|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
5.8.2015 14:44:41   
Avamy
*Veeselaa* Zasto pojasni molim teuser posted image ???

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
5.8.2015 17:04:10   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Avamy

*Galicia* hvala ti na savjetima slazem se s tobom.Svaka tebi cast pa te muz slusa imati sprat i otici od njegovih svaka ti cast ne znam kako si ga uspjela nagovoriti user posted image


Nema se tu sta nagovarati. Pa nije se ozenio za njih nego za mene.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
5.8.2015 17:41:42   
Avamy
Eh onda tvoj muz je onaj pravi zaista ja svog(decka) ne mogu natjerati ma nema sanse,kaze sta cu ja pod kirijom imam kucu sa tri sprata user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 8:28:24   
Alma_27
Nema se tu sta tjerati i nagovarati. Nije to brak. Covjek je rekao svoje i preko toga nece prei. ti znas svoje.


Pazi ovo:
Moja drugarica je isto tako kao ti. Ustvari, ona je rekla da ce rado u zajednicu jer joj je njen momak odmah rekao da ce zivjeti s mamom u kuci, a na njoj je da odluci. Ona poletila. Fin momak nema sta. Isto tako jedinac sa sestrama user posted image al nema to veze. Elem, ispostavilo se da se ona udala i za njega i za njegovu mater. Nit se on bavio bebom kad se rodila (mati rekla da se beba ne presvlaci pred njim jer smrdi), mati rekla da on spava gore na spratu da ga beba ne budi po noci, mati rekla ovo mati rekla ono. Sad se moja drugarica odselila, a on i dalje cuva mater. Nisu se jos razveli, ali nazalost, cini mi se da ih to ceka user posted image Ona kaze da bi sve bilo drugacije da su njih dvoje sami.
Ne znaci da ce tebi tako biti. Ti, forumasice, razmisli jesi li dovljno emocionalno i finansijskijaka da se kasnije predomislis.

< Poruku je uredio Alma_27 -- 6.8.2015 8:29:17 >

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 8:30:27   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Avamy

*Veeselaa* Zasto pojasni molim teuser posted image ???



pa vidim da ti ode u zajednicu al uvjete nemaš
prihvati ti sve to kako je servirano
nek je sretno, ko zna možda bude sve dobro
nisu nam svima naravi iste, ono što meni paše, tebi možda ne i i obrnuto



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 8:56:59   
Avamy
Zene pa nije sad zajednica toliko strasna,nisam pristala na zajednicu cekam da kupi stvari za kuhinju i da se odvojimo.I on je za to da se odvojimo,ali kaze bilo bi dobro da za pocetak u zajednici zivimo da nam moji pomognu da uredimo dobro sprat (sve novo).Najvise dva,tri mjeseca ponekad mi ga zao zaista divan je prema meni a imamo i onu losu stranu niko nije savrsen.A ja dama hocu odma sve odjednom vjerujte od muke dobio je temperaturuuser posted image zeli da se uzmemo ja necu zajednicu i necu cekati,a malo ga pare zezajuuser posted image .Treba biti razuman, mislim da mi zene danas puno zahtjevamo,naravno ne sve.Dvoje kad zive sami to sigurno bolje funkcionise slazem se,nego zajednica.Samo mi nije jasno ima ovdje par slucajeva cura se uda u zajednicu kaze muz sve dobro funkcionise slazu see, a kuca i nije velika pa stvarno onda ne razumijem user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 9:11:20   
Alma_27
Cini mi se da si ti vec odlucila :)

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 9:30:11   
Avamy
Alma heheh znas kako pa vrijeme je sta cekat da padne nesto s neba user posted image etooo sad je na njemu da taj sprat obezbjedi pa da vidimo :).Nekako.covjek pozeli da ima porodicu bebu i ostalo :) divno je to....Nadam se da si i ti udata ili??user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 9:36:26   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Avamy

Alma heheh znas kako pa vrijeme je sta cekat da padne nesto s neba user posted image etooo sad je na njemu da taj sprat obezbjedi pa da vidimo :).Nekako.covjek pozeli da ima porodicu bebu i ostalo :) divno je to....Nadam se da si i ti udata ili??user posted image



Koliko imas godina pa kazes vrijeme je?
Jesam udata. Nakon par godina zabavljanja kad smo oboje imali relativno obezbjedjena primanja, pa nam volja u podstanare, volja nam kupovati svoje. Kako god. Beba i ostalo je lijepo, ali dobro razmisli, jer to je za citav zivot.
ne mozes ocekivati da ti nesto padne s neba. Morate sami svoje zaraditi i napraviti :)
To ti govorim. jesi li dovoljno emocionalno i finansijski jaka da odes iz zajednice ako ti se ne bude svidjalo? Hoce li te on u tome podrzati? Ako te ne podrzi, hoces li moci sama?
Dobro ti razmisli.

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 10:19:50   
Avamy
Ja imam 23 on 24 pune,sto se posla tice nema stalni posao i nije osiguran ali sad trenutno on i otac imaju svoju jamu i radnike.Tu zaista moze se zaraditi ali predpostavljam da znate kako je to tezak posao.On zaista voli da radi i to je plus i snasao bih se kako god.A vjeruj da je tu uvijek za mene i znam kad bih ja rekla kad bih vec stupili u zajednicu da vise ovako ne zelim odmah bi se odijeli.Uz mene je to je valjda i najbitnije.Sto se tice mene on nije za kada se uzmemo da ja radim kaze sve ces imati sto bude potrebno za zivot tvoje je da sa brines o kuci i porodici,ja sam taj koji treba sa se bori.Hmmmm zreloo razmisljauser posted image Naravno da bih radila kada bih se pruzio dobar posao i dobra placa,a ne da radim za male pare i da lomim ledja a znam da bih mi i on dopustio kada bih zaista bila dobra placa.Ja znam da se covjek mora boriti jer ako mi budemo cekali da sve se sredi mozemo i osijeditiuser posted image .Ali eto i moji ce nam pomoci koliko mogu brat je vani sa zenom pa je obecao ne radi jos ali kaze cim pocnem pomoci cu vam,ehh sadd hmmmm

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 10:42:59   
Vanne
Awamy zajednica funkcionise dok ne dodje dijete....ja sam u zajednici,ja,muz,svekrva ,djever i malena kcerkica...svi smo se super slagali,sve bilo super,svi najbolji prijatelji...
Onda ja rodih pa svi drugi hoce da odgajaju moje dijete,tu sam pukla...svi su je peljali po rukama osim mene,cim je dijete budno eto nekog da je uzme,svekrva hoce da je presvlaci da je kupa,a ja rintam po kuci tek porodjena...ostala sam zeljna vlastitog djeteta...
Zajednica moze dok ne rodis...i mi smo imali takav plan,koji mjesec dok ne opremimo sprat,a evo oduzila se zajednica na 4 godine...
Moj savjet bjezi iz zajednice cim prije...to ti kazem ja,koja sam zagovarala zajednicu user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 10:53:27   
Avamy
*Vanne* pa zasto ne ides iz zajednice sta muz kazeuser posted image .Ja da sam na tvom mjestu poludila bih i svima im ocitala lekcijuuser posted image alooo pa nisu oni rodili to je moje dijete ufff aaa sta muz kaze na sve to??user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 11:01:26   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Avamy

*Vanne* pa zasto ne ides iz zajednice sta muz kazeuser posted image .Ja da sam na tvom mjestu poludila bih i svima im ocitala lekcijuuser posted image alooo pa nisu oni rodili to je moje dijete ufff aaa sta muz kaze na sve to??user posted image


Njemu je to normalno,kaze hoce da ti pomognu oko djeteta user posted image
Ispadam ja luda i psihoticna...nemam njegovu podrsku...mi imamo jos da kupimo kuhinju i dnevni boravak da opremimo i zbogom zajednica user posted image
I on zeli da se sto prije odijelimo iz drugih razloga...


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 12:08:49   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Avamy

Ja imam 23 on 24 pune,sto se posla tice nema stalni posao i nije osiguran ali sad trenutno on i otac imaju svoju jamu i radnike.Tu zaista moze se zaraditi ali predpostavljam da znate kako je to tezak posao.On zaista voli da radi i to je plus i snasao bih se kako god.A vjeruj da je tu uvijek za mene i znam kad bih ja rekla kad bih vec stupili u zajednicu da vise ovako ne zelim odmah bi se odijeli.Uz mene je to je valjda i najbitnije.Sto se tice mene on nije za kada se uzmemo da ja radim kaze sve ces imati sto bude potrebno za zivot tvoje je da sa brines o kuci i porodici,ja sam taj koji treba sa se bori.Hmmmm zreloo razmisljauser posted image Naravno da bih radila kada bih se pruzio dobar posao i dobra placa,a ne da radim za male pare i da lomim ledja a znam da bih mi i on dopustio kada bih zaista bila dobra placa.Ja znam da se covjek mora boriti jer ako mi budemo cekali da sve se sredi mozemo i osijeditiuser posted image .Ali eto i moji ce nam pomoci koliko mogu brat je vani sa zenom pa je obecao ne radi jos ali kaze cim pocnem pomoci cu vam,ehh sadd hmmmm



Cini mi se da tebe cekaju puno veci problemi od zajednice, a to je kontrola tvog buduceg muza.
Razmisli malo.
Ko danas u 21 vijeku "dopusta" i "ne dopusta" svom supruzniku nesto?
I kuca tj porodica je zajednicka, a ne tvoje da se brines.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 13:05:26   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Vanne

Awamy zajednica funkcionise dok ne dodje dijete....ja sam u zajednici,ja,muz,svekrva ,djever i malena kcerkica...svi smo se super slagali,sve bilo super,svi najbolji prijatelji...
Onda ja rodih pa svi drugi hoce da odgajaju moje dijete,tu sam pukla...svi su je peljali po rukama osim mene,cim je dijete budno eto nekog da je uzme,svekrva hoce da je presvlaci da je kupa,a ja rintam po kuci tek porodjena...ostala sam zeljna vlastitog djeteta...
Zajednica moze dok ne rodis...i mi smo imali takav plan,koji mjesec dok ne opremimo sprat,a evo oduzila se zajednica na 4 godine...
Moj savjet bjezi iz zajednice cim prije...to ti kazem ja,koja sam zagovarala zajednicu user posted image



Ja i Vanne smo se vec prije.poistovjetile i pricale i slazem se s njom u potpunosti....sad ti sve izgleda slatko u glavi beba ti mm...ne racunas svekra i svekrvu...onda san postaje java.....najmanje se pitas

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 13:07:56   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Avamy

*Vanne* pa zasto ne ides iz zajednice sta muz kazeuser posted image .Ja da sam na tvom mjestu poludila bih i svima im ocitala lekcijuuser posted image alooo pa nisu oni rodili to je moje dijete ufff aaa sta muz kaze na sve to??user posted image


Eh mila moja to.uopste nije jednostavno...ni ja se nisam.mislila udati za svekrvu...ali evo dvije godine sam udata za svekrvu....nije nista kako sam zamislila...iskreno se nadam da cu sa muzem uskoro stupiti u brak bez njegove mame i tate...ali uglavnom.ljudi su super odlicni ...ali petljaju se tamo gdje se meni ne svidja

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
6.8.2015 13:08:32   
ijaa

IZVORNA PORUKA: Avamy

*Vanne* pa zasto ne ides iz zajednice sta muz kazeuser posted image .Ja da sam na tvom mjestu poludila bih i svima im ocitala lekcijuuser posted image alooo pa nisu oni rodili to je moje dijete ufff aaa sta muz kaze na sve to??user posted image


Eh mila moja to.uopste nije jednostavno...ni ja se nisam.mislila udati za svekrvu...ali evo dvije godine sam udata za svekrvu....nije nista kako sam zamislila...iskreno se nadam da cu sa muzem uskoro stupiti u brak bez njegove mame i tate...ali uglavnom.ljudi su super odlicni ...ali petljaju se tamo gdje se meni ne svidja

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
7.8.2015 19:54:17   
Avamy
*ijaa* a zasto lijepo ne napravis kafu pozoves ih sve i lijepo sve kazes sta te muci i da ti neke stvari ne odg.Napravite neki kompromis,a sta muz kaze na sve ja imam osjecaj neke zene kada se udaju prije braka sve bude sjajno,cim stupe u brak i pocnu da zive u zajednici muz ih ne je*e ni dva posto!!user posted image .Ispravite me ako grijesim,ali takav mi je osjecaj,zar taj muz koji te bas "vau voli"user posted image moze da gleda hladnokrvo neke stvari koje tebi smetaju,ako ste vec u zajednici a nece da sjednete i porazgovarate i nadjete neko rjesenje.user posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
7.8.2015 20:01:11   
Avamy
*Vanne* podrzajem te u tvojoj odluciuser posted image ,a nije to toliko strasno ako su se njegovi roditelji previse unijeli u sve to i djetetu ne daju mira.Treba na lijep nacin im reci da popuste bez svadje jer se samo tako moze uspjeti,a ti kao i svaka majka ljubomorna kao sto bih i ja bila pa halo to je moje djete nisi ti rodila hehe.Ja mislim kad se ostvarim kao majka da necu dati da se priblize djetu user posted image .Drago mi je zbog tebe sto ces se odijelit je li idete pod kiriju ili,ja i moj decko moramo kuhinju uzeti dnevnom sad za sad nista ne fali,a kupatilo kad se uzmemo polako cemo renovirat bitno je ovo ostalo.user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
7.8.2015 20:48:40   
Vanne
avamy mi idemo na gornji sprat aBd,ne idemo pod kiriju,mada bi ja i kiriju placala samo da mi se ne petljaju gdje im nije mjesto user posted image


_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
8.8.2015 14:49:30   
Avamy
Vanne hehe i ja cu na gornji ako bog da nadam se user posted image .Hajde i to je za pocetak dobro,barem ces imati svoj mir nek bude sa srecomuser posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
8.8.2015 17:11:00   
Galicia
barem ces imati svoj mir


To ti mislis. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
8.8.2015 23:41:10   
ananas_ze
zajednica? bolje ti je nemoj user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
9.8.2015 3:42:47   
Avamy
Slazem se sa vama,a bolje i gornji sprat nego zajedno,vec ako ne moze pod kirijuuser posted image .Boze moj nije zivot toliko sjajanuser posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Za pocetak zivot u zajednici
9.8.2015 23:59:11   
ijaa
Ja u tvojim recenicam vidim sebe prije nego sam se udala....ne mozes ti na nekoga utjecati...i ja sam mislila na neke razgovore dogovore, klince, palce....nema covjek uvijek za to strplje ja....gornji sprat ti je isto s**nje samo drugo pakovanje....ti bi se nekad i gola setala mozda radi svog muza ali Bogami ne ide moze svekar bahnut...ne znam.kakvi su ljudi...ali kako si ti za dogovor, i oni su dok pricaju s tobom...sjetit ces se ti ovih svih postova....a ako zelis mir bori se sama svoj zivot samostalno da vodis i zivis!!! U zajednici pa makar na spratu bila mm ce se oslanjati na roditelje i previse..moni su jedna velika djeca...teorija nasih glupih balkanaca odprilike je ovako zena treb otic od roditelja da bi hihmetila njegovim to je prava mlada . ....

(odgovor članu Avamy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *