|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 19:28:12   
ney75
Hvala draga, ima jos do termina, al na hajr, kad god :) da nam svima prodje lahko i brzo in shaa Allah :)

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 19:39:08   
Lejni
Ney ma samo hrabro, neka je zivo i zdravo i da sve prodje kako treba. Sta ima veze upoznate se ranije user posted image user posted image

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 19:42:07   
ney75
Ma mozda i nije kenulo, to ja pitam, znam da kazu prirodno ciscenje pred porod, zato pitam :D a imam od pocetka neku intuiciju da ce ranije, sad ko ce ga znati :D nek je hairli samo :)

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 19:45:47   
Isha
Mala_ sa, ispravila sam odmahuser posted image .

Ney, imala sam to ciscenje sa prvim, par dana prije poroda.

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 21:07:40   
cauchy
Da li je neko od vas koristio sta za grceve u donjem dijelu stomaka? Cini mi se da u bolnici daju buscopan?
Bas me muce grcevi, a znam da to nije dobro za bebu.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 21:15:07   
ney75
Cauchy imala sam ih i ja, kontrakcije stalno, pila sam magnezij, super je pomagao

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 22:09:01   
Isha

IZVORNA PORUKA: ney75

Cauchy imala sam ih i ja, kontrakcije stalno, pila sam magnezij, super je pomagao

Isto, ssmo mg, ponekad i duplu dozu.

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 22:24:19   
blossom
Meni dr pored Mg i apaurin 2mg propisao da pijem, po potrebi, za kontrakcije. Inace uzimam Mg direkt svaki dan a apaurin kad kontrakcije bas ne popustaju.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 22:30:34   
ney75
Blossom, i ja sam isto tako, pila apaurin 2 mg po potrebi, ali sam se trudila da ipak ne pijem.. a magnezij sam pila sumeci, a onda sam presla na tablete iz dm-a, jer one u sebi ipak imaju samo mg, nema secera, zasladjivaca, i one su mi puno vise pomogle..

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
2.2.2016 22:42:51   
mala_sa
Ney hairli aBd, meni je to ciscenje bilo sa drugim, pravi proliv i trajao 2-3 dana.

Cauchy ja isto samo mg, i to bas u tabletama bez ikakvih dodatnih elemenata.

Najela sam se kiflica i sad jedva disem. Mslm da cu se ovaj mjesec bas udebljati, na vagu ne smijem ni stati user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 0:04:03   
Isha

Spisak aktivnih trudnica u 2016

FEBRUAR 2016

31.01. Mom2b user posted image porodila se 01.02.user posted image
05.02. _ayla_user posted image
25.02. Andjela user posted image
28.02.Isha user posted image

MART 2016

01.03. Ney75 user posted image
04.03. Skorpija user posted image
09.03. Bebabu user posted image
21.03. Manka user posted image
26.03. Choopy user posted image

APRIL 2016

06.04. Arya user posted image
08.04. Suncica15
15.04. Logica user posted image
18.04. maya 25 user posted image
20.04. *Sun*

MAJ 2016

07.05 Tajra26
08.05. Dinaina
10.05. Minie user posted image
10.05. Cauchy user posted image
12.05. Sanjalica 85 user posted image
16.05. blossom user posted image
20.05. Daliyah92 user posted image

JUNI 2016

24.06 felix user posted image

JULI 2016

01.07. Mama3333 user posted image
02.07. mala_sa

AVGUST 2016

03.08. nudzejma

SEPTEMBAR 2016

03.09. Vrtni patuljak
26.09. Lejni user posted image user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 0:05:07   
Isha
Ney, je li ti ovo drugo dijete aBd?

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 0:16:06   
ney75
Nije draga, prvo in shaa Allah, ali druga trudnoca, imala sam spontani prije godinu :)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 8:03:30   
Isha

IZVORNA PORUKA: ney75

Nije draga, prvo in shaa Allah, ali druga trudnoca, imala sam spontani prije godinu :)


Da bude hairli aBd. Kakvo je stanje jutros? Jesi li spremila svevza bolnicu i bebu?

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 8:16:00   
ney75
Amin :) hvala draga.. evo me cekam za vag.bris :D uradila grla i nosa, pa vag. uskoro nadam se, pa na ctg in shaa Allah :) pa imam i kontrolu u 12 :D na hajr, vidjet cemo sta ce reci :) a torba je u gepeku :)

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 8:17:23   
Isha

IZVORNA PORUKA: ney75

Amin :) hvala draga.. evo me cekam za vag.bris :D uradila grla i nosa, pa vag. uskoro nadam se, pa na ctg in shaa Allah :) pa imam i kontrolu u 12 :D na hajr, vidjet cemo sta ce reci :) a torba je u gepeku :)


Dobro si ti, ja jos nisam nista spremila, a termin nam je u dan. Javi kako je bilo.

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 8:18:57   
ney75
Hocu :) ma ja to vise iz dosade spremala, kontam ko ce hodati u 9om mjesecu :D

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 9:15:28   
škorpija
Ney75 je li ispao sluzni čep ne upratih, možda je dijareja od nervoze user posted image , ma nek bude hairli kako god, beba će izaći kad joj je vakat

cauchy dobro s ginekologom razmotri sve opcije, ako bude plodne vode dovoljno, možda neće ni biti potrebne injekcije.

Mene ove vrijeme smori, molim Boga ga zahladni, boli me glava ono tupo danima, pravi sam meteoropata, naravno ja zbog glavobolje odmah pomislim na preklampsiju, ali pritisak mi odličan 120 sa 75, inače je nizak pravo, a i nemam drugi simptoma osim što me boli vrat i glava, ali gdje neće kad spavam s tri jastuka zbog zgaravice, odoh u pon kod ginekologa, da vidim šta ću dalje, kad da pređem u vojnu itd

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 9:19:37   
ney75
Nije ispao, makar nisam primjetila :D ista sam ti Skorpijo, glava me razvali na ovom vremenu, najavili su da ce zahladiti, i jedva cekam ako vjerujes da zahladni malo :/

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 9:20:58   
mala_sa
Jutro, kod nas je toliko tmurno da me je A jutros pitao: Mama sto idemo po mraku u skolu, uvijek idemo kad je dan user posted image user posted image . Meni se uzasno spava, oci same padaju...

Ney, Skorpija i Cauchy sretno na kontroli, da nam se javitebsa lijepim vijestima aBd user posted image user posted image

Ja odoh malo baciti sta ima po online snizenjima, pocela je zadnja sedmica snizenja a tad su bas cijene primamljive user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 9:39:07   
škorpija
uh mala_sa mene će sniženja dokusuriti, još sad kupujem za dječaka, mogu misliti kako će biti kad budem kupovala za djevojčicu user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 9:50:27   
*andjela*
Jutro ....evo ja i moj V pijemo kaficu i gledamo crtani user posted image

Isha dosad sam isla mjesecno...jednom na uzv ,jednom na pregled...a sad u devetom cesce,tako kod nje..sad 8 februara mi je kontrola na 15/20 dana,bila sam na pregledu 22 januara zadnji put...znam one sedmice oko termina sa V ,da sam isla svaki drugi dan na ctg

Ja pripremila sve upola,i sve se nadam da cura nece pre 10 februara,jer imam neki planova...user posted image user posted image ...
MM mi sad radi svaki dan,pa slobodan tk 8 i 9 ,pa sam tad planirala da kupimo odjelce,pelene ,sve sto hvali ,da odemo u kupovinu ,kod kumova na babine ,ako se ne porodim u medjuvremenu user posted image user posted image ...A ja svako vece imam neki osjecaj da ce mi krenuti kontrakcije,stalno me nesto boli pomalo ,ledja,stomak...il umisljam...Danas kontam da li da namjestim krevetacuser posted image

Sto se tice stolice,ja nisam imala problema u trudnoci...al isto zadnjih dana idem cesce...al nije dijareja,neznam kako je kod tebe Ney... al i ja sam dosta cula da se spominje ciscenje pred porod,al dijareja vise

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu Logica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 9:55:16   
ney75
Andjela ne znam vjeruj, nije bas dijareja, nego jako mehka stolica da tako kazem.. ja se ne bih bunila da krene ranije, bolje da je manja beba, da je laksi porod :D

(odgovor članu *andjela*)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 10:18:24   
nudzejma
Helloooo raja :-)
Evo da se i ja javim...
Nas je sve kucile pregazio virus...Djecak i mm su zavrsili na antibioticima. Ja sam vikend prelezala,kljukala se svim i svacim samo da ne pijem nikakve lijekove.Jos me i uho pocelo boliti ali dobro je hvala Bogu,sad je punooo bolje.
Vidim februarske terminuse su spremne...user posted image
Neka vam je sa hajjrom...



_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - februar
3.2.2016 10:25:05   
*andjela*
ney 75i ja se tako nadam,dok su manje lakse nam je za porodjaj...Mi smo tu negdje u par dana sa terminom.
Moja ima oko 3,300 pa ja mislim da joj je i dovoljno user posted image ...
Ja sam sa djecakom usla u deveti ,imao oko 3,400 a prosao termin 7 dana i rodio se sa 3,750
Mada ja mislim da je najbitniji obim glavice,ja se bas sjecam na prodjaju cim je prosla glavica,ostalo samo iskliznu user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio *andjela* -- 3.2.2016 10:29:27 >


_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu ney75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *