|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izrada čestitki
6.6.2009 15:16:48   
Koalinka
evo još neke i neću više dok ne završim pravljenje čestitki za bebe...
user posted image
user posted image

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izrada čestitki
20.6.2009 12:23:23   
dana3
nisam do sad navracala na ovu temu ali stvarno Koalinka za svaku si pohvalu.ovder u svedskoj mogu nabaviti bilo kakav materiljal za ovo isto samo nemam vremena.ja sma slikala moj otisak sto sam pravila od djeteta i to slala kao cestitku.
ovo sto ti radis je super,svaka ti castuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izrada čestitki
20.6.2009 13:09:01   
Nunichi
Draga Koalinka prekrasne su! user posted image user posted image
Kako mogu doci do njih? Trebala bi mi jedna uskoro...

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izrada čestitki
20.6.2009 16:28:21   
Koalinka
Dana3, hvala lijepa na komentarima, znam da se tamo u Swe kao i svuda po svijetu mogu nabaviti ovi sitni detalji za rad samo je to kod nas malo teži slučaj. Ja sam eto nabavila sa raznih strana i još uvijek nabavljam, luda sam za svim tim detaljima, u svemu vidim šta se može iskoristiti za čestitke, hahaha :)))

Nunichi, draga moja mlada mama, mi smo makar u istom gradu, ako si ozbiljna za to što ti treba piši na rlejla@gmail.com i sve se dogovorimo.....Pusa za Zaricu!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Izrada čestitki
20.6.2009 17:00:00   
Adana
IZVORNA PORUKA: Koalinka

Kad se rad osušio sve treba još jednom premazati bezbojnim lakom radi zaštite. 

uhu guma i sl, onda sve premažem ljepilom za tehniku rada sa salvetama koje btw nabavim u Hobby-Art prodavnicama, meni najbliža je u Mostaru i Zagrebu. Samo to ljepilo djeluje kao lak, daje sjaj.



Draga Koalinka jos jednom cestitke! user posted image  I gdje u Mostaru si ga nabavljala?
Da li sam dobro shvatila, ljepilom premazes motiv i kada se osusi daje sjaj? Ono tipa svjetluca se sjaj ili? user posted image
I znaci ti zaljepis motiv sa salvete pa ga onda premazes ovim ljepilom ili tim nekim lakom za sjaj?
Da te pitam kako se to ljepilo zove? I kako se zove lak, gdje njega mogu kupiti?
Hvala sto si sa nama podjelila nesto ovako lijepo!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Izrada čestitki
23.6.2009 21:14:25   
Koalinka
Draga Adana,
ljepilo za rad sa salvetama sam nabavila zadnji put u Mostaru u Hobby Art Centru Mostar (Rondo). Mislim da se može naći i u OBI centrima. Ono izgleda otprilike ovako a imaš i sličnih pakovanja i cijena:
user posted image
Pakovanje od 150ml je 35kn, dakle oko desetak maraka. E sad, imaš ljepilo kojim nanosiš salvete na tkaninu, pa za porculan, ili ovo za nanošenje po drvetu, papiru i sl......znači ima ih za više namjena, ja imam sva tri jer koristim malo češće, a za početak je dobro uzeti ovo rekla bih univerzalnije, za drvo, papir.... Znači uzme se onaj tanki prvi sloj salvete, druga dva sloja se odstrane, izrežeš željeni motiv, staviš na podlogu gdje želiš da bude nalijepljen i onda preko njega pređeš kistom sa tankim slojem ovog namjenskog ljepila. Poslije sušenja ono ujedno dobije i sjaj, ne šljokice, glitter i sl nego samo sjaj kao bezbojni lak za nokte. Kad se osuši bezbijedno je i na čestitkama i drvenim kutijicama, a kada se radi sa npr. tkaninom ili suđem ima još nekih pravila kojih se mora pridržavati.
Ja se nadam da sam barem malo pojasnila neke detalje....
Pozz i javi da li si šta radila sa salvetama? user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Izrada čestitki
25.6.2009 13:05:24   
Koalinka
Evo i nekoliko "bebećih" za ovu našu divnu stranicu:
user posted image
user posted image
pozz svima!!!   user posted image

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Izrada čestitki
25.6.2009 13:11:50   
nikita
IZVORNA PORUKA: Koalinka
Možeš li mi reći gdje si ih ti nabavljala, u kojoj prodavnici???



Joj ja tek sad vidjela...sorry
Pozivnice su narucene u foto studio , zaista ne znam odakle mu to, ali mislim da ih vlasnik ne pravi nego narucuje,kaze treba mu 10 dana da dođu, znaci nije iz BiH, sorry sto ti ne mogu vise pomoc !


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Izrada čestitki
25.6.2009 13:12:53   
Nunny
user posted image user posted image user posted image user posted image   ko djete se obradujem kad vidim novi post isto ko da meni saljes sve razglednice tako su lijepe ...divno...svaka cast koalinka

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Izrada čestitki
25.6.2009 14:57:23   
Koalinka
Draga Nunny, hvala od srca na takvim riječima!!! user posted image
Postavila bih ja i pojedinačno da se bolje vidi al' me stid da nije previše....mada je stranica otvorena za sve one koji to vole i koji se tu nalaze, valjda oni kojima se to ne sviđa i ne zalaze u ove "uličice" :))))))))
Hvala na podršci! Znači idemo dalje! user posted image  Pozz svima!!!

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Izrada čestitki
25.6.2009 21:20:30   
Anoniman
extra suuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koalinka)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Izrada čestitki
5.7.2009 20:53:09   
Koalinka
Pošto sam na bolovanju, imam vremena za svoj hobi---bila sam vrijedna ovih dana... :)))))
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
...za Nunny i sve ostale curke koje vole handmade šarenilo!!!! Yuhu!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Izrada čestitki
5.7.2009 21:03:37   
Lulu_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Izrada čestitki
5.7.2009 21:20:03   
Anoniman
Koalinka, svaka čast na trudu i kreativnosti...
Ovu pozivnicu sam i ja imala na svom vjenčanju (ali ne kao pozivnicu, već kao zahvalnicu svima koji su došli, a i kao uspomenu onima koji nisu mogli doći).  Ja sam je kupila u salonu vjenčanica na Baščaršiji u Sarajevu, odmah do ćevabdžinice Željo... i da, bila je najjeftinija, ali meni najljepša...  Ove pozivnice se naručuju iz Turske i zato im treba desetak dana da stignu.

user posted image  


(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Izrada čestitki
6.7.2009 0:30:06   
lely
Predivo zaista user posted image user posted image user posted image

Ma znas sta Koalinka,pa mogla bi mi poslati jednu za rodjendan user posted image user posted image user posted image
Salu na stranu,svaka cast i samo tako nastavi i potstavi nam sto vise slicica.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Izrada čestitki
6.7.2009 9:11:59   
bloom
Prelijepo. Svaka cast!!!!

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Izrada čestitki
6.7.2009 12:37:56   
Koalinka
Drage moje Lulu_, bloom, pingpong, hvala puno!!
Pingpong: da li je stranica iza providog papira prazna pa ti sama nešto upišeš ili ima nešto otkucano?
Lely, vrlo rado, daj mi adresu i tačan datum!

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Izrada čestitki
19.7.2009 15:47:40   
Koalinka
Drage moje, pošto sam u morskom fazonu, uradila sam nekoliko sa morskim motivima... evo ih dole, uživajte!
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Iako se možda čini da su neke iste, svaka se razlikuje u ponekim detaljima...
Pozz curkama!

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Izrada čestitki
25.9.2009 3:01:19   
Anoniman
Kaolinka svaka ti cast, stvarno prekrasne cestitke, sve i jedna, ostala sam bez teksta....

Sve pohvaleeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 25.9.2009 3:02:43 >

(odgovor članu Koalinka)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Izrada čestitki
30.10.2009 10:18:43   
Koalinka
Marina DK, hvala lijepa!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Izrada čestitki
17.11.2009 15:06:02   
milomoje
Koalinka, svaka cast, sve pohvale za mnostvo uradjenih divnih cestitki... imas zlatne ruke.. ja sam prije radila svasta nesto, iskreno cestitke ne, prvobitno slikanje i vrlo dobro znam koliko truda i zivaca treba za takvo sto, ali i istovremeno koliko se osjecamo zadovoljnim kada je rad gotov... nastavi sa tim i bilo bi steta ne probati prodati nekim gift gallery shopovima ili kako se vec zove... proceci i probaj ponuditi ili otvori e-bay prodavnicu...
Evo link sto sam ja izmedju ostalog davno nesto radila... a mozda da probas i sa nekim bebi knjigama i sl.. ah...bilo kako bilo...cestitam na talentu..pusica

http://kreativnost.blogger.ba/

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Izrada čestitki
17.11.2009 15:12:29   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: milomoje

ja sam prije radila svasta nesto, iskreno cestitke ne, prvobitno slikanje i vrlo dobro znam koliko truda i zivaca treba za takvo sto, ali i istovremeno koliko se osjecamo zadovoljnim kada je rad gotov... nastavi sa tim i bilo bi steta ne probati prodati nekim gift gallery shopovima ili kako se vec zove... proceci i probaj ponuditi ili otvori e-bay prodavnicu...
Evo link sto sam ja izmedju ostalog davno nesto radila... a mozda da probas i sa nekim bebi knjigama i sl.. ah...bilo kako bilo...cestitam na talentu..pusica

http://kreativnost.blogger.ba/



Svaka cast milomoje... user posted image user posted image user posted image Bas si kreativna, ako bude novih radova javlja nam. user posted image

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Izrada čestitki
7.12.2009 13:27:18   
Koalinka
Milomoje,
imaš divne radove, svaka čast, cijenim jako ručni rad, a kod tebe se barem može naći šarolikosti....radila sam i ja pomalo bojenje na svili i staklu a onda sam se pronašla u čestitkama. U svakom slučaju neka imamo stranicu pa da s vremena na vrijeme naparimo oči, hvala puno...pozz!!
keep in touch!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Izrada čestitki
29.12.2009 9:01:46   
nevenkagaragic
Cestitka dragim forumasima uz najlepse zelje u nastupajucoj 2010-oj godini.
Ovu cestitku sam crtala misom u programu Paint.

http://img27.imageshack.us/img27/4325/jelka1.png



_____________________________

Pravda za Denisa

http://nevenkagaragic.blogger.ba/

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Izrada čestitki
29.12.2009 11:00:05   
Anoniman
nevenkagaragić svaka čast kad mišem možeš nacrtati ovakouser posted image ...Kod mene sve krivudave linijeuser posted image

(odgovor članu nevenkagaragic)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *