|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
3.8.2010 13:30:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: neki

Lilith,da mi te negdje vidjeti i da te cmoknem za super savjetuser posted image Kupih ja to cudo u prahu(to je ustvari cista limunska kiselina),i rahat sam sto se tice smrada vesa,sve mirom miriseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala ti do nebaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image





meni i nakon ovog smrdi koda je nesto krepalo u masiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
14.11.2011 7:56:10   
macanante
A clothes washer wa is a wonderful machine. Throw in dirty clothes, add some detergent, turn a dial and come back later to clean clothes. Ever wonder where all that dirt goes? Most of it rushes away with the drain water; but some lurks in your machine and can cause laundry to appear dull and gray.

Perilica Rublja

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
10.1.2012 21:03:09   
d.dita
Isprobala sam ovaj recept sa sodom. Nešto mi na unutrašnjoj strani one gume u bubnju u zadnje vrijeme bude nekog taloga. Otopila sam oko 300g sode u vreloj vodi i usula u bubanj i uključila na otkuhavanje. Pred kraj sam nasula jednu čašu octa, nisam imala više. Kada sam pogledala vodu u mašinu, kao ilo. Baš sam se iznenadila koliko je prljava bila. Uglavnom, od sada ću češće da perem mašinu na ovaj način.


(odgovor članu macanante)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
10.1.2012 21:38:07   
salmy
Ja redovno koristim calgonit,i nemam problemauser posted image

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
25.4.2012 8:18:13   
minja_
Ja sinoć oprah mašinu za veš po savjetima iz prvog posta. Mašina je Beko, stara 4 godine, dosad je nisam tako čistila. Namjerno sam prebacila odvod u kantu da vidim šta će izaći. Osim što je voda bila grozno zamućena i pjenušava, izašle su ljuspice tamno sivo-plavog kamenca. Na filteru nije bilo ništa. Imam osjećaj da je grijač  zagrijao vodu bolje nego ikad prije. Danas peremo bijeli veš, pa me baš interesuje hoće li biti neke razlike.
Nisam dosad koristila Calgon, ali odsad u svako pranje stavljam sodu bikarbonu.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
14.6.2012 12:17:00   
hampsi
Ja sam probala ovaj prasak iz DM-a i mislim da je jako dobar. Bar moja masina ne lupa kao prije i ne osjeti se nikakav miris iz nje.

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
14.2.2013 11:26:28   
Alma_27
na jednom forumu sam nasla super temu o masini za ves na kojoj je odgovarao pravi majstor user posted image pa procitajte kad vam zatrebaju savjeti o ciscenju, odrzavanju i sl.

http://forum.roda.hr/threads/21426-%C4%8Ci%C5%A1%C4%87enje-perilice?p=719852&viewfull=1#post719852

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
14.2.2013 11:34:10   
djoisa
eno tamo ja kopirala njegove postove user posted image  

http://www.ringeraja.ba/forum/fb.asp?m=1570614

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
14.2.2013 11:44:29   
Fleks
Citam sad neke prethodne postove, zar ne bi trebala soda bikarbona da omeksa vodu, a nasa voda je ionako tvrda, tako da ne vidim problem ni strah da se koristi..

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
11.6.2014 21:06:40   
mamin_zivot
Imam strasan problem masina ne da mi smrdi nego bljak zaudara, desilo se nakon pranja i susenja vesa. U pitanju je perilica-susulica CANDY. Ukljucila praznu sa deterdzentom i lenorom ali nista nije pomoglo.....sta da radim??? Da li ima nesto za neutralizaiju mirisa???

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako očistiti mašinu za veš!
11.6.2014 22:46:19   
DM

IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Imam strasan problem masina ne da mi smrdi nego bljak zaudara, desilo se nakon pranja i susenja vesa. U pitanju je perilica-susulica CANDY. Ukljucila praznu sa deterdzentom i lenorom ali nista nije pomoglo.....sta da radim??? Da li ima nesto za neutralizaiju mirisa???

http://forum.roda.hr/threads/21426-%C4%8Ci%C5%A1%C4%87enje-perilice?p=719852&viewfull=1#post719852

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *