|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Endokrinolog
4.3.2008 19:22:00   
bucca_sa
dali nbeko zna gdje dr. Kučukalić-Selimović koja radi na dipu na endokrini ima privatno ordinaciju  ili dali mozda znate nekog drugog endokrinologa....hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Endokrinolog
4.3.2008 19:38:39   
Monia
Imas u Drzavnoj bolnici Dr.Mirelu,krasna zena i odlican ljekar.

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Endokrinolog
4.3.2008 19:44:55   
hemicarka
Draga moja...Dr.Muhamed Hadžiomerović...Maršala Tita 2 tel:458-684... On je divan doktor...ne znam..... bar se raspitaj...Šta tebe tačno interesuje....Imaš još i dr.Divanović  Kolodvorska 10...  za njega ne znam ali sam cula sve naj..naj..o njemu...I ja planiram ove sedmice naručiti se kod Divanovića...Veliki pozdrav...

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Endokrinolog
4.3.2008 20:26:40   
bucca_sa
ima jako povisen prolaktin i trebalo bi mi pregledati stitnu zljezdu to mi je danas dr. majda slakovic preporucila jer sam jako gojazna i nemogu niokako da smrsam...

(odgovor članu hemicarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Endokrinolog
5.3.2008 14:07:47   
plavuša
Ćaos, imaš u DIP-u na endokrinologiji( na drugom spratu suprotno od nuklearne ) par doktora, ja sam išla kod dr.Ismane Šurković vadila sam sve hormone od štitne.prolaktina,kortizola- hormon nadbubrežne žlijezde važan zbog prolaktina koji reguliše hipofizu. Meni je u jednom navratu bio malo povišen prolaktin i radila sam magnetnu rezonansu hipofize i na njoj imam mali adenom, nije ništa opasno ali se mora redovno kontrolisati. Hormon je sad u redu. Za endokrinu moraš imati uputnicu od interniste

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Endokrinolog
5.3.2008 14:31:02   
Antigona
bucco_sa  pozdrav samo želim da ti poželim sreću
i da sve uspiješ pozitivno riješiti.
Nemam ti neki pametan savjet samo pozitivne vibre šaljemuser posted image

(odgovor članu plavuša)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Endokrinolog
5.3.2008 14:51:41   
bucca_sa
hvala svima i na podrsci i na informacijama.. ja sam isla gore na dip ija sam gore vadila hormonalni status al nikad nisam bila nikod jednog gore endokrinologa dr. kucukalic- selimovic je gore sef i ona je veliki strucnjak menio su je preporucili i danas sam nasla njen broj i adresu ordinacije i oticu na pregled... pa vam javim

(odgovor članu Antigona)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Endokrinolog
5.3.2008 15:18:35   
M kao Mama
buco i ja sam sve nalaze radila kao i plavušica, ali po preporuci nefrologa dr. Midhata Čengića iz Eurofarma, upravo sam podigla sve nalaze i sutra idem akobogda kod njega na konsultacije, pa da vidimo šta mi je dalje činiti,

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Endokrinolog
14.4.2008 11:05:13   
sa1809
Drage moje ako ste isli kod Dr Divanovica ili Dr Hadzomerovica, molim vas da nam prenesete svoja iskustva... vec dvije godine se lijecim bezuspjesno na Kosevu, pa sam odlucila da potrazim i drugo misljenje. Posto imam problem sa hormonima cini mi se da bi navedeni ljekari mogli doci u obzir. Hvala unaprijed... i sretno svima do ostvarenja cilja...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Endokrinolog
14.4.2008 11:40:10   
budućamama
Mani je dr. Hadžiomerović izliječio cistu (doduše, nije bilo ništa komplikovano), a on je ginekolog i endokrinolog.
Kod Divanovića sam išla radi pregleda i bio je također ok. Nadam se da sam bar malicko pomogla. Sretno!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu sa1809)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Endokrinolog
14.4.2008 12:00:33   
bucca_sa
evo ja u cetvrtak idem u opcu bolnicu kod endokrinologa vidim da je neko spomenuo da ima fina dr. pa javim rezultate... kod mene je totalni haos hormona na sve strane kao i kilograma al samo na stomaku .... cula sam ko ima povisene hormone da muse salo samo talozi na stomaku... eh to sam ja noge ztanke stomak kao bojler...user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Endokrinolog
15.4.2008 10:16:45   
sa1809
Hvala lijepo buducamama, a tebi bucca_sa sve naj na pregledu i cekako tvoja iskustva... nadam se dobra user posted image . Ja ovaj ciklus pravim pauzu, pa prikupljam informacije, kako bi odlucila gdje dalje...
Puno srece i user posted image  svima vam zelim

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Endokrinolog
17.4.2008 12:19:47   
bucca_sa
evo djevojke informacije iz prve ruke jutros sam bila kod endokrinologa u oostoj bolnici.. posto dolazim prvi put tu kod njih prvo su moi izvadili krv kad nalaz bude gotov za 10 dana da dodjem po nalaz i donesem ultrazvuk stitne zljezde i tad ce me dr. primiti .... saznala sam da radi dr. mirela.... eto javim vam kad saznam konacen razlutate ,,,, veliki pozdrav za sve i svima sretno...

(odgovor članu sa1809)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Endokrinolog
2.2.2009 22:09:55   
Vedica
prijenos posta

IZVORNA PORUKA: ana08

Ko je po vama najbolji endokrinolog u Sa i gdje se može uraditi komletna endokrinološka pretraga (uključujući snimanja hipofize a ne samo lab. nalaze) a da se ne ide na Koševo. Može li se utvrditi odakle dolazi disbalans hormona, gdje je problem itd? Postoji li u ovom gradu doktor koji će vam se zaista posvetiti i detaljno analizirati uzrok problema?


IZVORNA PORUKA: Adana

Moja zaova ima nekih problema sa hormonima. I sa hipoizom, izmedju ostalog. Ona ide na Kosevo. I zadovoljna je endokrinologom kod kojeg je bila. Pitacu jos, ali mislim da se doktorica zove Velija Zelija.  



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu bucca_sa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Endokrinolog
27.10.2009 19:39:49   
baby_joy
Ovih dana sam u nedoumici kojem endokrinologu da odem.Neki hvale Zeliju drugi nekog drugog i tako.
Hvala Lilly na info za Zelijuuser posted image
Naime, mene zanima ,pošto su mi preporučili dr. Azru Bureković,dal neko ima iskustva s njom?
rekli su mi da je stručnjak ali eto opet neko ako je  imao iskustva molim nek napiše.
Jer što prije moram do endok.user posted image user posted image

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Endokrinolog
27.8.2010 23:42:24   
srma
moze li mi neko predloziti kojem endokrinologu da idem u zenici ili uopste u ze do kantonu (zbog osiguranja) ???

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Endokrinolog
28.8.2010 17:09:16   
veda
U Zenici-Slavica Vujicic.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.8.2010 8:46:56 >


_____________________________

Strpljenje je oruzje mudrih!

(odgovor članu srma)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Endokrinolog
12.9.2011 11:46:05   
entinte
Drage moje, je li neko od vas vodio bebicu kod endokrinologa? Interesuje me kako se radi pregleduser posted image user posted image sutra trebamo otici, bebici je 5 mj. pa bih volila znati sta da cekujem...

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Endokrinolog
12.9.2011 12:42:20   
entinte
iko? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Endokrinolog
12.9.2011 13:16:49   
Selma.A.M
Ja sam svoju vodila kada je imala 3 nedelje jer sam ja u trudnoći lječila hipertireozu pa da rekontrolišemo stanje sa njenom štitnom ........

Ovako prvo kad dođeš tamo,naglasi da se radi o djetetu da te odmah prime,da nebi čekala jer zna se zalomiti svijeta koji primaju radioaktivni jod pa zašto da se djete izlaže zračenji pa makar i u maloj količini
.

Mi kada smo ušli kod dr pitala je ko,zašto,kada (sve vezano za hormone moje i bebine ) zatim je blago opipala bebina vrat (možda zato što je kod mene strauma difuza dijegnoza)
I uputila nas na vađenje krvi (isto odmah ući da ne čekaš) i nakon vađenja krvi to je to ,čekaš nalaze (kod nas se čeka 15 do 20 dana user posted image )

Ovako je u Tuzli -.............. 

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Endokrinolog
12.9.2011 14:01:56   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: entinte

Drage moje, je li neko od vas vodio bebicu kod endokrinologa? Interesuje me kako se radi pregleduser posted image user posted image sutra trebamo otici, bebici je 5 mj. pa bih volila znati sta da cekujem...


ovo sam našla na jednom forumu
Pregled, kao sam pregled nije ništa specijalno. Može ti opipati štitnjaču, izmjeriti tlak, ako su tu neki problemi. Inače, kod endokrinologa se pregled svodi više na razgovor i uvid u nalaze koje doneseš. Iz njih endokrinolog zapravo saznaje pravo stanje tvog organizma. Ako nemaš nikakve nalaze, ako ideš prvi put, onda bi bilo dobro da doneseš barem nalaz krvne slike i uz razgovor, endokrinolog će shvatiti (zapravo posumnjati) gdje bi ti mogao biti problem, pa će te poslati na potrebne pretrage. Kad drugi put dođeš s tim napravljenim nalazima, po njima će ti endokrinolog propisati eventualnu terapiju ili zatražiti još neke nalaze.


< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.9.2011 14:02:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Endokrinolog
12.9.2011 15:19:38   
entinte
znaci ipak mora vaditi krv user posted image uhhhh kako ce podnijeti, jos iz vene... bice vriske samo se nadam da nije nista ozbiljno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Endokrinolog
12.9.2011 15:21:03   
entinte

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Ja sam svoju vodila kada je imala 3 nedelje jer sam ja u trudnoći lječila hipertireozu pa da rekontrolišemo stanje sa njenom štitnom ........

Ovako prvo kad dođeš tamo,naglasi da se radi o djetetu da te odmah prime,da nebi čekala jer zna se zalomiti svijeta koji primaju radioaktivni jod pa zašto da se djete izlaže zračenji pa makar i u maloj količini
.

Mi kada smo ušli kod dr pitala je ko,zašto,kada (sve vezano za hormone moje i bebine ) zatim je blago opipala bebina vrat (možda zato što je kod mene strauma difuza dijegnoza)
I uputila nas na vađenje krvi (isto odmah ući da ne čekaš) i nakon vađenja krvi to je to ,čekaš nalaze (kod nas se čeka 15 do 20 dana user posted image )

Ovako je u Tuzli -.............. 


Njega smo vec narucili za sutra tako da necemo cekati, prvo neuropedijatar pa endokrinolog... samo da hoce proci kako treba...

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Endokrinolog
4.6.2014 9:35:33   
TiruTiru
eh, da obnovimo temu,
jel neko posjecivao dr Surkovic na Kosevu? iskustva trudnici dobrodosla

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Endokrinolog
21.7.2014 17:14:11   
ucitelj
Cure drage veliki vam pozdrav jel neko zna u Hercegovini tko je endokrinolog tipa Mostar Siroki ili di vec ima svejedno privatno il drzavnouser posted image

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *