|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 11:04:36   
Anoniman
Hvala Bogu!
Zelimo vam punooooo ZDRAVLJA, LJUBAVI I SRECE, sve ostalo ce doci samo po sebi.
Puno  poljubaca za maloguser posted image , a mami saljmo buket virtualnihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trudnjaca)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 11:06:23   
tekja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Iskrene cestitke hrabroj enisi_sari!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  

Budite zauvijek sretni...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 11:07:11   
gvendolina
Enisa bas sam mislila na tebe,kad sretne vijestiuser posted image user posted image user posted image
Drago mi je cuti da si dobro prosla.Sto ti je iskustvouser posted image

Cestitamo od srca i sve nabolje zelimo vam moj mali mis i ja.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 11:08:02   
budućamama
čestitke od nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da je sve super prošlo i za mamu i za Benju, a posebna čestitka maloj Sari koja je dobila svog bracu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 11:15:15   
Anoniman
cestitaaaaam user posted image user posted image user posted image user posted image
nek je sa srecom i mami i bebici user posted image user posted image

(odgovor članu budućamama)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 11:17:58   
hanabanana
O tako mi je drago da je sve prošlo brzo i prirodno.
user posted image

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 11:22:50   
cija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma to je naša Enisa-Sara user posted image user posted image user posted image

Čestitam roditeljima...naročito Enisa-Sari ipak je to naša forumašica,tata nek oprosti,njoj velika pusa) ...

a malom bebaču user posted image user posted image user posted image  sunce drago....sve naj naj u životu...najviše zdravlja i sreće.....

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 11:22:56   
cibra
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image CESTITAMO SVE NAJLJEPSE OD SRC ZELIM RODITELJIMA A BEBAC DA BUDE ZIV I ZDRAV 1000 GODINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:05:01   
almai
Cestitam draga, nek je sa srecomuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bebi zelim dug i sretan zivot,a tebi brz oporavakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:09:36   
lely
Vidi jos jedna tema Enisa-sara se porodilauser posted image
Uh kako smo svi to zeljno iscekivali pa i zasluzila je dvije temeuser posted image user posted image
Ja sam cestitala na drugoj,pa se nadam da ce moderatori to prebaciti ovdje....
Enisa jos jednom iskrene cestitke od srcauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:14:40   
camm
aaaaaaaaaaaa cinimi se da sam je  je sinoc vidjela u robotu i onako mislim u sebi
ova nece  jos dugo...masalla pupi je bio velikuser posted image

enisa draga zelim ti sve najbolje tebi i tvom bebacu i brz oporavak zelimuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:18:50   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: hanabanana

O tako mi je drago da je sve prošlo brzo i prirodno.
user posted image


Cestitam i ja jos i na ovoj temi .
O tako mi je drago da je sve prošlo brzo i prirodno.
user posted image

Bas kao sto je hanabanana juce pozelila da ne ide kad joj zakazu nego kad samo krene ...i eto krenulo .....heheheheeh


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:25:10   
anitaMO
čestitke od srcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:26:52   
Ex Yu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitam enisa od srca napokon da je sve prošlo kako treba brzo ces ti nama kuci sa svojim bebacem ... da nam budete dobri i sretni puno pozdrava od nasssss!!!


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:28:08   
Ilhana RR
Cestitam Enisa, drago mi je da je sve proslo dobro i da je beba dobro.

Sve najljepse vam zelimo sa bebarom da ako Bog da sve najbolje docekas od njega!

Puno pusaaaa od nas

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:30:11   
idana_85
Mashallah, cestitam Enisa, zelim bebici puno zdravlja,srece i uspjeha i vama svima sve najbolje. Bas je ovo prijatno iznenadjenje, a sinoc te vidim na forumu. Drago mi je da si super prosla i nadam se da se uskoro pet vidimo na nekoj RR kafici. pusa

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:33:30   
Chuchi
Cestitam na malom user posted image
Nek se i Enisa_sara vise kutarisala, i sada ide na forum user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Cestitke od srca!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:36:19   
Saraya
user posted image

user posted image user posted image user posted image Cestitke od srca... Drago mi je da je sve hairli proslo. Zelim vam ono najljepse sto se pozeljeti moze... user posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 12:46:01   
ziki
Čestitala sam na FB a sad i ovdje. Drago mi je da je sve prošlo kako treba, čestitke roditeljima a bebi dug i sretan životuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 13:20:18   
HanaBana
Cestitke od srca!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 14:26:45   
Anoniman
iskrene cestitke i od nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HanaBana)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 14:43:30   
sweet BaBy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prelijepa vijest!
Iskrene cestitke sretnim roditeljima i Sari. A user posted image dug i sretan zivot.

Hvala Bogu da se nije napatila.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 15:02:24   
bebacha
cestitamo od srca.e bas mi je drago sto je sve proslo lagano i brzo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 15:26:20   
Nunichi
user posted image user posted image Ma bravo mila moja,rekoh ja tebi da ces ti to ko od sale... user posted image
Cestitam tebi i tm rodjenje malenog Benjamina,Sarici malenog bracu,a njemu zelim svu srecu u zivotu!
Drago mi je da je sve proslo tako brzo...zelim ti brz oporavak i mnostvo prekrasnih trenutaka uz novog clana porodice.
Ljubimo vas!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: enisa-sara se porodila
5.6.2009 16:30:55   
biloko
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Enisa, cestitam od srca....tako mi je drago sto si imala brz porod i sto se sve zavrsilo dobrouser posted image

_____________________________

Jedna mala zabica uskoro dolazi da se upoznamo :)
15.06.09

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *