|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vodene ospice
30.5.2011 11:31:55   
R&T@
IZVORNA PORUKA: anitaMO

evo i mene na ovoj temi,mi smo ih prekjucer dobili.sad cu opet kod dr.moramo se svom javiti jer je bio vikend.moja neda ni blizu da je namazem sa ovom vodom ,sta da radim.


Daj joj one stapice za usi neka umace u puder i sama se maze...

A ti "popravljaj" njene pokusajeuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Vodene ospice
30.5.2011 11:48:06   
anitaMO
nije puder ,nego tecnost neka bljedo roza.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Vodene ospice
3.9.2011 9:40:35   
Bambi09
Bljuzgeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pukla sam ko lajsna vise... user posted image user posted image user posted image user posted image Al eto obradovah se kad vidjeh da se Nane poceo osipati... Prvo zato sto je puno lakse predeverati bljuzge kad je dijete malo, a drugo jer smo definitivno ustanovili sta je uzrok temperature... Evo danas 3-ci dan temperature, koje vise nema hvala Bogu, poceo se osipati... Dusa majkina da i to predevera...


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Vodene ospice
3.9.2011 9:44:24   
de_de
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Bljuzgeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pukla sam ko lajsna vise... user posted image user posted image user posted image user posted image Al eto obradovah se kad vidjeh da se Nane poceo osipati... Prvo zato sto je puno lakse predeverati bljuzge kad je dijete malo, a drugo jer smo definitivno ustanovili sta je uzrok temperature... Evo danas 3-ci dan temperature, koje vise nema hvala Bogu, poceo se osipati... Dusa majkina da i to predevera...



E misa mu. Al sto ti kazes lakse ih je prebroditi dok je dijete manje. Keno ih je imao nekad u zimu i stvarno nije se puno ceso, pa nisu ostali ni oziljci. Sretni i da sto prije prodju:)))) Ljubi nam pilice:))


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Vodene ospice
14.10.2011 9:22:25   
nanika
Iskusne mame molim za odgovor. Nemam kad da iscitavam. Moja curica ima 5g i dobila je pljuskavice u subotu. Danas je treci dan kako nijedna nova nije iskocila. Kada mogu racunati da je to prestalouser posted image Mazemo se onim puderom iz apoteke

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Vodene ospice
14.10.2011 10:31:21   
veeseelaa
draga mislim da bi se trebalo početi smanjivati
kod nas je bilo prvi dan malo, 2 i 3 svugdje a zatim je išlo sušenje, samo maži i maži, već 5-6 dan će biti haman ko nova

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Vodene ospice
14.10.2011 10:40:43   
nanika
Vesela hvala na odgovoru, ja sam mislila da cemo gore proci, nije nista strasnouser posted image . Sad cekamo da prodje ovaj period inkubacije da vidim hoce li ovaj mali dobiti, a mogao bi i muz, nije imaouser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Vodene ospice
14.10.2011 10:48:39   
veeseelaa
pa i ja sam očekivala haos, medjutim kod nas je prošlo bez ture a nije strašno ni bila osuta

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Vodene ospice
14.10.2011 14:23:42   
nanika
Moja curica je imala dan prije osipa temperaturu 38,4 ali joj nisam skidala. Doktor kaze da je to dobro jer kad se skida onda vise iskacu po ustima , grlu.....

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Vodene ospice
18.10.2011 8:16:02   
nanika
Evo i moj maleni je jucer dobio zemperaturu i nocas je isla do 39,4. Danas je deseti dan kako je curica dobila pa predpostavljam da su  i kod njega razlog pljuskavice kojih za sada jos nema. sada spava ali je nocas oko 4h dobio proljev koji je ko voda i od jutros je imao 6 putauser posted image . Zaboravih reci da  je jucer i povracao. Nista mu se ne jede.

Da li je neko imao slicno iskustvo????
Molim vas da mi neko odgovoriuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Vodene ospice
18.10.2011 8:19:43   
Bambi09
mila moja, ne bih rekla da su to bljuzge, jer rijetko se javlja proljev, a ipak 6 puta od jutros user posted image user posted image user posted image  da ti njega odvedes doktoru, sta mislis??? puno je to proljeva za tako kratko vrijeme, a i povracao ti je...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Vodene ospice
18.10.2011 8:26:26   
hatepsut
Da nije neka viroza?Ko sto ti je Bambi napisala,odite vi kod doktora, to je najbolje i to cim prije.djecaku zelimo sto prije da ozdravi !

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Vodene ospice
18.10.2011 8:28:17   
nanika
Hvala vam za odgovore!
Dr je u ordinaciji od 9h pa cu oticiuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Vodene ospice
18.10.2011 21:23:25   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: nanika

Hvala vam za odgovore!
Dr je u ordinaciji od 9h pa cu oticiuser posted image



Jeste isli doktoru ?Kako je djecak?Jesu li ospice ?


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Vodene ospice
22.10.2011 15:57:57   
nanika
Nemamo jos ospice sto ne znaci da  nece.  Nije jos prosao period inkubacije.
Isli smo ono jutro kod dr. dobili sirup protiv proljeva i antibiotik za grlo jer je bilo uzas upaljenouser posted image
Proljev smo zaustavili nakon dan i po i grlo je vec bolje pa je poceo i da jede.
Hatepsut i bambiuser posted image user posted image .
bambi kako je E prosao sa ospicama jeli ih bilo puno?


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Vodene ospice
24.11.2011 18:36:49   
martajay
zaboravila sam da pitam danas doktoricu, pa mozda neka mama zna - dobili smo tecnost za mazanje (tekuci puder) i u apoteci su mi rekli da mazem samo uvece. ovdje citam da se maze cesce... uglavnom, mene zanima smijem li mazati cim se tackica pojaviili da sacekam da se ispuni tecnoscu, pa da onda mazem??
(danas je drugi-treci dana od kad su se prve ospice pojavile)


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Vodene ospice
25.11.2011 9:27:21   
Trnoruzica
Nama su rekli da mazemo cesce, ja sam tako i radila... Bas cesto.. Mozda i 4-5 puta dnevno user posted image

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Vodene ospice
25.11.2011 10:09:00   
anitaMO
maži nekoliko puta dnevno,a možeš je tuširati sa tom tečnosti,ako si prah dobila.staviš u kadu malo praha i sa tim je kupaš ,moja je jedino tako htjela.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Vodene ospice
25.11.2011 10:18:44   
martajay
hvala vam... cim vidim novu tackicu, namazem je. nije puder, vec bas tecni puder - napravili nam u apoteci.

--- i jos jedno pitanje: koliko vam djeca nisu isla u vrtic poslije otpadanja krastica i ozdravljenja? ja planiram da bude kod kuce jos nekih 7 dana, cisto da ne bi odmah zakacio sta u vrticu s obzirom da je imunitet oslabljen poslije ospica.


< Poruku je uredio martajay -- 25.11.2011 10:24:29 >


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Vodene ospice
25.11.2011 10:28:12   
veeseelaa
moja malena nije išla 5 dana u vrtić od pon - petka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu martajay)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Vodene ospice
25.11.2011 10:43:49   
nanika
Mi nismo isli 10 dana u vrtic 

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Vodene ospice
25.11.2011 14:42:22   
Trnoruzica
Ne mogu tacno da se sjetim, ali mislim da smo izostali skoro 2 sedmice..
Mi smo cekali da bas prodje user posted image

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Vodene ospice
2.12.2011 9:31:04   
new mama
Evo i nas da se javimo A dobila pljuske,pokupila iz vrtica,pola njene grupe fasovalo.Ali njoj nema uopste puno,juce je vodili dr. ona kaze jesu i dala joj onu kremu sto se stavlja,sinoc imala malo ture,ali nista joj se ne siri puno,da li je moguce da ih odboluje a da nema puno,kakva su vasa iskustvauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Vodene ospice
2.12.2011 9:34:14   
Nunichi
Oj dusa mala... user posted image
Pa valjda je to individualno...koliko ce ih iskociti. Nemam pojma user posted image
Nadam se da ce brzo proci, bezbolno, bez ture.
Ljubim vas obje!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Vodene ospice
2.12.2011 9:37:00   
new mama
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Oj dusa mala... user posted image
Pa valjda je to individualno...koliko ce ih iskociti. Nemam pojma user posted image
Nadam se da ce brzo proci, bezbolno, bez ture.
Ljubim vas obje!


Hvala dusiceuser posted image ,a ona je dobro,kao da ih i nema,jos joj drago sto je dobila jer su joj i drugarice iz vrtica pokupileuser posted image ,a ona samo nekad kaze svbi me,ali necu dirati da mi ne ostane oziljakuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *