|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:30:04   
Ilhana RR
vesela... gdje no ti zivis u sa?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:30:10   
Dida79
Vesela ova zimska idila je savrsena
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:35:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

vesela... gdje no ti zivis u sa?


ja sam ti mila u Nedžarićima, divno, tiho....
Didi najljepše je zimi, kao iz bajke user posted image
evo jedna zimska s moga balkona

user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.8.2010 23:44:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:37:35   
Ilhana RR
Ja neznam odkud meni da si ti na otoci :/


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:40:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja neznam odkud meni da si ti na otoci :/



mama mi je na Č.vili, a ja stalno kod nje pa zato, i na RR kaficu kad sam te upoznala došla sam od mame


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:41:19   
Dida79
Kako ja volim te zimske zarolije...uvijek sam sanjala da imam stakleni krov ili barem neki veci krovni prozor, kamin u cosku mm i ja na mekanoj prostirci lezimo i uz povremene zvuke pucketanja drveta iz kamina gledamo kako pahulje padaju user posted image
A kako sam ja dama o daljnjem sljedu dogadjaja necu pisati user posted image user posted image user posted image

Ovo je OT ali morala sam na ovo me je posjetila veselina slika nju ruzite user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:41:27   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja neznam odkud meni da si ti na otoci :/



mama mi je na Č.vili, a ja stalno kod nje pa zato, i na RR kaficu kad sam te upoznala došla sam od mame



pa ja mora da je radi toga ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:50:19   
veeseelaa
i ovako nešto oko kuće imati je  user posted image

user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Cvijece na balkonu
20.8.2010 23:51:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Kako ja volim te zimske zarolije...uvijek sam sanjala da imam stakleni krov ili barem neki veci krovni prozor, kamin u cosku mm i ja na mekanoj prostirci lezimo i uz povremene zvuke pucketanja drveta iz kamina gledamo kako pahulje padaju user posted image
A kako sam ja dama o daljnjem sljedu dogadjaja necu pisati user posted image user posted image user posted image

Ovo je OT ali morala sam na ovo me je posjetila veselina slika nju ruzite user posted image


hahahah znaaam i meni su dohakale te zimske čarolije


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Cvijece na balkonu
21.8.2010 0:14:07   
acudesa
Ovo moje je prije "žbunje na balkonu"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahhaahhah...al meni se sviđa...
user posted image
sad sam slikala, u mraku...pa je ispalo kako je ispalo...nije ovako raspoređeno, nego sam ga naštelila da se vidi bolje...to su zimzeleni žbunići u različitim nijansama zelene boje...neko od njih čeka presađivanje u dvorište...i to je to...zalijem ga svaki 2-3 dan i gotovo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Cvijece na balkonu
21.8.2010 1:22:44   
acudesa
pa, valja li mi cvijeće..vikiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Cvijece na balkonu
21.8.2010 15:05:05   
anidla
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

pa, valja li mi cvijeće..vikiuser posted image user posted image user posted image user posted image


ja lajkam tvoje cvijece user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Cvijece na balkonu
21.8.2010 15:58:16   
acudesa
oooooo..pa ko će nego moja drugarica....hvala, već sam ga kontala baciti sa balkona...user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Cvijece na balkonu
22.8.2010 9:51:18   
anidla
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

oooooo..pa ko će nego moja drugarica....hvala, već sam ga kontala baciti sa balkona...user posted image



nista ljepse od cempresa! a ako se odlucis da ih se rijesis, moj balkon ih vjerno ceka user posted image pusek user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Cvijece na balkonu
22.8.2010 10:13:11   
acudesa
Pa, ko zna šta meni može "duhnuti" pa da  želim promjenu... zasad ništa od toga...
ali ima i jedna smrečica...voliš li njih...znaš kako mirišeeeeeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Cvijece na balkonu
3.9.2010 17:38:19   
acudesa
Moja mini ruza je oboljela, opada joj lisce..stavila sam 3 stapica za bube..sta mislite je li to dovoljno? sta da radim? a tako mi je draga

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Cvijece na balkonu
3.9.2010 18:16:55   
ivana st
Ačudesa sviđa mi se zelenilo na tvom balkonu.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Cvijece na balkonu
3.9.2010 21:18:42   
salmy
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ovo moje je prije "žbunje na balkonu"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahhaahhah...al meni se sviđa...
user posted image
sad sam slikala, u mraku...pa je ispalo kako je ispalo...nije ovako raspoređeno, nego sam ga naštelila da se vidi bolje...to su zimzeleni žbunići u različitim nijansama zelene boje...neko od njih čeka presađivanje u dvorište...i to je to...zalijem ga svaki 2-3 dan i gotovo
user posted image user posted image user posted image  prelijepi su!!! ja ih imam na balkonu i rastu ludilouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Cvijece na balkonu
3.9.2010 21:22:33   
acudesa
hvala..lijepo izgledaju...svi su u razlicitim nijansama...i nekako mi se vise svidja od cvijeca...imam cemprese i neko crnogoricno zbunje-kombinacije, ne znam tacno kako se zove...
eto, kad kupujem cvijece ja se odusevim grmovima..a, stvarno ih ima raznih..i to ide u moje dvoriste...mislim da su samo po koji cvjetic zasaditi da razbije monotoniju

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Cvijece na balkonu
23.9.2010 0:23:33   
Anoniman
Vaše cvijeće je superuser posted image user posted image user posted image . Ovi čempresi su cool acudesa, da imam balkon oni su kao stvoreni za mene.
Moje cvijeće je više nego očajno, bacit ću ga, da se više ne blamiramuser posted image , jadne kadifice i hoće i neće, čitavo ljeto me izluđuju...

Mislila sam sljedjećeg proljeća posaditi pelargonije (tako su mi lijepe na slikamauser posted image ), šta mislite mogu li one opstati na suncu (strana prozora mi je baš osunčana) i uz nemarnu cvjećarkuuser posted image user posted image user posted image ???

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Cvijece na balkonu
25.9.2010 12:15:55   
Anoniman
Pelargonija ima oko 3000 različitih vrsta, a po načinu rasta možemo podijeliti u dvije osnovne skupine: - koje rastu uspravno, grmoliko i zovu se zonale. Pri uzgajanju pelargonija treba prvenstveno voditi računa o dovoljno svijetla i dobroj propusnosti zemlje u koju se sade. Treba ih staviti na mjesto koje ima dovoljno sunca. Posaditi ih u humusnu zemlju koja bi trebala biti rastresita kako ne bi predugo zadržavala vodu. Između zalijevanja neka se zemlja malo prosuši (popipajte je i kad osjetite da je na oko 1 cm ispod površine suha tek onda zalijte).
user posted image
Pokušaću još i sa njima ako ne uspije ide sve u kantu i neću se više nikad baviti cvjećarstvom...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Cvijece na balkonu
25.9.2010 13:11:26   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Breskva

Vaše cvijeće je superuser posted image user posted image user posted image . Ovi čempresi su cool acudesa, da imam balkon oni su kao stvoreni za mene.
Moje cvijeće je više nego očajno, bacit ću ga, da se više ne blamiramuser posted image , jadne kadifice i hoće i neće, čitavo ljeto me izluđuju...

Mislila sam sljedjećeg proljeća posaditi pelargonije (tako su mi lijepe na slikamauser posted image ), šta mislite mogu li one opstati na suncu (strana prozora mi je baš osunčana) i uz nemarnu cvjećarkuuser posted image user posted image user posted image ???

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tesko 'ceriuser posted image , nabavi cempreseuser posted image
shalim se...a, daji cvijecu dohranu u stapicima-ako nisi davala, to je problem, duplo je razlika  u cvijecu kad se daje prehrna ili ne daje

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Cvijece na balkonu
25.9.2010 13:25:07   
Anoniman
Kakva dohrana, ja samo posadila i kad kad zalijem, potražit ću i tu dohranu i malo ću se sad više angažovati...Kako izgleda ta dohrana, kako se sa njom rukuje imal zahmeta puno???user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Cvijece na balkonu
25.9.2010 13:34:36   
acudesa
ja kupujem u stapicima, najzgodnije mi je...a ima i tecna-cvjetal...tako nekako...a, ovaj stapic stavljaš jednom u 3 sedmice, a cvijece bujauser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 25.9.2010 13:36:01 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Cvijece na balkonu
25.9.2010 13:58:26   
Hanady RR
e ...svašta...
pa vas dvije koda cvijeće sadite radi drugih a ne radi sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image
najbolje kaktuse u zemlju koju su obradile kalifornijske gliste...
možeš da ih ne zaliješ po 2 mjeseca ljeti a zimi samo zamotaš u novine i u podrum pa opet izvadiš u ljetouser posted image user posted image user posted image user posted image

nema zahmeta...

šalim se ja malo...
al breskva da ti kažem...i pelegonije hoće vode...
i da u ljetnom periodu ako su na direktnom suncu neće im biti puno cvijeta kao na ovoj slici...
dok ti sa posla dođeš cvijet se osušio....
ja imama jednu saksiju rozih...istu pažnju im poklanjam kao i petunijama al nisu mi živahne ko one....
jedina je rpednost što sada u ovome priosu njima je fino...nema zahmeta oko njih a još cvjetaju dok petunije polako umiru...ponegdje cjetić a sa ovom kišom nikako da se izboreuser posted image već ružno pogledat bez obzira koliko ja ''čupkam'' suho i ono što mi se ne dopada po njima.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *