|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.2.2020 21:21:42   
Visnja RR
Anonimna dobro nam došla user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.2.2020 21:23:13   
Visnja RR



Drage trudnice ,

Ovo je zajednicka trudnicka tema za 2020. godinu.
Prijavite se (napište vaš termin poroda), da vas uključimo u
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA

JANUAR

FEBRUAR

MART

20.03. free spirit

APRIL

12.04. Iammom user posted image

MAJ

JUNI

JULI

07.07. dragana987
25.07. tajchy_93

AUGUST

SEPTEMBAR

OKTOBAR

18.10. Anonimna

NOVEMBAR

DECEMBAR


P.S. Kada vas uvrstimo na spisak ona nam se javljajte bar jednom mjesečno nakon kontrole. Za zajedno pratimo razvoj bebice u tibi. Da znamo da li ste još 2 u 1, i slično. Da se bodrimo i radujemo novoj RR bebici.
Lijep pozdrav za sve I ako vec niste prijavite u >>> KALENDAR TRUDNOCE






_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
29.2.2020 15:45:42   
Anoniman
Hehe hvala ti 🥰Imam jedno pitanje da li vam se dešavalo da ste u prvom tromjesečju imale smedjkast iscjedak? Urin da je okej svijetlo žut, al da pri brisanju ostaje smeđkast iscjedak? Jel opasno to?


(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
2.3.2020 8:35:18   
tajchy_93
Anonimna,

Prvo da ti pozelim dobrodoslicu.

Meni se nije desavalo,ali ima slucajeva gdje se zenama to desavalo. Citala sam da se to desi , ako pukne neki kapilarcic, cistica i sl. Tako da ne bi trebalo da bude nista strasno, ali za svaki slucaj posjeti svog doktora da se posavjetuješ sa njim, tada ces biti najmirnija.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
2.3.2020 20:11:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hehe hvala ti 🥰Imam jedno pitanje da li vam se dešavalo da ste u prvom tromjesečju imale smedjkast iscjedak? Urin da je okej svijetlo žut, al da pri brisanju ostaje smeđkast iscjedak? Jel opasno to?





Draga Anonimna,

evo tema o smeđkastom iscjedku KLIK

Mislim da nema teme koju nismo obradili na forumu.
Samo u pretraživču ukucajte pojam koji tražite i pronaći ćete user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
26.3.2020 10:33:17   
@lilaaa
Drage moje ja sam ovdje nova🤗 

Saznala sam da sam trudna. Test je pokazao da je 4-5 sedmica. Ja imam strah jer sam u nezanju, nisam znala da sam trudna popila par brufena, imala sam jake bolove s desne str stomaka pa su mi prepisali i imala sam glavobolje. Bila sam na pregledu tad je izgleda vec bilo rano da se zna jesam trudna ili ne rekli su mi da je to pred mjesecnicu.Medjutim ja nisam dobila nakon 7 dana od datuma mjesecnice testirala sam se i test je bio pozitivaaan🤗 ali sad eto imam strah zbog tih brufena hoce li sve biti ok..zakazala sam pregled ali ja ne mogu da cekam pa sam pronasla ovaj forum🥰 hvalaa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
26.3.2020 17:26:54   
Mince07
Evo da se i ja prijavim, nova sam ovdje... Trenutno sam 12+5, ovo mi je prva trudnoća, a termin je 03.10. ubrzo bih trebala na drugi pregled 😊Zanima me da li sve trudnice rade fetalni skrining i hoće li meni to raditi sad na sljedećem pregledu ili se za njega treba posebno naručiti 


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.3.2020 9:52:46   
Fff123
Heej, i ja sam nova, cestitam ti! Divne vijesti!😍😍😍😇 😁 Trenutno sam 11sedmica trudnoce i nadam se da ce sve biti ok s tim da sam mnogo mnogo mlada :) udata sam i htjela sam trudnocu svim srcem.  Zanima me da li je bol u pretezno lijevom dijelu stomaka normalna uglavnom se desava ujutro i navece, i da li je neko pio tablete protiv mucnina jer ja imam mnogo problema povracam sve sto pojedem 😂 pocela sam da ih pijem i bolje sam, inace zivim u Njemackoj zadnja 3 mjeseca pa me sve zanima od vas Zena jer s doktorima se mogu sporazumjeti samo preko svekrve prevodioca 😂😂😂

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.3.2020 10:49:05   
Visnja RR
Dobodošle nam drage, nove trudnce. user posted image
Nadam se da ćete uživati u chatanju i razmjeni iskustava na našoj ringeraji. user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Fff123)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.3.2020 10:52:41   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: @lilaaa

Drage moje ja sam ovdje nova🤗 

Saznala sam da sam trudna. Test je pokazao da je 4-5 sedmica. Ja imam strah jer sam u nezanju, nisam znala da sam trudna popila par brufena, imala sam jake bolove s desne str stomaka pa su mi prepisali i imala sam glavobolje. Bila sam na pregledu tad je izgleda vec bilo rano da se zna jesam trudna ili ne rekli su mi da je to pred mjesecnicu.Medjutim ja nisam dobila nakon 7 dana od datuma mjesecnice testirala sam se i test je bio pozitivaaan🤗 ali sad eto imam strah zbog tih brufena hoce li sve biti ok..zakazala sam pregled ali ja ne mogu da cekam pa sam pronasla ovaj forum🥰 hvalaa


Naravno da će sve biti ok user posted image
I ja sam u svojoj trudnoći (nekad davno) popila par tabletica ...A vjerujem i većina trudnjačica....
sad laganini uživaj u tom divnom saznanju da je mrvica u tibi....
Družićemo se ovdje i čekati našu novu RR bebicu. user posted image
kada budeš znala javi nam termin user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu @lilaaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.3.2020 11:40:28   
Fff123
14.10.2020🙈

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.3.2020 11:43:42   
Visnja RR

Drage trudnice ,

Ovo je zajednicka trudnicka tema za 2020. godinu.
Prijavite se (napište vaš termin poroda), da vas uključimo u
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA



MART

20.03. free spirit

APRIL

12.04. Iammom user posted image

MAJ

JUNI

JULI

07.07. dragana987
25.07. tajchy_93

AUGUST

SEPTEMBAR

OKTOBAR

03.10. Mince07
14.10. Fff123
18.10. Anonimna

NOVEMBAR

DECEMBAR


P.S. Kada vas uvrstimo na spisak onda nam se javljajte bar jednom mjesečno nakon kontrole.Ali bi bilo lijepo da svaki dan malo chatamo. Da zajedno pratimo razvoj bebice u tibi. Da znamo da li ste još 2 u 1, i slično. Da se bodrimo i radujemo novoj RR bebici.
Lijep pozdrav za sve I ako vec niste prijavite u >>> KALENDAR TRUDNOCE





< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.3.2020 11:53:51 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.3.2020 11:46:56   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Mince07

Evo da se i ja prijavim, nova sam ovdje... Trenutno sam 12+5, ovo mi je prva trudnoća, a termin je 03.10. ubrzo bih trebala na drugi pregled 😊Zanima me da li sve trudnice rade fetalni skrining i hoće li meni to raditi sad na sljedećem pregledu ili se za njega treba posebno naručiti 




Dobrodošla user posted image
Da, radićeš.
Ne treba biti posebno naručen.
To je sve u sklopu tvog sljedećeg pregleda.


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.3.2020 11:52:29   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Fff123

Heej, i ja sam nova, cestitam ti! Divne vijesti!😍😍😍😇 😁 Trenutno sam 11sedmica trudnoce i nadam se da ce sve biti ok s tim da sam mnogo mnogo mlada :) udata sam i htjela sam trudnocu svim srcem.  Zanima me da li je bol u pretezno lijevom dijelu stomaka normalna uglavnom se desava ujutro i navece, i da li je neko pio tablete protiv mucnina jer ja imam mnogo problema povracam sve sto pojedem 😂 pocela sam da ih pijem i bolje sam, inace zivim u Njemackoj zadnja 3 mjeseca pa me sve zanima od vas Zena jer s doktorima se mogu sporazumjeti samo preko svekrve prevodioca 😂😂😂


Dobro nam došla user posted image
Za tablete protiv mučnine u trudnoći ne znam... To se trebaš posavjetovati s doktorom.
Mučnine su prirodna stvar... Ja sam više grlila wc šolju nego muža prva tri mjeseca... I nisam iala samo jutarne nego 24 h mučnine...I onda odjednom nestale..
Želim ti dane s manje mučnina...

Koje tablete piješ da se malo raspitam?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Fff123)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
27.3.2020 20:38:36   
Mince07
Eh puno hvala... Ništa onda u ponedjeljak zovem dok mi se neko ne javi da to uradimo. Već nekoliko puta sam zvala u skerlica niko mi se nije javio, a u mom DZ trenutno nema ginekologije 🙁Zanima me još nešto... Da li da sad doktorici kod koje se naručim da spominjem da sam prvi pregled obavila privatno. Da li to njima smeta, da li ste imali iskustva s tim? Ja sam dobila savjet da baš i ne spominjem, ali onda se bojim da ću ispasti neodgovorna trudnica koja je na prvi pregled dosla tek u 13. sedmici haha

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
28.3.2020 2:33:16   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Mince07

Eh puno hvala... Ništa onda u ponedjeljak zovem dok mi se neko ne javi da to uradimo. Već nekoliko puta sam zvala u skerlica niko mi se nije javio, a u mom DZ trenutno nema ginekologije 🙁Zanima me još nešto... Da li da sad doktorici kod koje se naručim da spominjem da sam prvi pregled obavila privatno. Da li to njima smeta, da li ste imali iskustva s tim? Ja sam dobila savjet da baš i ne spominjem, ali onda se bojim da ću ispasti neodgovorna trudnica koja je na prvi pregled dosla tek u 13. sedmici haha

Nema razloga da ne spomeneš. Važno je da doktorica zna. Kako ćeš ti voditi trudnoću tj kod koga to je tvoja stvar.
Ja sam 8 mjeseci isla privatno a onda sam pred kraj došla doktoru kojeg sam željela da me porodi... Dobro bilo je to davno...

kako sada sa kontrolama zbog ove situacije?

vjerujem da to zanima mnoge trudnice


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
28.3.2020 8:02:17   
Fff123
i ja  sam ista sa wc😂 samo jedan dan nisam mogla da zadrzim bilo sta u organizmu pa mi je doktor rekao da ove tablete uzmem i stvarno sam se rijesila problema s tim povracanjem koje me icrpilo svaki dan 😔 u ponedeljak mi je 3. pregled pa da vidimo je li sve ok A tablete koje pijem su VOMEX A 🙈

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
29.3.2020 22:25:24   
Iammom
Ćao, ćao :)

Ja da se javim, 26.3. u 07:46 stigao mamin treći dječak💙

_____________________________


¦2011¦

(odgovor članu Fff123)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
29.3.2020 23:41:44   
Visnja RR
Iammom draga, čestitam.
Neka je zdrav i sretan a tebi brz oporavak


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Iammom)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
30.3.2020 0:29:20   
Anoniman
Čestitam ti 😍 i ja sam 11 sedmica imala sam baš jake mučnine od 6 sedmice, za tablete je najbolje da vidiš s doktoricom, meni je moja propisala vitamin b6 (bedoxin tablete), i brzo su se mučnine smanjile, ne mogu skroz nestat al mogu smanjiti.. mada je meni rekla da pijem 2x dnevno, ja sam ih pila samo jednom ujutro kad su mi baš jake mučnine, nešto mi bilo previše da pijem te 2x na folacin koji pijem 1 dnevno i na duphaston (za očuvanje trudnoće) koji sam pila 3x dnevno.Čak se doktorica iznenadila da mi pomažu te b6 jer kaže većini žena ne pomažu.. Tako da najbolje ti je da se posavjetuješ s doktoricom, nemoj ništa na svoju ruku uzimat ☺️

(odgovor članu Fff123)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
30.3.2020 14:17:35   
Mince07
Evo da javim za kontrole u zavodu (skerliceva)... Ja sam danas oko pola 12 zvala jer trebam na drugi pregled, nema naručivanja, meni je sestra koja se javila na telefon samo rekla da dođem sutra ranije i da se javim i da dođem s maskom i rukavicama. 


Da li je netko od vas kod njih vodio ili trenutno vodi trudnoću? Kakva su vam iskustva 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
4.4.2020 12:59:43   
tajchy_93
Evo da se i ja javim :) Juce sam bila na kontroli, usla sam u 24.nedelju. 
Saznala sam i pol. Djecak je u pitanju. :DSto se pola tice bilo mi je svejedno, samo nek je zivo i zdravo,mada sam u dubini duse prizeljkivala djevojcicu,ali ima vremena bice drugi put heheh :) 
Sa bebom je sve uredu. Super se razvija, 630g smo teski. :) 

Pored uzv doktorica je pregledala me i vaginalno, i ustanovila da mi je grlic materice skracen. Zatvorena sam,ali je samo grlic skracen,a posto sam imala spontani prosle godine,iz predostroznosti mi je da Utrogestan 2x2 vaginalno.Rekla je da se malo pripazim,da ne podizem nista tesko i slicno.  
Malo me to i preprasilo ali nadam se da ce sve biti uredu. 

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
7.4.2020 8:18:06   
linea223
pozdrav svim divnim trudnicama , nakon nekoliko godina braka i borbe konacno sam ugledala user posted image ... koliko sam sretna toliko sam i preplasena u isto vrijeme.. samo da se prijavim ovdje i nadam se da cemo se druziti narednih 9 mjeseci... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tajchy_93)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
7.4.2020 8:49:17   
tajchy_93

IZVORNA PORUKA: linea223

pozdrav svim divnim trudnicama , nakon nekoliko godina braka i borbe konacno sam ugledala user posted image ... koliko sam sretna toliko sam i preplasena u isto vrijeme.. samo da se prijavim ovdje i nadam se da cemo se druziti narednih 9 mjeseci... user posted image user posted image user posted image user posted image

Cestitam, neka je sa srecom. user posted image

U potpunosti te razumijem kako se osjecas, ali nemoj da mislis na lose stvari. Sada samo trebas da se opustis i uzivas u danima koji slede.
Znas li mozda kada ti je termin?

(odgovor članu linea223)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice i trudnicki dani 2020 - chat
7.4.2020 10:28:55   
linea223
po ovim kalkulatorima trudnoce na netu termin bi mi bio 10 decembra aBd. Nadam se najboljem ako Bog da ...

(odgovor članu tajchy_93)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *