|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 16:58:54   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nikad to nisam rekla, cak sta više. Mm sam upoznala na faksu, zaljubili se, nije ni bitno mi bilo ko je i sta je i iz kakve je porodice.

Bratu sam govorila lijepo, skretala paznju ali uvijek dobijem odgovor da su to muske zeze i da se ne petljam.
A on nikad ne priznaje da njegovi vrse pritisak a vrse, znam da vrse.

Kad ga pitam otkud promjena misljenja kaze doslo mi, nije ovo ok, ne sjeda mi da zivim u stanu tvojih roditelja.

A znam dobro da ga ne bi ni pisljiva boba zanimalo da ga ovi gore navedeni ne gnjave.
I nisam rekla da opravdavam svog brata, ne bi to trebo raditi.

A t s tom izrekom: iz svoje basce beri cvijet sve govoris. Ja tako nikad nisam razmisljala, niti cu.
Niti sam pomislila da ce mi muz na tim principu funkcionirati.
Samo navedoh da su njegovi siromasni i da bih ja sto se mene tice živjela i u njegovom da ima u cemu. A ima li smisla da idem u dvosoban stan zivjeti sa svekrvom pored vlastitog stana koji je moj, prepisan na moje ime, nije ni mog babe.

Eto sta bi ti u ovom slučaju uradila kad si se vec tako naostrila?
Nije sve jednostavno bas.



Tvoj brat, da tebi zeli dobro, nebi se "podhebavao" na taj nacin. Da tvoj brat ima postovanja prema tvom muzu, kojeg ocito nema, kakvog ga ti imas, on tebi nebi rekao nemoj se mijesat. Cak stavise, izvinuo bi se tvom muzu. Jednostavno moras shvatiti, pod uticajem tvoje familije on se odlucio seliti. Znaci odluka je pala. Ti mozes jedino svirat, i sebi kose cupati. user posted image Isto tako, ne mozes kriviti njegove roditelje pogotovo ako im je ispricao sta mu tvoj brat govori. Meni licno kao majci, kada bi moj sin sutra dosao i rekao da ga tako ponizava zenina familija, prvo sto bi mu rekla sacuvaj to malo ponosa i razvedi se. Rekla bi mu da joj dobro pukne sakom od sto, da nebi nju mlavio. I da joj nacrta zivot onakav kakav ga je on zamislio. isto tako bih ga naucila da prvo sta uradi ubere cvijet iz svoje baste. Isto ne mozes ti usutkivati njegovu familiju, a svojima dati veliku slobodu.
Znas sta je najgore, sto ti nisi samo jednom spomenula da su njegovi siromasni. Ti kroz pricu samo pises na zivot kakav si ti navikla. da ne kazem poredjenja plate, ko ima vecu a ko manju.. ne znam.. za mene su to sve stvari, koje su za bracni zivot nebitni, jer ipak treba biti sretan sto se ikako na ovakom vaktu u BiH ima posla. Sto se ne zivi na crkavici. Niti guli od prvog do prvog. Ja ne mogu zamisliti da se moj sin npr ozeni za neku koja ce praviti drasticnu razliku izmedju nas. Ne znam, mozda grijesim, ali cu ja sina odgojiti kako su mene moji, iz svoje baste uberi cvijet.

Ako bude studirao, da izabere zenu koja je studirala, ako ne bude studirao da izabere zenu koja isto nema fakultetske diplome. Naucila bih ga vrijednostima zivota. Naucila bih ga prvo, najveci dar kojeg roditelji svom djetetu mogu da dadnu jeste da ga ucine sposobnim za zivot. Naucila bih ga da on bude glava porodice, naucila bih ga kako da vodi racunicu, kako da raspolaze parama, naucila bih ga da cijeni posao kojeg ima. Naucila bih ga ako on nebi imao krova nad glavom (iako se nadam da cu mu to obezbijediti) ako Bog da, naucila bih ga da ne bira neku koja ga ima od roditelja. Isto bih ga naucila da njegova zena mora imati psotovanja prema meni, i ako ja nesta kazem da suti, a ne da se sa mnom raspravlja. naucila bih ga da prije braka svakoj zenskoj kaze poziciju koju ima familija a poziciju koju ce imati ona. Znaci sve smo mi snahe, sve smo mi majke. i svi smo mi zene. Samo pod razlicitim okolnostima i misljenjima rastemo, i zivimo, pa zato neko ima problema a neko nema.


Da li se Hatidža radijallahu anha vodila rečenicom ''iz svoje bašte uberi cvijet'' kada se udala za Poslanika sallallahu alejhi we sellem?

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:00:17   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

Ja stvarno ne znam na osnovu cega izvlacis ove zakljucke


ima za ovo sigurno neka dijagnoza, šifra na doznakama kao i lijekovi

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:00:58   
teacher75
Zanima me i da li bi kcerki savjetovala da poklopi usima i ne prrotuvrijeci svekrvi u slucaju da naleti na neku svekrvu posesivnu jezikaru

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:01:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: koka i po

Ja stvarno ne znam na osnovu cega izvlacis ove zakljucke


ima za ovo sigurno neka dijagnoza, šifra na doznakama kao i lijekovi
user posted image
Mozda joj je bacila grahuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:02:12   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear


IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nikad to nisam rekla, cak sta više. Mm sam upoznala na faksu, zaljubili se, nije ni bitno mi bilo ko je i sta je i iz kakve je porodice.

Bratu sam govorila lijepo, skretala paznju ali uvijek dobijem odgovor da su to muske zeze i da se ne petljam.
A on nikad ne priznaje da njegovi vrse pritisak a vrse, znam da vrse.

Kad ga pitam otkud promjena misljenja kaze doslo mi, nije ovo ok, ne sjeda mi da zivim u stanu tvojih roditelja.

A znam dobro da ga ne bi ni pisljiva boba zanimalo da ga ovi gore navedeni ne gnjave.
I nisam rekla da opravdavam svog brata, ne bi to trebo raditi.

A t s tom izrekom: iz svoje basce beri cvijet sve govoris. Ja tako nikad nisam razmisljala, niti cu.
Niti sam pomislila da ce mi muz na tim principu funkcionirati.
Samo navedoh da su njegovi siromasni i da bih ja sto se mene tice živjela i u njegovom da ima u cemu. A ima li smisla da idem u dvosoban stan zivjeti sa svekrvom pored vlastitog stana koji je moj, prepisan na moje ime, nije ni mog babe.

Eto sta bi ti u ovom slučaju uradila kad si se vec tako naostrila?
Nije sve jednostavno bas.



Tvoj brat, da tebi zeli dobro, nebi se "podhebavao" na taj nacin. Da tvoj brat ima postovanja prema tvom muzu, kojeg ocito nema, kakvog ga ti imas, on tebi nebi rekao nemoj se mijesat. Cak stavise, izvinuo bi se tvom muzu. Jednostavno moras shvatiti, pod uticajem tvoje familije on se odlucio seliti. Znaci odluka je pala. Ti mozes jedino svirat, i sebi kose cupati. user posted image Isto tako, ne mozes kriviti njegove roditelje pogotovo ako im je ispricao sta mu tvoj brat govori. Meni licno kao majci, kada bi moj sin sutra dosao i rekao da ga tako ponizava zenina familija, prvo sto bi mu rekla sacuvaj to malo ponosa i razvedi se. Rekla bi mu da joj dobro pukne sakom od sto, da nebi nju mlavio. I da joj nacrta zivot onakav kakav ga je on zamislio. isto tako bih ga naucila da prvo sta uradi ubere cvijet iz svoje baste. Isto ne mozes ti usutkivati njegovu familiju, a svojima dati veliku slobodu.
Znas sta je najgore, sto ti nisi samo jednom spomenula da su njegovi siromasni. Ti kroz pricu samo pises na zivot kakav si ti navikla. da ne kazem poredjenja plate, ko ima vecu a ko manju.. ne znam.. za mene su to sve stvari, koje su za bracni zivot nebitni, jer ipak treba biti sretan sto se ikako na ovakom vaktu u BiH ima posla. Sto se ne zivi na crkavici. Niti guli od prvog do prvog. Ja ne mogu zamisliti da se moj sin npr ozeni za neku koja ce praviti drasticnu razliku izmedju nas. Ne znam, mozda grijesim, ali cu ja sina odgojiti kako su mene moji, iz svoje baste uberi cvijet.

Ako bude studirao, da izabere zenu koja je studirala, ako ne bude studirao da izabere zenu koja isto nema fakultetske diplome. Naucila bih ga vrijednostima zivota. Naucila bih ga prvo, najveci dar kojeg roditelji svom djetetu mogu da dadnu jeste da ga ucine sposobnim za zivot. Naucila bih ga da on bude glava porodice, naucila bih ga kako da vodi racunicu, kako da raspolaze parama, naucila bih ga da cijeni posao kojeg ima. Naucila bih ga ako on nebi imao krova nad glavom (iako se nadam da cu mu to obezbijediti) ako Bog da, naucila bih ga da ne bira neku koja ga ima od roditelja. Isto bih ga naucila da njegova zena mora imati psotovanja prema meni, i ako ja nesta kazem da suti, a ne da se sa mnom raspravlja. naucila bih ga da prije braka svakoj zenskoj kaze poziciju koju ima familija a poziciju koju ce imati ona. Znaci sve smo mi snahe, sve smo mi majke. i svi smo mi zene. Samo pod razlicitim okolnostima i misljenjima rastemo, i zivimo, pa zato neko ima problema a neko nema.


Kako ovo dvoje moze zajedno, koja kontradiktornost. Nadam se da sam dobro citirala. Ja studirah a mm samo zanat zavrsio i evo nas zivimo i slazemo se, nevjerovatno.



Sve je to super, neka svako bira zivot kojeg hoce, ali neka razmislja o posljedicama. Mi znamo svi gdje zivimo. necemo se lagati. user posted image Isto i da moj sin ima diplomu, nikada ne bih dala svoj pristanak da ozeni neku koja nema, da je slucajno nebi ponizio. Niti zatvorio u kuci. Niti da se bilo na koji nacin osjeca umanjenom vrijednoscu. jednostavno, nije samo stvar hocel neko moje dijete uvrijediti, nego da on nebi, da mu nebi slava udarila u glavu i da ne bude zenu smatrao kao komad.. ako sam ja radila, radit ce i moja snaha. kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja, nego sebi zaradila, tako cu uciti svog sina. Da od mene ne ocekuje.

Isto npr. ako on potice iz vjernicke familije, ocekujem da i druga strana bude istog ranga, a ne da mi dodje neko sa skandalima..

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:02:55   
Finepex
IZVORNA PORUKA: teacher75

Zanima me i da li bi kcerki savjetovala da poklopi usima i ne prrotuvrijeci svekrvi u slucaju da naleti na neku svekrvu posesivnu jezikaru

Da! koliko god to tesko palo naucila bih je da je majka uvijek prva rupa na svirali, a da ce ona biti zadnja rupa na svirali. Ako bi imala problema, da je svekrva vrijedja, a ONA SUTI, otisla bih ga da razgovaram s tim ljudima, da vidimo gdje je problem, i sta to moja kcerka radi, ako bi vidjela i osjetila i 1% mrznje prema svojoj kcerci, Rekla bih kcerci da spremi stvari, i da idemo kuci.

< Poruku je uredio Finepex -- 24.5.2015 17:04:54 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:03:36   
teacher75
A sta ako ne das pristanak a on je ipak ozeni? Hoces li se odreci sina?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:03:46   
Teddy Bear

IZVORNA PORUKA: teacher75

Zanima me i da li bi kcerki savjetovala da poklopi usima i ne prrotuvrijeci svekrvi u slucaju da naleti na neku svekrvu posesivnu jezikaru


Pa ne bi, meni je odgovorila i nju bi savjetovala da se vrati kuci, snaha je drugo, to je tudja kost.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:03:53   
rose
fine ja mislim da ce tvoja djeca jedva cekati da se osamostale i odu kilometrima daleko od tebe...ili se nece ni zeniti/udavati jer ce se cuvati tebi za skute i niko ti nece biti potaman...koji ti je scenarij drazi? user posted image mnogo si rigidna, opusti se user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:05:15   
ladyblue RR
Jagomir je mala maca šta ovdje imauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:06:08   
Finepex

IZVORNA PORUKA: teacher75

A sta ako ne das pristanak a on je ipak ozeni? Hoces li se odreci sina?



Hoce hoce.. bas je zivot pun bestsellera. user posted image majka je majka. Svako normalan zna da majka zeli dobro. Pa i onda kada kaze da se ozeni/uda za osobu svog ranga.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   [Obrisana poruka]
24.5.2015 17:06:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:06:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: rose

fine ja mislim da ce tvoja djeca jedva cekati da se osamostale i odu kilometrima daleko od tebe...ili se nece ni zeniti/udavati jer ce se cuvati tebi za skute i niko ti nece biti potaman...koji ti je scenarij drazi? user posted image mnogo si rigidna, opusti se user posted image

Bas tako, a sta ce finepex tek ako izaberu osobu istog spola za parttnera il partnerkuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:07:21   
koka i po
Ja se iskreno nadam da ce anonimna rijesiti svoj problem u korist oboje.ipak je brak kompromis.

Sto se tice pojedinih komentara..ljudi bi se trebali dijeliti na dobre i lose.klasne i bilo kakve druge podjele nisu vrlina ,bas naprotiv.sigurna sam da mudrost dolazi s godinama i da se misljenja mijenjaju....nebi valjalo da je drugacije.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:07:27   
Teddy Bear
kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:08:18   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: teacher75

A sta ako ne das pristanak a on je ipak ozeni? Hoces li se odreci sina?



Hoce hoce.. bas je zivot pun bestsellera. user posted image majka je majka. Svako normalan zna da majka zeli dobro. Pa i onda kada kaze da se ozeni/uda za osobu svog ranga.

A sta ako te ne poslusa? Ako se ludo zaljubi u neku ispod il iznad svog ranga il u osobu istog spola? Sta ces onda?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:08:50   
Finepex

IZVORNA PORUKA: rose

fine ja mislim da ce tvoja djeca jedva cekati da se osamostale i odu kilometrima daleko od tebe...ili se nece ni zeniti/udavati jer ce se cuvati tebi za skute i niko ti nece biti potaman...koji ti je scenarij drazi? user posted image mnogo si rigidna, opusti se user posted image


I za samostalnost treba ruka koja ce ih tome nauciti, a ne neko ko bi se zenio/udala a nema osnovne uvjete za zivot. user posted image Za sve treba ostra ruka koja usmjerava. user posted image

Ja sam vec ranije rekla, ako mi dodje neka koja ne zna kuhati, da nebi bilo, mora kuhati kao svekrva, svekrva joj visi iznad vrata, fino nek joj dolazi svaki dan mama i neka pokazuje kcerci nesta sto je nije naucila. user posted image Iako cu ih ako Bog da nauciti da vode svoj zivot, da izaberu neku, nekog ko zna voditi svoj zivot. a ne, eto zenio bi se al da se zivi kod roditelja. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:09:20   
Finepex

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: teacher75

A sta ako ne das pristanak a on je ipak ozeni? Hoces li se odreci sina?



Hoce hoce.. bas je zivot pun bestsellera. user posted image majka je majka. Svako normalan zna da majka zeli dobro. Pa i onda kada kaze da se ozeni/uda za osobu svog ranga.

A sta ako te ne poslusa? Ako se ludo zaljubi u neku ispod il iznad svog ranga il u osobu istog spola? Sta ces onda?


To su bestselleri. to pored mene, nema sanse da se desi.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   [Obrisana poruka]
24.5.2015 17:09:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:10:32   
rose

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: rose

fine ja mislim da ce tvoja djeca jedva cekati da se osamostale i odu kilometrima daleko od tebe...ili se nece ni zeniti/udavati jer ce se cuvati tebi za skute i niko ti nece biti potaman...koji ti je scenarij drazi? user posted image mnogo si rigidna, opusti se user posted image

Bas tako, a sta ce finepex tek ako izaberu osobu istog spola za parttnera il partnerkuuser posted image



ja sam to vec pitala poodavno...ona ce to sprijeciti pravilnim odgojem..to se nece desiti user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:10:55   
UmmuHamza2305
Kao prvo ne možeš ti svoju kćerku odvesti ,jer da bi žena mužu dala razvod treba ili da se nagode ili kadija da ih razvede, AKO je njen zahtjev opravdan..
Molim te Finepex skloni tu sliku i izbriši taj hadis iz potpisa jer će neko iz tvog primjera pogrešno islam da shvati

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:11:17   
rose

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.



jes jes i kod nas je tako user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:11:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: teacher75

A sta ako ne das pristanak a on je ipak ozeni? Hoces li se odreci sina?



Hoce hoce.. bas je zivot pun bestsellera. user posted image majka je majka. Svako normalan zna da majka zeli dobro. Pa i onda kada kaze da se ozeni/uda za osobu svog ranga.

A sta ako te ne poslusa? Ako se ludo zaljubi u neku ispod il iznad svog ranga il u osobu istog spola? Sta ces onda?


To su bestselleri. to pored mene, nema sanse da se desi.

Jesi li sigurna? Cudni su putevi Bozji. Nikad ne reci nikad

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:12:34   
rose

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: rose

fine ja mislim da ce tvoja djeca jedva cekati da se osamostale i odu kilometrima daleko od tebe...ili se nece ni zeniti/udavati jer ce se cuvati tebi za skute i niko ti nece biti potaman...koji ti je scenarij drazi? user posted image mnogo si rigidna, opusti se user posted image


I za samostalnost treba ruka koja ce ih tome nauciti, a ne neko ko bi se zenio/udala a nema osnovne uvjete za zivot. user posted image Za sve treba ostra ruka koja usmjerava. user posted image

Ja sam vec ranije rekla, ako mi dodje neka koja ne zna kuhati, da nebi bilo, mora kuhati kao svekrva, svekrva joj visi iznad vrata, fino nek joj dolazi svaki dan mama i neka pokazuje kcerci nesta sto je nije naucila. user posted image Iako cu ih ako Bog da nauciti da vode svoj zivot, da izaberu neku, nekog ko zna voditi svoj zivot. a ne, eto zenio bi se al da se zivi kod roditelja. user posted image


ma bit ce samostalni po cijenu da se prostituisu samo da odu od tebe user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Zivot na zeninoj babovini
24.5.2015 17:13:15   
Teddy Bear

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

kakav sam ja imala zivot, i kakav imam, to nije preko tudjih ledja,

Kako nije preko tudjih ledja kad su vam roditelji pomogli, eto vidis ja imam diplomu, pa sam muza zatvorila u kucu, ne smije nigdje izaci bez mog odobrenja, ma ne smije ni pisnuti, i stalno je donji... Od kud ti zeno takve misli i razmisljanja, zaista ima nas svakakvih. a kazu sve sto covjek u zivotu mrzi to ga i stigne.



jes jes i kod nas je tako user posted image


Onda nas mame nisu dobro odgojile, ili nisu bile dovoljno ostre user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *