|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 13:19:02   
Blue rose RR
Divne su čestitke i mi smo našoj majki za rođendan pravili čestitku, od majkinih sličica kroz njen život, sa slovima čestitke od sitnih platičnih bobica raznih boja, i predivan je poklon.

Meni se sviđa kada djeca učestvuju u izdadi poklona :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 21:02:40   
Skvo RR
Evo..mi smo misiju zavrsili...user posted image user posted image user posted image  Ja sam skupljala Umine crteze i onda sam ih rezala i lijepilli smo ih na cestitku (tu nam je posluzio blok 2, naravno presavijen), na samoljepljivom kolazu samo nacrtali rucicu, pa smo i to stavili.........user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 21:18:06   
new mama
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo..mi smo misiju zavrsili...user posted image user posted image user posted image  Ja sam skupljala Umine crteze i onda sam ih rezala i lijepilli smo ih na cestitku (tu nam je posluzio blok 2, naravno presavijen), na samoljepljivom kolazu samo nacrtali rucicu, pa smo i to stavili.........user posted image user posted image user posted image

Ma moje kreativne djevojciceuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 21:22:23   
Skvo RR
user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 21:24:41   
new mama
Ma mi nismo ni blizu crteza,jer Ajna samo cvrlja bezvezeuser posted image ,ali hajde mozda ce do iduce godine aBd biti bolje pa da i mi nesto slicno napravimouser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 21:45:42   
Skvo RR
Evo ih..

Na prednju stranu smo nalijepili samoljepljivi kolaz sa ocrtanom rukicom

user posted image


Unutrasnjost...hm, trebalo je biti cvijece, ali je Uma imala zelju da unutra ipak budu drvo, sunce i oblaci..user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 7.3.2011 21:53:31 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 21:49:29   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Umce...pusti mamu...cuj cvijeceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 21:57:56   
Skvo RR
A, meni sega..ja joj govorim..hajde nacrtaj cvjetic...a ona nece cvijece...Uma crta drvo...user posted image user posted image user posted image I jos na to sve..kao zavrsni "dodir" svrlja po drvetu i govori "abukice" (jabukice)"...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Dakle, cisto da mozete protumaciti ovo je drvo jabuke.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 22:11:25   
mama_debeljuca
Ženice svaka čast, divne su čestitke!!! Najviše volim ovakve radove, gdje su i djeca angažovana i ostavila svoj lični pečat user posted image
A evo i naših user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 22:13:16   
Skvo RR
Ih....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tvoje su profi..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 22:14:22   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ahmede i mama


(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 22:18:24   
Anoniman
aaaaaaaaaaaa prelijepo user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mama_debeljuca)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 22:18:57   
mama_debeljuca
Hvala user posted image Zabavili smo se dobrih 2-3 sata, ali neka, sa zadovoljstvom smo ih radili. Momak mi je pomagao ama baš oko svega, svaki listić smo morali zajedno zalijepit user posted image user posted image Imam konjske živce user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
7.3.2011 23:35:54   
mama_debeljuca
A ovo je poklon mami, radili sa tetom u vrtiću user posted image

user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 14:43:03   
Hanady RR
evo i našeg ''truda''user posted image

http://www4.slikomat.com/10/0308/ua5-Slika1.jpg
http://www4.slikomat.com/10/0308/pgk-Slika1.jpg


i kako moje dijete samo piše čestitke...mama je samo 8 napisla jer nekako od svih brojeca smao ona ''nam'' ne ideuser posted image
http://www4.slikomat.com/10/0308/6e8-Slika1.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 14:50:56   
emma.L
Meni je toliko žao što se moje dijete nekad bez raloga uzjoguni user posted image .
Svi zidovi su išarani, blokova ima na sve strane, čak je i po kadi crtala, a sinoć joj kupim nove bojice i blok da nacrta nešto nani, tetki i tetama u vrtiću - ma nema šanse user posted image . Pa da ih iznenadimo, pa obradovat će se, svima će pokazivati kako si to divno uradila, ma kakvi user posted image user posted image .
Tako da sam samo bez veze po onom ledu išla u Merkator - čestitke nigdje.
Divne su vam čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 14:54:43   
sheri
cestitke su superuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja jedva cekam ove momenteuser posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 14:58:43   
Hanady RR
Ja sma jučer bila u Svjetlosti i zaista za ne punih 6 KM sam kupila blok, kolaž papira, ljepilo za djecu, makaze dvoje za djecu ( obične i cik-cak). za tako malo novca napravili smo puno četsitiki i uz sve to divno s ezabavile nas tri i od zaove dječak...
mislim da nema boljih invetsicija za djecu...al definitvno...
i sama sam se iznenadila koliko je moja starija djevojčica svjesna što želi na jednoj čestitki...
ja jesma pomagala ali iskreno nacrtam joj oblik a ona ga izreže sama vrlo precizno za dijete od 4 i pol godine...i onda slaganje boja...

Mogu vam reći da će nama ove vrste igre postati svakodnevnica jer i mlađa uživa i trudi se da napravi nešto.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 15:02:29   
sheri
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja sma jučer bila u Svjetlosti i zaista za ne punih 6 KM sam kupila blok, kolaž papira, ljepilo za djecu, makaze dvoje za djecu ( obične i cik-cak). za tako malo novca napravili smo puno četsitiki i uz sve to divno s ezabavile nas tri i od zaove dječak...
mislim da nema boljih invetsicija za djecu...al definitvno...
i sama sam se iznenadila koliko je moja starija djevojčica svjesna što želi na jednoj čestitki...
ja jesma pomagala ali iskreno nacrtam joj oblik a ona ga izreže sama vrlo precizno za dijete od 4 i pol godine...i onda slaganje boja...

Mogu vam reći da će nama ove vrste igre postati svakodnevnica jer i mlađa uživa i trudi se da napravi nešto.user posted image

eh, na ovome ti zavidim user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 15:02:32   
Lejla Ka
Ja sinoć kontam da li da uslikam naše čestike za tete u vrtiću, i ne uslikah, a danas su već otišle. A mogla sam se i ja puhati user posted image

Meni je sin sinoć ostavio kreativnu "čestitku" na sred zida u dnevnom boravku user posted image , tako da je zvanično zapečatio krečenje ovog proljeća.

Inače se oduševljavam svim dječijim crtežima, makar bila samo žvrljotina za koju oni tvrde da je nešto.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 15:04:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ja sinoć kontam da li da uslikam naše čestike za tete u vrtiću, i ne uslikah, a danas su već otišle. A mogla sam se i ja puhati user posted image

Meni je sin sinoć ostavio kreativnu "čestitku" na sred zida u dnevnom boravku user posted image , tako da je zvanično zapečatio krečenje ovog proljeća.

Inače se oduševljavam svim dječijim crtežima, makar bila samo žvrljotina za koju oni tvrde da je nešto.



i ja ...ali iskreno...
i baš bih voljela vidjeti vaše čestitke...ako ništa onda mogu i te sa zidauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 15:07:42   
palachinken
Moja mama jos uvijek čuva moju prvu osmomartovsku čestitku, u obdaništu smo od glinamola pravili broševe, a onda ih bojili i tete su ih pričvrstile na bašliju, pa sve to na neke čestitke od kolaža koji smo sami kruzili. Prekrasno i baš dobra ideja.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 15:07:56   
Lejla Ka
Za zidnu sam sama kriva, cure su ga potpuno isključile iz kreativnog procesa i on se jednostavno morao iskazati na nekom većem prostoru user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 20:53:10   
Lejla Ka
user posted image
Najljepši cvjetić za mamu

user posted image
Kreativna čestitka sa porukom "draga mama, da ti bude još draže i ljepše kad budeš krečila za par mjeseci" user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kreativni kutak za našu djecu
8.3.2011 21:40:28   
Hanady RR
jao cvjetić je premden...user posted image
al ovoliku čestitku na ovolikom ''listu papira'' samo najbolja mama prima..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *