|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:16:55   
Blue rose RR
Preko puta ekonomije.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:17:05   
Anoniman
prije je bila kod vatre, imaš u modiani u mercatoru, pa na ferhadiji al više muški, pa u vf-u ako se ne varam, i imaš sad u BBI radnja xyz drže i tom tailor stvari.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:17:32   
bebbe RR
Modela kao na slikama koje su ovdje postavljene ima u NEWYORKER-u. A, sada kada sam bila u Sarajevu vidjela sam na plakatima da se je negdje u SA otvorio. Ako je ista roba kao ovdje, onda ces sigurno naci. Model je Amisu, i kostaju oko 40 eura. Odlicne su!!!!!  

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:20:19   
Anoniman
sad je u lukavici otvoren , a meni se iskreno ne ide, ne snalazim se dobro.

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:23:37   
HanaBana
Bila sam ja, imaju farmerica i krojeva kakvih pozelisuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:28:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Preko puta ekonomije.


tacnooooooooo...

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje u Sarajevu kupiti dobre farmerice
21.4.2009 13:29:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shee

prije je bila kod vatre, imaš u modiani u mercatoru, pa na ferhadiji al više muški, pa u vf-u ako se ne varam, i imaš sad u BBI radnja xyz drže i tom tailor stvari.


i ovo sam zaboravilaaaaauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Farmerice
21.4.2009 13:30:34   
Anoniman
e oticicu i u ny...hvalaaaa vaaaamuser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 29.3.2010 22:44:23 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Farmerice
29.3.2010 22:56:31   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme: "Traperice"

IZVORNA PORUKA: marny

dali nosite traperice? Kupila sam prelijepu tuniku koju bi obukla na trapke, a kako sam se mnogo udebljala u trudnoći ne mogu više niti jedne obući pa krećem u kupovinu novih.
Koje marke i kakve traperice vi volite, ako volite?


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: marny

dali nosite traperice? Kupila sam prelijepu tuniku koju bi obukla na trapke, a kako sam se mnogo udebljala u trudnoći ne mogu više niti jedne obući pa krećem u kupovinu novih.
Koje marke i kakve traperice vi volite, ako volite?

imamo isti problem, za broj sam se udebljala i odmah nijedne farmerke ne mogu, a nemam vremena da obilazim radnje i isprobavam user posted image inace sam najvise nosila miss 60 dok sam bila mladja a poslije diesel



_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Farmerice
29.3.2010 22:59:25   
acudesa
Ja jako volim farmerke, ali mi sad nakon poroda ne stoje niti jedan model...moram malo smršati..
kad sam bila curetak, ništa osim farmerki nije dolazilo u obzir, pomalo sam se plašila svog stila odjevanja, nisam htjela biti hipi cura sa raspuštanom kosom i cvjetićima sa svojih 40 godina...ali eto, dođe sve na svojeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:03:57   
noaa
acudesa znas kako je rekla jedna moja prijateljica : ja imam isto kg kao i prije poroda samo sam sad nekako bezvezeuser posted image user posted image user posted image Ovo je bio njen komentar kad je trazila farmerkeuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:04:35   
acudesa
user posted image user posted image ...možda je i touser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:05:04   
aya
volim farmerice, i to Levis ili  Diesel (uglavnom po jedan model od svakih koje mi dobro stoje)
prije par dana sam svecano stala u svoje dieselke kupljene  prije udaje: niko sretniji od mene user posted image

uglavnom ih nosim u casual varijanti, jer na posao ne mogu


< Poruku je uredio aya -- 29.3.2010 23:07:15 >


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:05:27   
acudesa
i,da, moram napisati da mi momak nije smio ni prići ako ne bi imao na sebi leviske 501user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:10:52   
Skvo RR
Ja sam zadnjih par mjeseci u dva modela GAS.

Evo nasla sam sliku jednig modela, druge nisam nasla

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:12:28   
acudesa
wowwwww...šta ti je banana dijetauser posted image user posted image ...
dobro ti stoje, dok sam tipkala post pala si mi ti na pamet sa svojim farmerkama sa kafe, tebi super stojeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:12:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ja sam zadnjih par mjeseci u dva modela GAS.

Evo nasla sam sliku jednig modela, druge nisam nasla

user posted image

bas mi se svidja model. gdje si kupila?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:14:55   
marny
bravo, još u gas-a nisam bila, evo sada sjedim i rastežem s oliver, da bar prvu mogu zakopčatiuser posted image , inače imam miss sixty kao i ti teacher, one su ekstra,ali u njih neću tako skoro.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:16:28   
teacher75
meni najbolje stoji ravni kroj ili da se suzavaju dole-uske. trebaju imati elastina da malo stisnu i da budu tamnije jer u svijetlim izgledam deblje. poslije poroda sam se nakako razvalila u kukovima, sve su mi uske u kukovima i ne mogu ih zakopcati. mogu mi samo jedne crne morgan koje sam prije nosila sa kaisem a sad jedva stanem u njih. one imaju isto malo elastina.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:16:43   
Skvo RR
U jednoj radnji (privatna je kuca) na Sipu. Ima dosta dobrih stvari....Mogu ti poslati mobitel vlasnika putem pp, pa da ti objasni gdje je tacno....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:17:12   
acudesa
ja sam svoje podijelila mlađušnim rođakama..br 36user posted image sad mi ni 40 ne bi mogaouser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:18:18   
acudesa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

U jednoj radnji (privatna je kuca) na Sipu. Ima dosta dobrih stvari....Mogu ti poslati mobitel vlasnika putem pp, pa da ti objasni gdje je tacno....

ovo mi je sumnjivouser posted image ...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:19:04   
teacher75
steta sto kod nas vise nema da se kupi miss 60, a ni diesel, mada sumnjam da bih sada nasla velicinu za sebe, njihovi modeli su prilicno uski. prije sam nosila 31 a sad ne znam bil mi mogao 32

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:20:58   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

U jednoj radnji (privatna je kuca) na Sipu. Ima dosta dobrih stvari....Mogu ti poslati mobitel vlasnika putem pp, pa da ti objasni gdje je tacno....

ovo mi je sumnjivouser posted image ...user posted image user posted image user posted image


Ma nije....hahahah radnja registrovana, sve oki...nego fakat ne znam ovako objasniti, i mene vazda navode,,,da se snadjem...user posted image user posted image user posted image  Vec sam isla par puta, ali uvijek uz navigaciju.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Farmerice
29.3.2010 23:22:46   
acudesa
skvouser posted image ...ma "oni" imaju najbolje farmerkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *