|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.11.2011 23:45:13   
bosss
da on prima menopur 3 mjeseca svaki drugi dan tj sve do marta kad je zakazano.

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.11.2011 12:39:33   
vanchi88
izvinite sto se mjesam u razgovor, ali zasto da tvoj muz prima ?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.11.2011 13:17:25   
bosss
zato sto nema spermatozoida.

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.11.2011 14:13:58   
Buba87
bosss-je li bilo tesko doci do dr.Sanje,ja bi prvo na razgovor,ali nisam jos zvala?Kazu da je jako tesko doci do termina kod nje.Opet kazem,ja bi prvo na razgovor pa onda sta bude trebalo.Hvala tiuser posted image

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.11.2011 14:45:50   
bosss
ja nisam tacno kod nje nego kod druge dr koja radi sa njom u njenoj klinici, al uopste nije tesko doci nazoves ih zakazu ti termin za par dana i stvarno su puno ljubazni i izlaze u susret koliko god mogu.
ali u mediko s rade  i druge doktorice koje su isto dobre koliko i sanja, tako da mozes se naruciti i kod neke druge isto ti je.

(odgovor članu Buba87)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.11.2011 17:57:59   
izgubljena_dusa
cao ja sam upravo htjela postaviti temu u vezi dr. Sanji Sibincic... meni je prijateljica preporucila da idem kod nje ja imam probleme sa zatrudnjivanjem bolje receno nemogu ostati trudna jer su mi jajnici i maternica nerazvijeni..dali bi mogla dobiti adresu od dr. Sanja Sibincic i br. telefona i interesuje me dali je ona privatnik i koliko kostaju tretmani preglrdi itd.. hvala

_____________________________

izgubljena_dusa

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.11.2011 18:18:55   
izgubljena_dusa
gdje se nalazi dr Sanja Sibincic ? trba mi tacna adresa

_____________________________

izgubljena_dusa

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.11.2011 19:06:13   
smarija
evo ti adresa i broj telefona najbolje je da nazoves i dogovoris sta ti je dalje ciniti
051/232-100 Jevrejska 85a to ti pripada naselju Borik

(odgovor članu izgubljena_dusa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.11.2011 22:42:22   
ivanai
vise informacija o klinici doktorice sanje ima i ovdje http://www.medico-s.com/. cure i ja da se javim odradila sam drugu inseminaciju kod doktorice sanje pa sad cekam rezultate. smarija hvala ti na odgovoru neki dan kad sam pitala za ono krvarenje ispostavilo se da je pocetak ovulacije pa da je od tog.

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.11.2011 11:48:20   
smarija
Nema na cemu sad nas obraduj i sa rezultatima i bice sve ok user posted image
drzim fige user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanai)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.11.2011 13:06:22   
zeks
Cao svima,nova sam na ovom forumu pa neznam odakle da krenem!Isla sam kod dr.Vasiljevica i ustanovljeni su mi zacepljeni jajovodi,pa sam radila laparaskopiju gdje mi je jedan jajovod izvadjen a drugi navodno procepljen,od toga je proslo dvije godine!Sad planiram da krenem kod dr.Sanje sve iz pocetka,pa ako je neko imo slicnu situaciju neka mi se javi!

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.11.2011 19:56:15   
lejla145
Meni su zacepljeni jajovodi,dve laparoskopije,Hsg i histeroskopija prvo doktor
tvrdio kako je sve u redu a na zadnjoj lapar.utvrdjeno da su oba jajovoda zacepljena
i da je jedino rjesenje VTO.
Radila prvu VTO u junu u Medico-s i uspjelo.
Iz nekih prica koje sam cula ako su jajovodi zacep.to je najmanji
problem.user posted image

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 11:04:37   
zeks
Mene su ponovo slali na HSG,ali ja nisam smjela ici i zato sam stopirala neko vrijeme,pokusavala sam cajevima al eto nista!A ono sto mi smeta jeste da su se meni uhvatili samo za jajovode pa mi nikad niko nije trazio da izvadim hormone!Trebala bi posle prvog kod dr.Sanje pa ce mo da vidimo sta dalje

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 15:34:40   
vanchi88

IZVORNA PORUKA: lejla145

Meni su zacepljeni jajovodi,dve laparoskopije,Hsg i histeroskopija prvo doktor
tvrdio kako je sve u redu a na zadnjoj lapar.utvrdjeno da su oba jajovoda zacepljena
i da je jedino rjesenje VTO.
Radila prvu VTO u junu u Medico-s i uspjelo.
Iz nekih prica koje sam cula ako su jajovodi zacep.to je najmanji
problem.user posted image



cestitam na uspjeloj VTO..:))) a od cega su tebi zaceplejni ? jesi imala neke upale ili sta...
jesi ti platila svoju vto ili je tvoja bila besplatna?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 18:15:26   
lejla145
Ja sam probala svakakve cajeve ali nista nije pomoglo,meni su na prvoj lapa.rekli da je
sve u redu malo priraslica ali sve je otlonjeno,pa onda Hsg.desni prohodan ali na kraju zacepljen
lijevi isto tako nesto,onda slijedi druga laparo.i histeroskopija gdje doktor kaze dali sve od sebe ali kontrast kroz
jajovode ne prolazi tako da ja ne znam od cega su zacepljni.
Hormoni su ti jako bitni i bas cudno da ih nisi do sada provjervala.
Hvala Vanchi samo pozitivno razmisljati....user posted image

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 18:19:18   
lejla145
Prvi pokusaj preko fonda i uspjelo mi,a na pocetku nisam htjela ni cuti
za Medico-s.

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 18:55:56   
vanchi88
meni je raditi hormone bilo na zadnjem mjestu.. uradila briseve, mm uradio spermogram se uredno,,,aj reko pre nego sto uradim HSG, da izvadim krv na hormone...aaa ima sta i vidjeti TSH povisen, prolaktin troduplo...tako da sad to resavam i nisam jos ni uradila hsg, mozda to i koci ko ce znati pa cu sacekati koji mjesec ako ne bude nista radicu i HSG, gdje si ga ti radila? jesi kod sanje ili

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 19:23:00   
anaili
Ćao, nisam vam se odavno javljala, i evo me konačno
Samo da prijavim da je moja beta ipak bila u pravu i nosim blizanceuser posted image user posted image i naravno presrećna sam.
Želim sreću svima koji idu na VTO i naravno preporučujem MedicoS.
Iskreno nisam bila optimistična, ono 100 posto, bila sam i pomalo nervozna...teško sam podnijela cijeli postupak.
Zaista je osjećaj nevjerovatan, uspreh iz prvog puta i ako bog da, da sve do kraja bude u redu bebice će se roditi krajem maja. Sada sam 10. nedelja.
Ja sam dok sam bila u postupku po razno raznim forumima tražila rezultate uspjeha iz prvog puta, i iz tog razloga ovo i pištem. Ne odustajte, moguće je!
Hvala svima na podršci.

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 19:31:31   
lejla145
Super Anaili,sve nas je vise kojima je uspjelo iz prvog pokusaja.

Vanchi,Hsg radila na KC.Paprikovac i meni je bio povisen Tsh pre nego
sto cu uci u postupak brzo se to sredi ja sam i sada na terapiji.Meni je
dr.Sanja rekla ako je povisen Tsh automatski je i prolaktin visok tako je kod mene bilo.

(odgovor članu anaili)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 19:34:14   
vanchi88
da da i meni je to receno, ko ti je radio hsg? i ja bi radije na paprikovac isla da radim nego negdje privatno, ne znam skupo mi dati 200km kad ovamo ne placam participaciju nit' ista...jel sama nadjes Dr, ili to ima neko ko radi? kako to vec ide...ako mi mozes pojasniti sta treba od dokumentata u privatnoj poruci ako ti nije frka...hvala ti

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.11.2011 22:40:39   
zeks

IZVORNA PORUKA: lejla145

Ja sam probala svakakve cajeve ali nista nije pomoglo,meni su na prvoj lapa.rekli da je
sve u redu malo priraslica ali sve je otlonjeno,pa onda Hsg.desni prohodan ali na kraju zacepljen
lijevi isto tako nesto,onda slijedi druga laparo.i histeroskopija gdje doktor kaze dali sve od sebe ali kontrast kroz
jajovode ne prolazi tako da ja ne znam od cega su zacepljni.
Hormoni su ti jako bitni i bas cudno da ih nisi do sada provjervala.
Hvala Vanchi samo pozitivno razmisljati....user posted image


Pa i meni je cudno uhvatili se samo za jajovode,jesi ti radila posle laparaskopije neki UTI,meni su to radili nakon sedam dana i rekli da mi se opet poceo zacepljati

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.11.2011 11:01:22   
lejla145
Nisam prvi put cujem za to,a gdje si radila laparo.?
Ono sto su meni rekli ako je jajovod jednom zacepljen opet ce biti,
i ako se ne desi nista u 2-3 mjeseca samo gubis vrijeme.



(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.11.2011 11:10:41   
zeks
Radila u BL kod dr.Rosica mislim da se tako zove,ma mene su doktori razocarali totalno,niko me nije svato ozbiljno svi ono mlada si,nadam se da ce kod dr.Sanje biti drugacije!

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.11.2011 11:36:41   
zeks
A gdje si radila HSG,ja sam radila u Doboju ako budem sad trebala radicu samo pod anestezijom nema sanse vise na zivo!Jer su mi rekli da bi trebala to opet da radim da vidim jeli ocepljen ako je onda inseminacija tri puta pa ako ne uspije VTO,a ako je zacepljen onda odma VTO to je kao neka osnova za besplatnu VTO!Jel traje dugo proces VTO?

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.11.2011 11:39:39   
vanchi88
ja bi radila VTO kod sanje, ali ja imam problema sa stitnjacom i prolaktinompa sam uvjerena da to nebi uspjelo..

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *