razred kupujemo knjige.
Za 2. Razred sam kupila samo radne biljeznice, a knjige smo uzeli od zaovine cure. Te knjige su koristene vec u 3 generacije, dakle moja cura je 4., a nadam se da ce momak biti 5. Dobro su ocuvane i bez problema se mogu koristiti.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: priprema za polazak u školu
28.8.2016 20:22:32   
Alma_27
Mi s nasim prvacicem sutra idemo da kupimo skolsku torbu. Malo se dvoumim izmedju onih anatomskih sto su teze ili onih obicnih sto su lakse za nositi. Nisam pametna nikako,... A njemu je bitno samo da na ruksaku bude kakva opasna slika user posted image

Kupit cemo jednu svesku za prvi dan, a knjige i sve ostalo kad dobijemo spisak od uciteljice.

Mene hvata neka slatka trema kao da ja polazim u skolu user posted image

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 191
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *