|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:07:35   
bosss
ja sam vec pocela piti mikroginon i mogu ti reci da cu biti presretna kad ga se rjesim.
male su sanse da ce uspjeti iz prve al hajd desi se , evo danas procitala da je lejla iz prve uspjela.
kod nas je problem sto nemamo spermica, pa ih cekamo i nadamo se da ce se do marta pojaviti. a na ovoj semi sto je ja imam kod sebe pise da krajem marta ulazi u postupak onaj ko dobije mecu do 16.2.
ma neznam psihicki se vec spremam polako na tu proceduru valjda ce proci bez neke vece boli, bar se jos uvjek nadam mada mi se nepise bas tako.


(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:08:28   
zeks
Ja sam iz Dervente,a slabo se skroz snalazim u Bl,a muz mi radi tako da cu ja sama morati doci i snalaziti se,pokusacu naci tog Biukovica pa kako bude,rekla mi je doktorica i za paprikovac al mi problem sa uputnicom jer ovi kod nas nemaju pojma prvo salju za Doboj pa onda BL a u Doboj mi se neide jer nemaju pojma,hocu sve to da odradim kako treba!

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:10:31   
vanchi88
zeks, ako ti treba vodic, slobodno se javi:)))

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:11:36   
bosss
evo i ja ti se nudim ako ti zatreba

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:14:59   
zeks
Boss glavu gore uspjecemo mi kao i lejla iz prve,e ovako se ja tjesim lejla mi bas daje nadu mada me uhvati frka i nervoza da cu se razocarati!Ma nesikiraj se sta mi zene nemozemo prezivjeti heheh

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:17:06   
zeks
Hvala vam drage moje,zvacu u utorak biukovica pa vam se javim ako zatreba pomoc

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:18:47   
zeks
Mogle bi se naci i na kafi!!!

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:22:01   
bosss
ma ja se toliko ne sikiram , vise se psihicki pripremam , moj muz je taj koji se sekira za oboje i kojeg moram tjesiti, a ja sam u svojoj glavi vec skontala da cu se dugo i dugo druziti sa osobljem iz mediko s , mada nikad se nezna mozda i zavrsim sve sad u maru aprilu mada sumnjam ipak je malo onih kojima uspije iz prve, al nema veze druzicemo se pa makar trebali i godinama al sam uvjerena da ce nesto uspjeti i napraviti.
zeks vidim da ti ko i moj muz bi htjela sto vise da ih vrate, on je izjavio da bi 4 embrija da vrate , sto znaci da je gori i od tebe.

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:29:32   
zeks
heheheheh ja ga razumijem skroz heheheh,moj muz se odvalio smijati kad sam mu rekla hehhehe,htjela bi ja al tako se isto bojim ako bi uspjela kako iznijeti do kraja to me koci,svi mi govore kako sam luda sta cu sa dvoje djece ili vise niko nerazumije kroz sta sve prolazim ove cetiri godine,bas mi drago sto sam pronasla ovaj forum da mogu pricati sa vama koje ste u istoj situaciji kao i ja i koje me razumijete!!!user posted image

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:32:02   
tea 80
Boss kada si počela sa mycroginonom,ja ga pijem već mjesec ipo i sada 06.februara idem na UTZ i onda počinjem sa injekcijama a što se tiče bolova kod embriotransvera to vam nije ništa kao pregled,ja sam radila i ovdje i u BG ali sve vam je to isto, vraćali su mi po tri ,četiri ali ni jedan se nije zakačio ali nadam se ovaj put da ću uspjeti,nekako sam ovaj put baš optimista.Želim vam svima sreću i nadam seuser posted image .Pozdrav!

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:39:33   
bosss
pocela 18.1.piti a prvi uz i decapeptyl tek 5.3.
al valjda cu imati problema kod embriotransfera bar mi je tako rekla jer imam valjda uzak ulaz kroz grlic u matericu. drugim rjecima bice jaaaaaaaaaaako bolno.


(odgovor članu tea 80)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:40:48   
zeks
Tako je i meni doktorica juce rekla da je kao pregled,al kako god samo da uspije!Tebi tea iskreno i od srca zelim uspjeh!Vec sam pisala jel treba obih 15 dana da se miruje ili?meni su rekli da netreba mada meni to cudno i radim sa ljepilom i staklenom vuno pa se bojim!

(odgovor članu tea 80)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:56:21   
tea 80
To je onda nešto drugo jer sam već tri puta radila i kažem vam da nisam nikakve bolove osjetila,mene više boli kad mi ginekolog uzima one briseve.Jesi li ti bila na konsultacijama kod dr.Sanje ili neke druge doktorice što kod nje radi?

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 14:59:57   
bosss
bila sam i kod sanje i kod brankice i obe su mi rekle da ce biti problematicno zato sto je usko, cak mi je sad i sanja zadnji put uradila uz i sve je ok osim sto je  taj prolaz uzak. tako sam je ja skontala.valjda ce se namuciti dok progura cjev al i to ce se istrpiti bar se nadam.

(odgovor članu tea 80)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:02:02   
tea 80
Hvala ti na lijepim željama!Zeks,bolje ti je da poslije enbriotransvera uzmeš bolovanje i miruješ dok ne vidiš kakva će ti biti BETA i onda ako zatrudniš konsultuj se sa doktoricom da li da radiš ili ideš na bolovanje,moje mišljenje je da ne moraš ležati ali nemoj ni raditi,možeš u laganu šetnju ali ništa teško.Srećnouser posted image

(odgovor članu tea 80)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:05:28   
vanchi88
ko je reko kafa user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu tea 80)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:07:04   
bosss
zeks je spomenula kafu kad dodje u bl, valjda ce se javiti.

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:07:55   
zeks
Pa i ja sam tako kontala nekako cu izvuci bolovanje!Negdje sam procitala da trebam prestati pusiti mada ja znam ako prestanem jos cu se dodatno unervoziti pa iskreno neznam sta da radim!Neznam da li je ijedna od vas pusac,cigara me iskreno koliko toliko smiri,mada ako trbam i to cu uraditi sve za user posted image

(odgovor članu tea 80)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:09:01   
zeks
moze kafa javljam se obavezno heheheh

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:11:13   
bosss
meni svaki put kad udjem u mediko s prvo sto me pitaju jesam li smanjila pusenje, niko od njih mi nije rekao da moram prestati vec trebala bi smanjiti na par cigara dnevno.a i embriolog mi je njihov rekao da ona po jajnim celijama skonta ko pusi a ko ne , valjda su jajne celije zena koje puse mnogo manjeg kvaliteta.

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:13:40   
zeks
Iskreno meni je to bezveze jer kakvesu onda kod alkoholicarki i narkomanki pa opet ostaju trudne?

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:18:04   
bosss
ozbiljno embriolog mi je rekla da ona vidi na jajnoj celiji jel zena pusac ili ne,  i neznaci da nemozes ostati trudna samo malo su ti sanse manje nego kod zena koje ne puse, al sa druge strane jos gore utice nervoza i stres zbog prestanka pusenja.
ja se nadam da cu prestati do marta a ako ne sta mu ga mogu bolje i dve tri cigare nego da se nerviram.

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 15:22:21   
zeks
Pa tako i ja kontam moja drugarica prestala pusiti pa pocela ujedati hehehh,i ja cu pokusati bar smanjiti,mogu se samo zamisliti oni petnaest dana dok cekam i jos da nepusim ojoj!

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 19:50:39   
lejla145
Ja sam poslije punkcije lezala kod njih 20 min.a vec sam se na stolu probudila taman kada
su zavrsili, 2-3 dana poslije bio neugodan osjecaj kada ides u toalet a nista me nije bolilo
toliko sam i mirovala.5 dan mi vratili 2 blastociste meni dr.Sanja preporucila 2 i mi smo htjeli 2
a Bojana(biolog) me pitala sto nisam vratila 3 bile su mi sve tri dobre opet dobro ispalo.
Sam transfer nisam ni osjetila lezala 2 dana poslije toga nisam nista tesko radila do bete a
ni poslije toga user posted image zato sto nigdje ne radim,a sto se tice mikrog.nisam imala nikakav osjecaj
kao da ga nisam ni pila a popila sam samo 19 tableta i odmah pocela sa injekcijama.
A sto se tice paprikovca za Tsh mene su odmah gore primili kada sam im rekla da
sam u programu za VTO.
Cure puno sreceuser posted image

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.1.2012 21:39:50   
ms_do
Zeks, izvini sto "upadam" sa savjetima ali mozda mozes zamoliti dr Biljanu N. u Derventi da ti da uputnice koje ti trebaju (da se ne cimas po Doboju), ako ti nije problem da kazes zbog cega ti treba, mislim da nece biti problem. Tvoj TSH ce biti rijesen za cas, samo naprijed!

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *