|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
26.4.2015 13:50:06   
Peggy
Ne mogu a da se ne nadovožem. Nešto me jako zasmetalo ovdje. Neko je napisao (ironično), zašto me muž nije svojom veličanstvenošću prije počastio i kao ispunio moj život. Čekajte, ako to nije uradio, zašto ste se onda uopće i udale? Da ne bi bile usidjelice?
A zašto bi moj život prestao nakon udaje? Ja i dalje želim da putujem i ispunjavam svoje želje, ali samo sa mojom jačom polovicom... Njega sam i tražila da bi bio moj saputnik, on mi nije teret...

Ja sam se udala jer sam našla svoju polovicu, svoj smisao, čovjeka koji me svojom ličnosti ispunio, poboljšao kvalitetu mog života, dao mom životu onaj dašak sreće. Ja se nisam udala, da eto, ne dao Bog, ne bih ostala sama. Da sam se udala i tako pričam o mužu, radije bih se razvela...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
26.4.2015 15:48:53   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Peggy

Ne mogu a da se ne nadovožem. Nešto me jako zasmetalo ovdje. Neko je napisao (ironično), zašto me muž nije svojom veličanstvenošću prije počastio i kao ispunio moj život. Čekajte, ako to nije uradio, zašto ste se onda uopće i udale? Da ne bi bile usidjelice?
A zašto bi moj život prestao nakon udaje? Ja i dalje želim da putujem i ispunjavam svoje želje, ali samo sa mojom jačom polovicom... Njega sam i tražila da bi bio moj saputnik, on mi nije teret...

Ja sam se udala jer sam našla svoju polovicu, svoj smisao, čovjeka koji me svojom ličnosti ispunio, poboljšao kvalitetu mog života, dao mom životu onaj dašak sreće. Ja se nisam udala, da eto, ne dao Bog, ne bih ostala sama. Da sam se udala i tako pričam o mužu, radije bih se razvela...


Moj ti je savjet da se ne obazires na komentare osoba koje nemaju sredjen bracni zivot. user posted image Zasebna je prica koje brak smatraju "zatvorom". One su tako ponosne sa svojom odlukom zivota da ih je iznerviralo sto je neko pitao zasto tako kasno. One su fakticki same sebi postavljale pitanje i odgovale na njega da su na nesta zakasnile. user posted image I bez obzira sto su se udale tako kasno, njihova mudrost je tako ogranicena da nemaju sredjen odnos sa familijom kamoli s necim drugim. user posted image Ti njima pises jedno, one pisu drugo. user posted image

< Poruku je uredio Finepex -- 26.4.2015 15:50:31 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
26.4.2015 15:55:03   
Galicia
A sto sam ti ja trn u oku?

I gdje sam ja napisala da sam se ja kasno udala i da se kajem i da nemam sredjen zivot i sta vec mi kacis?




_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
26.4.2015 18:28:43   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Galicia

A sto sam ti ja trn u oku?

I gdje sam ja napisala da sam se ja kasno udala i da se kajem i da nemam sredjen zivot i sta vec mi kacis?





Ja tebi postavljam pitanja, ako smijem. Pitala si me zasto mislim da je kasno, zasto si uopste trebala ranije, pa sam ja tebi odgovorila, da ne vidim razlog za cekanjem ako neka osoba ima sredjen zivot (od posla pa nadalje). Ovako ispada... sama sebi proturijecis. user posted image ja tebe pitam , zaista sam iznenadjena kako si se kanso udala, ipak u tvojim godinama ja cu imati 15 godina braka, ti meni dolazis u fazonu a jesam li to "zakasnila". :)

sama tvoja reakcija mi je cudna s obzirom da je to bila tvoja volja i tvoj izbor. Takav "napad", na necije sokiranje.

Isto sto se tice komentara, plaho zapinjes za njezinog muza, nije samo da si zapela za muza, nego i godine kada se udala. Ako tebi smeta sto tebe neko pita sto si se udala u 35, onda neka taj prag tolerancije bude i prema osobi koja se udala u 22-oj. I ne vidim razlog za cekanjem ako je nasla covjeka koji joj odgovara. Imajju dijete, zivot, svoj krov. Ustvari sta je propustila? Ide na koncerte. Isla na koncert Balasevica, blazevica kakoli se onaj lik preziva..ne znam..user posted image Ne znam zasto se servira prica da jedna osoba koja se uda mlada da ona nesta "propusta" u zivotu. Mozda jedino sta je proustila jeste da neko u nju upire prstom i kaze "ah nije se jos udala".

< Poruku je uredio Finepex -- 26.4.2015 18:32:17 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
26.4.2015 19:06:23   
Finepex
Opet kazem, ok bi bilo i udati se u 35oj, ali bar da je receno da je to savrsseni, pravi, da je on sve. A ne ovako, udala se i kao, eto vidis da nisam zakasnila.user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
26.4.2015 19:07:05   
Peggy
Ja da sam sasvim zadovoljna životom i mužem, ne bih nikada ironično o njemu (kao mojoj boljoj polovici) pričala.
A meni je sasvim ok ako nađeš pravog, da se i udaš tad. Šta imam od čekanja, pa pobogu, sve što želim da prođem u životu, želim da prođem s njim, a ne sama.
Moj muž je moje sve, ja sam ga upoznala sa svojih 20 i nešto i kada me zaprosio nisam razmišljala o tome kako nisam ništa proživjela, nego sam bila sretna što imam s kim da prođem sve što sam oduvijek željela.
Nismo svi isti...
Nekome je pojam biti slobodan i lafo neki individualac slobodnog uma, umjesto da se opuste i slobodnog uma uživaju sa voljenom osobom..

< Poruku je uredio Peggy -- 26.4.2015 19:09:31 >

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
26.4.2015 19:29:22   
mala curica
Svakome od nas sudbine su razlicite.Nekome se onaj pravi ranije pojavi,nekome kasnije.
Nije bit samo udati se,bolje i biti sama do 35 godine nego udati se ranije a pogrijesiti.
Za mene je sasvim ok i rano udavanje i "kasno"(bas ruzna rijec).

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 7:31:43   
Finepex
IZVORNA PORUKA: mala curica

Svakome od nas sudbine su razlicite.Nekome se onaj pravi ranije pojavi,nekome kasnije.
Nije bit samo udati se,bolje i biti sama do 35 godine nego udati se ranije a pogrijesiti.
Za mene je sasvim ok i rano udavanje i "kasno"(bas ruzna rijec).



Ja nisam rekla da je pogresno, ali ne vidim svrhu cekanja. user posted image Pogotovo ne nekog prozivati "jel ko imao ili neimao" temperaturu, i sto se neko udao ranije, a sto nije. Ako nekome smeta sto je nekome "trn" u oku necija udaja, zasto onda na sebi ne pogleda hej pa i ja prozivam djevojku. user posted image Ovako je po njezinim komentarima ispalo, udala sam se i kao, eto vidis da nisam zakasnila.user posted image A neciju mladu udaju predstavlja kao propust u zivotu..ccc. koja logika. Kako moze drugima nametati nesta sta ne voli da se njoj namece.



IZVORNA PORUKA: mala curica


Za mene je sasvim ok i rano udavanje i "kasno"(bas ruzna rijec).

pa koja je razlika u intonaciji rijeci "rano" ili kasno?

ja samo vidim da je neko ko se udao kasno "natovario" se na djevojku koja se "rano" udala. Njoj nije smijesno sto se udala u 35-toj, user posted image nevjerovatno.

< Poruku je uredio Finepex -- 27.4.2015 7:34:43 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 7:40:32   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Peggy

Ja da sam sasvim zadovoljna životom i mužem, ne bih nikada ironično o njemu (kao mojoj boljoj polovici) pričala.
A meni je sasvim ok ako nađeš pravog, da se i udaš tad. Šta imam od čekanja, pa pobogu, sve što želim da prođem u životu, želim da prođem s njim, a ne sama.
Moj muž je moje sve, ja sam ga upoznala sa svojih 20 i nešto i kada me zaprosio nisam razmišljala o tome kako nisam ništa proživjela, nego sam bila sretna što imam s kim da prođem sve što sam oduvijek željela.
Nismo svi isti...
Nekome je pojam biti slobodan i lafo neki individualac slobodnog uma, umjesto da se opuste i slobodnog uma uživaju sa voljenom osobom..


Meni licno, nevjerovatno je da se zena koja se udala u 35-toj godini smije zeni koja se udala 22-oj. Nevjerovatno mi je da se od same problematike teme, znaci da su ti prijatelji okrneuli ledja, okrenula prica da tebi muz ne valja. Ako se tvoj muz nece pitati u braku ( pa i pitanje s kim ispijas kafu) ko ce drugi? I nevjerovatno mi je da neko ko je navodno zadovoljan svojim zivotom, u tudjim zivotima vidi samo "teror". Zar nije lijepo ono sta sam ja vidjela da ustvari tebe muz cuva i pazi. On je tu neku zenu znao duze od tebe, vjerovatno i ako ti je "zabranio" da se druzis, ima razloga. Da nije nista, nebi ti ni "zabranio".

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 13:27:49   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Peggy

Ja da sam sasvim zadovoljna životom i mužem, ne bih nikada ironično o njemu (kao mojoj boljoj polovici) pričala.
A meni je sasvim ok ako nađeš pravog, da se i udaš tad. Šta imam od čekanja, pa pobogu, sve što želim da prođem u životu, želim da prođem s njim, a ne sama.
Moj muž je moje sve, ja sam ga upoznala sa svojih 20 i nešto i kada me zaprosio nisam razmišljala o tome kako nisam ništa proživjela, nego sam bila sretna što imam s kim da prođem sve što sam oduvijek željela.
Nismo svi isti...
Nekome je pojam biti slobodan i lafo neki individualac slobodnog uma, umjesto da se opuste i slobodnog uma uživaju sa voljenom osobom..


On je tu neku zenu znao duze od tebe, vjerovatno i ako ti je "zabranio" da se druzis, ima razloga. Da nije nista, nebi ti ni "zabranio".



Cuj zabranio? Pa nije joj muz mama da zabranjuje user posted image Jos iz nekog svog razloga....

I onda drugarice ne valjaju.





(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 13:39:54   
Peggy
Prije UPOZORIO, nego ZABRANIO...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 14:30:02   
Galicia
Vratite se temi drustvo i lazni prijatelji.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Peggy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 14:44:17   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Galicia

Vratite se temi drustvo i lazni prijatelji.



Pa na temi smo. Ako je prijateljstvo prestalo samo zbog necije udaje, onda to i nisu bili pravi prijatelji. Ili ona nije bila pravi prijatelj jer ih je ostavila cim je neko "upozorio" na njih.


@peggy, draga, starija sam od tebe 10g i imam skoro 13 godina iskustva sto veze sto braka s istim muskarcem i ni s jednom prijateljicom/prijateljem nisam prekinula druzenje zbog njega. Kad bi me sad upozorio na to da je neko los za mene, to bih shvatila samo kao dobronamjeran savjet i opet sama odlucila sta dalje. Meni se cini da ti za sebe mislis kako si bila naivna dok ti on nije otvorio oci no promjena mora doci iz samog covjeka. Otvori ti oci i budi pametnija kad treba ali tako da motivacija krene iz tebe same. Sve ostalo je na silu i ne doprinosi dugorocnoj sreci osobe.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 18:33:43   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Galicia

Vratite se temi drustvo i lazni prijatelji.



Pa na temi smo. Ako je prijateljstvo prestalo samo zbog necije udaje, onda to i nisu bili pravi prijatelji. Ili ona nije bila pravi prijatelj jer ih je ostavila cim je neko "upozorio" na njih.


@peggy, draga, starija sam od tebe 10g i imam skoro 13 godina iskustva sto veze sto braka s istim muskarcem i ni s jednom prijateljicom/prijateljem nisam prekinula druzenje zbog njega. Kad bi me sad upozorio na to da je neko los za mene, to bih shvatila samo kao dobronamjeran savjet i opet sama odlucila sta dalje. Meni se cini da ti za sebe mislis kako si bila naivna dok ti on nije otvorio oci no promjena mora doci iz samog covjeka. Otvori ti oci i budi pametnija kad treba ali tako da motivacija krene iz tebe same. Sve ostalo je na silu i ne doprinosi dugorocnoj sreci osobe.

Samo sto neki ne kontaju da je taj "neko" njezin muz. user posted image Sta je trebala pronalaziti razlog zasto je on rekao da se ne druzi s njom, ili da je se pripazi? user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 18:43:06   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Peggy

Ja da sam sasvim zadovoljna životom i mužem, ne bih nikada ironično o njemu (kao mojoj boljoj polovici) pričala.
A meni je sasvim ok ako nađeš pravog, da se i udaš tad. Šta imam od čekanja, pa pobogu, sve što želim da prođem u životu, želim da prođem s njim, a ne sama.
Moj muž je moje sve, ja sam ga upoznala sa svojih 20 i nešto i kada me zaprosio nisam razmišljala o tome kako nisam ništa proživjela, nego sam bila sretna što imam s kim da prođem sve što sam oduvijek željela.
Nismo svi isti...
Nekome je pojam biti slobodan i lafo neki individualac slobodnog uma, umjesto da se opuste i slobodnog uma uživaju sa voljenom osobom..


On je tu neku zenu znao duze od tebe, vjerovatno i ako ti je "zabranio" da se druzis, ima razloga. Da nije nista, nebi ti ni "zabranio".



Cuj zabranio? Pa nije joj muz mama da zabranjuje user posted image Jos iz nekog svog razloga....

I onda drugarice ne valjaju.








Ne mogu ja nekome pricati ko ne zna prava muza nad njom. user posted image On nije mama, ali samom udajom za njega, na njega prelazi ona odgovornost za nju sto su imali roditelji. Pa i time s kim se druzi. I da nije rijec o toj, sta je s drugima? Gdje su drugi prijatelji? user posted image Ne moze biti od toliko niko ne valja, a do jucer dijelili hljeb i intimu. user posted image Meni jedne prilike zena prica kada je "otvorila" svoj frizeraj izgubila prijateljicu , i to znas kako je to prijateljstvo, da su se njihove mame druzile kada su bile male.. jednostavno imas cudnih ljudi, cudnih cudi.. sve je super, nesta imas sto ono nema, frka.

< Poruku je uredio Finepex -- 27.4.2015 18:46:46 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 19:23:42   
Galicia
Kakva prava?
Nije valjda da kad se udas sa ti je muz staratelj?
Iz kojeg je to prirucnika?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 19:34:45   
minja_

IZVORNA PORUKA: Finepex
Ne mogu ja nekome pricati ko ne zna prava muza nad njom.


Pa cemu onda sva silna prica ako shvatas da ne dijelis svjetonazor sa SVIM zenama?
Posebno ako pricas iz perspektive prakticne vjernice - do tebe nisam srela nikog sa toliko osude i predrasude za ljude cija se ubjedjenja kose sa tvojim. Kad se radi o licnim ubjedjenjima drugih, nekada nije nase da uopste razmisljamo o tome a kamoli naglas da sudimo. Nekako mi nije u duhu prave vjere. Ali jeste u duhu mahale i polusvijeta.

Pisala si negdje zasto svi zele da znaju ko si, sta si, radis li.
Mene je interesovalo samo zato sto sam pokusala da shvatim poziciju i iskustvo iz kojih govoris.
Sad priznajem, apsolutno nemam ideju.

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 19:40:56   
minja_
IZVORNA PORUKA: Galicia

Kakva prava?
Nije valjda da kad se udas sa ti je muz staratelj?
Iz kojeg je to prirucnika?


Dala meni kolegica tu knjigu, procijenila da ne pazim muza user posted image
I mm procitauser posted image user posted image svaki mi dan citao odlomke u kojima sam zakazalauser posted image za dva zivota da se trudim, necu se popraviti:))))
Ono, kad jede jelo od 9 slijedova, presvucen u cisto, mirisno i opeglano, da mu prinesem vode, ninam dok ne podrigne, namjestim jastuke, svrsim ga, polahko na prstima se udaljim, da ga ne probudim, opet za poslom, pa onda da svekrvi poradim, sve isto samo do khm khm dijela user posted image . I tako to.
Svaka kuca treba da ima tu knjigu, u njoj su svi argumenti sto je muz pogrijesio ozenivsi se vama, u 99.99% slucajauser posted image

< Poruku je uredio minja_ -- 27.4.2015 19:42:30 >


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 19:44:26   
teacher75
user posted image tako mene mm cesto zeza kad cu mu oprati noge ko prava zenauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 19:45:33   
Galicia
Sad si gotova, cuj ne pazis muza?user posted image
Zasto si se udavala onda. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 19:49:45   
minja_
Sad cu vam uploadati kratki sadrzaj, pa vi odaberite sta da vam od poglavlja postavim ovdje.
Gali, kakvo je to pitanjeuser posted image ja znam zasto sam se udala, mm ne zna zasto se ozeniouser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 19:54:53   
muaaa

IZVORNA PORUKA: minja_

IZVORNA PORUKA: Galicia

Kakva prava?
Nije valjda da kad se udas sa ti je muz staratelj?
Iz kojeg je to prirucnika?


Dala meni kolegica tu knjigu, procijenila da ne pazim muza user posted image
I mm procitauser posted image user posted image svaki mi dan citao odlomke u kojima sam zakazalauser posted image za dva zivota da se trudim, necu se popraviti:))))
Ono, kad jede jelo od 9 slijedova, presvucen u cisto, mirisno i opeglano, da mu prinesem vode, ninam dok ne podrigne, namjestim jastuke, svrsim ga, polahko na prstima se udaljim, da ga ne probudim, opet za poslom, pa onda da svekrvi poradim, sve isto samo do khm khm dijela user posted image . I tako to.
Svaka kuca treba da ima tu knjigu, u njoj su svi argumenti sto je muz pogrijesio ozenivsi se vama, u 99.99% slucajauser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 19:56:08   
minja_
user posted image

user posted image

user posted image


Javite sta vas od poglavlja zanima, da postavim. Naravno, nakon sto izvrsim sve obaveze prema muzuuser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 20:00:54   
minja_
Brijem da ce poglavlje: "Metode kaznjavanja razuzdanih dusa u svrhu njihova oporavka" biti hit:)))
Visnja, zahtijevam temuuser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Društvo i lažni prijatelji. Prije braka i...
27.4.2015 20:02:03   
Galicia
Zainteresovana sam za:
Zenin izmet muzevljevim bliznjima.
Zena koju treba kontrolisati.
Izlazak zena iz kuce.
Smije li zena udariti muza.


user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *