|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakve komsije imate?
15.10.2009 10:58:50   
dzeni_nl
Do prije neki dan ja i mm smo bili jedini bjelci, a sada vise nismo, na prizemlju je holandez i zena mu je surinamka, iznad nas je mladji crnac sam ziviiznad njega je isto crnac amerikanac, al i je sebi doveo neku poljakinju tako da vise nismo jedini bjelci. Ostale zgrade oko nas su sve crnci i surinamci, sta reci o njima, niko neradi svi na socijali, djevojcice od 15 do 20 godina sve sutrudne, sjede po cijelu noc galame, igraju lopte ispod naseg prozora, pa svaki put lopta udari u prozor i ja se istraumiram, a muz glami. Od toliko igralista ovdje oko nas oni bas igraju ispod naseg prozora. Jedno noc sam tako bila sama i cnac mi se popeo na balkon, kao da je sa neba pao. On ko na svom balkonu stao i razgleda, a meni se noge odsjekle. Pitam ga sta radi tu, kaze dosao po loptu i jos mi kaze da mu otvorim balkonska vrata da neskace vec da prodje kroz kucuuser posted image

A preksinoc oko 3 sata cujem nesto tutnji, lupa pitam muza sta se desava, kaze on suti, kad ono komsija iznad nas se sexa, nisam mogla da vjerujem da se toliko cuje i jos ne mogu sebi da dodjem da se toliko cuje, znaci i mi kad to radimo cuje se u tom sam trenu pomislila zemljo otvori se. U glavnom nemam neka fina iskustav sa komsijama, svako vodi svoj zivot, kad se sretnemo pozdravimo se i to je sve.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kakve komsije imate?
15.10.2009 15:00:02   
Suzana
Zgrada u kojoj živim je prilično velika, a nas je zapalo da smo okruženi frikovima, pa i primitivcima.
Na drugim spratovima ima predivnih ljudi sa kojima bi se mogli i družiti, i jako žalimo što nam oni nisu prve komšije. Dok ne odemo jedni drugima na kafu user posted image , lijepo se ispričamo u liftu ili ispred ulaza.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kakve komsije imate?
15.10.2009 15:41:58   
acudesa
ni ne znam da ih imamuser posted image user posted image user posted image user posted image
nemam ja kad promatrati komšijeuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kakve komsije imate?
15.10.2009 15:55:10   
Romali
: Kakve komsije imate?

Pos user posted image , skoro svaki dan nečim gruhaju po stanu, k'o da cijepaju drva user posted image
Propuh im vrata zatvara, ne ruke user posted image
Gospođe im udaraju štiklama kad ujutro trče po stepenicama i zovu lift da ih SPUSTI jedan-dva sprata user posted image

Nisu svi ovakvi, i nisu uvijek svi loši, ali eto ovo se dešava počesto.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kakve komsije imate?
15.10.2009 16:04:02   
malaaaa
ah sto ja imam fine komsijeuser posted image zivim u zgradi u kojoj bas i nema nasih ljudi ima jedan par ali ih rijetko kad sretnem u liftu a prva vrata do mog stana su jedan mladi bracni par koji imaju cukicu tako da mi je pred vratima uvijek neka njegova igracka smeca koje donese iz parka neke grancice i kore sta ja znam uhh user posted image i dlaka tonuuser posted image pa stalno moram usisavati ispred da nebi unijela seb u stan ima hausmajstor koji cisti zgradu jednom sedmicno i stalno upozoraje ih zbog toga prestanu jedno vrijeme sve ok bude pa opet tako do njih su turci koji imaju troje djece pa non stop lupaju vratima da ih u stan cujem a sledeca je nagora komsinica joooj zivi sama isto je mlada ali voli popituser posted image uz to je malo kako kaze moja nena sunj(budala)user posted image pa policija stalno dolazi dosad su je 5 put odnijeli i golu i svakakvu jednom je lezala na balkonu suncala se sva oduzeta od alkohola i pala je sa ograde pa je jedino tad hitna odvukla zalosno i smijesno. ali nevidjam je vise mislim da je zatvorena user posted image eto to su mi najblize komsijeuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kakve komsije imate?
16.10.2009 11:02:52   
Anushka
e moji su opisani u ovoj pjesmi, razlike su u nijansama:)

http://www.youtube.com/watch?v=NMdUFZOIc78

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kakve komsije imate?
16.10.2009 18:41:16   
Ilhana RR
Hej da vam javim da su mi se iselile one komsije starije sto su se culi iz spavace sobe hehe... evo upravo dodjo kuci kad vidim useljava se jedan mladi bracni par... da vidimo koji par ce se vise cuti, oni stariji ili ovi mladji heheheheehehhehehh

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kakve komsije imate?
23.5.2010 15:55:01   
acudesa
Postovi prebečeni sa srodne teme:
IZVORNA PORUKA: Ben 10

Ako ima slična tema ,ja je ne nađoh ,spojite...

Elem ,imam lud komšiluk,sve luđe od luđega...
Inače živim u prizemlju,komšinica sa 3 sprata 10 puta dnevno plače balkon.MM je zamolio njenu unuku da malo smanje jer nemogu otvoriti balkona da me ne zalije voda.Nije mi ni voda važna nego što imaju psa i on piša na balkon i one to speru.
Neki dan mokrača čista kaplje ,dijete mi na balkonu...odem i zamolim je ,ona me napadne.Inače njih 3 žive.nena ,majka i unuka,ni sakim u zgradi ne komuniciraju,kaka su sastanci ne izlaze,nikakav kontakt,ova mala i nešto i kontaktira ,a stare dvije ni sakim.
Dođe mi na vrata prije 3 dana unuka i kaže ona je išla kod rođaka advokata ,i sve će doći na sud ako zovnem inspekciju,jer sam prijetila sa inspekcijom.Raspravljale smo tu jer njoj nije jasno kako mene zalije voda ,kako kada kapa po čitav dan ko iz kabla,samo sipa.Ona kaže da izvodi psa dva puta da mokri vani i to mu je dovoljno ,ja mislim da nije ,ostatak se popiški na balkonuser posted image user posted image user posted image .Na kraju sam joj rekla da ću pokupiti tu vodu u čašu i odnjeti na analizu da vide da je mokrača.Rekla mi je da Ako je budem tužila da je na njoj pas i sve što se njega tiče ide preko nje ,a za plakanje balkona ,to radi njena nena ,ona nema ništa...prebacuju jedna na drugu.Na kraju toga razgovorasam joj dala br,tel da me bar nzove da će politi da zatvorim prozor.
Pravim maloprije pitu ,malac se igra ,sve otvoreno nemogu se zakapijati u kući na ovakvoj ljepoti ,ono opet prska.i ja joj na interfon kažem jeli vam treba pismena molba da prestanete,ona stara opet osu paljbu ,ko kako mi prije nije smetalo,smetalo mi je ,ali nisam toliko vremena provodila kući jer sam radila i nisam dijete malo imala koje nemogu svezati da ne izađe na balkon...
Neznam šta da radim....



IZVORNA PORUKA: koka i po

Nezahvalna situacija,totalno.Neznam šta bih ti savjetovala jer i sama kažeš da je baba ihihi.Ja sam imala problema sa komšilukom tačnije sa jednom komšinicom koja baš i nije sasvim svoja.Dvije godine sam se borila s njom da riješi svoje kupatilo jer je meni stalno od nje kvasilo zid.Ja dovodila majstore da popravljaju,ona neda ući u stan,prijetila joj inspekcijom i opet ništa.Na kraju sam probala na ovaj način.Jedan dan joj otišla i lijepo je zamolila da pusti majstora u stan i da sve troškove po običaju snosim ja.Ona pristala.Majstor je došao razvalio joj kupatilo i našao kvar.Caka je bila u tome da je ispod njene kade sva nečistoća išla na moj zid od trpezarije i kupatila,tako da je na kraju toliko smrdilo da se u kuću nije moglo ući.Ja kupila novu kadu,nove cijevi za spajanje,platila majstoru ruke,kupila oštećene pločice,dovela i platila keramičara da sve dovede u red.Da bi na kraju moja kona rekla da u njen stan ubuduće mogu ući samo sa sudskim nalogom.A lude li žene.Hvala Bogu ona se odselila i nemam više problema.


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nazovi eko policiju...
pitaj njih...
ako si u zgradi imate li kućni savjet i predsjednika...jeli dotična krši pravila ponašanj itd.
sama taj porblem rješiti nećeš moći...čini mi se da tu dolazi do forsiranja i bezobrazluka...a opet najbolje ćeš rješiti problem sa nadležnim institucijama.





IZVORNA PORUKA: koka i po

Ma dabogda Hany da ona to riješi putem kućnog savjeta i predsjednika.Ovu moju ludaru niko ni za šta nije mogao nagovoriri a čini mi se da i ova "Gospodža sa kučetom" nema pojma o kućnom rerdu i životu u zgradi.


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bi kupila dug šlauf, tako da može iz tvog stana da dobaci do njenog, ustala bi oko 2 - 3 il pred zoru, montirala šlauf i  nalila joj toliko vode na ulazna vrata da bi se za glavu uhvatila kad se probudi
Naravno sve uz pomoć tmuser posted image
ko je brži nek ide do njenog stana, prozoveš ga na mob pusti vodu, prozoveš ga ponovo ugasi je hahahha dohakala bi joj ja
a nakon toga bi joj rekla šta ćete gospođo dešava se, vi probleme imate te vrste a ja s vašim balkonom... ajde da to više ne radimo
Ako zovne policiju pravi se luda, reci da je baba pukla
Opet ponovi par puta pa će valjda mućnuti glavom i vidjeti da isto nigdje ne vodi



IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Moja porodična kuća u kojoj živi moja mama sada je u dupleksu pravljena...ljudi iz tog dupleksa vani su a ratna dešavanj dovela su nam nove komšije...
pukla im je cijev na strani kuće koja polovinom graniči sa našom...njihova vrijdna snaha prala je ručno veš baš u toaletu koji je slao vodu u maminu spavaću sobu.
pokušali smo razgovorom...svekar je fol ružio snahu...al ono kao ja ću tebe ružiti a ti samo radi svoj posao...kada sam vidjela da je vrag odnio šačlu...pozvala sam policiju radi narušavanja moje imovine...donijeto je rješenja da plate kaznu radi uznemiravanja, pozvali odovod da im isključi vodu dok se kvar ne otklon...i tako je i bilo. na kraju sam ja radi dobrih odnosa jer još su živjeli tu platila tu kaznu za njih jer sam ja lično pozvala policiju...ali su oni popravili svoje cijevi. eto oni su odselili ali i dan danas moja mama je sa njima u finim odnosima i posjećuju se.



IZVORNA PORUKA: koka i po

na kraju sam ja radi dobrih odnosa jer još su živjeli tu platila tu kaznu za njih jer sam ja lično pozvala



Ništa bez našeg novčanikauser posted image user posted image user posted image user posted image    




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kakve komsije imate?
23.5.2010 18:25:30   
Anoniman
Mi imamo tako dosadne komšije, alahselamet...kuda ćete?...u šetnju...sigurno kod mame...nema cile mile, mora se tačna lokacija navesti...stariji ljudi i njihov sin i snaha, kaže svekr moj, sljedeći put kad te upita kuda ćeš, slobodno reci  u guuser posted image ... a kad se djeca igraju i oni se igraju s njima, ne to, ne tako itd, a vječito su vani i ništa im promaći ne može.

< Poruku je uredio zinanina -- 23.5.2010 18:26:13 >

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kakve komsije imate?
23.5.2010 18:43:00   
salmy
user posted image Joj ja moram da pohvalim svoje komsije jucerasnjim gestom gdje smo ja i MM ostaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bili smo vani sauser posted image i zove nas na tel. komsija da pita hoce li smetati user posted image treba da busi zid za slike,ako bude spavao oni nece busiti.
Iskreno smo ostali paf,toliko su kulturni i obzirni da bih ih pozeljela svima za komsije.
A da ne pricam kako  nas redovno zovu da pitaju za user posted image donose poklone,cak komsinica zatvara vrata smetljarnika da nije user posted image hladno.
Ah da i kad smo izasli iz bolnice na ulaznim vratima su napisali velikim slovima :dobro nam dosli Afane  i A...
Mi smo prezadovoljni! a samo smo dvije godine ovdje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   [Obrisana poruka]
24.5.2010 10:36:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kakve komsije imate?
24.5.2010 11:16:35   
teacher75
ja sam prezadovoljna nasim komsijama! zivim na grbavici i citav ulaz je super, redovno se cisti, odrzava i zakljucava tokom noci. ljudi su kulturni, uglavnom stariji. pomogli su nam oko kolica, posto zivimo na zadnjem spratu bez lifta pa smo par dana dok nismo rijesili problem  ostavljali kod komsinice na 1. spratu. komsinica preko puta je predivna penzionerka, divna zena, cak razmisljam da joj ponudim da cuva lanu kad se vratim na posao, jer nama treba neko samo na par sati i to ne citav mjesec. sve su ljudi kulturni i uglavnom obrazovani i bas "gradska" rajauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kakve komsije imate?
24.5.2010 11:22:58   
anidla
kod mene bas to i nije slucaj...u nasoj zgradi ima 120 stanova...puno ljudi...mrzim kad udjem u lift i kulturno se pozdravim, a ta *gradska* kako ih nasa teacherka naziva raja samo sute....ne mogu da vjerujem....kad izlazim iz lifta uvijek pricuvam vrata starijem od sebe, a na to ni Hvala ne dobijem, al ok, meni nije tesko, tako sam odgojena i to uvijek praktikujem....vise se ne i obazirem....naravno, ima i divnih ljudi, ali rijetko....

neki dan ja sa kolicima i Noom, i idem prema liftu, stariji covjek je bukvalno ispred mog nosa utrcao u lift i zatvorio mi vrata user posted image user posted image user posted image pa fuj user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kakve komsije imate?
24.5.2010 11:27:53   
teacher75
IZVORNA PORUKA: anidla

kod mene bas to i nije slucaj...u nasoj zgradi ima 120 stanova...puno ljudi...mrzim kad udjem u lift i kulturno se pozdravim, a ta *gradska* kako ih nasa teacherka naziva raja samo sute....ne mogu da vjerujem....kad izlazim iz lifta uvijek pricuvam vrata starijem od sebe, a na to ni Hvala ne dobijem, al ok, meni nije tesko, tako sam odgojena i to uvijek praktikujem....vise se ne i obazirem....naravno, ima i divnih ljudi, ali rijetko....

neki dan ja sa kolicima i Noom, i idem prema liftu, stariji covjek je bukvalno ispred mog nosa utrcao u lift i zatvorio mi vrata user posted image user posted image user posted image pa fuj user posted image


to draga nisu "gradska" vec nekulturna raja. pod "gradskom" podrazumijevam staru skolu (zato sam i stavila pod navodnike da se ne uvrijedi neko ko nije iz grada a kulturno se ponasa), znaci odgoj i ponasanje ljudi kakvo je bilo prije nekih 20 godina i prije, a ovo sada od kunte i pante ne spada u tu kategoriju. meni je jedna stara bakica iz ulaza koj sigurno jedva zivi od penzije kupila lani pantolice i rolku, a nije nikad ni bila kod nas, vidjela nas 3-4 pua prije toga. divna zena. a da ne govorim da su se svi nudili ako sta zatreba oko bebe. komsije ispod nas se zale sto je beba mirna i kazu da jedva cekaju da prohoda i da je cuju kako lupka nogicama i razbija user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kakve komsije imate?
24.5.2010 11:35:08   
anidla
ma ja iskreno nemam pravi izraz za ovakvo ponasanje user posted image

opet cu ponoviti, ima i divnih ljudi....sjecam se kad sam vristala od bolova kad sam isla u bolnicu zbog infekcije rane da su me par komsija nosili do auta....i to bas ti ljudi koji su uvijek srdacni i ljubazni...

na mom dijelu imaju 3 stana, komsinica do nas je pravi drug, glava me ne boli od nje, ali kad zatreba nesto uvijek je tu...a komsije preko puta (profesori), nikad se ne pozdravljaju, o njihovim kcerkama da i ne govorim...

jako je to ruzno, i ne znam u cemu je poenta? akademski gradjani user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kakve komsije imate?
24.5.2010 11:36:46   
teacher75
IZVORNA PORUKA: anidla

ma ja iskreno nemam pravi izraz za ovakvo ponasanje user posted image

opet cu ponoviti, ima i divnih ljudi....sjecam se kad sam vristala od bolova kad sam isla u bolnicu zbog infekcije rane da su me par komsija nosili do auta....i to bas ti ljudi koji su uvijek srdacni i ljubazni...

na mom dijelu imaju 3 stana, komsinica do nas je pravi drug, glava me ne boli od nje, ali kad zatreba nesto uvijek je tu...a komsije preko puta (profesori), nikad se ne pozdravljaju, o njihovim kcerkama da i ne govorim...

jako je to ruzno, i ne znam u cemu je poenta? akademski gradjani user posted image


kod nas ove komsije ispod su zena pedijatar i muz ginekolog i divni ljudi. preko puta nas penzionerka ekonomista. dole isto sve redom uglavnom akademski gradjani user posted image al nije poenta u tituli negu u kulturi


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kakve komsije imate?
24.5.2010 11:40:41   
snijeg
Živim u zgradi i njegujem dobrosusjedske odnose user posted image
Mišljenja sam da komšija može biti od veće koristi nego brat/sestra...Prezadovoljna sam odnosima i zaista nemam problema, poštujemo privatnost jedni drugih, uljudno se pozdravimo na stepeništu, a ponekad sa onima ispod mene i preko puta mene i kahvu popijemo jer smo generacijski povezani user posted image .
S obzirom da su manje/više svi u radnom odnosu nemamo pretjerano puno vremena za obilazak, ali imamo dovoljno dobru komunikaciju da ne frkcemo jedni na druge ako nam bebice placu, bacaju igračke i stvaraju buku onom ispod nas ili nedaj Bože ako procuri voda u kupatilu user posted image user posted image user posted image
Tu smo jedni za druge i zaista se mogu osloniti na njih bez obzira o kom problemu je riječ....svi radovi koji stvaraju buku se najavljuju, radovi u zajedničkim prostorijama proizilaze iz dogovora, a ne silom jačeg itd...
Kad vidim i pročitam kakve sve probleme ljudi doživljavaju sa komšijama, priznajem da sam više nego zadovoljna....


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kakve komsije imate?
26.5.2010 0:26:00   
marny
u stanu gdje smo stali imali smo susjede from the hell, uglavnom čovjek se svaki dan tuširao nekih 5 puta, al lako za to tuširanje, nego je on pjevao sve dok tople vode ne bi nestalo.
Budući da je kupatilu bio mali otvor za ventilaciju to bi se kod mene užasno čulo.
Lijepo sam djedici objasnila da mi to užasno smeta njegovo nazovimo pjevanje, al on opet po svome.
Tada sam objavila rat. 
Nakon što bi on prvi put tog dana zapjevao ja bi uzela stereo i odvrnula do daske, kući bi se vratila tek oko 22 sata.
Sutradan opet isto i tako neko vrijeme dok nije shvatio da sa svojim urlikanjem sebi šteti pa je konačno prestao, al duuugo je trajalo.
Bilo je u tom ratu svega, mogao bi se snimiti film.
Interesantno je to da za sve to mm nije imao pojma. Kda bi kasno dolazili kući ja bi požurila uz ispriku da moram na wc, brzo bi ugasila strereo, spremila,kao da ništa nije bilo.
Par godina nakon tog našeg susjedskog rata i mržnje obostrane mi smo stjecajem životnih okolnosti postali najveći prijatelji, kada se razbolio bila sam tužna, sada kada ga više nema nedostaje mi user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kakve komsije imate?
26.5.2010 1:24:25   
Medić*
U mom komsiluku svega od studenata preko akademskih kradjana do penzionera. Iznad nas mladji bracni par sa svakodnevnim izljevima njeznosti jako bucni i zaljubljeni user posted image , ali opet bolje i takav vid buke nego slusati cijelu noc svadje. Ispod porodica kojoj svaki pad igracke mog malenog smeta, ama bas svaki da je svak cas lupala dok mi jednom nije pukao film kada je bez razloga pocela kucati da me upozori da moje dijete vozi auto po laminatu i nju to jako nervira, tada sam uzela jednu igracku i pocela lupati o laminatu da bas ima razloga da kuca, od tada druga prica. Na mom spratu jos cetiri stana, tri porodice su ok, pravi komsinski odnosi mogla bih im se obratiti u po dana ili noci, tako oni i nama, ovi cetvrti su jako nedefinisani hem sto lupaju svojim ulaznim vratima toliko lupaju vratima od hodnika da je to nenormalno svi porodicnouser posted image , uglavnom sto ljudi sto cudi.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kakve komsije imate?
26.5.2010 19:18:20   
elkina_mala
Nacitah se ja svasta ehheh
ja sam dosla u ovu "zgradu" prije godinu dana
drugu noc,ja i mm smo sklapali kuhinju,i tako u drugoj sobi muzika bila normalna,kad neko zvoni,kad ja ono gospodzica iznad nas,kao nemoze da spava user posted image kaze daske se cuju,ja kontam jebote ko da Lordi nastupaju hahah
i onda drugi dan ja se pokupim i gore kod nje (ona je na potkrovlju) i tako ja njoj kazem da s enavikne na muziku jer kod mene je po danu jako glasna muzika,kaze ok nema porblema
odem kod ovog para ispod nas (njih dvoje i dvoje male djecice imaju)
pitam jel smeta njjima kaze nema porblema
tako se upoznamo ja i mm s njima,nakon toga oni nas pozovu kod sebeuser posted image na kafu,pice..
super sve,uvjek se izljubimo kad se sretnemo
ma ovi su stvarno stvarno extra:) ali sad ce u junu:julu da se seleuser posted image
a dok je mm bio sam u proslom stanu
bila jedna cura,preko puta njega,i on meni prica da je znala u 4 ujutro toliko biti "glasna" da se ovaj probudio hahah
sta reko hoces uzivo si imao slusat hahhaha!d
eto ona iznad nas se odselila davno,ovi ispod nas vec mjesec dana nisu ovdje (mozda nesto oko nove kuce rade)
tako da smo mi sami:)

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kakve komsije imate?
26.5.2010 19:44:16   
elkina_mala
ja tek sad vidjeh da sam vec pisale ovdje za komsee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image *
izvinjavam se heheh

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kakve komsije imate?
27.5.2010 9:42:37   
Meri29
Uh prava tema, evo upravo sam vidjela da su mi komsije ukrale obucu koju drzimo ispred vrata(onu u kojoj hodamo taj dan). Zivimo na zadnjem spratu, u zgradi koja nema lift i koja ima interfon. Niko ne ulazi bez dozvole, a nama maznuli starke, i to ne jedne nego i moje i bratove i muzeve i starke od bratove cure. Mislim stvarno... Kada sam pitala svi se prave blesavi. Eto komsija i solidarnosti.

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kakve komsije imate?
27.5.2010 9:52:25   
anitaMO
meri pa ko još drži obuću ispred vrata,baš iz tog razloga.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kakve komsije imate?
27.5.2010 9:58:24   
Meri29
pa mi smo drzali oduvijek, nikad se nesto ovakvo nikome nije desilo. Ali eto danas sam nesto naucila

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kakve komsije imate?
27.5.2010 10:02:28   
Anoniman
zivis u gradu....u zgradi....gdje ces drzati obucu ispred vrata? haustor pripada u zajednicke prostorije

(odgovor članu Meri29)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *