|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 16:13:07   
acudesa
Aya, pobogu, gdje ti je kreativnost...mogla si pustiti da te ona malo podučiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 16:13:08   
sara.at
joj bila sam u Bosni vise od sedmicu dana nedo Bog skoro sam izlemala konobara sa tacnom, nabila gajbu mineralne trgovkinji na kasi i izlemala cevapima trgovca u mesnici majke mi ovo nema nigdje....
Odem na kafu sa mm i cekam 15min da dodje konobar i onda kad dodje sa 3m me pita "os sta naruciti" ma necu dosla sam samo da te vidim user posted image
u trgovini mm podigao pakovanje od 6 flasa mineralne trgovkinji na kasu da otkuca da on drzi da je njoj lakse kad se ona prodera na njega " de pusti sta si navro" gospodja vadi flasu da otkuca a ima kod na pakovanju za svih 6 flasa a on jadan nerazumije pa spusti pa mu neugodno bilo kazem ja njoj "alo oladi necuvas ovce ovdje ja tebi placam a ne ti meni i pokusao ti je pomoci a niko nije kriv sto si ti glupa pa neznas otkucati" ona se zacrveni i ucuta....
u mesnici otisla sa mamom kupiti meso i cevape i vidim cevapi mi nekako cudne boje izgledaju ajd reko uzecu nema veze naplati on meni i dovidjenja "ma reko sta dovidjenja racun mi daj" kaze nemogu sad kasa mi nije uredu, reko nisi trebao ni otvoriti ujutro mesnicu ako ti neradi kasa ne intresuje me idi na cestu pa mi otkucaj racun kad sef udje vidi on kaze ma sta nije uredu i za minut mi dade racun ovom bilo dosadno kucati pobogu brete nisam mogla doci sebi kao da su citav zivot ovce cuvali i onda im neko dao fin posao user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 16:18:24   
Anoniman
A pijaca je priča za sebeuser posted image tamo stvarno dobijem slom živaca!
I to samo zbog prodavača,ne možeš proći ni kraj jednog štanda da ne čuješ "Izvoliteeeeeee" ili
"hajde seko kupi" user posted image user posted image user posted image kakva "seka" a ja vodim dvoje djeceuser posted image
I onda još kad negdje zastaneš,a oni stanu hvaliti svoju robu pa kaže "to ti sad svi kupuju,haman sve otišlo" ko ja budala ne znam da nešto valja,dok ne vidim na drugima.A ja onda kažem "e ja baš zbog toga ne bih" a ona se čudi.
Ma do sutra bih mogla prepričavati dogodovštine s pijace...zato urijetko i odem!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 21:57:24   
salmy

IZVORNA PORUKA: aya

A ovo je provala jedne prodavacice:
kupujem ja user posted image  cipele u radnji u BBI-u ne znam kako se tacno zove i dok cekam sa kolegicom da nam donese broj nas dvije pricamo o hodalicama, na to dolazi prodavacica (jako slatka i mlada) i kaze ozbiljno i zabrnuto: "Znate li gospodjo da su hodalice Zakonom zabranjene, znate li da je nedavno izasao taj zakon." nas dvije user posted image  

da se nadovezem na tebe:
Otisli mi u restoran u Vogosci ne znam kako se zove;i sad konobar mjenja pepeljaru a MM i BRAT pricaju o autima! kaze konobar mrtav hladan:a koje je auto?
hahahahahhami se odvalili od smjeha

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:10:37   
salmy

IZVORNA PORUKA: Dida79

IZVORNA PORUKA: SailorMoon



Eh bogami, iz tog razloga se meni gadi ici u Bosnu. Sad ce se opet neko naci, koji ce mi reci, da ja blatim po svojoj zemlji i narodu. Ali stavrno, to se samo u Bosni moze desiti.
Otisla ja jednom sa drugaricom u kafic u SA. I sad mi sjedimo i dolazi konobar. kaze on nama "sta ocete piti", kazemo mi, neznmo jos, donesi nam kartu. Kaze on, ma netreba vam karta, vi samo recite, i ja cu vam reci imal il nema.
Kaze mo mi njemu, treba nam karta da razmislimo. Kaze on opet, ma de reci sta oces.
Kaze moja prijateljica njemu hoce bjelu kafu. kaze on nema mljeka (direkt preko puta ima hipermarket). Kaze ona pa zato donesi kartu. On opet, pa dobro reci sta ces. KAze ona, da ti hebes mater svoju. I izadjemo
Sorry, jeste vulgarno, ali brate i bezobrazno. Cuj iz inate ti neda kartu´, da nevidis koliko sta kosta, da moze dobro naplatiti.


Pa nemoj ni dolaziti i mirna Bosnauser posted image Sta ste navalile po Bosni ko tamo gdje ste vi svi ljubazni i fini user posted image

Ma u pravu je zena! samo kod nas je sve normalno i nekulturno!"dovoljno je otic do Zg da vidis da smo mi Bosanci seljaci! njihove prodavacice te MOLE da kupis! skidaju ti cepele donesu ti 100 modela samo da kupis! a to je nas komsiluk,tako blizu! a tako daleko........po svemu
Nekad imam osjecaj da je samo u Sarajevu toliki bezobrazluk i neljubaznost,nigdje vise;

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:12:39   
acudesa
Dido, mila...ko je nasekirao...ne dam nikome...user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:20:54   
taurus
Tačno je da su prodavači i konobari neljubazni i nekulturni ali ima i izuzetaka. Uostalom koliko vam se puta desila ista stvar sa konobarom na moru (u Hrvatskoj).
Kao što neko reče u svakom žitu ima kukolja.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.5.2010 14:08:09 >

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:21:15   
Hanady RR
naravno da je razlika između zagreba i sarajeva kad ovdje trgovce tretiraju kao roblje...najniža radnička klasa...a konobar ako je prijavljen to je kao da si bingo dobio.user posted image



< Poruku je uredio acudesa RR -- 5.5.2010 14:45:26 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:23:51   
taurus
u pravu si Hanady baš si im lijepo objasnila kako to ide u Bosni.
A niko se ne pita kakvo radno vrijeme i platu imaju prodavači i konobari

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:25:40   
marny
hahhah jesam se nasmijala, ja moram doći u Bosnu da me poslužeuser posted image .
Uglavnom, Salmy je dobro rekla ovdje u Hrvatskoj prodavačice su turbo fine i ljubazne, ovo sa konobarima  je baš user posted image ,ovdje su konobari zaista profesionalni , al nebi se potužila da me nekad neki takav poslužiuser posted image ,onako da me nasmije, al ne stalnouser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:27:28   
Hanady RR
al iskreno marny vaši konobari u sezoni vole brate bosance opalit po ušima malo...njima koja kuha niška a nama manjka bez obzira na cjenu. a i mi ko telad odemo tamo da jedemo ribu...ja kad mi je donio račun cjelo jadransko mi se oko mene okrenulo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:28:11   
marny
IZVORNA PORUKA: taurus

u pravu si Hanady baš si im lijepo objasnila kako to ide u Bosni.
A niko se ne pita kakvo radno vrijeme i platu imaju prodavači i konobari


a da znaš za koje novce ovdje žene rade nebi vjerovala, a tako i konobari, sramotauser posted image

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:29:24   
marny
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

al iskreno marny vaši konobari u sezoni vole brate bosance opalit po ušima malo...njima koja kuha niška a nama manjka bez obzira na cjenu. a i mi ko telad odemo tamo da jedemo ribu...ja kad mi je donio račun cjelo jadransko mi se oko mene okrenulo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


je, je u pravu si, ne samo Bosance ženo, isti je račun svimauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:37:11   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naravno da je razlika između zagreba i sarajeva kad ovdje trgovce tretiraju kao roblje...najniža radnička klasa...a konobar ako je prijavljen to je kao da si bingo dobio.user posted image



Ne bih se slozila s tobom, kakve veze ima tretiranje roblja isl!
Ako VOLIS svoj posao..........sa zadovoljstvom ces ga raditi...ako NE...nema te love koju ce ti neko platiti da radis! i budes ljubazan i KULTURAN.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:37:29   
frenkoza
FIS Vitez: Dolazimo mi, tip stao na ulaz u market i kaze ostavite stvari user posted image user posted image user posted image molim???? Kakve stvari??? Pa kaze te vase torbe - a mi naravno zene nosimo svoje torbe licne.... i mi kazemo jesi ti normalan??? Zasto da ostavljamo svoje licne stvari??? uredu neke kese, cekere isl, ali torbu u kojoj mi je novcanik, mobitel, maramice, sve sto mi treba da ostavim??? i mi odbijamo.... kaze on: pa ponesite u rukama sta vam treba user posted image user posted image user posted image
na kaju: pa dobro mozete unijeti jednu torbu, stavite sve stvari sto vam trebaju u jednu torbu user posted image user posted image user posted image pa necu ja roviti po tudjoj torbi kad mi zvoni mobitel.... mislim haos jedan.... i mi se okrenemo i trazimo sefa.... kad sef dodje i eto kao ustupak nam ucinio pa ce nas pustiti.... da nismo klepnule do viteza vratile bi se istog momenta.... ali nikad vise....
ovdje lokalni kafic - sjedimo mi i ja zamolim konobara ljubazno s osmjehom da mi donese vode... kaze samo momenat ( a radni je dan i nema guzve... par stolova ).... i nista... prolazi on i ja opet... i nista.... dolazi promijeniti pepeljaru i ja opet s osmjehom ljubazno trazim vode i on opet ne donese.... kroz neko vrijeme dolazi gazda, i sjeda za sank... a konobar u sanku cita novine.... ja lijepo ustanem i tamo, opet s osmjehom.... reko: mogu li ja MOLIM vas dobiti svoju vodu... cekam je vec sat vremena.... gazda pogleda u mene, pa u njega... a on se zbuni.... hajd ti sjedi eto mene s vodom.... kad je donio vodu kaze meni: nisi morala bas pred gazdom.... a jel reko??? Nemoj pricat....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:41:52   
taurus

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naravno da je razlika između zagreba i sarajeva kad ovdje trgovce tretiraju kao roblje...najniža radnička klasa...a konobar ako je prijavljen to je kao da si bingo dobio.user posted image



Ne bih se slozila s tobom, kakve veze ima tretiranje roblja isl!
Ako VOLIS svoj posao..........sa zadovoljstvom ces ga raditi...ako NE...nema te love koju ce ti neko platiti da radis! i budes ljubazan i KULTURAN.



Mislim da većina njih radi taj posao samo zato što mora i da bi preživjeli a ne zato što ga vole. Ko bi volio raditi za 300 KM i to bez vikenda i praznika pa još ne prijavljenuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:44:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naravno da je razlika između zagreba i sarajeva kad ovdje trgovce tretiraju kao roblje...najniža radnička klasa...a konobar ako je prijavljen to je kao da si bingo dobio.user posted image



Ne bih se slozila s tobom, kakve veze ima tretiranje roblja isl!
Ako VOLIS svoj posao..........sa zadovoljstvom ces ga raditi...ako NE...nema te love koju ce ti neko platiti da radis! i budes ljubazan i KULTURAN.

ma zaista tako može govoriti dsamo neko ko nije radio od zore do mraka za mizernu platu.
nemoj da se ljutiš ali iskreno ti kažem...
zamisli mora momak da prehrani porodicu i ide da radi za 300 km i gazda mu neda dobre uslove rada, neda da pokaže meni radni inspekcije, neda mu da on vrši nabavku robe, neda mu da ima i čistačicu nego on i pere suđe u šanku i čisti wc i poslužuje...i sve za istae pare...još dođe gazda i ima pritužeb...
možeš ti svoj posao voljeti koliko hoćeš ali ako nakon nekoga vremena vidiš da samo ljubav hljeb na sto ne donosi...teško bude...
meni je moj posao satisfakcija...koliko radim toliko i zaradim...znam uvijek može i bolje ali ja na bolovanje mogu a prdavačica i konobar da BOG da da imaju gdje nakon bolovanja da se vrate.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:44:49   
Hanady RR
taurus tipkele smo u isto vrijemeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:45:35   
salmy

IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naravno da je razlika između zagreba i sarajeva kad ovdje trgovce tretiraju kao roblje...najniža radnička klasa...a konobar ako je prijavljen to je kao da si bingo dobio.user posted image



Ne bih se slozila s tobom, kakve veze ima tretiranje roblja isl!
Ako VOLIS svoj posao..........sa zadovoljstvom ces ga raditi...ako NE...nema te love koju ce ti neko platiti da radis! i budes ljubazan i KULTURAN.



Mislim da većina njih radi taj posao samo zato što mora i da bi preživjeli a ne zato što ga vole. Ko bi volio raditi za 300 KM i to bez vikenda i praznika pa još ne prijavljenuser posted image

ako se njima ne radi IMA KO HOCE! nije to razlog da se tako ponasaju!
i meni nekad dopi....pricati sa ljudima po 10sati dnevno,ali VOLIM svoj posao i zelim da udovoljim svakom klijentu,nisu oni krivi sto ja nisam ZADOVOLJNA sa svojim primanjima!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:47:09   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: sara.at

joj bila sam u Bosni vise od sedmicu dana nedo Bog skoro sam izlemala konobara sa tacnom, nabila gajbu mineralne trgovkinji na kasi i izlemala cevapima trgovca u mesnici majke mi ovo nema nigdje....
Odem na kafu sa mm i cekam 15min da dodje konobar i onda kad dodje sa 3m me pita "os sta naruciti" ma necu dosla sam samo da te vidim user posted image
u trgovini mm podigao pakovanje od ' flasa mineralne trgovkinji na kasu da otkuca da on drzi da je njoj lakse kad se ona prodera na njega " de pusti sta si navro" gospodja vadi flasu da otkuca a ima kod na pakovanju za svih ' flasa a on jadan nerazumije pa spusti pa mu neugodno bilo kazem ja njoj "alo oladi necuvas ovce ovdje ja tebi placam a ne ti meni i pokusao ti je pomoci a niko nije kriv sto si ti glupa pa neznas otkucati" ona se zacrveni i ucuta....
u mesnici otisla sa mamom kupiti meso i cevape i vidim cevapi mi nekako cudne boje izgledaju ajd reko uzecu nema veze naplati on meni i dovidjenja "ma reko sta dovidjenja racun mi daj" kaze nemogu sad kasa mi nije uredu, reko nisi trebao ni otvoriti ujutro mesnicu ako ti neradi kasa ne intresuje me idi na cestu pa mi otkucaj racun kad sef udje vidi on kaze ma sta nije uredu i za minut mi dade racun ovom bilo dosadno kucati pobogu brete nisam mogla doci sebi kao da su citav zivot ovce cuvali i onda im neko dao fin posao user posted image


vjerujem ti i meni svaki put skoci na nos kad odem negdje u kupovinu u bosni uzas koja neljubaznostuser posted image pogotovo u prodavnicama kad moras cekati dok se istraca s musterijom dok ti cekas ko na iglama da zavrse da bi kupio nesto i pozurio kuci i jos te pita sta hocesuser posted image bez pozdrava bez ljubaznosti nikakve kulture se nema i jos polahko seta i trazi isto kao da nezna gdje se nalazi  i onda ti malo vise naplati ako primijetis da nestima i reknes onda ti se izvinjaje ako nevidis nikom nistauser posted image priznajem dok sam zivila u bosni nekako sam to lakse podnosila ali sada kako sam naviknuta na ovu ovdje kulturu i ljubaznost prema svakoj musteriji isto i gleda da musterije budu zadovoljne i da se rado ponovo vrate dok dole sve kontra i zato rijetko kad ne izgubim zivceuser posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:48:01   
frenkoza
po mom misljenju najveci problem je sto radnici usluznih djelatnosti ne shvataju da su oni tu radi nas, a ne mi radi njih....
kad sam kupovala vjencanicu odem u onaj veliki salon iza Holiday Inn-a, ona radnica sjedi i ne mice... ja i mama usle, sta god je pitam ona samo odmahne rukom - eto tu.... nemamo to.... to je najveca velicina.... i cita casopis, apsolutno je ne interesujem ni ja ni moja vjencanica....
ali zato kad sam usla u ovaj salon u kojem sam iznajmila vjencanicu gospodja koja radi fino zakljucala vrata - i stavila mi se 1000% na raspolaganje.... razgovarala samnom.... shvata zena da sve mlade imaju neke svoje zelje, prohtjeve, zamisli.... onda njene sugestije i savjeti, bez nametanja, a bas korisne.... ma nista joj nije bilo tesko niti problem.... pa hajd ovo, pa mozemo ono.... ma mislim sve pohvale.... zena se potrudila da shvati mene, moju licnost, moj karakter, pa na osnovu toga davala prijedloge.... nije me bubala bespotrebnim pricama.... zena se toliko uzivila u moje vjencanje da se na kraju rasplakala skupa s mojom mamom....user posted image ma nekad mi se cini da sam vjencanicu vise odabrala zbog nje nego zbog same vjencanice user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:49:07   
Hanady RR
pa dobro selmy jel ti to smatrš da ovako treba svi da živimo u letargiji, da nas izrabljuju i da se ništa ne mjenja. pa zar nije istina kad se pomirimo sa nekom situacijom znači da je kao takvu prihvatamo...pa dokel ada nas neki tamo ''''gazde'''' uvjeravaju da ima onaj ko hoće...ko hoće...ko to voli da radi a da ne zaradi...da mi je da vidim toga koji bi na posao išao a kući djeci nema hljeba da donese...e baš da a upoznam koji to voli i sav sretan tako živi jer zaboga on svoj posao voli.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:49:39   
marny
Frenkoza, ti više ne piši jer ću odvaliti od smijehauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:50:57   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naravno da je razlika između zagreba i sarajeva kad ovdje trgovce tretiraju kao roblje...najniža radnička klasa...a konobar ako je prijavljen to je kao da si bingo dobio.user posted image



Ne bih se slozila s tobom, kakve veze ima tretiranje roblja isl!
Ako VOLIS svoj posao..........sa zadovoljstvom ces ga raditi...ako NE...nema te love koju ce ti neko platiti da radis! i budes ljubazan i KULTURAN.



Mislim da većina njih radi taj posao samo zato što mora i da bi preživjeli a ne zato što ga vole. Ko bi volio raditi za 300 KM i to bez vikenda i praznika pa još ne prijavljenuser posted image

ako se njima ne radi IMA KO HOCE! nije to razlog da se tako ponasaju!
i meni nekad dopi....pricati sa ljudima po 10sati dnevno,ali VOLIM svoj posao i zelim da udovoljim svakom klijentu,nisu oni krivi sto ja nisam ZADOVOLJNA sa svojim primanjima!
u pravu si i moj muz sa musterijama cijeli dan bude i kad nije raspolozan ili boli ga glava ili ima kod kuce problema nebitno to nikog neinteresujeeeeee on mora biti veseo nasmijan prijatan i na sve moguce nacine da ugodi musteriji da bi dosli opet

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
4.5.2010 22:53:01   
Dida79
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: taurus


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

naravno da je razlika između zagreba i sarajeva kad ovdje trgovce tretiraju kao roblje...najniža radnička klasa...a konobar ako je prijavljen to je kao da si bingo dobio.user posted image



Ne bih se slozila s tobom, kakve veze ima tretiranje roblja isl!
Ako VOLIS svoj posao..........sa zadovoljstvom ces ga raditi...ako NE...nema te love koju ce ti neko platiti da radis! i budes ljubazan i KULTURAN.



Mislim da većina njih radi taj posao samo zato što mora i da bi preživjeli a ne zato što ga vole. Ko bi volio raditi za 300 KM i to bez vikenda i praznika pa još ne prijavljenuser posted image

ako se njima ne radi IMA KO HOCE! nije to razlog da se tako ponasaju!
i meni nekad dopi....pricati sa ljudima po 10sati dnevno,ali VOLIM svoj posao i zelim da udovoljim svakom klijentu,nisu oni krivi sto ja nisam ZADOVOLJNA sa svojim primanjima!


Evo upravo zbog ovakvog stava nam je ovakva situacija.Gazde rade sa covjeka sta im je volja jadan narod samo trpi i onda se neki cude sta ce nam demonstarcije.Ma malo bi ih bilo svaki dan makar dvije da se ove guzonje dozovu pameti.A ne ovako mm muz uoci prvog maja nije znao da li ce da radi ili ne kao dok gazda razmisliuser posted image .A radi svaki dan od zvjezde do zvijezde da bi imali osnovno za zivot.
Ja se samo pitam dokle ce vise ovako ici narodu je dosla voda do vrata
user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *