|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
17.9.2009 19:40:20   
breskvicaa
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

1. Stavite li posudicu sa sodom bikarbonom u hladnjak, upit će sve neugodne mirise hrane. To je ujedno i jedna od njezinih nalpopularnijih uloga jer, navodno, više hladnjaka ima ovakvu posudicu nego ispravnu žaruljicu.


isprobano i stvarno djeluje, sama sam se uvjerila, a sad cu isprobati i to sa kantom za smece.


i ja sam ovo isprobala i djelije cak sam i u kantu sipala i stvarno je user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
11.12.2009 13:45:19   
hanin
ko ima male bebe, koje cesto znaju povratiti user posted image po kaucima, tepisima i sl. zna da je neugodni miris povracanja tesko odstraniti, ma kakav deterdzent da koristimo. probajte, i to mjesto posuti sodom bikarbonom i ostaviti je tako nekoliko sati. sigurno ce neutralisati neugodni miris koji se upio u vas kauc, tepih i sl.

_____________________________

Dalia, moj Zivot, moja Sreca, moja Ljubav.....

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
11.12.2009 13:47:38   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: hanin

ko ima male bebe, koje cesto znaju povratiti user posted image po kaucima, tepisima i sl. zna da je neugodni miris povracanja tesko odstraniti, ma kakav deterdzent da koristimo. probajte, i to mjesto posuti sodom bikarbonom i ostaviti je tako nekoliko sati. sigurno ce neutralisati neugodni miris koji se upio u vas kauc, tepih i sl.

hvala hanin ja sam znala da je soda dobra za ciscenje kupaone al za namjestaj i tepihe nisam...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu hanin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
21.12.2009 13:53:06   
ena23
Ja sam skoro gledala u onoj emisiji gdje dvije tete dodju ciste onim pesinjacama, recept za osvjezivac zraka: mala kasikica sode bikarbone+ dvije velike kasike soka od limuna+2dcl vode staviti u prskalicu i poprskati kucu. evo ja to maloprije radila- miri pravo svjeze, vidjet cemo do kad user posted image

< Poruku je uredio ena23 -- 21.12.2009 13:57:00 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
19.7.2011 13:11:18   
R&T@
IZVORNA PORUKA: leona81

10. Ublažava bol od uboda insekata ili opeklina. Napravite gustu smjesu od bikarbone i vode i obilato prekrijte bolno mjesto. Nakon što se osuši, isperite mlakom vodom.

istina:)



istina x 2user posted image

Spasila me soda nakon vecere u prirodi... user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
19.7.2011 16:05:49   
mala86
super su ovi savjeti user posted image user posted image

daas cu probat ovaj sa sircetom i sodom,bas mi treba u kupatilu

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
19.7.2011 16:14:11   
mala86
evo sad probala i tek sad voda ne otice user posted image user posted image

stavila pola soljice sode i isto toliko sirceta,pa zalila vrucom vodom,tek sad se zacepilo sve user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
19.7.2011 16:17:23   
mamine oci
kupatilo cistis sa sodom pospes sodu i onda nacjedis limunov sok preko moras ostaviti da malo odstoji i onda uzmes mrezu ili dzak od krompira iscistis i  zatim operes sve se cakli koliko je bjelo, a iskreno i arf je zakon za ciscenje:)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisana poruka]
19.7.2011 18:56:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
19.7.2011 19:13:11   
ena23
IZVORNA PORUKA: mala86

evo sad probala i tek sad voda ne otice user posted image user posted image

stavila pola soljice sode i isto toliko sirceta,pa zalila vrucom vodom,tek sad se zacepilo sve user posted image user posted image


isto sam uradila u maminoj kuhinji i isto mi se desilo. pomozite zene. a tek koji smrad izlazi iz odvoda.... fuuuuuj


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Soda bikarbona - mali spasioc u vašem domu
24.8.2011 11:18:47   
entinte
Soda je zakon... kanta vise ne smrdi user posted image user posted image user posted image i jos nesto, jucer sam kuhala puding i zagorilo mi na dnu... potopila je sinoc i nisam je mogla oprati jutros nikako, i naravno sjetim se sodeeeeee la la laaaa, pospem po dnu i sve je tako lagano spalo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *