|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
3.6.2016 23:44:52   
SREĆNA
Naše najpozitivnije iskustvo je sa Apis gola sprejem.Djeca ga vole i što je najvažnije ne bježe od bočice,a još važnije je da djeluje preventivno kod vrtićkih virusa, a pijemo i imunno sirup takođe. Meni se iskreno najviše sviđa to što se djeci sviđaju ovi proizvodi i što ih s apetitom konzumiraju, ne moramo vodit pregovore da otvore usta, oni to sami rade, a i sličica sama govori .

user posted image

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.6.2016 11:47:45   
Vanne
Buduci da je vec pisano o fitobalmu,apis goli i broncamilu,ja cu samo da ponovim da smo ove zime prosli bez antibiotika zahvaljujuci ovim proizvodima...fitobalm koristi i moj suprug koji inace boluje od hronicnog bronhitisa...
A posebno cu da napisem za imuno sirup user posted image razbolila se S i ja ukljucim imuno sirup,reko da joj malo ojacam imunitet jer je bas bila sklona tim prehladama...treci dan od uzimanja sirupa dijete jede sve pred sobom,a inace je jelo njoj gnjavaza,ne voli dijete da jede...ja sam ostala u cudu zaista...probala sam mnogo proizvodaa za apetit ali nista nije djelovalo...i od tada dijete jede,primjetila sam da joj je stolica tvrdja od imuno sirupa pa sam joj davala svaki drugi dan,valjda jer je na bazi sipurka...
I kontam ako je ovako od imuno sirupa kako ce tek jesti od apetito sirupa user posted image
Hvala Bogu nemamo vise problema sa apetitom,ali ako budemo imali probat cemo i apetito user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.6.2016 12:17:16   
škorpija
Od nabrojanih proizvoda smo probali Fitobalm jer se bebica prehladila sa svega mjesec dana pošto nam je brat školarac redovno donosio viruse. Na kraju sam oboje mazala Fitobalmom i brzo je prehlada prošla. Sad planiram uzeti Mapez sprej za ljeto jer sam čula da ga mogu koristiti i sasvim male bebice

< Poruku je uredio škorpija -- 5.6.2016 12:18:22 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.6.2016 14:58:13   
kocka
Od svih proizvoda vec godinama koristimo mapez sprej protiv komaraca i imamo jako dobro iskustvo sa njim. Odlican je repelent i pogodan je za djecu, mada ga i mi odrasli stavljamo. S obzirom da zivimo na podrucju gdje su komarci i vise nego odomaceni, bez nekog sredstva ne bismo mogli zivjeti tokom ljeta. Kad nam je dijete imalo problema sa stolicom, koristili smo isilax nekoliko puta i odlicno se pokazao. Ostale proizvode nismo imali prilike da probamo, ali ako bude potrebe, definitivno su prvi na listi. Najvise mi se svidja to sto su napravljeni na biljnoj bazi i nisu stetni za djecu.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.6.2016 16:09:27   
nudzejma
Kao sto sam vec pisala nama je Apis gola broj.1 i obavezan clan porodiceuser posted image .Djecak ga bas voli i nije mu problem kad mama i preventivno sprica u grlo.Takodjer,obzirom da sam trudnica i da izbjegavam neke jace lijekove koristila sam Apis gola sprej cim sam osjetila prve simptome prehlade i zarenja grla.Tako sam izbjegla jacu upalu i upotrebu antibiotika.
Ono sto smo jos koristili jeste Mapez sprej koji nam je spas u ljetnim mjesecima kad je najezda "krvopija".Pokazao se odlicnim i neskodljivim sredstvom za tu namjenu.
Sve pohvale za vase proizvodeuser posted image user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.6.2016 19:36:48   
Kengur
Prvu bebu ocekujemo uskoro, tako da do sada Pharmalife proizvode nisam kupovala u ulozi mame, ali zato u ulozi tetke jesam. U kuci je uvijek prisutan Mapez sprej za kozu za sestrisnje koje nemaju mira da budu u kuci, a komarci napolju samo cekaju zalogaj. Moram priznati da sam povremeno i sama koristila isti i uvjerila se da zaista djeluje. Najvaznije je sto je na prirodnoj bazi i ne ostavlja tragove ni mrlje po kozi i odjeci. S obzirom da ce moja beba stici u periodu kada ce i dalje biti komaraca, definitivno cu je ovim preparatom zastiti.
Takodje imam sve pohvale i za Appetito sirup koji je koristila sestrisnja nakon sto joj je mama pocela raditi a ona iz protesta nije dala prinijeti nikakvu hranu ustima i nakon upotrebe ovog sirupa apetit se vratio i rijesene su muke sa bojkotovanjem hrane.
Sve pohvale za Pharmalife proizvode! Ne znam koji proizvodi nam mogu zatrebati kada stigne beba, ali znam da ce moj izbor uvijek biti Pharmalife.

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
7.6.2016 21:23:26   
almac
Moj stariji sin je težak bronhitičar na svaku promjenu vremena temperature uhvati ga prehlada koja ne može proći bez baby halera i dvije stalne pumpice po najmanje 20-tak dana..e sad da se pohvalim uz fitobalm koji sam otkrila tek prije koji mjesec zadnje dvije prehlade smo prošli uz duplo kraće korišćenje pumpice samo 10 dana takođe počela sam mu davati immuno sirup i evo već dva mjeseca nista ni šmrkavog nosića ni kašlja ni buđenja u noći zbog teškog disanja tako da hvala Pharmalife-uuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kengur)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
8.6.2016 7:47:40   
Maya_K
Probali smo Apettito sirup, i zaista se starijem dječaku poboljšao apetit, jer inače on nikad nije gladan i redovno kupujemo sirup već nekoliko godina, dok od malog moramo kriti, jer on jede više nego i treba user posted image

Mapez sprej je također neizostavni dio kućne apoteke u ovim toplim danima.

Toplo preporučujem Pharmalife proizvode, naše iskustvo je više nego pozitivno.

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu almac)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
14.6.2016 13:04:03   
LieToMe RR
user posted image

Najmladji model ovo ljeto na plazi sa mapez sprejom user posted image
Prosle godine smo prskali samo stariju curicu (mala je bila u pupi). Ovaj put je mama bila pametnija pa je kupila dva, jedan za curice a drugi da se i mi odrasli prscemo. Starija prskala mladju, pa i nas odrasle... A i mi se prskali kad god smo stigli user posted image Divno mirise, komarci su nas zaobilazili tako da smo se nakon 14 dana ljetovanja svi vratili bez ijednog ugriza komaraca user posted image
Definitivno ide na listu must have proizvoda kad su u pitanju ljetovanja.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
15.6.2016 12:44:55   
Travelove
Da budem iskrena, nisam probala niti jedan vas proizvod, ali bih svakako vo!jela da ih imam u nasoj maloj pokretnoj apoteci, jer je nas godisnji odmor uskoro. Voljeli bismo da nam odmor bude uzivancija i siguran, a vjerujem da ce sa vasim proizvodima to biti. PHARMALIFE da mama ne brine user posted image


< Poruku je uredio Travelove -- 15.6.2016 12:51:05 >

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
16.6.2016 15:31:36   
jednaa
Koristili smo Immuno sirup, i ne znam da li umišljam ali dijete mi ima puno bolji imunitet od tada... Bude još uvijek prehladica, ali puno, puno blaži oblik...
Također Fitobalm gel nam je bio spas kod bronhitisa...
Ostale proizvode nismo probali, a super bi nam došlo u kućnoj apoteci i sprej za grlo kao i sprej protiv komaraca user posted image



_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
27.7.2016 13:48:59   
marketing RR
Prva dobitnica Pharmalife paketa za jun je SREĆNA user posted image

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Naše najpozitivnije iskustvo je sa Apis gola sprejem.Djeca ga vole i što je najvažnije ne bježe od bočice,a još važnije je da djeluje preventivno kod vrtićkih virusa, a pijemo i imunno sirup takođe. Meni se iskreno najviše sviđa to što se djeci sviđaju ovi proizvodi i što ih s apetitom konzumiraju, ne moramo vodit pregovore da otvore usta, oni to sami rade, a i sličica sama govori .

user posted image


(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
27.7.2016 13:49:43   
marketing RR
Druga dobitnica Pharmalife paketa za jun je Maya_K user posted image


IZVORNA PORUKA: Maya_K

Probali smo Apettito sirup, i zaista se starijem dječaku poboljšao apetit, jer inače on nikad nije gladan i redovno kupujemo sirup već nekoliko godina, dok od malog moramo kriti, jer on jede više nego i treba user posted image

Mapez sprej je također neizostavni dio kućne apoteke u ovim toplim danima.

Toplo preporučujem Pharmalife proizvode, naše iskustvo je više nego pozitivno.


(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
27.7.2016 13:50:38   
marketing RR
Treći dobitnik Pharmalife paketa za jun je LieToMe RR user posted image

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

user posted image

Najmladji model ovo ljeto na plazi sa mapez sprejom user posted image
Prosle godine smo prskali samo stariju curicu (mala je bila u pupi). Ovaj put je mama bila pametnija pa je kupila dva, jedan za curice a drugi da se i mi odrasli prscemo. Starija prskala mladju, pa i nas odrasle... A i mi se prskali kad god smo stigli user posted image Divno mirise, komarci su nas zaobilazili tako da smo se nakon 14 dana ljetovanja svi vratili bez ijednog ugriza komaraca user posted image
Definitivno ide na listu must have proizvoda kad su u pitanju ljetovanja.


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
27.7.2016 13:51:28   
marketing RR
Drage dobitnice, molimo vas da nam na pp pošaljete podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.

Čestitamo user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
27.7.2016 14:40:56   
SREĆNA
Hvala , super user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
27.7.2016 15:11:04   
LieToMe RR
Hvala puno na nagradi! user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
28.7.2016 11:14:44   
kocka
Cestitam user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
2.8.2016 10:08:21   
hatepsut
Sprej protiv komaraca za mirne Dane i noci user posted image

Broncamil u kombinaciji s APSI golo sprejem za grlo rijesavamo problem s kasljem za 2 dana bez antibiotika ! Sve preporuke ,ostajemo vjerni pharmalife -u user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
2.8.2016 10:38:34   
meryma
Od 15 mjeseca počeli smo se boriti sa bronhitisom, pa smo onda uz to dobili i laringitis, i tako je počela naša borba. Svaki mjesec bi bilo isto malo bronhitis, pa onda kad se to smiri laringitis i tako u krug. Do nekih njegovih 19 mjeseci kad sam otišla u apoteku i od apotekarke tražila savjet koji više sirup ili preparat da mu dam?!? Ona mi je preporučila sirup Broncamil koji je prva pomoć kod kašlja, Apis gola sprej koji brzo pomaže kod uplale grla i usne duplje i Fitobalm gel koji olakšava disanje i umiruje kašalj.. Uzeli smo te preparate, stare odložili i počeli sa terapijom i zaista je sve bilo tako kako nam je apotekarka rekla, toliko mu je sprej bio zanimljiv da je na kraju sam sebi špricao u usta :) umirili smo upalu i kašalj, i sve rijeđe i rijeđe bivali prehlađeni. Od tad su u našoj kućnoj apoteci neizostavni sirup, sprej i gel.. Pošto smo išli u vrtić uzeli smo i Immuno sirup sa cinkom kako bi ojačali imunitet, i tako svakog septembra popijemo po jednu flašicu i nemamo problema user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.9.2016 1:53:48   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda.

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju Pharmalife proizvoda, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa nekim od Pharmalife proizvoda. Želimo da čujemo vaše utiske, na koji način su ovi preparati pomogli članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da Pharmalife program pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.



Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za PHARMALIFE PAKET proizvoda koji sadrži IMMUNO (sirup sa Cinkom), BRONCAMIL (sirup), APIS GOLA (oralni sprej) i FITOBALM (gel).


PROČITAJ VIE ...


user posted image



Na kraju septembra mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće 3 pobjednika kojima će paket biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva i da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu kompanije Vitamedic. Tokom trajanja kampanje, dobitnici se ne mogu ponavljati.



U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)

Antibiotska terapija u lečenju prehlada nije adekvatna jer antibiotici ne djeluju na viruse pa se preporučuje alt_ernativna terapija (Herbalna i Api terapija) koja brzo, efikasno i bezbjedno može ublažiti ove neprijatne simptome a naročito je pogodna za primjenu u dječijem uzrastu. Kao najpoznatiji predstavnik api terapije i najkorisniji u tu svrhu se već dugo godina koristi prečišćeni ekstrakt propolisa koji dokazano posjeduje antinflamatorno dejstvo (smanjuje crvenilo - upalu), antimikrobno i antifungicidno dejstvo (sprečava rast bakterija i gljivica), antivirusno dejstvo, pospješuje zarašćivanje rana – oštećena sluzokoža (afte) i umanjuje bol prilikom gutanja.


user posted image


Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole



FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ


Bebe odmah po rođenju posjeduju imunitet koji nasljeđuju od svoje majke, ali nisu potpuno zaštićene od velike grupe virusa (Adeno,Rino virusa ….preko 200 različitih virusa) koji uzrokuju infekcije gornjih disajnih puteva-PREHLADU. To znači da će većina zdravih beba imati šest do osam prehlada prije prvog rođendana. Naučno je dokazano da esencijalna ulja Bora, Srebrne jele, Mirte nanešena na grudi i leđa djeteta isparavaju pod uticajem tjelesne temperature, dijete ih inhalira te uspješno razrjeđuju gustu nagomilanu sluz i opuštaju glatke mišiće bronhija. Na taj način djetetu smiruju kašalj i olakšavaju disanje a pri tome su potpuno prirodni i bezbjedni za upotrebu od rođenja ( od 0 mjeseci) kao i za djecu starijeg uzrasta.


user posted image


Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele



IMMUNO (sirup sa Cinkom) - PRIRODNO RJEŠENJE ZA JAK IMUNITET



IMUNITET predstavlja odbrambeni sistem organizma. U zavisnosti od njegovog statusa i pravilnog funkcionisanja predstavlja ključ za sve bolesti – od prehlade do težih oboljenja. Međutim, u najranijem uzrastu imunitet nije dovoljno efikasan i razvijen tako da nije spreman u potpunosti da se efikasno bori protiv svih zaraza.

user posted image


Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg djeteta od prve godine.


Kome se preporučuje Immuno sirup ?

- Djeci sa oslabljenim imunitetom
- Kod čestih respiratornih infekcija (virusne i bakterijske)
- Infekcije (uho,grlo,nos )
- Atopična stanja (rhinitis,dermatitis,astma )
- Herpes infekcije (varičele ...)
- Preventivno.



BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)

Statistika pokazuje da predškolsko dijete ima 5-8 prehlada u toku godine sa prosječnim trajanjem od 8-9 dana, što znači da je kašalj prisutan najmanje 60 dana godišnje. Takođe, jedan od čestih uzroka nastanka kašlja kod djece je postnazalno slivanje, kao posljedica akutnih ili hroničnih upala sluznice nosa, trećeg krajnika ili sinusa. Kašalj je složen kataralni proces koji se sastoji iz više faza (nadražajna faza, inflamacija, produktivna faza). Zbog toga se preporučuje upotreba složenih biljnih sirupa koji sadrže veći broj različitih biljnih ekstrakata koji mogu efikasno pokriti sve faze kataralnog procesa (od nadražajne faze, inflamacije pa do produktivne faze).

user posted image


Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.
user posted image


Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih djeci i odraslima.

Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).

Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i prema potrebi pitanjima, vezano za upotrebu Pharmalife proizvoda.
U takmičenje ulaze svi komentari napisani od predhodnog nagradnog konkursa pa do kraja septembra.





< Poruku je uredio marketing RR -- 6.9.2017 2:00:43 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.9.2016 9:17:54   
ladyblue RR
Definitivno je Pharmalife jedino što biram u apoteci kada nam trebaju proizvodi za imunitet i kod prehlada.

Apis Gola smo koristili i koristimo kod upala krajnika i grla i zaista olakšava tegobe. Naročito kada dijete ima upalu krajnika a treba da jede što je jako bolno.

Immuno smo koristili svake zime po 3 mjeseca i sada ga koristimo po potrebi. Toplo ga preporučujem svima a naročito je dobar za djecu koja se tek susreću sa vrtićem ili školom tj. boravku u prostorijama gdje se nalazi više dece.

Koristili smo i Broncamil i super nam se pokazao kao pomoć u sazrijevanju kašlja i iskašljavanju.

Uglavnom, Pharmalife rules u našoj kući user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.9.2016 10:18:47   
amelaaaa
Od proizvoda koji su pomenuti probali smo, i od tada je neizbiježan dio kućne apoteke, Fitobalm gel. Bebica se prehladila sa nekoliko mjeseci, a prehlada je vrlo brzo prešla u ostruktivni bronhitis. Doktorica nam je, pored antibiotika, preporucila Fitobalm gel, kojeg od tada cim se nosic zacepi ukljucujemo u upotrebu. Beba uz pomoc Fitobalma mnogo mirnije spava, a u kriticnim situacijama mazemo joj gel ispod nosica i nekoliko puta nocu.
Osim Fitobalma, upravo na ovom forumu dobili smo preporuku za Cortina T kremu, koju od skoro koristimo i jako smo zadovoljni. Bebica ima atopijski dermatitis, ali se krema pokazala jako dobra i za ostatak porodice, lagana je, ne ostavlja masne tragove i jako brzo se upija u kozu.
Također, dobili smo preporuku za sirupe za imunitet i poboljsanje apetita kod djece, ali nismo ga jos isprobali jer je curica skoro napunila godinu dana. Planiramo ih uskoro uvesti u upotrebu i nadamo se pozitivnim rezultatima, koje smo imali sa ostalim proizvodima. S obzirom da nam je bebica sklona bronhitisu, ima atopijski dermatitis i jako slabo jede, kroz normalnu prehranu je jako tesko uvesti sve potrebne minerale i vitamine. Zato su ovakvi proizvodi spas u pravi cas. user posted image

Na kraju bih toplo preporucila ove proizvode jer smo sa njima do sada imali jako pozitivno iskustvo. user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.9.2016 12:00:50   
ananas_ze
evo i nas da rado podjelimo nase iskustvo, naravno lijepo, mada je svakom roditelju tesko gledati bolesno dijete, na svu srecu nas dom ima pharmalife kutak
fitobalm smo koristili prosle zime i bude li potrebe i ove cemo jer nam uveliko olaksa besane noci ubog otezanog disanja
ovo ljeto apis gola nam je bio spas, doktoru nismo ni isli, djecak se zalio na grlo i zaista bez preuvelicavanja nakon dva koristenja osjetili smo olaksanje
imuno nas ceka, ovih dana cemo ga poceti piti i spremati se za zimu, iskreno se nadam da ce imunitet ojacati jer koliko vidim maloj raji je olaksao zimske dane
iskreno i od srca preporucujem sve ove prozvode a u hitnim slucajevima dragim prijateljicama rado posudim i pustim ih da se uvjere u kvalitet ovih proizvoda user posted image
neka nama naseg mede user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKE...
5.9.2016 12:43:34   
nudzejma
Obzirom da sam vec pisala nase iskustvo sa Pharmalife proizvodima sada cu jos samo dodati da smo od neki dan poceli prvi put i sa Immuno sirupom obzirom da se djecak vratio u vrtic.Nadamo se da ce rezultati biti dobri kao i sa svim ostalim proizvodima Pharmalife koje smo imali priliku isprobati...
Puno pozdrava od vjernih korisnikauser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *