|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
16.6.2009 12:44:23   
mamica
ali biće manja vjerovatnost da će je ispunjavati nešto tako prazno ako to ne bude ponijela iz kuće.user posted image


shee, u pravu si user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
19.6.2009 14:45:38   
camm
Malo sam zakasnila na ovu temu,meni to ne smeta user posted image user posted image
i nisam uspjela procitati sve postove

samo cu se nadovezati za prvi post i reci da mi to uopste ne smeta
user posted image user posted image user posted image kod mene je uvjek veselo
samo nekad bude crno i zlatnouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
9.9.2009 16:39:46   
acudesa
heheheh...ja organski ne podnosim narodnu (izuzev sevdalinke, i pokojeg pismenog izvođača)...sorry za one koji slušaju i ja se strpim kad moramuser posted image mm je pravi narodnjak...
dječaka učim da prepozna lijepe melodije, a nastojim da ocrnim cincili-mincili, a šta će on slušati kad poraste-ptice znaju
srce mi puno kad čuje neki hard ritam pa keže-mama, mama, Metalikauser posted image
(a, jojjjjjjjj...odmah zovnem muža da čuje)
ne ponižavam niti jednog izvođača-ali poruke koje šalje turbo folk suuser posted image

Često kažem mm (kad čujemo stihove neke narodne, npr. kafana je moja sudbina...): Šta ti je drugo preostalo, nego da ideš u kafanu i napiješ se, eventualno razbiješ koju čašu, ruke u zrak, pobiješ se...to su poruke turbo folka
a, naročito su kobne za omladinu koja je naivna i zna živjeti život pjesme (neke mladice se tješe pjesmama ako su zaglavile kako ne treba, pa plaču uz "ona zna da ludo volim te i mrzi tvoje mlade godine, ali snage nemam ja da ostavim je poslije svega"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
9.9.2009 17:53:41   
Anoniman
Neznam kako ni ja nisam vidjela ovu temu do sada, a htjela sam sl. otvoriti...
Meni je žalosno kad vidim čemu su sve danas djeca izložena, bila sam u jednom obdaništu i pitala djecu hajde otpjevajte mi jednu pjesmicu počeli su "moje gaćice" a ja očekivala "veju,veju pahulje"...
To je do kućnog odgoja, jer u najranijoj dobi izloženi su TV...i ne mari se za to, čak je roditeljima simpatično kad vide kako se njihovo dijete uvrće kao Selma Bajramiuser posted image ...

Ja sam ukinula kablovsku baš zbog odrona od programa kao što su: OBN, Pink, DM-sat i niz drugih.

Nunny i ja svom malom puštam Arsena Dedića (Kad bi svi ljudi na svijetu); Branka Kockicu (u svijetu postoji jedno carstvo); "Kad si sretan"
"Najljepša mama na svijetu"- sve sam to skinula sa YouTobe

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
9.9.2009 18:08:13   
Meri29
IZVORNA PORUKA: Breskva

Neznam kako ni ja nisam vidjela ovu temu do sada, a htjela sam sl. otvoriti...
Meni je žalosno kad vidim čemu su sve danas djeca izložena, bila sam u jednom obdaništu i pitala djecu hajde otpjevajte mi jednu pjesmicu počeli su "moje gaćice" a ja očekivala "veju,veju pahulje"...
To je do kućnog odgoja, jer u najranijoj dobi izloženi su TV...i ne mari se za to, čak je roditeljima simpatično kad vide kako se njihovo dijete uvrće kao Selma Bajramiuser posted image ...

Ja sam ukinula kablovsku baš zbog odrona od programa kao što su: OBN, Pink, DM-sat i niz drugih.






E ovo kao da sam ja napisala user posted image
Od mog muza brat ima troje djece i oni kad dodu kod nas obavezno traze da im skinemo koju igricu sa neta. E zadnji put dosli oni i ja im sva sretna pustim djecije pjesme, skinula sa free zone, oni se razocarali i kazu meni hajde ti nama pusti Gacice, ja se sokirala. Oni inace u kuci slusaju narodnu muziku, ali sto je previse, previse je


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 14:43:03   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Breskva

Neznam kako ni ja nisam vidjela ovu temu do sada, a htjela sam sl. otvoriti...
Meni je žalosno kad vidim čemu su sve danas djeca izložena, bila sam u jednom obdaništu i pitala djecu hajde otpjevajte mi jednu pjesmicu počeli su "moje gaćice" a ja očekivala "veju,veju pahulje"...
To je do kućnog odgoja, jer u najranijoj dobi izloženi su TV...i ne mari se za to, čak je roditeljima simpatično kad vide kako se njihovo dijete uvrće kao Selma Bajramiuser posted image ...

Ja sam ukinula kablovsku baš zbog odrona od programa kao što su: OBN, Pink, DM-sat i niz drugih.

Nunny i ja svom malom puštam Arsena Dedića (Kad bi svi ljudi na svijetu); Branka Kockicu (u svijetu postoji jedno carstvo); "Kad si sretan"
"Najljepša mama na svijetu"- sve sam to skinula sa YouTobe




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svaka čast Breskva!

Ovo što sam boldirala i pocrvenila je DEFINITIVNO PRESTRAŠNO I ZABRINJAVAJUĆE...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 14:47:56   
neki
Breskva,Suzana,potpisujem u potpunosti...I kod mene se slusa narodna(Halid,Safet,Mostar sevdah,Koke),ali pred Seadom se ne pali ni DM ni slicni kanaliuser posted image Doobro pazim sta ce i slusati i gledati...U redu medo-brundo i sl.
Nedavno je cak naucio i Stand by meuser posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 14:59:10   
Azure
Izbor muzike, kao i izbor crtica zaista ovisi o roditeljima i sta se u kuci gleda i slusa. Moja macica strasno voli da pjeva i plese. Ni sama ne znam broj djecijih pjesmica koje mala pjeva. He he evo upravo gleda Petra Pana i pjeva "na mekanoj travici veselo se smije, zelena joj suknjica a curica nije. Glavicu je spustila jer se vjetra boji, visibaba to je znaj sto u polju stoji..." Inace strasno voli gledati djecije slagere, pjesmice iz crtica je naucila odavno, a Michael Jackson joj je zakon. Stavi sesiric i kravaticu i plese kao i on. Strasno mi je simpaticna kada pokusava plesati kao i on. Ni opera joj nije strana. Bocelija pravo gotivi i onog Poca sto je pobijedio na "British super talents", ali joj Pavaroti nikako ne lezi. Ni u ludilu. Sad za rodjendan smo joj kupili mikrofon jer sve koristi folmastercic heheh i satra se pjevajuci. Strano voli tursku pjesmu sa Evrovizije, kao Ruslanu i onu Grkinju. Zatvori se u sobi i pjeva u sesnaest. Moja curica ima arapske krvi u sebi, (da se ne hvalim da je jos i na mamu i tatu po tom pogledu)  pa sad zamislite koji damar nosi i kako vrti guzom. Ne trebam napomenuti da pink i slicni kanali ne dolaze u obzir. 

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 16:16:34   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva


Meni je žalosno kad vidim čemu su sve danas djeca izložena, bila sam u jednom obdaništu i pitala djecu hajde otpjevajte mi jednu pjesmicu počeli su "moje gaćice" a ja očekivala "veju,veju pahulje"...



Ma meni je ovo postalo normalo...mama mi je nastavnica razredne nastave i svaki put je isti odgovor kada pita nekog ucenika za neku pjesmicu.Uvijek su to Seke,Keke i Meke... Da se najezis. user posted image user posted image

A mi smo jutros plesale uz Indexe user posted image
Mama je na sav avaz pjevala,a i plesala...a puslica je pratila sa aaa AAA aaa... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 16:27:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi


Ma meni je ovo postalo normalo...mama mi je nastavnica razredne nastave i svaki put je isti odgovor kada pita nekog ucenika za neku pjesmicu.Uvijek su to Seke,Keke i Meke... Da se najezis. user posted image user posted image

A mi smo jutros plesale uz Indexe user posted image
Mama je na sav avaz pjevala,a i plesala...a puslica je pratila sa aaa AAA aaa... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  mama i user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 16:40:06   
Anoniman
Sreća pa imamo internet evo nešto za naše mališane, moj mali najviše voli ovu pjesmicu

http://www.youtube.com/watch?v=64woo1jX7nI

i ovaj crtić

http://www.youtube.com/watch?v=TQDuYpRWpHw&feature=related

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 16:46:12   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Breskva

Sreća pa imamo internet evo nešto za naše mališane, moj mali najviše voli ovu pjesmicu

http://www.youtube.com/watch?v=64woo1jX7nI

i ovaj crtić

http://www.youtube.com/watch?v=TQDuYpRWpHw&feature=related

huraaaaaaaaauser posted image
superrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeeee, jedva čekam da se mali probudi da mu pustim

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 16:48:42   
Amrino
I moj voli ovu "Kad si sretan" u izvedbi Fifi user posted image user posted image user posted image .

Neki dan sam dobila CD "Planeta Zemlja" i sada plesemo uz to. Pjesmice su mi super i njemu se svidjaju.
Inace- djeca i narodnjaci= fuj
...ali moja svekrva je malog bila navukla na "Zmiju i zabu"...ali smo joj MM i ja dohakali jer smo na youtube- u nasli pop verziju iste pjesme pa mu to poceli pustati. user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
10.9.2009 16:58:41   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

I moj voli ovu "Kad si sretan" u izvedbi Fifi user posted image user posted image user posted image .

/quote]
i mene je razveselila, pa baš sam i ja pravo dijeteuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 13:17:50   
Azure
JOj amrino ne spominji zmiju i zabu, otac od Azricine drugarice je pustio spot kad smo bili kod njih. Mojoj pilici se svidjelo kako se oni ganjaju, jos je i njena drugarica plesala pa Macica nije htjela kuci dok joj nismo obecali da cemo joj kuci naci tu pjesmicu. Uzas.Kasnije sam nasla onu malo "pismeniju" verziju te pjesmice, ali sam se zato zdusno bacila na medo brundo i jingle bell pa sam joj to pustala i nekako sam uspjela da zaboravi. Ali trebalo mi je par dana da to uspijem. Uh

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 13:19:07   
Azure
Jao super je Fifi i pjesmica koju odavno znamo. Jedva cekam da se Macica vrati s polja da joj pustim. svidjet ce joj se sto fifi pjeva. HVALA HVALAuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 16:08:29   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Breskva

Sreća pa imamo internet evo nešto za naše mališane, moj mali najviše voli ovu pjesmicu

http://www.youtube.com/watch?v=64woo1jX7nI

i ovaj crtić

http://www.youtube.com/watch?v=TQDuYpRWpHw&feature=related


Ja ovu posebno volim, i često je pjevam mojim dječacima, pogotovo u autu kada polude u AS - ona ih umiri:

http://www.youtube.com/watch?v=3I2KtsrWcvk

I ove, posvećena majkama, majko volim te:

http://www.youtube.com/watch?v=NzALAIK6Ymo

http://www.youtube.com/watch?v=xclNRBEAMXo&feature=related

I ovu za tatu, tata volim te.

http://www.youtube.com/watch?v=U8J4bcxWZIw&feature=related


Kakvi su to nekada tekstovi bili.. o ljubavi prema majci i poštovanju majke, o ljubavi prema tati, o djeci...
A sada, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj nemam riječi, očajna sam... user posted image user posted image user posted image

Moja će djeca da slušaju ove pjesmice i nadam se da neće biti "izrodi"...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 16:14:09   
Azure
Moja suzi dok su mali jos ces i moci to sve kontrolisati, ali kad budu veci bice teze. Ovi sundovi se ko virusi sire i tako brzo zaraze nasu djecu da je to nevjerovatno. Hvala na pjesmicama, preslusam ih kasnije kad se macica probudi.

cmokic tvojim bebacima


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 16:14:24   
marinela
IZVORNA PORUKA: meme27

moja mala voli ove pijesme slusati
user posted image


user posted image


E i tvoja mala zna sta valja...Merjema je pjesma prelijepa..evo ja je slusam i sva sam se najezila...

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 16:39:35   
teta berta
Mislim da je jedan od najljepsih perioda moga zivota bilo moje djetinjstvo... Tada nisam imala kompjuter i nisam gldeala crtane u kojima su glavni likovi bili nekakvi kosturi, nasilnici i sl..... Tada cini mi se nije ni bilo pjesama sa tako nemoralnim tekstovima kao sada... Nisam gledala tv.do kasno u noc i znala sam sta se smije a sta ne... I bila sam sretna, jako sretna...
Danas su djeca izlozena svacemu, roditelji ne mare kakav tv.program se vrti pred njihovim ocima i kakve tekstove pjesama slusaju... Dozvoljeno im je da satima sjede ispred racunara i igraju nasilne igrice i gledaju sve i svasta...
I onda se pitaju zasto ovo, zasto ono...
Djeca nizasta nisu kriva, oni uzimaju ono sto im nudimo, a na nama je hocemo li ima nesto s
dopustiti ili ne... Prvi odgoj je onaj kucni i od njega pocinje sve ostalo... A i drustvo naravno ima veliku ulogu...
Mislim da bi djeca trebala znati sto je za djecu, a sto za odrasle, pa tako i sto se tice pjesama... Ne kazem da sada treba ugasit radio ili slicno, ali treba djeci servirati i nuditi ono sto je za djecu... Danasnja djeca prebrzo odrastaju, u njima se ubija ono sto je djecije, a dio toga su i te divne djecije pjesmice...
P.s. I ja sam kao mala volila Brenu i danas se sjetim kako smo ja i rodica padale od smijeha na pjesmu "golube" mi fakat mislile da pjeva o golubu, ptici......




_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 19:18:28   
new mama
http://www.youtube.com/watch?v=hZMfV01jmdM
Evo jos pjesmica,a ove sam pustala Ajni odusevljena,a najvise trazi da joj pustim fifi i kad si sretanuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 19:26:02   
acudesa
IZVORNA PORUKA: new mama

http://www.youtube.com/watch?v=hZMfV01jmdM
Evo jos pjesmica,a ove sam pustala Ajni odusevljena,a najvise trazi da joj pustim fifi i kad si sretanuser posted image


add to favoritesuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
11.9.2009 20:24:55   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Suzana

IZVORNA PORUKA: Breskva

Sreća pa imamo internet evo nešto za naše mališane, moj mali najviše voli ovu pjesmicu

http://www.youtube.com/watch?v=64woo1jX7nI

i ovaj crtić

http://www.youtube.com/watch?v=TQDuYpRWpHw&feature=related


Ja ovu posebno volim, i često je pjevam mojim dječacima, pogotovo u autu kada polude u AS - ona ih umiri:

http://www.youtube.com/watch?v=3I2KtsrWcvk

I ove, posvećena majkama, majko volim te:

http://www.youtube.com/watch?v=NzALAIK6Ymo

http://www.youtube.com/watch?v=xclNRBEAMXo&feature=related

I ovu za tatu, tata volim te.

http://www.youtube.com/watch?v=U8J4bcxWZIw&feature=related


Kakvi su to nekada tekstovi bili.. o ljubavi prema majci i poštovanju majke, o ljubavi prema tati, o djeci...
A sada, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj nemam riječi, očajna sam... user posted image user posted image user posted image

Moja će djeca da slušaju ove pjesmice i nadam se da neće biti "izrodi"...




Baš si me rasplakala ... ma, čim je krenula ''Najljepša mama na svijetu'' ...

Potpuno sam zaboravila sve ove divne pjesmice iz mog djetinjstva, ali pošto će i moji slušati ovakve stvari moram se definitivno uskoro podsjetiti...

Mi smo još mali da razumijemo bilo šta tako da se trenutno zabavljamo samo sa ovom

http://www.youtube.com/watch?v=6_z6zyAe98M


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
2.10.2009 20:36:11   
jupajdi

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

I moj voli ovu "Kad si sretan" u izvedbi Fifi user posted image user posted image user posted image .

Neki dan sam dobila CD "Planeta Zemlja" i sada plesemo uz to. Pjesmice su mi super i njemu se svidjaju.
Inace- djeca i narodnjaci= fuj
...ali moja svekrva je malog bila navukla na "Zmiju i zabu"...ali smo joj MM i ja dohakali jer smo na youtube- u nasli pop verziju iste pjesme pa mu to poceli pustati. user posted image


E super je ovo sa pop verzijom te pjesme.
Nekada je nemoguće djecu odvojiti od reklama i pjesama koje su dno dna. user posted image
A mi Eminu cesto pustamo sevdalinke, posebno Mostar Sevdah i njihove divne pjesme.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Djeca pjevaju narodne pjesme :(
3.10.2009 9:17:57   
Nellica
Ja i moj tibo upravo slusamo Mozarta verziju za bebe  i uhvatili smo sonate na koje beba
malo jače pokuca , valjda mu se dopadaju :))



_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *