|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 22:49:30   
Evita Peron
Nemoj da se predaješ,ako budeš uzvraćala istom mjerom oni doslovno misle da hoćeš rat,,,kad je u raspoloženju daj mu do znanja sve što ti smeta i razgovarajte i iskorištavaj priliku da na njega utičeš u svoju korist,polako al sigurno..muški su takva telad da im treba dobro kljucati u glavu da bi neš ostalo,,,,naravno pozitivno po tebe.

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 22:58:11   
Galicia
muški su takva telad da im treba dobro kljucati u glavu da bi neš ostalo,,,


Hoces reci da se udala za tele?


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Evita Peron)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 8:37:53   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Evita Peron

Nemoj da se predaješ,ako budeš uzvraćala istom mjerom oni doslovno misle da hoćeš rat,,,kad je u raspoloženju daj mu do znanja sve što ti smeta i razgovarajte i iskorištavaj priliku da na njega utičeš u svoju korist,polako al sigurno..muški su takva telad da im treba dobro kljucati u glavu da bi neš ostalo,,,,naravno pozitivno po tebe.



ako se udas za lika kojem moras manipulisati na "zenski nacin" bilo kvocanjem ili preko kreveta, tu nista nije iskreno. je li to muskarac ili dijete? Kako ocekujes od njega da oformite funkcionalnu porodicu, kad on ne moze nista bez mame ili, kasnije, zene. **bes takvog muskarca user posted image dakle, manipluacija je NE, NE.

druga stvar je djelimicno prilagodjavanje prioreiteta prema osobi s kojim zivis. to se postize iskrenim razgovorom.

(odgovor članu Evita Peron)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 8:43:48   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Evita Peron

Nemoj da se predaješ,ako budeš uzvraćala istom mjerom oni doslovno misle da hoćeš rat,,,kad je u raspoloženju daj mu do znanja sve što ti smeta i razgovarajte i iskorištavaj priliku da na njega utičeš u svoju korist,polako al sigurno..muški su takva telad da im treba dobro kljucati u glavu da bi neš ostalo,,,,naravno pozitivno po tebe.



ako se udas za lika kojem moras manipulisati na "zenski nacin" bilo kvocanjem ili preko kreveta, tu nista nije iskreno. je li to muskarac ili dijete? Kako ocekujes od njega da oformite funkcionalnu porodicu, kad on ne moze nista bez mame ili, kasnije, zene. **bes takvog muskarca user posted image dakle, manipluacija je NE, NE.

druga stvar je djelimicno prilagodjavanje prioreiteta prema osobi s kojim zivis. to se postize iskrenim razgovorom.

ja sve ovo napisa la na malo grublji nain hahhahaha eto fino si ti to njoj upakovala.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 8:54:11   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Galicia

muški su takva telad da im treba dobro kljucati u glavu da bi neš ostalo,,,


Hoces reci da se udala za tele?



bogme ja ovo vidim kao generalizaciju.....trebamo li tražiti izvinjenje za naše drage muževe koji su hB insani a ne hajvani kao nečiji očito....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 8:58:01   
Mirkica
haj sto mi ispade muz tele podnejcu ali kud moji sinovi i otac user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 8:59:35   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Evita Peron

Nemoj da se predaješ,ako budeš uzvraćala istom mjerom oni doslovno misle da hoćeš rat,,,kad je u raspoloženju daj mu do znanja sve što ti smeta i razgovarajte i iskorištavaj priliku da na njega utičeš u svoju korist,polako al sigurno..muški su takva telad da im treba dobro kljucati u glavu da bi neš ostalo,,,,naravno pozitivno po tebe.



ako se udas za lika kojem moras manipulisati na "zenski nacin" bilo kvocanjem ili preko kreveta, tu nista nije iskreno. je li to muskarac ili dijete? Kako ocekujes od njega da oformite funkcionalnu porodicu, kad on ne moze nista bez mame ili, kasnije, zene. **bes takvog muskarca user posted image dakle, manipluacija je NE, NE.

druga stvar je djelimicno prilagodjavanje prioreiteta prema osobi s kojim zivis. to se postize iskrenim razgovorom.

ja sve ovo napisa la na malo grublji nain hahhahaha eto fino si ti to njoj upakovala.



morala sam user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 9:11:34   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica

haj sto mi ispade muz tele podnejcu ali kud moji sinovi i otac user posted image user posted image user posted image user posted image


strašno majke mi....
isto kao da neko nekoga tjera na brak pa hajd šta ću kad se mora....
ulaziš u brak da osnuješ porodicu,da živite jedan novi,po vašoj mjeri krojen život...naravno dolazite iz 2 različite porodice s različitim vrlinama i manama....kakve god su vaše su,poštovanje istih mora biti prisutno...nešto se prećuti,nešto promijeniš u svoju korist polako vremenom...nema braka gdje u startu krećeš e sad ću ja njega po svom ili nju pa se "prcate" kao da je to nešto super....meni lično je to omalovažavanje braka kao institucije pa i njega ili nje kao njehih nosilaca....dogovor i lijepa riječ...
e drugi par rukava je ako je neko ušao u "brak" iz interesa pa će nešto i pretrpiti zbog bogatstva,zbog ljepote bračnog partnera i sl....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 9:32:16   
Evita Peron
Baš ste grozne uistinu ,,,ufatite se za jednu riječ,globalizujete pa opalite...
Mislilo se naravno na zadrte balkančerose kakav je muž dotične koji misli ako je oženio ženu i dao joj cijenjeno prezime da mu pripada i može da vlada i njenim umom i tijelom.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 10.2.2016 9:34:57 >

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 9:35:27   
Skvo RR
Drzite se teme.
LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Evita Peron)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:17:40   
anandi
Stvarno nema smisla da ismijavate nekoga na ovakav nacin...Ocigledno je anonimnoj njen problem najveci i ako ne mozete dati neki koristan savjet nemojte ni bezveze lupetat.
Ja cu reci svoje misljenje na osnovu 7 godina braka. Kao sto neko spomenu dolazite iz razlicitih porodica sa razlicitim obicajima i treba vremena da se postigne neka sredina i kompromis. Kod mene je recimo u prve dvije godine braka bilo trzavica, svekrvi i muzu je smetalo sto ja nepromisljeno i brzopleto kontriram, mada to nisu bila kontriranja vec moje misljenje na neke stvari, a ja nisam osoba koja ce pricu upakovati pa izlagati uljepsano. Takoder me muz opomenuo al nasamo da tako vise ne postupam vec ako mi nesto smeta da njemu kazem pa ce on to uljepsat materi. Pokusali smo i tako al cini mi se da je bilo samo gore, ja njemu kazem jednu pricu, on shvati drugu pa materi prenese trecu i obratno.
Neko je jos spomenuo "zensku manipulaciju" ima i tu istine da se okrene u svoju korist ali u odredenoj granici. Po savjetu moje nene vise nisam govorila protiv svekrve i ostalih ukucana, vec muzeku spremim omiljeni rucak pa u prici nabacim npr.tvoja mama mi rekla ovo, al mislim da nije mislila zlonamjerno to je samo sukob generacija ali ako nastavi s takvim nekim komentarima reci cu joj svoj stav po tom nekom pitanju. Muzek to fino prihvati dok se ubija hranom user posted image a materi skrene paznju a ako ona to ponovi ja joj pred svima kazem sto ja mislim i mirna Bosna.
A svekrvi sam takoder rekla da sam takva osoba po prirodi iskrena, i da je bolje da joj kazem u facu sta mi smeta a takoder i ona meni pa cemo se naci negdje na sredini jer ako budemo isli preko muza, to po njemu najvise puca i stavljamo ga izmedu dvije vatre, majke i zene. Ona se slozila s tim a sad je nasa taktika ta da ako kojoj nesto smeta mi se zatvorimo u kuhinju i kazemo jedna drugoj sta imamo, ako kojim slucajem muz dode, otjeramo ga s vrata i kazemo zenske price. I tako mi rjesimo nase nesuglasice za sporetom bez svada i podbadanja. Tom metodologijom funkcionisemo 5 godina bez ikakvih svada i trzavica, al svi se podjednako trudimo.
Ja opet skrenu s teme, ovo je odnos snahe i svekrve user posted image ali kad vec zivite u istoj kuci i ona je tu.

Takoder je veoma bitno da tvoj muz ima postovanja prema tebi,nesmje pred drugim licima kudit tebe vec nekako iskulirat pa kad ostanete nasamo rijesiti. To trebas s njim popricat a ako to do njega ne dopre i nastavi po starom onda draga moja vidi sta ces. Kao sto neko rece nemate djece i bolje se razici ili ako ga bas puno volis prihvati al znaj da vremenom te neke sitnice jos vise dolaze do izrazaja.
U svakom slucaju zelim ti sve najbolje i svu srecu da rijesite nesuglasice i zivite mirno i harmonicno.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:22:25   
Alma_27
Ko kaze da ismijavamo anonimnu ???

Samo su neki savjeti okretanje i prevrtanja muzeva teladi na svoju stranu vise zalosne nego smijesne. Nadam se da ce i anonimna tako to vidjeti.


Anonimna ima ozbiljan problem i od svih ovdje ima suosjecanje i iskren savjet.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:30:18   
Alma_27
IZVORNA PORUKA: anandi


Ja cu reci svoje misljenje na osnovu 7 godina braka. Kao sto neko spomenu dolazite iz razlicitih porodica sa razlicitim obicajima i treba vremena da se postigne neka sredina i kompromis. Kod mene je recimo u prve dvije godine braka bilo trzavica, svekrvi i muzu je smetalo sto ja nepromisljeno i brzopleto kontriram, mada to nisu bila kontriranja vec moje misljenje na neke stvari, a ja nisam osoba koja ce pricu upakovati pa izlagati uljepsano. Takoder me muz opomenuo al nasamo da tako vise ne postupam vec ako mi nesto smeta da njemu kazem pa ce on to uljepsat materi. Pokusali smo i tako al cini mi se da je bilo samo gore, ja njemu kazem jednu pricu, on shvati drugu pa materi prenese trecu i obratno.
Neko je jos spomenuo "zensku manipulaciju" ima i tu istine da se okrene u svoju korist ali u odredenoj granici. Po savjetu moje nene vise nisam govorila protiv svekrve i ostalih ukucana, vec muzeku spremim omiljeni rucak pa u prici nabacim npr.tvoja mama mi rekla ovo, al mislim da nije mislila zlonamjerno to je samo sukob generacija ali ako nastavi s takvim nekim komentarima reci cu joj svoj stav po tom nekom pitanju. Muzek to fino prihvati dok se ubija hranom user posted image a materi skrene paznju a ako ona to ponovi ja joj pred svima kazem sto ja mislim i mirna Bosna.
A svekrvi sam takoder rekla da sam takva osoba po prirodi iskrena, i da je bolje da joj kazem u facu sta mi smeta a takoder i ona meni pa cemo se naci negdje na sredini jer ako budemo isli preko muza, to po njemu najvise puca i stavljamo ga izmedu dvije vatre, majke i zene. Ona se slozila s tim a sad je nasa taktika ta da ako kojoj nesto smeta mi se zatvorimo u kuhinju i kazemo jedna drugoj sta imamo, ako kojim slucajem muz dode, otjeramo ga s vrata i kazemo zenske price. I tako mi rjesimo nase nesuglasice za sporetom bez svada i podbadanja. Tom metodologijom funkcionisemo 5 godina bez ikakvih svada i trzavica, al svi se podjednako trudimo.
Ja opet skrenu s teme, ovo je odnos snahe i svekrve user posted image ali kad vec zivite u istoj kuci i ona je tu.





vec muzeku spremim omiljeni rucak pa u prici nabacim npr.tvoja mama mi rekla ovo, al mislim da nije mislila zlonamjerno to je samo sukob generacija ali ako nastavi s takvim nekim komentarima reci cu joj svoj stav po tom nekom pitanju. Muzek to fino prihvati dok se ubija hranom user posted image





vs.


A svekrvi sam takoder rekla da sam takva osoba po prirodi iskrena, i da je bolje da joj kazem u facu sta mi smeta



Ko je sad ovdje luduser posted image


Ako joj savjetujes ovakav zivot, prije ce biti da ismijavas njen zdrav razum.

Zna se cemu sluze prijatni obroci s muzem, cemu sluzi sex i sve ostalo. To su temelji braka, a ne jeftini alati za manipulaciju.


< Poruku je uredio Alma_27 -- 10.2.2016 10:31:06 >

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:40:10   
anandi

IZVORNA PORUKA: Alma_27

Zna se cemu sluze prijatni obroci s muzem, cemu sluzi sex i sve ostalo. To su temelji braka, a ne jeftini alati za manipulaciju.



ne znam ko je sad spomenuo sex, ja nisam user posted image
Hoces da kazes da je moj zivot bolestan razum user posted image ok ako je to tvoje videnje...svako ima pravo na svoje misljenje.
Ja sa svojim "bolesnim razumom" ipak imam harmonican i stalozen brak user posted image

Necemo se sada ovdje prepucavat, ne zelim to....ocigledno se sve ovdje pogresno shvaca i tumaci. Anonimoj zelim da rijesi sto prije sve nesuglasice sto ima.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:41:37   
veeseelaa
u mom slučaju za neke stvari nema kompromisa, ustvari kad bolje razmislim za većinu user posted image

a nisam ni tip koji nameće nekom svoje

i super mi je ovako, i dobro je što sam ovakva

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Evita Peron)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:42:16   
Evita Peron

IZVORNA PORUKA: magicalani

Evita kada nesto napises na forumu, moras biti spremna i na drugacija misljenja. A tebi niko nije rekao da si zalosna...bas je to ruzno.

kako nije kad su opalile odmah kao da sam izjavila da sam nekog ubila,,,i to nisu neka mišljenja nego rafaljna paljba,Bože uistinu ima žena koje misle da su Majka Tereza.

(odgovor članu magicalani)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:44:47   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: anandi


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Zna se cemu sluze prijatni obroci s muzem, cemu sluzi sex i sve ostalo. To su temelji braka, a ne jeftini alati za manipulaciju.



ne znam ko je sad spomenuo sex, ja nisam user posted image
Hoces da kazes da je moj zivot bolestan razum user posted image ok ako je to tvoje videnje...svako ima pravo na svoje misljenje.
Ja sa svojim "bolesnim razumom" ipak imam harmonican i stalozen brak user posted image




Naravno, ti si uspjela "da ga preokrenes na svoje" user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:45:50   
Evita Peron

IZVORNA PORUKA: anandi


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Zna se cemu sluze prijatni obroci s muzem, cemu sluzi sex i sve ostalo. To su temelji braka, a ne jeftini alati za manipulaciju.



ne znam ko je sad spomenuo sex, ja nisam user posted image
Hoces da kazes da je moj zivot bolestan razum user posted image ok ako je to tvoje videnje...svako ima pravo na svoje misljenje.
Ja sa svojim "bolesnim razumom" ipak imam harmonican i stalozen brak user posted image

Necemo se sada ovdje prepucavat, ne zelim to....ocigledno se sve ovdje pogresno shvaca i tumaci. Anonimoj zelim da rijesi sto prije sve nesuglasice sto ima.

odlično si rekla svaka čast,anonimna će valjda naći najbolje rješenje za svoje probleme,

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:50:35   
magicalani

IZVORNA PORUKA: Evita Peron


IZVORNA PORUKA: magicalani

Evita kada nesto napises na forumu, moras biti spremna i na drugacija misljenja. A tebi niko nije rekao da si zalosna...bas je to ruzno.

kako nije kad su opalile odmah kao da sam izjavila da sam nekog ubila,,,i to nisu neka mišljenja nego rafaljna paljba,Bože uistinu ima žena koje misle da su Majka Tereza.

Ako je iko i "opalio" to je ucinio prema tvojoj izjavi a ne licnosti...ja ne mislim da sam majka tereza, a od srca a se nasmijala toj teladi-muskarcima. Pazi malo kako nastupas prema ljudima...na sto misljenja ces naici naravno...a najlakse je dici nos i reci kako niko ne valja i svi te eto provociraju. Vidim da si nova, vidim i da neobicne teme za novog clana posjecujes...dobro nam dosla.

(odgovor članu Evita Peron)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 10:52:09   
anandi

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: anandi


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Zna se cemu sluze prijatni obroci s muzem, cemu sluzi sex i sve ostalo. To su temelji braka, a ne jeftini alati za manipulaciju.



ne znam ko je sad spomenuo sex, ja nisam user posted image
Hoces da kazes da je moj zivot bolestan razum user posted image ok ako je to tvoje videnje...svako ima pravo na svoje misljenje.
Ja sa svojim "bolesnim razumom" ipak imam harmonican i stalozen brak user posted image




Naravno, ti si uspjela "da ga preokrenes na svoje" user posted image


Nisam ga preokrenula, al trebalo je vremena da shvatimo kad su neke kriticne situacijeu pitanju i kad ima tu porodice da uvijek stajemo i podupiremo supruznike a kad ostanemo nasamo rjesavamo razgovorom. Ne bi ni moj muzek bio na mojoj strani da ja nekad ne popustim i zazmirim na jedno oko. Uglavnom niko nije savrsen, ako se svi trudimo moze biti ok, al ako jedno tu nema spasa

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 12:11:40   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: anandi


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: anandi


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Zna se cemu sluze prijatni obroci s muzem, cemu sluzi sex i sve ostalo. To su temelji braka, a ne jeftini alati za manipulaciju.



ne znam ko je sad spomenuo sex, ja nisam user posted image
Hoces da kazes da je moj zivot bolestan razum user posted image ok ako je to tvoje videnje...svako ima pravo na svoje misljenje.
Ja sa svojim "bolesnim razumom" ipak imam harmonican i stalozen brak user posted image




Naravno, ti si uspjela "da ga preokrenes na svoje" user posted image


Nisam ga preokrenula, al trebalo je vremena da shvatimo kad su neke kriticne situacijeu pitanju i kad ima tu porodice da uvijek stajemo i podupiremo supruznike a kad ostanemo nasamo rjesavamo razgovorom. Ne bi ni moj muzek bio na mojoj strani da ja nekad ne popustim i zazmirim na jedno oko. Uglavnom niko nije savrsen, ako se svi trudimo moze biti ok, al ako jedno tu nema spasa



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 12:19:15   
koka i po
hiljadu ljudi,hiljadu cudi.
de ti anonimna fino sjedi sa svojim muzem i rijesi problem.
ne trazi rjesenje ovdje jer ga neces naci.
sretno

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 14:56:45   
Anoniman
Pricala sam vise puta ali se opet nista ne mijenja.Ako bih samo citirala sta je neko rekao onda sam zlobna i losa osoba,a svoje ponasanje isto ne shvata tragicnim. Vec sam rekla da me posmatra kriticki i kao nekoga ko se treba dokazivati kao dobra supruga. I znam isto koliko su oni svi bitni i kad bi nekada doslo do nekog okrsaja sigurno bi se mogla pokupiti i ici. user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 14:59:39   
veeseelaa
ne znam draga ni ko si, ni odakle potičeš, ni imaš li se gdje vratiti, ni koliko bi te da se razidjete boljelo
al sama sa sobom raščisti, ili ili
ako se odlučiš za otići, samo hrabro, bolje sad nego sa djetetom u naručju

ako se odlučiš ostati, saburom se naoružaj i u tom okruženju u kojem si pronadji nešto što će te ispuniti
možda i tu ima nešto pozitivno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zivot u braku
10.2.2016 17:24:35   
Mirkica
pricam ja neki dan s nekom dragom osobom i zali se na brak ne ide nikako tam vam sve najgore da ne moze biti hajd ja sutim sta cu na kraju kazem ja njoj pa reko pokupi se i idi Bogu hvala imas gdje , a ona ce ti meni ih nisam luda da odem ,pa ne bi on nikada dosao po mene pa sta cu onda user posted image user posted image user posted image pa reko sta hoces onda.
???
#Anonimna vesela ti je lijepo rekla sve .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *