|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 10:52:09   
mala curica
Draga,kada si tako dobro upucena u Islam i vjeru(stalno je spominjes) da te pitam......
Kako se obuces kada ides u dzamiju,kada stajes na sedzdu?(to jenajbolji pozatelj kako islam nalaze oblacenne)
S obzirom da si navela da je u Islamu stidno mjesto od pupka do koljena i da grudi nisu stidni dio tijela svake zene.Da ih (grudi) mogu pokazivati i drugim muskarcima koji nisu njihovi muzevi.


< Poruku je uredio mala curica -- 26.4.2015 10:53:10 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 10:55:08   
teacher75
Za mene persiranje predstavlja odraz kulture u komunikaciji sa nepoznatim ili starijim osobama. Medjutim, persiranje ne povezujem nuzno sa iskazivanjem postovanja. Postovanje ukazujem na drugi nacin.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 11:02:35   
Finepex
IZVORNA PORUKA: mala curica

Draga,kada si tako dobro upucena u Islam i vjeru(stalno je spominjes) da te pitam......
Kako se obuces kada ides u dzamiju,kada stajes na sedzdu?(to jenajbolji pozatelj kako islam nalaze oblacenne)
S obzirom da si navela da je u Islamu stidno mjesto od pupka do koljena i da grudi nisu stidni dio tijela svake zene.Da ih (grudi) mogu pokazivati i drugim muskarcima koji nisu njihovi muzevi.


Citirala sam, kao sto si mogla vidjeti citate misljenja odabrane uleme user posted image gdje se smatra da zena koja se smije skinuti pred muskarcima za koje se ne moze udati koji su joj mahremi) pa i time kako se i na koji nacin smije obuci (znaci smije pokazati dekolte). Tako stoji. Zato sam vas i pitala ako se smatra da se pred svekrom treba paziti sta ce se obuci. Inace, s obzirom da sam zena, moje je da klanjam kod kuce, pogotovo na danasnjem vaktu, a drugo kada idem u dzamiju, ili kada klanjam kod kuce klanjam u crnoj haljini kupljenoj u Meki. user posted image Na nogama obavezno carape. Glava mahrama. Inace sto se tice pokrivanja, pokrivena sam na taj nacin da mi je i brada pokrivena.


Samo jedna opaska, jako je opasno, prenositi tudje rijeci, ili sta je ko rekao, ako nismo 100% sigurni. user posted image Mozes odgovarati zbog klevetanja, pogresnog prenosenja rijesi, potvore itd. itd.


Evo mog komentara, gdje ti vidis ovdje da su ovo moje rijeci?


IZVORNA PORUKA: Finepex

A evo i islamskog stava da zena moze hodati sa dekolteom i da to nema veze sa ahlakom:


Stidni deo zene ispred bliskih muski clanova (osobe s kojima se ne moze sklopiti brak), kao sto su:otac, brat, sin, amida (ocev brat), majcin brat, unuk, sin od supruga iz drugog braka, zet i td.Sastoji se od prostora između pupka i koljena, stomak i leđa.Tako, da je zeni dozvoljeno da pokazuje svoje sledece dijelove tijela ispred takvih osoba: glave, kosu, lice, vrat, prsa (grudi), ramena, ruke, podlaktice i noge ispod koljena.Nebi bilo dozvoljeno da pokazuje stomak, leda ili deo izmedu pupka i koljena". (Reference, See: al-Fatawa al-Hindiyya, 5/328 & al-Hidaya, 4/461).


Imam al-Quduri (Neka Allah bude milostiv njemu), izjavio:Nema ničeg loeg u dodirivanju onim dijelovima da su dozvoljeni za gledanje".(Reference-Mukhtasar al-Quduri).

To ukazuje na to da grudi i područja koja je paralelna s ledima nisu ukljucene u stidni deo tijela, i da grudi nisu ukljucene u stidni deo tijela.I nema sumnje, je li dozvoljeno da se gleda u prsa i grudi od zenskih osoba koje nesmijes ozeniti".(Radd al-Muhtar 1/404-405)


Hocemoli sada ovu ulemu prozvati bolesnicima?

Jels ada jasno da je u islamu dekolte dozvoljen prema onome ko ti je mahrem. Ti ako kazes da se pred svekrom moras pristojno obuci..









Jadna ona koja je svo svoje postenje i odnos sa svekrvom svela na oblacenje
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Finepex -- 26.4.2015 11:09:17 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 11:08:43   
muhica7
user posted image

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 11:13:21   
mala curica
Nije bitno gdje je odijelo za sedzdu kupljeno,bitno je da je odijelo cisto i pikladno za sedzdu .user posted image
A nadam se da tako isto znas da u Kur'anu pise "cuvajte se novotarija"
tako da svaka tvrdnja ne znaci da je ispravna.....jedino je pisani Kur'an ispravan.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 11:22:23   
Finepex

IZVORNA PORUKA: mala curica

Nije bitno gdje je odijelo za sedzdu kupljeno,bitno je da je odijelo cisto i pikladno za sedzdu .user posted image
A nadam se da tako isto znas da u Kur'anu pise "cuvajte se novotarija"
tako da svaka tvrdnja ne znaci da je ispravna.....jedino je pisani Kur'an ispravan.user posted image

Vidis upravo je to moj problem, sto imam utisak sve sto vise citam nekako mi , barem imam utisak, ono skroz slabo stvari se poklapa. Npr. oblacenje pred mahremima. Al ipak, ulema je rekla stav po tom pitanju.
Sta sma jos procitala, da zena koja klanja u hlacama, tj nije propisno obucena da ce joj biti primljen namaz, ali da ce imati grijeh zbog nepropisne odjece. Isto kada zena klanja bez carapa. Danas se vise ne zna ni sta je tacno. Tako mi Allaha draga mala curice, nisam te htjela povrijediti niti uvrijediti, nego sam svima htjela reci da je bitan rodbinski odnos. Zasto da sva svoja dobra djela izgubis zbog rodbinskih veza? Ucinjena ti je nepravda, i meni je. znas sta su meni kao djetetu uradili? Bacili kantu smeca na glavu, eto to je bio vid zabave. Al to je bilo sudjeno. oprostila sam im. Zato imam ovakvu hvala Allahu nafaku. Ne zelim ljudima zlo.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 11:46:51   
rose

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Finepex

Hmm, vrlo nezgodno je zenu stariju od tebe 20 - 30 godina zvati imenom. zar ne.
Obracati joj se sa teta ili VI isto mi vrlo lose zvuci, a izbjegavati direktno obracanje zna isto tako biti vrlo neugodno.

Kako se vi obracate svojoj dragoj sveki?user posted image

zasto lose . osnovni bonton je da se starije osobe persiraju. jel tvoj muz tvoju mamu zove mamom? meni bi bio show da moj oslovi moju mamu tako il da ona njega zove sinom. osjecala bih se da smo u incestuuser posted image



zna se ko se persira u zasto se persira , osobe s kojima jedem i pijem nikako se ne persiraju , sad mozda ja grijesim ali kako ja znam da je tako.

Ja bogami persiram sve starije osobe koje mi nisu bas prvi rod, npr.mamine rodice, komsinice itd...tako sam odgojena. I mm perrsira moju mamu, bilo bi mi cudno da ne persira


mi se ne persiramo nit ja njih nit mm moje...sad ih sve zovemo nano i dedo...svekijevce zovem i imenom a tako i mm moje...nano i dedo ili imenom user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 12:03:47   
mala curica

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: mala curica

Nije bitno gdje je odijelo za sedzdu kupljeno,bitno je da je odijelo cisto i pikladno za sedzdu .user posted image
A nadam se da tako isto znas da u Kur'anu pise "cuvajte se novotarija"
tako da svaka tvrdnja ne znaci da je ispravna.....jedino je pisani Kur'an ispravan.user posted image

Vidis upravo je to moj problem, sto imam utisak sve sto vise citam nekako mi , barem imam utisak, ono skroz slabo stvari se poklapa. Npr. oblacenje pred mahremima. Al ipak, ulema je rekla stav po tom pitanju.
Sta sma jos procitala, da zena koja klanja u hlacama, tj nije propisno obucena da ce joj biti primljen namaz, ali da ce imati grijeh zbog nepropisne odjece. Isto kada zena klanja bez carapa. Danas se vise ne zna ni sta je tacno. Tako mi Allaha draga mala curice, nisam te htjela povrijediti niti uvrijediti, nego sam svima htjela reci da je bitan rodbinski odnos. Zasto da sva svoja dobra djela izgubis zbog rodbinskih veza? Ucinjena ti je nepravda, i meni je. znas sta su meni kao djetetu uradili? Bacili kantu smeca na glavu, eto to je bio vid zabave. Al to je bilo sudjeno. oprostila sam im. Zato imam ovakvu hvala Allahu nafaku. Ne zelim ljudima zlo.



Naaaaaa,nisam ja nista shvatila kao uvredu.Ovdje smo da razmijenimo misljenja,ne mogu se svi sloziti s tvojim ili pak mojim misljenjem.Svaka osoba je za sebe individua.
A isto tako znas.....duzan si s rodbinom odrzavati odnose(znaci duznost) ali ako tri puta ti pokusas i taj okrece glavu nisi vise duzan ni obavazan da pokusavas.Zar nije tako?user posted image
Nas dvije zachatavamo temu s Islamom,vjerom........user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 13:34:22   
Finepex

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: mala curica

Nije bitno gdje je odijelo za sedzdu kupljeno,bitno je da je odijelo cisto i pikladno za sedzdu .user posted image
A nadam se da tako isto znas da u Kur'anu pise "cuvajte se novotarija"
tako da svaka tvrdnja ne znaci da je ispravna.....jedino je pisani Kur'an ispravan.user posted image

Vidis upravo je to moj problem, sto imam utisak sve sto vise citam nekako mi , barem imam utisak, ono skroz slabo stvari se poklapa. Npr. oblacenje pred mahremima. Al ipak, ulema je rekla stav po tom pitanju.
Sta sma jos procitala, da zena koja klanja u hlacama, tj nije propisno obucena da ce joj biti primljen namaz, ali da ce imati grijeh zbog nepropisne odjece. Isto kada zena klanja bez carapa. Danas se vise ne zna ni sta je tacno. Tako mi Allaha draga mala curice, nisam te htjela povrijediti niti uvrijediti, nego sam svima htjela reci da je bitan rodbinski odnos. Zasto da sva svoja dobra djela izgubis zbog rodbinskih veza? Ucinjena ti je nepravda, i meni je. znas sta su meni kao djetetu uradili? Bacili kantu smeca na glavu, eto to je bio vid zabave. Al to je bilo sudjeno. oprostila sam im. Zato imam ovakvu hvala Allahu nafaku. Ne zelim ljudima zlo.



Naaaaaa,nisam ja nista shvatila kao uvredu.Ovdje smo da razmijenimo misljenja,ne mogu se svi sloziti s tvojim ili pak mojim misljenjem.Svaka osoba je za sebe individua.
A isto tako znas.....duzan si s rodbinom odrzavati odnose(znaci duznost) ali ako tri puta ti pokusas i taj okrece glavu nisi vise duzan ni obavazan da pokusavas.Zar nije tako?user posted image
Nas dvije zachatavamo temu s Islamom,vjerom........user posted image


Ja zaista ne znam sta si ti dozivijela, ali vjerujem da svako od nas ima iskusenja na svoj nacin. Neko kroz zivot, neko posao, neko porodicu. Taj odnos, porodicni, uspostavljanje rodbinskih veza, i odrzavanje rodbinskih veza, sto ti rece da je obaveza, To je to o cemu ja pricam. user posted image
Tu nema nicije dobre volje. Nesta sto se mora, nije tesko. Eh sada zasto zbog nekih vamo stvari nekakav odnos zagorcavati. Ako ti je vec odnos takav kakav jeste, zasto ga stvarati i uvelicavati jos gorim? Ucini sta ti je duznost kao snahi, pitaj za zdravlje, ako treba pomoci, tvoje je da ponudis. Da nekako koliko toliko tog odnosa bude. Da ne bude eh ne prica s niskim iz muzevne familije. user posted image I kad god ti bude tesko, sjeti se blagodati kojima te Uzviseni podario, a kome je uskratio te iste blagodati. Sjeti se da se dova majke ne odbija. Neka malo tvoja majka dovi da ti se popravi koliko toliko tvoj odnosi sa muzevnom familijom. Vidjeti ces mozda kada dobijete obje djecu, mozda sve bude nabolje. user posted image Primjera radi ja sam htjela da mi zidovi budu boje narandzaste, svekrva rekla kuku lele, kud ce te takvu boju, pa na kraju ispalo hajd nek ne bude narandzasto nek bude boja breskve. danas su mi svi u narandzastom tonu user posted image ja shvatam da kod tebe sigurno nije bio problem boja zidova user posted image , vjerujem da je dosta slozeniji problem. Ali ipak zasto svoj mir, svoju blagodat porodice, imas muza, imas dijete, imas svoja cetiri zida, zdrava si, nemas sikiracije, sjeti se samo koliko ih zeli imati dijete a nemaju te nafake. Hocu reci da previse gledamo nase probleme, i ono sto bi se moglo reci da nije problem, to previse uvelicavamo, stvaramo probleme, zagorcavamo same sebi zivot, umjesto da budemo zahvalne i sretne. Zivot je jednostavan. Uspostavljanje odnosa je jednostavan. Znas sta bi mogla, jednom iznenaditi sveki, tamo otici na masazu. ne mora na masazu, nekako da se nadje nacin kako da provodite vrijeme malo vise skupa, da se bolje upoznate. Ako znas a ima tema koje kod nje dizu pritisak, izbjegavaj ih. Ako vidis da ona namjerno zapocinje teme koje kod tebe dizu pritisak, jednostavno pravi se kao da je slusas, a samo se iskljucis. I onda pocnes neku desetu temu, vjeruj gora ce biti reakcija iskuliranja nego bilo sta drugo. user posted image Ne kazem da se sada pravite kao da nista nije bilo, to je nemoguce. Svaka rijec koja je pogotovo uvrijedljiva ostavlja oziljke. Rane se zacijele, ali je oziljak tu. Nego samo eto radi tog odnosa koji je bitan radi tvog braka, koji ce te citav zivot pratiti, da uspostavis odnos koliko toliko. Pa nekad pocnes o kuhanju, pitas je ko fol za neki savjet, iako kasnije opet uradis po svom. Samo nek ima osjecaj da je bitna. user posted image



_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 15:20:07   
mala curica
Jako lijepi i topli savjetiuser posted image
Opet ponavljam da ne znas poentu price,ne znas detalje,odnosno sta se desava u tudzem zivotu.
Ne znas kojim trnjem i koliko godina se neko borio za dijete,ne znas sta dvoje prozivljavaju pa da tako sigurno dijelis savjete.
A da sam imala potrebu ili zeljela da mi neko da savjet pisala bi na temi "Savjet ako moze"
Sve u svemu......lijep gest od tebe......user posted image
Gledaj sebe,svoj brak,svoj zivot......samo dragi Bog moze znati sta se zaista desava u svakoj porodici.
Hvala dragom Bogu nemam zivotnih problema.

Ti si trudna....pa zar nista te ne zanima ili znas sve o trudnoci i njenim carima pa ne javljas se toliko na tu temu nego na teme o porodicnim odnosima.

Uzivaj u trudnici.

< Poruku je uredio mala curica -- 26.4.2015 15:22:48 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 15:39:59   
Finepex
Vec sam ja tamo pisala, ima mene svugdje, sam et sto sam malo vise "psikarala" na ovoj temi user posted image user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 16:07:06   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Finepex

Ili je ustvari drugaciji odnos snahe svekrve kada snaha radi, kada ne zavisi od nikoga. user posted image



Zivot je jednostavan. Sve zavisi od jednostavne cinjenice: da li su ljudi insani ili hajvani.
Kod mene smo svi insani pa valjda imamo zdrave odnose.
Da nismo, odnosi ne bi bili takvi.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 16:15:38   
Finepex

IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Finepex

Ili je ustvari drugaciji odnos snahe svekrve kada snaha radi, kada ne zavisi od nikoga. user posted image



Zivot je jednostavan. Sve zavisi od jednostavne cinjenice: da li su ljudi insani ili hajvani.
Kod mene smo svi insani pa valjda imamo zdrave odnose.
Da nismo, odnosi ne bi bili takvi.

Hmm sada si me malo zaibretila, ovu izreku ima obicaj moja sveki da kaze user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 16:25:05   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: Finepex

Ili je ustvari drugaciji odnos snahe svekrve kada snaha radi, kada ne zavisi od nikoga. user posted image



Zivot je jednostavan. Sve zavisi od jednostavne cinjenice: da li su ljudi insani ili hajvani.
Kod mene smo svi insani pa valjda imamo zdrave odnose.
Da nismo, odnosi ne bi bili takvi.

Hmm sada si me malo zaibretila, ovu izreku ima obicaj moja sveki da kaze user posted image


Svekrva ti je jednostavna zena. user posted image
Naime, kod mene ne vrijedi: ko tebe kamenom, ti njega kruhom.
Ja to shvatam drugacije: ko tebe kamenom, taj tebe gadja.
Mene muzevi nisu gadjali evo 20 godina.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 16:29:59   
Finepex
da nisi vrijedna, nebi te ni gadjala. zar ne. ma sta gadjala, primijetila. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 17:14:06   
Medić*
Flinepex samo citaj detaljno ukoliko vec citas i gubis vrijeme na iscitavanje povrsnob pisanje referata koje mozes okaciti macku o rep.

Od pocetka sam znala da nesto s tobom nije u redu, da imas sugurno psihickih problema i to dubokih. Obrati se za pomoc zaista ti je potrebno user posted image

Ja uletila u pola dva jer nadjoh vremena da procitam sta pametno a to sigurno nisu tvoji referati.

Hajde mila malo s mamom/svekrvom promuhabeti nesto korisno i mani se gubljenja vremenauser posted image

Papa user posted image

Mama sam samo svojoj djeci. Mogu usvojiti i dijete koje ce mi moze biti poput mog rodjenog...
Svekijevci su svekijevci. Divni i krasni a za mene nana i deda.
U vjeru ne ulazi nisi kompetentna. Vidim da te zajednica i sveki zanimaju pa eto opletivo krasnim odnosima za koje sumnjam da su ok i da lijecis neke svoje nedostate ovdje user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 17:44:26   
Teddy Bear
Daj nek neko otvori temu Finepex i njeni savjeti , ova zena je totalno ili iskompleksirana, ili ima nekih golemih problema, toliko vaziti i pisati referate... ne kontam, ovo ispade gore od statusa na FB user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 18:46:25   
Medić*
Pridajemo joj previse ...ja htjedoh nekI dan da joj malo drustvo napravim jer pomislih fali joj razgovorauser posted image
Ona jos fetve da donese to je preostalouser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 18:51:47   
Finepex
ja samo spadam medju one "blagoslovljene" koje analiziraju svaku rijec. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 18:56:44   
Finepex
I jos jedan savjet mnogima koji imaju problema, ima jedna divna knjiga, procitajte je

"Sretna porodica"



http://www.knjiga.ba/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/slike/sretna_porodica.jpg

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 21:14:12   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Finepex

I jos jedan savjet mnogima koji imaju problema, ima jedna divna knjiga, procitajte je

"Sretna porodica"



http://www.knjiga.ba/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/slike/sretna_porodica.jpg

user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 21:15:26   
salmy

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Finepex

I jos jedan savjet mnogima koji imaju problema, ima jedna divna knjiga, procitajte je

"Sretna porodica"



http://www.knjiga.ba/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/slike/sretna_porodica.jpg

user posted image

user posted image dobra ti ova medicu

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: odnos snahe i svekrve
26.4.2015 21:18:56   
Medić*
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: Finepex

I jos jedan savjet mnogima koji imaju problema, ima jedna divna knjiga, procitajte je

"Sretna porodica"



http://www.knjiga.ba/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/slike/sretna_porodica.jpg

user posted image

user posted image dobra ti ova medicu


Dosta mi je gluposti iskreno izrecenih, alahselamet.
Zeni smeta javljanje i objevljivanje jednog posta iza ponoci a njeni referati bez reda i smisla ubise, copy /paste user posted image

Nek se metle prihvati malo prebrise tamo gdje treba, bas je svasta zaraslo kako vidim :)

< Poruku je uredio Medić* -- 26.4.2015 21:19:34 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: odnos snahe i svekrve
30.9.2015 23:06:48   
salmy
http://www.dodaj.rs/f/3s/Mx/3sbeWQi2/112151608820677118897421.jpg

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: odnos snahe i svekrve
2.8.2016 9:16:38   
ladyblue RR
prenos posta


IZVORNA PORUKA: Avamy

Drage moje dame odlucih da pisem i da se ojadam nekome.U braku sam god dana zivimo u istoj kuci mi smo na gornjem spratu ja i mm a njegovi roditelji su dole.Do sada nije bilo nekih vecih problema i svadja ali nedavno se desila velika svadja izmedju moga muza i njegove mame.U toj svadji sam ja bila umjesana kako sam ja svakakva kako sam ja i moja mama kurve i moja je obitelj grozna.Sisla sam dole i pocela i ja nju da vrijedjam rekla sam joj da je kurva da joj je kcerka kurva bas sam je navrijedjala koliko i ona mene jer popela mi se na glavu dugo je trpim.Inace meni se ta zena od prvog dana nije svidjela moj muz je na mojoj strani ugadja mi postuje me voli zaista i spreman je da se i sa svojima posvadja zbog mene.Ali svadje mi je dostauser posted image .Da napomenem zena me je toliko uvrijedila da ovo jos nisam dozivjela jos mi niko nije rekao da sam kurva i kako njen sin mene nije trebao zeniti.Zena ima 4 osnovne odrasla sa ovcama i kravama misli da je pokupila svu pamet ovog svijeta njena obitelj je cedna i postena niko ne valja samo njeni pu pu pu!Evo vec treci dan nisaam kako treba dobro jela inace sam previse osjetljiva i emotivna i to me je uzdrmalo!Poslije svadje njegov otac je sjeo sa nama i popricao o svemu da nadjemo neki kompromis da se ne svadjamo kako treba preci preko svega da se slazemo itd.I ona kao meni eto ja tebe ne mrzim zelim da se vise slazemo i pazimo i
kao da sam cesto dole kod nje da pijemo kafu jer ima dana kada dole uopste ne silazim kupatilo nam je zajednicko!A njena kcerka je svaki dan kod nje covjeka i ne doceka kada dodje s posla nego bude kod svoje mamice a kad ja tako uradim ja sam crna ovca!Imam sestru i brata u Njemackoj i rekli su mi da ce nam pomoci samo da se jos malo strpimo,moj muz radi privatno na dnevnice !Sta sada da radim da razjebem ovaj brak ili da pricam sa glupacom kako da se postavim ja mogu oprostiti ali ne mogu zaboraviti jer glupo je svaki dan se vidjamo a ne pricamo.Zivotna zelja mi je da odemo odavde ja i moj muz jer mi ovo stvara pritisak muka mi je ovo je za mene zajednica iako smo odijeljeni na spratu.Da li da postanem opasno zloo ili.. jer ogorcena sam sa ovim i dodje mi da se osvetim.Zivjela sam u gradu od svoje 3godine a udala sam se malo dalje od Sarajeva na selo ako ga tako mozemo nazvati!drage zene sta vi mislite neki vas iskren komentar i molim vas za vasa iskustva sa vasim svekrivamaaaaaaaaaaaauser posted image



_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *