|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
5.5.2010 14:32:29   
acudesa
Izvinjavm se forumašicama čije sam postove morala brisati, a uredu su, ali su se nadovezivali ne neke "nepodobne", tako da ne bi "visili", izbrisani su

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 12:48:46   
veeseelaa
ja u biti nemam neka loša iskustva s trgovcima....
mislim nekad se nešto sitno desi al ja to odmah regulišem
Poodavno ušla ja u Konzum (znaju me svi) i uzela nešto i dodjoh na kasu da platim... veli kasirka nema kod ovaj artikal, jel ti problem otići kod kolegice da ti da koduser posted image
Rekoh: molim? gospodjo draga prošetajte do kolegice, to vam je posao... čuj da vam ja idem
Ma idi begaj

Ode ona, uze kod i završismo

znam da ima i blentavih trgovaca al i kupaca

evo primjera kupi cipele, proba ih, stare stavi u kesu i odšeta u novim, dodje za dan - dva i kaže male mi
halo ba, pa što si ih nosio, što nisi procijenio dal ti mogu ili ne u momentu kupovanja itd

jednom istekao rok za reklamaciju a lik se pojavi par mjeseci po isteku i veli nešto mu se odšilo, kaže moj brat, žao nam je reklamacija je istekla.... a levat baci tene obje na pult prema djevojkama koje rade
Možete misliti kako se završilo, brat ga iznio iz radnje.... ovaj htio da se tuče a moj brat ga razuvjeravao a on navalio i brat ga prostre, poslije mu se kupac izvinjavaouser posted image
Bratu bilo žao i zamijenu mu tene za nove
Koji cirkus

A da ne pričam da kupci nemaju pojma kad kupuju cipele da su iste predvidjene za suho vrijeme pa im nije jasno što propuštaju vodu user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 12:58:18   
veeseelaa
jednom davno ja kupila mali bojler i za 1 mjesec prestane raditi, ma nije koštao ni 30 KM al svejedno zaputi s emoj brat u radnju da ga zamijeni
Oni mu postavljali razna pitanja, kao kako je bio postavljen i bla bla, moj brat rekao bočno a oni e to je razlog, ne smije se postavljati bočno, do vas je user posted image user posted image user posted image  helem brat se vratio a ja zovnem Tržnu i oni dodju i zamijene mi bojler
Mislim koja glupost, mogli smo reći da je postavljen ovako ili onako, al davljenik se za slamku hvata
Trgovci su maranguni user posted image user posted image user posted image

Mama mi je pričala (inače mama mi je trgovac) dok je radila u jednoj samoposluzi da je bila radnja preko puta nje, koja je prodavala košulje i kravate
Veli kod tog lika si mogao otići samo ako ćeš 100% kupiti ako ga počnem zahebavati daj ovu da vidim, daj onu on poludi i istjera mušteriju user posted image user posted image user posted image  kažu da je svima bio poznat i da je svima iz tog razloga bio simpa

A rahmetli otrac mi je pričao da je dok je bio momak u njegovom gradiću bila jedna kafanica, dodješ u nju a vlasnik sjedi čita novine... dobaciš mu mogul npr dvije kafe il sva soka a on kaže: ma ne ustajo ti ja zato hahahah i neće da usluži gosta

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 13:06:40   
henna ze
moja mama tgovac u Konzumu..mm..trgovac u Konzumu..ja kupac u Konzumui fakat  neću komentarisat...tralalalal
mi prošle godine kupili lcd tv..radio nam par dan..i sam se ugasi...mi upalimo..on malo radi i sam se ugasi..na kraju se više nije mogao upaliti..nije prošlo ni 15 dana od kupovine...mi tv i da zamjenimo..kaže nama tip..ee ne može...ovaj ide na servis pa kad ga poprave dobićete...kaže mm ..hallo ba frajeru nisam ja 800 Km dao za popravljan tv..daj mi odmah nov.. a jok frajer neće da zamjeni..kad mu mm sa svojih 120 kg..stade pred njeg i reče hoš da projdem kroz tebe..kaže ma nosite evo u kutiji...mislim hallo...ee ta firma je i propala...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 13:11:33   
veeseelaa
moja mama tgovac u Konzumu..mm..trgovac u Konzumu..ja kupac u Konzumui fakat neću komentarisat...tralalalal


ja stalno putem neta naručujem namirnice u konzumu i više nego ljubazni su, što putem telefona, što lik koji dostavi i cjelokupno osoblje....
ja baš volim raju iz Konzumauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 13:13:58   
henna ze
i ja istouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 13:18:49   
henna ze
radila ja ko torgovac u vf-u..i dodje jedna dama...hoće da kupi vreće za smeće...naravno na svakoj vreći piše kolike su dimenzije...ja stojim malo dalje od nje i posmatram je..ona uze otpakova vreće (one u rolni)...pogleda kolike su..i ostavi..ja fino pridjem i kažem izvolite mogu li vam pomoći...a ne ne treba...ona onda uzme dalje otvori još dvije veličine i ostavi...i tek na kraju četvrte otvori vidi da odgovaraju...ostavi otvorenu rolnu i uze zapakovane...ja kad je nisam udavila...nisam mogla odurat da joj ne kažem..gospodjo draga  hvala vam što ste otvorile sve one vreće..koje sad moram ja da platim i danas i sutra da radim za njih...meni dnevnica bila 10 KM...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 13:20:03   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja mama tgovac u Konzumu..mm..trgovac u Konzumu..ja kupac u Konzumui fakat neću komentarisat...tralalalal


ja stalno putem neta naručujem namirnice u konzumu i više nego ljubazni su, što putem telefona, što lik koji dostavi i cjelokupno osoblje....
ja baš volim raju iz Konzumauser posted image


slazem se... licno sebi nisam nikad narucivala al znamo nekad da obradujemo svekra i svekicu i preljubazni su svi... a posteni su pravo... bilo je par puta da je pogresno izracunato koliko da platim u eurima pa su me zvali da pitaju za racun da mi vrate kusur... kad sam rekla da nemoraju mi vracati oni su ipak kusur vratili muzevim roditeljima...


Inace sto se tice trgovaca u BiH ja sam razocarana jer kad udjes u butik prate te kao najveceg lopova... a face su im uzas... radi toga izbjegavam ove manje butike... ovdje kad udjes pita te treba li ti pomoc kaze ne i oni nestanu....





_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 13:21:01   
brzamala
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jednom davno ja kupila mali bojler i za 1 mjesec prestane raditi, ma nije koštao ni 30 KM al svejedno zaputi s emoj brat u radnju da ga zamijeni
Oni mu postavljali razna pitanja, kao kako je bio postavljen i bla bla, moj brat rekao bočno a oni e to je razlog, ne smije se postavljati bočno, do vas je user posted image user posted image user posted image  helem brat se vratio a ja zovnem Tržnu i oni dodju i zamijene mi bojler
Mislim koja glupost, mogli smo reći da je postavljen ovako ili onako, al davljenik se za slamku hvata
Trgovci su maranguni user posted image user posted image user posted image

Mama mi je pričala (inače mama mi je trgovac) dok je radila u jednoj samoposluzi da je bila radnja preko puta nje, koja je prodavala košulje i kravate
Veli kod tog lika si mogao otići samo ako ćeš 100% kupiti ako ga počnem zahebavati daj ovu da vidim, daj onu on poludi i istjera mušteriju user posted image user posted image user posted image  kažu da je svima bio poznat i da je svima iz tog razloga bio simpa

A rahmetli otrac mi je pričao da je dok je bio momak u njegovom gradiću bila jedna kafanica, dodješ u nju a vlasnik sjedi čita novine... dobaciš mu mogul npr dvije kafe il sva soka a on kaže: ma ne ustajo ti ja zato hahahah i neće da usluži gosta



Izvinjavam se unaprijed za OT ali moram.user posted image
Ovi tvoji prodavci ko moj daidža. On je vozač autobusa i samo ako mu neko dođe a nema sitnih za karte, on ga odmah izbaci iz autobusauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ili dođu mangupi pa počnu galamiti, uznemiravati ljude a on zaustavi autobus za kragnu jednog po jednog i izbaci ih, bez da progovoriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 13:27:15   
veeseelaa
ma legenda user posted image  peglatore i treba izbaciti user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
10.1.2011 13:29:32   
henna ze
kod nas ovdje ima neki divlji lanac **** se zove..lokalni...kod njega od 10 radnika 1 prijavljen al hajd to..nego su žene plaćene po 200- 300 KM i naredjeno im da za svakom mušterijom hodaju (imaju kamere)..i tako ti za puding ona slaže pudinge i gleda u tebe..ti za mlijeko ona slaže  mlijeko..neki dan ja udjoh..kad jedna ( samo prijavljene imaju uniforme, ove su u "civilu")..uzela korpu..ko fol mušterija i hoda jadna za mušterijama prati ih...mislim meni ih je žao...a onaj gazda mi je bljaaaaaaak...i bez obzira na cijene..mrzim da udjem u te prodavnice...jer su po istom principu..

< Poruku je uredio henna ze -- 10.1.2011 13:30:36 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 11:42:12   
Anoniman
joooooj evo luuuuudim 10 dana kako sam naručila policu za zid i još ne dolazi zvala i uvijek neki izgovor sad sam ponovo zvala i bila drska, kao danas će, tako bih voljela otići i sasuti im sve u face, zalupiti vratima i ne otvoriti nikad višeuser posted image user posted image user posted image , samo da mi ima ko čuvati dijete i neko da me odveze natovarila bih je samauser posted image

Jučer u jednoj radnji u kojoj ima svega i svačega... zastanem kod slikovnica i dugo sam birala, jer se moram kontrolisati ne mogu sve uzetiuser posted image , i tako izaberem kupim i platim kad čujem na izlasku komentar "kupil ova Bogati šta"user posted image od neke dr. trgovkinje koja tu nije bila prisutna al joj je smetalo što ja gledamuser posted image user posted image user posted image ...malo mi je falilo da se vratim i saspem joj ono u lice što sam kupila al sam ignorisala i mrzim sebe što te neke stvari ignorišem fakat treba biti bezobrazan...

Ne znam šta je ovo sa trgovaca jer njima u interesu da prodaju ili otjeraju mušteriju

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 12:23:00   
w.pooh
Joj Breskva što tebe hoće tako nešto user posted image Ženo što se nisi vratila i tražila šeficu, rekla za komentar i da se nikad više nećeš vratiti tu i da je dobro što išta prodaju kakve radnice imajuuser posted image user posted image Ev sad se i ja iznervirauser posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 12:29:59   
Nedi
IZVORNA PORUKA: henna ze

kod nas ovdje ima neki divlji lanac **** se zove..lokalni...kod njega od 10 radnika 1 prijavljen al hajd to..nego su žene plaćene po 200- 300 KM i naredjeno im da za svakom mušterijom hodaju (imaju kamere)..i tako ti za puding ona slaže pudinge i gleda u tebe..ti za mlijeko ona slaže  mlijeko..neki dan ja udjoh..kad jedna ( samo prijavljene imaju uniforme, ove su u "civilu")..uzela korpu..ko fol mušterija i hoda jadna za mušterijama prati ih...mislim meni ih je žao...a onaj gazda mi je bljaaaaaaak...i bez obzira na cijene..mrzim da udjem u te prodavnice...jer su po istom principu..


Potpisujem, mada mi je to jedina prodavnica na putu posao-kuća a da nigdje ne moram "produžiti" put do kuće. Mrzim kupovati kod njih, a kako često žurim kući pa svratim. Žao mi je i tih radnica, tačno se vidi kad nova dođe stid je, sve u pod gleda kad hoda za mnom, nemaju ni vikend, ni slobodne dane, ni praznik...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 12:35:53   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: w.pooh

Joj Breskva što tebe hoće tako nešto user posted image Ženo što se nisi vratila i tražila šeficu, rekla za komentar i da se nikad više nećeš vratiti tu i da je dobro što išta prodaju kakve radnice imajuuser posted image user posted image Ev sad se i ja iznervirauser posted image



Ma i da je se vratila i pitala za seficu rekla bi da sefica nije tu... a njoj je svijedno hoce li se breskvica opet vratiti ili nece jer ona nije tu sto zeli vec sto mora...

Samo se pitam sta bi rekla za mene hahah ... ja i gledam dugo i ponesem pa se predomislim i vratim uzmem drugo i nekoliko puta tako hahaha...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 12:36:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Joj Breskva što tebe hoće tako nešto user posted image Ženo što se nisi vratila i tražila šeficu, rekla za komentar i da se nikad više nećeš vratiti tu i da je dobro što išta prodaju kakve radnice imajuuser posted image user posted image Ev sad se i ja iznervirauser posted image

to je bila šefica  lako je prepoznati taj stav, ruke u džepovima i samo u kasu bulji koliko zarade imauser posted image ... to ti je ona radnja u omegi do frizerskog salona baš nemam volju više ići  a svašta sam skužila lijepog da kupim al neću naći ću negdje drugo

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 12:42:29   
w.pooh
Nek si napisala koja je radnja, nek Tuzlanke znaju user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 12:43:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Samo se pitam sta bi rekla za mene hahah ... ja i gledam dugo i ponesem pa se predomislim i vratim uzmem drugo i nekoliko puta tako hahaha...

pa to je normalno zato ja ne volim ove radnjice, više volim supermarkete jako sam neodlučna, pa tako isto kao i ti predomišljam se sto puta...

Joj dobar je moj svekar tražio on neke cipele ono znate kakvi su napadni trgovci s vrata odmah izvolite i tako to, a on njima jedan hljeb one zinule, pa kao nemamo to, mi imamo samo obuću, a on će ti onda sjednite ja moram pregledati bar 5 ovakvih radnji da sebi nađem cipele koje mi odgovaraju na prvu uzimam samo hljeb user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 12:54:52   
tekja
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Samo se pitam sta bi rekla za mene hahah ... ja i gledam dugo i ponesem pa se predomislim i vratim uzmem drugo i nekoliko puta tako hahaha...

pa to je normalno zato ja ne volim ove radnjice, više volim supermarkete jako sam neodlučna, pa tako isto kao i ti predomišljam se sto puta...

Joj dobar je moj svekar tražio on neke cipele ono znate kakvi su napadni trgovci s vrata odmah izvolite i tako to, a on njima jedan hljeb one zinule, pa kao nemamo to, mi imamo samo obuću, a on će ti onda sjednite ja moram pregledati bar 5 ovakvih radnji da sebi nađem cipele koje mi odgovaraju na prvu uzimam samo hljeb user posted image user posted image user posted image



kraljuser posted image ...
 
u mom naselju ima jedna radnja sa djecijom opremom, pored toga sto radnice vise za vratomuser posted image , ne mozes se okrenuti koliko je pretrpana...i tako udjem jednom sa malenim u kolicima, kad ce ti meni radnica, nemojte gore se provlaciti ostavite vi bebu pored vratauser posted image user posted image ...rekoh, taman posla, okrenem se i izadjem...a jednom sam sama usla, nesto kupila, dodjem na kasu, kad ti ova pored kase, zovu drugu na drugom kraju radnje, dodji ti otkucajuser posted image ...radi tu, a ne zna ukucati kod i izdati racunuser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Trgovci i kupci!!!!!
13.1.2011 13:31:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: henna ze

radila ja ko torgovac u vf-u..i dodje jedna dama...hoće da kupi vreće za smeće...naravno na svakoj vreći piše kolike su dimenzije...ja stojim malo dalje od nje i posmatram je..ona uze otpakova vreće (one u rolni)...pogleda kolike su..i ostavi..ja fino pridjem i kažem izvolite mogu li vam pomoći...a ne ne treba...ona onda uzme dalje otvori još dvije veličine i ostavi...i tek na kraju četvrte otvori vidi da odgovaraju...ostavi otvorenu rolnu i uze zapakovane...ja kad je nisam udavila...nisam mogla odurat da joj ne kažem..gospodjo draga  hvala vam što ste otvorile sve one vreće..koje sad moram ja da platim i danas i sutra da radim za njih...meni dnevnica bila 10 KM...




Pa draga Hena,već kad si vidjela šta radi što je nisi odmah zaustavila,svašta...

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *