|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:04:04   
juni
user posted image  user posted image  user posted image Ma sretna sam ko malo dijete!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:09:54   
Blue rose RR
Bravo Emil user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:10:48   
Nedi
Bravo za Emila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mislim da se nikada   nisi više radovala kakiciuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:10:58   
emma.L
Bravo user posted image ! Samo bih ja još malo davalu tu 'laksativnu' hranu da se crijeva iščiste. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:11:29   
maja78 RR
bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:13:09   
mamine oci
juni draga nisam ni znala za emila tek sad procitah bas mi zao maleno pile kako je samo sadak hvala Bogu pa je sve u redu pusa za njega,i meni fatih dva dana imao visoku temperaturu pa oko njega tako da nisam bila u toku drago mi je da je da je sve okuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:13:34   
reallove
Emil bravoooooo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:15:01   
Anoniman
Divno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:15:55   
batterfly
Tek sad vidjeh....pravo mi je zao sto ste prolazili kroz to, ne mogu ni zamisliti kako vam je bilo, ali mali HEROJ to sve sam rjesio...BRAVOOOOOooooo!! i pusa za vas!

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:16:25   
D_K
i meni je drago da je to gotovo.. mogu misliti kako ti je laknulo..
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 14:24:38   
juni
Mogu reci da je najgore kad je covijek informisan i zna sta se sve moze desiti od jedne male baterije koja sadrzi zivu i ostale toksicne elemente. Da se radilo o novcicu ili nekom drugom manjem predmetu vjerovatno mi ne bi bilo ni priblizno tesko, ali baterija ...
Ali, sa druge strane upravo informisanost je uticala da odemo na slikanje pluca i stomaka i da vidimo gdje se baterija nalazi i na cemu smo.
Samo jos jedna informacija, ako vasi stariji ukucani imaju slusne aparate za uho, pazite dobro jer se najcesce desi da djeca progutaju bateriju koja se nalazi u slusnom aparatu.
U nas nije bio taj slucaj nego se radilo o malom satu koji stoji na polici i kojeg  nije mogao dokuciti, ali je on nasao nacin da ga dokuci.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: gutanje predmeta
8.12.2009 15:01:13   
Skvo RR
Mogu reci da je najgore kad je covijek informisan i zna sta se sve moze desiti od jedne male baterije koja sadrzi zivu i ostale toksicne elemente. Da se radilo o novcicu ili nekom drugom manjem predmetu vjerovatno mi ne bi bilo ni priblizno tesko, ali baterija ...
Ali, sa druge strane upravo informisanost je uticala da odemo na slikanje pluca i stomaka i da vidimo gdje se baterija nalazi i na cemu smo.
Samo jos jedna informacija, ako vasi stariji ukucani imaju slusne aparate za uho, pazite dobro jer se najcesce desi da djeca progutaju bateriju koja


Mila..............bas mi je drago da ste se rijesili stranog uljeza...user posted image user posted image  Emila ljubni!!!!!!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: gutanje predmeta
10.12.2009 9:08:50   
istra09
Juni,
tako mi je drago što ste se rješili malog "uljeza".user posted image user posted image user posted image

Toliko si mi bila na pameti ovih dana...
Samo neka se sretno završilo.

Ljubni malog nestašnog bebija.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: gutanje predmeta
3.6.2010 21:29:46   
ena23
Nabasala sam na super video sta treba raditi kada se beba zagrcne, tj. kada se pocne gusiti. Ovo svaka majka treba da zna i po mogucnosti da isto ovako isproba na lutki, i da se svako malo podsjeti, da ne zaboravi.

Evo: video.





_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: gutanje predmeta
3.6.2010 21:48:21   
Atarka
Ena, svaka cast na videu user posted image
Moj mali se danas zagrcnuo komadicem jabuke i strasno sam se prepala. Instinktivno sam uradila prvi korak iz ovog tvog videa, nagnula ga prema dole i lupkala po ledjima dok nije iskasljao.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: gutanje predmeta
3.6.2010 21:52:34   
marny
moja kćer kada je imala godinu dana progutala kovanicuuser posted image .

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: gutanje predmeta
3.6.2010 22:16:03   
Anoniman
Pa jel ju pokakila?

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: gutanje predmeta
3.6.2010 22:18:54   
marny
vjerovatno, ispočetka sam gledala kakicu, poslje više nisamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: gutanje predmeta
31.7.2010 21:43:59   
niki83
drage mame, sreca pa sam pronasla ovu temu...mi se vratili s mora upravo, a moja beba od 10mj je uspjela progutati kamencic s plaze, ima tome otprilike 48h..kakila je nekoliko puta, ali nismo ga pronasli..(kaki u tutu, pa bas kontrolisemo) i vise ne znamo sta bismo mm i ja..na njoj ne primjecujemo nikakve promjene, u ponasanju ili sl. nije ni nervozna..ok sasvim..a uspjela je da ga proguta za milisekundu, jer sam odmah reagovala..ali ona je to tako spretno uradila, nevjerovatno!! mislim cijelo vrijeme je kamencice pokusavala staviti ali svaki bih joj odmah izvadila, ovaj nazalost nisam stigla..ne znamo sad sta je pametno da radimo..imate li neki savjet??? hvala

_____________________________

N&N

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: gutanje predmeta
31.7.2010 21:46:18   
Mya_81 RR
Niki, koliko je kamenčić?

Ako je neki baš manji mislim da onda ne trebaš brinuti jer će ga sigurno pokakiti...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: gutanje predmeta
31.7.2010 21:53:11   
niki83
pa recimo nije bas sitan, ali e manji o kovanice i bio je plosnat..ne znam ni sama..joj mm i ja se brinemo evo cijelo vrijeme, a ona nista..vesela, jede, spava, kaki user posted image sve ok..samo nikad kamencic van..jos i zubic prvi dobila (barem smo ga nasli) dan prije..

_____________________________

N&N

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: gutanje predmeta
31.7.2010 22:07:23   
Mya_81 RR
Bilo bi najbolje da u ponedjeljak ipak odete kod dr. ako se u medjuvremenu ne pojavi....ne vjerujem da trebate puno brinuti, ali bolje provjeriti...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: gutanje predmeta
31.7.2010 22:18:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Bilo bi najbolje da u ponedjeljak ipak odete kod dr. ako se u medjuvremenu ne pojavi....ne vjerujem da trebate puno brinuti, ali bolje provjeriti...


I ja bih je odvela doktoru za svaki slucaj...
Moj prco jjos uvijek malen ne bakce se malim stvarcicama, a moje drugarice sin je progutao prsten...Ona prala sudje i valjda je prsten pao s ruke na poduser posted image user posted image , kako ni sama ne zna jer nije ga skidala. al odvela malog u hitnu, reko dr izacice na drugu stranu i tako je i bilouser posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: gutanje predmeta
31.7.2010 22:28:31   
niki83
hvala vam
pa tako je i nama lajlogicnije..ako do sutra nista ne bude onda cemo ici doktoru obavezno..


_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: gutanje predmeta
31.7.2010 22:33:57   
Anoniman
niki bas miuser posted image user posted image vidi ti,nje pojela kamencic...I ja mislim da netreba brinuti pa anel je neki dan pojeo cvjece ,tj.ruze dvije ja dala u ruke obozava zelenilo bilo,trava ruze ili sta vec....Ja zaboravila na njega kontam copa ruze,igra se kad ja anel pojeo dvije ruze a usta mu puna oni,od svjeca cvatovauser posted image user posted image .....
Otidji za svaki,slucaj al opet mislim da ce ti reci da pratis kaku da,ce pokakiti ga

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *