|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakve komsije imate?
4.5.2009 14:15:53   
mamine oci
jojuser posted image dobra ti komsinicauser posted image i ja sam ti imala takvih komentara al ja im samo kazem kad pitaju na kog je ja odgovorim na komsiju omerauser posted image pa moj muz se zabrinuo pitas se imali u nas komsiluk omeruser posted image cus crni vi djete plavo sta cu ja da ga ofarbam user posted image al dobro poceo je da dobija tamniju boju kosiceuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kakve komsije imate?
4.5.2009 14:23:05   
Anoniman
I kod mene većiom penzioneri...ma super su isprčamo se u prolazu i to je to, ja volim takav odnos...a imam prijatelje, rodbinu s kojima idem na kaficu i koji mi dolaze.

Dok se nisam udala živjela sam u manjoj zgradi 6 stanova pa  svako zabada nos gdje mu nije mjesto, te uđe bez kucanja,pregađuju zajedničko dvorište prave parcele, stave svoj sto i stolice, svoje cvijeće  i tu  ne može više niko sjesti sem njih-UŽAS user posted image

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kakve komsije imate?
4.5.2009 14:26:03   
remzy
prije nego sto sam se udala zivjela sam u kuci i u malenom naselju blizu gradica!!!
komsije su mi bile dobre!!!user posted image
sad sam udana ,zivim u stanu i u jednom velikom gradu!!!!user posted image (jao promjene)user posted image
komsije u zgradi su mu super!!!ima nekih sa kojima se samo pozdravimo a ima nekih sa kojima se obilazimo!!!eto ,BAS komsije koje su iznad nas ,su PRAVE komsije ,Ja ih smatram kao da smo nesto u rodu,ma nemam rijeci za njih ,samo da je Bogdom ovakvi ljudi kao sto su oni, bilo bi nam SVIMA puno bolje,ali nazalost nema ih,rijetki su oni!!!!
a isto tako ima ljudi u zgradi ,kojih sve zivo interesuje,pa cak i smece kada nosis da ga bacis ,gledaju u vrecicu!!!user posted image   tuzno!!!,a takvi je sve vise i vise!!!!user posted image user posted image




_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kakve komsije imate?
4.5.2009 14:30:52   
Leva
Zivim u zgradi sa sest stanova i uglavnom se sa komsijama "ispitam" za zdravlje na haustoru. Na kafu jedni drugima idemo samo kada se nesto bitno dogodi kao npr.rodjenje djeteta . Valjda to slicno funkcionise kod vecine jer smo svi okrenuti svojim obavezama i problemima.




_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kakve komsije imate?
4.5.2009 15:46:39   
babymia
  "Ja i muž se baš čudimo kako se ti i tvoj muž crni, a Luka vam tako plav"user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
koja kraljica!!!al sam se ismijala!!!!



_____________________________

11.3.2009. MIA
nasa srecica

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kakve komsije imate?
4.5.2009 15:48:53   
D_K
mišure - pročitala te žena..
Herkul Poaro joj nije ravan u rijesavanju misterija - ko s' kim!!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kakve komsije imate?
10.5.2009 21:00:10   
ljubičica 28
Kod mene u komšiluku su stariji ljudi, svi preko 70 a muž i ja imamo po 28 godina...svi se obradovali kada smo mo doselili. Meni to nije loše...pozdravim se s njima...ponekad i obiđem ponekog...ili oni meni dođu i imam dosta privatnosti što se toga tiče...družimo se s mlađim bračnim parovima, a i mama mi je blizu tako da i  nemam potrebe da imam nekoga mlađeg za komšije. Ovako dobro funkcionira user posted image .

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kakve komsije imate?
10.5.2009 21:24:22   
nikita
Moje komsije su sve redom stariji ljudi, kojima ja samo kazem dobar dan, nazalost nema nitko mlađi !

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kakve komsije imate?
10.5.2009 21:26:32   
Rina26
Kod mene ih ima svakakvih i staro i mlado

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kakve komsije imate?
13.9.2009 17:29:42   
SdZ
IZVORNA PORUKA: adannn

Niti gledaju u moje stvari,niti ih briga ko mi dolazi,odlazi.Ako mogu,pomognu i tu su uvijek za mene.Uglavnom,sve zavisi i od toga koliko ih poznaješ i koliko želiš da ih upoznaš....user posted image user posted image user posted image


Slazem se..ovako je i kod mene!!!!


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:08:40   
Tidzi
Ja isto imam fine i prijatne komsije! Nema sanse da neko od njih prodje, a da ne pozdravi. Djeci se obavezno javljaju, tepaju... Uglavnom su svi Svicarci. Ali su jako prijatni i ljubazni. Nemam problema ni s tim ako pravimo neku festu u stanu, samo najavimo da cemo biti malo bucniji, a oni se nikada ne bune, jer i kada drugi imaju mi ne reklamiramo. Na hodniku kada se srtnemo ili ispred bloka, ispricamo se o svemu i svacemu. Sve u svemu, dobro se slazemo.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:09:40   
Mirkica


Dobar dan --- Dobar dan


takve su mi komsije :) i sve ostalo na tome a zivim vec godinu dana u ovoj zgradi


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:12:11   
reallove
ovdje bi komsije sve da znaju..uffffff

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:15:50   
Ilhana RR
Bezobrazne do bola!!! Sve gori postaju! Kad god Lamija spava oni nesta cekicaju, kad hodaju navece isto ko da hodaju na tabanima sto jace da lupaju... a sve to pocinje nakon osam sati kada moja Lamija spava... nekad znaju toliko lupati da je prepadnu kad spava...

Idioti!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:42:51   
Anoniman
prva do mene, starija zena, koja svako jutro pita da li je sinoc bila preglasna ili da li je njen sin pojacao muziku, a ja ih nikad ne cujem ni da su zivi...
druga na spratu porodica, mladi bracni par sa dvoje djece, koje cu vjerovatno angazovati da mi paze Sabinu ako bi se desilo u noci da me zaboli i da moram ici radjati, inace smo kao jedna kuca...
sprat nize, dva prazna stana a u trecem je majka od ovog komsije preko puta mene...
na prvom spratu moja frizerka sa majkom koja je opicena do bola... u drugom stanu je jedna zena sa sinom stariji oboje koja tako reci nikad nije tu, a u trecem stanu dvije nane ko pahuljice...
u susjednom ulazu moja tetka s porodicom i ostali komsiluk...
ljepota da ne moze biti ljepse... imam stvarno komsiluk za pozeljeti... extra su svi...

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:50:05   
salmy
Kad smo kod komsija ja imam DIVNE komsijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  U svom zivotu nisam vidjela bolje kulturnije,ljubaznije ljude.............zivimo ovdje skoro godinu dana ma ljudi su boli glava.Uvijek pozdrav na nivou pitaju kako smo..........ma super ljudi.Do nas mladi par vidimo se u liftu ponekad,preko puta stara Sarajevska porodica ne nametljivi ljudi user posted image user posted image  i do njih sama zena zivi nastavnica u penziji.Ja sam prezadovoljna.Usvako doba se mozemo obratiti za pomoc ako sta treba,i obrnuto.Cak kad nas nema kuci plate kablovsku i internet za nas.Ma super ljudi.Ali imam ispod nas ludjakinju koju sam poslala po cevape kad smo uselili i vise se ne vidjamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:51:36   
Anushka
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Bezobrazne do bola!!! Sve gori postaju! Kad god Lamija spava oni nesta cekicaju, kad hodaju navece isto ko da hodaju na tabanima sto jace da lupaju... a sve to pocinje nakon osam sati kada moja Lamija spava... nekad znaju toliko lupati da je prepadnu kad spava...

Idioti!!!


isto, samo sto komsija cjepka potpalu iznad nas a do nas lupaju vratima toliko da se bebi phone upali svaki put. O prepadanju necu ni da pricam, a tek o busenju i renoviranju, isto tako, idioti.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:54:12   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Anushka

IZVORNA PORUKA: Ilhana

Bezobrazne do bola!!! Sve gori postaju! Kad god Lamija spava oni nesta cekicaju, kad hodaju navece isto ko da hodaju na tabanima sto jace da lupaju... a sve to pocinje nakon osam sati kada moja Lamija spava... nekad znaju toliko lupati da je prepadnu kad spava...

Idioti!!!


isto, samo sto komsija cjepka potpalu iznad nas a do nas lupaju vratima toliko da se bebi phone upali svaki put. O prepadanju necu ni da pricam, a tek o busenju i renoviranju, isto tako, idioti.


Ma ja mislim da ovi namjerno to rade, jer znaju tacno kad Lamija po danu spava i kad leze navece i uvijek pocnu bas u to doba... stvarno uzasno... kad joj sinovi dolaze kasno u noci lupe toliko vratima da nekad znaju zidovi da vibriraju... a dok idu uz stepenice koje su do lamijne sobe idu ko ono djeca kad se naljute pa da bih lupali sto vise...
zalio je se cak i ovaj do mene na njih...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:59:37   
Dida79
Joj i kod mene je katastrofa kada je komsiluk u pitanju sve ih interesuje i sve hoce da znaju.Bas neki dan mm izveo malog vani i sretne ga jedna komsinica pa ga pita:nesto ti se zena udebljala da nije opet trudnauser posted image A ovaj moj gori od nje i kaze joj jasta je nosi dvojke.Mogu zamislit joj faceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 20:59:58   
*Seve*
Moj komsiluk je jako lljubazan...Inace su svi Svajcarci.Uvijek ljubazno se pozdrave,kada se srecemo...
Zivim u zgradi omanjoj na 4 sprata i jako je mirno..Inace poslije 10 nema galame i td..Inace se zove policija.
A nema ko ni da galami sve je to civilizovan narod.Stan smo kupili u toj zgradi,novogradnja i jako lijepo...
A nikad nebi zivijela u nekoj zgradi gdje je mnogo izmijesano svakve rase...A komsiluk samo taki,jedna baba prva komsinica ima 57g
zivi sama u cetverosobnom stanu...Jako zadovoljna.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 21:01:19   
Ilhana RR
i kod mene su svi ostali ljubazni i fino se moze popricati sa njima i pridju lamiji koju progovore i sa njom... neznam da nije to radi nacionalnosti sto je ova ovakva prema nama...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 21:04:21   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: Anushka

IZVORNA PORUKA: Ilhana

Bezobrazne do bola!!! Sve gori postaju! Kad god Lamija spava oni nesta cekicaju, kad hodaju navece isto ko da hodaju na tabanima sto jace da lupaju... a sve to pocinje nakon osam sati kada moja Lamija spava... nekad znaju toliko lupati da je prepadnu kad spava...

Idioti!!!


isto, samo sto komsija cjepka potpalu iznad nas a do nas lupaju vratima toliko da se bebi phone upali svaki put. O prepadanju necu ni da pricam, a tek o busenju i renoviranju, isto tako, idioti.


Ma ja mislim da ovi namjerno to rade, jer znaju tacno kad Lamija po danu spava i kad leze navece i uvijek pocnu bas u to doba... stvarno uzasno... kad joj sinovi dolaze kasno u noci lupe toliko vratima da nekad znaju zidovi da vibriraju... a dok idu uz stepenice koje su do lamijne sobe idu ko ono djeca kad se naljute pa da bih lupali sto vise...
zalio je se cak i ovaj do mene na njih...


Pa zar ne mozes da se iselis?
Nadjes stan u mirnijoj zgradi.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 21:05:29   
Ilhana RR
Ma necu da selim radi njih... ovo je najbolje mjesto u gradu za porodice sa malom djecom... a sve se nadam da ce oni iseliti odavde jer nesto u zadnje vrijeme previse lupaju pa mislim da hoce da srede stan da bih ga skuplje prodali...

a i mi smo kupili stan, ulozili puno para da bih sada odavde odselili...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 21:05:52   
Tidzi
Pa imate li vi neki pravilnik u bloku? Npr. kod nas se zna da se ves pere od 08:00-21:00h, za vrijeme rucka, a to je od 12:00-14:00h, ne smije usisavati, busiti, kositi, praviti bilo kakva buka. Moja dijeca spavaju uvijek u to vrijeme, tako da nemam brige, a i ove ispod mene kazu da i njihova dijeca tada spavaju. I navecer posle 22:00h treba biti tisina. Ja u svom bloku ne cujem nikog zivog. Bez obzira sto ima dijece, mladih i sarih, kao da niko ne zivi sem nas.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kakve komsije imate?
14.10.2009 21:07:06   
Ilhana RR
ima, do 22 sata se smije raditi sta hoce.. nakon 22 sati mora da je tisina u zgradama...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

djete


da li vam se desilo da u vasem prisustvu neka odrasla osoba bliska/ili ne , udari vase djete i kako ste reagovale

vratila udarac:D (42%)

nisam nista uradila (3%)

nije se dogodilo (32%)

ne znam sta bih da se dogodi (23%)


Broj svih glasova: 107

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *