|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 0:19:26   
anidla
IZVORNA PORUKA: doublemum

Liče li vama muby i noauser posted image


nigdje veze, znam i jednu i drugu user posted image svaka na svoj nacin, ko da nisu nista u rodu user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: RR parovi
13.10.2010 0:20:34   
DM
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: doublemum

Liče li vama muby i noauser posted image


nigdje veze, znam i jednu i drugu user posted image svaka na svoj nacin, ko da nisu nista u rodu user posted image


Ma na slikama meni nekako sličneuser posted image

< Poruku je uredio doublemum -- 13.10.2010 0:26:54 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 0:25:03   
Anoniman
hocete reci da smo muby i ja najljepseuser posted image pa eto nek vam budeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 553
   RR parovi
13.10.2010 0:27:48   
DM

IZVORNA PORUKA: noa

hocete reci da smo muby i ja najljepseuser posted image pa eto nek vam budeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa etouser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 0:29:47   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

hocete reci da smo muby i ja najljepseuser posted image pa eto nek vam budeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


joj neumorna si, vazda tjeras vodu na svoj mlin, al haj nek ti bude, najljepsa si user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 0:32:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: noa

hocete reci da smo muby i ja najljepseuser posted image pa eto nek vam budeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


joj neumorna si, vazda tjeras vodu na svoj mlin, al haj nek ti bude, najljepsa si user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image






laku nocuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovako je Hanady jednom se do 2 sata pozdravljala sa mnomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 0:33:43   
milenium

IZVORNA PORUKA: MaminaBeba

Leena ŽENO KAKO SI SAMO LIJEPA!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


potpisujem!!!!i to svih troje su mi prelijepiuser posted image

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 0:42:18   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: noa

hocete reci da smo muby i ja najljepseuser posted image pa eto nek vam budeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


joj neumorna si, vazda tjeras vodu na svoj mlin, al haj nek ti bude, najljepsa si user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image






laku nocuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovako je Hanady jednom se do 2 sata pozdravljala sa mnomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hej haj laku noc user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 3:05:12   
Galicia
Sve smo lijepe i zenstvene i sve nosimu svoju sudbinu. Nekog je pazila, nekog nije, ali sam ponosna na nas i nasu ljepotu. Ali, Noa je mrak. :) Imas li ti zeno bodyguard? Ja da sam ti, ja bih ga vodila sa sobom. user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 8:57:01   
muby
Hvala zenama koje su rekle da sam lijepa (stavila sam sliku na kojoj sam dobro ispala :)). Ja znam (bez lazne skromnosti i bez obzira na ukuse) da nikad nisam bila neka posebna ljepotica, tek u granicama normale, da se moze gledati u mene :). Pogotovo sto su mi u familiji sve same ljepotice. Smatram da ja imam neke druge kvalitete.
A nasu sliku nisam stavila zbog takmicenja nego eto cisto da nas vidite :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 11:49:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Sve smo lijepe i zenstvene i sve nosimu svoju sudbinu. Nekog je pazila, nekog nije, ali sam ponosna na nas i nasu ljepotu. Ali, Noa je mrak. :) Imas li ti zeno bodyguard? Ja da sam ti, ja bih ga vodila sa sobom. user posted image




ne pretjeruj zeno nisam ja tebi ni u petiuser posted image al svejedno hvala ti na komplimentuuser posted image odoh sad traziti neki forum sa ''ljepoticama'' necu vise s vama da se druzimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 12:21:11   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image
E sad ću vjerovatno ispasti ćoškastauser posted image user posted image ali Noa jesi li ovo stvarno ti? Ja pomislila ti iz šege stavila sliku neke glumice, ovdje stvarno odlično izgledaš... Nije Julija Roberts, nego neka druga glumica ili selebritiuser posted image user posted image , stvarno sam mislilauser posted image user posted image


na ovoj slici sam mislila da si postavila sliku od Rachel McAdams iskreno i jos vjerujem
user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 13:54:17   
Leena
Hehehe, hvala, drage user posted image user posted image user posted image user posted image ! Meni su svi divni:)
I btw, mislim da niko nije stavio slike zbog nekog takmičenja, nego da se vidimo:)

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:20:11   
maja78 RR
a ja svo vrijeme razmisljam na koju me glumicu noa podsjeca

bravo mirkice, to je ta

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:28:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

a ja svo vrijeme razmisljam na koju me glumicu noa podsjeca

bravo mirkice, to je ta




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image majo de ti reci mirkici da sam ono jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e sad cu staviti jednu ruznu sliku poslije porodauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:32:07   
Dida79
Ma sta ste navalile na nasu Nou urecicete je pu pu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:35:05   
koka i po
u nokte zene pogledajte prvo, pa onda u sliku...noa prelijepa si user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:36:40   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image
E sad ću vjerovatno ispasti ćoškastauser posted image user posted image ali Noa jesi li ovo stvarno ti? Ja pomislila ti iz šege stavila sliku neke glumice, ovdje stvarno odlično izgledaš... Nije Julija Roberts, nego neka druga glumica ili selebritiuser posted image user posted image , stvarno sam mislilauser posted image user posted image


na ovoj slici sam mislila da si postavila sliku od Rachel McAdams iskreno i jos vjerujem 




Pod punom materijalnom i kivicnom odgovornoscu potvrdjujem da je na ovoj slici NOA

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:37:34   
Anoniman
user posted image


evo vidite da nisam lijepa nego sminka cini svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:39:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image


evo vidite da nisam lijepa nego sminka cini svojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



joj folova sad stavila još ljepšu fotografiju da nstavimo tražit na koju glumicu ličiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:41:30   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image na ovoj slici jedino lijepo je moje djete i moja sekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ljepsu polovinu izrezalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Najljepsi par
13.10.2010 14:47:47   
Hannica
Svi ste mi lijepi....user posted image  
Apotekarka mi lici sa jednu zenu sa reklame...mislim da uloske reklamira,ista 100%.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 572
   RR parovi :)
15.10.2010 17:30:52   
Apotekarka
Joj Hanice daj kakvu sliku sa se i ja sjetim reklame user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.10.2010 1:22:11 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Najljepsi par
18.10.2010 1:14:06   
idacha
uh, sto ste mi svi lijepi i slatki... da moram da glasam.. ne bih se mogla odluciti, zaista...

a, evo malko i nas..
user posted image
user posted image
2007.
user posted image
2009
user posted image
2010



_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Najljepsi par
18.10.2010 1:15:26   
Mirkica
idacha jesi li ti iz tuzle vidim poznat mi tvoj muz ma on je sigurno iz tuzle ????

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *