|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:39:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Saraya

IZVORNA PORUKA: Shee

da, normalno, samo ne u kasnim večernjim terminima.user posted image
 

user posted image user posted image user posted image Pa ako sam udata nisam pupcano vezana za njega, normalno mi je da on ima svoje prijatelje, ja svoje(inace ne bismo imali o cemu/kome pricat user posted image user posted image user posted image )


joj, a vjeruješ li mi da sam ja htjela napisati pa nismo vezani pupčanom vrpcom, ali reko neko će me pogrešno shvatiti, pa nisam.user posted image

(odgovor članu Saraya)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:47:49   
nikita
da sam se udala u Mostar odakle i jesam cešće bi izlazila pa i u disko ponekad, muz ne bi imao nista protiv ...u ovih 9 mj braka sam otisla 3 puta kod mame i tate nociti i izasla sam u grad i na koncert...meni je nesto tesko spavat odvojena od njega... MM je stariji 8 god i on je se naizlazio tako da sad ide samo na kave najdulje do 11 , a da hoce i duze ne bi mu branila...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 12:54:45   
delly
vidim izgleda da sam ja "jedina" koja neizlazi nasamo a ni moj muz , sad mi smo tako i htjeli, ja sam ga 1000 puta pitala hoceli da izade sa drustvom on nezeli bez mene,a sta cu ja sa drustvom muskim ,a i kaze sam da nezeli.. to nam nije nikada stvaralo problem,nezelim mu uskracivati vezu s drustvom .. ja sam ovdje doselila prije 4 godine i tesko je naci nekog normalnog za prijateljicu ,... ove norvezanke samo gledaju s kim ce i kako ce iako imaju prsten na ruci,ja nisam ta osoba,..
neznam... i kad smo hodali ja bila u hr on ovdje na sjeveru..nisam ni tad bas izlazila a niti on ..dobro ja sam puno radila i isla sam skoro svaki dan na plazu ...ali to se neracuna kao izlazak...

dosta sam ga puta znala pitati da odemo skupa u diskoteku ,ali on to nezeli user posted image samo mi kaze "nezelim da pravim pizdarije" a ja samo user posted image priznao je da nebi mogao miran stojati ta me netko pregledava ili da me upita za ples i tako to ...
ovdje negledaju jel imas momka ili muza ..samo ti pridu pa makar ti stajala sa njim... ni to nezeli ..
a iskreno neznam sta da kazem..meni nefali izlazenje s nikime...neznam takva sam user posted image jesam li zato losa ili ??

imamo zaista lijep zivot . on radi ja trenutno na bolovanju zbog trudnickih tegoba...ali inace i ja radim ... on ode na posao u 5.30 ja inace pocinjem u 10 sati ..pa dodem kuci u 18 i to malo vremena imamo skupa i mi se napricamo ,izademo uvijek negdje...nama npr nije problem otic u neki kafic koji je npr 50 ili 100 km odavdje ..iako smo kod glavnog grada... i iskreno lijepo nam je skupa i ja nemam potrebe za ekstra izlaskom a i ona je tako mi potvrdio ...

neki dan sam ga isto pitala ,rekao mi je " nemam mi boljeg prijatelja od tebe" to mi je bilo drago cuti ....

jeli ovo pogresno user posted image user posted image sve funkcionise kako treba ...hvala bogu ...

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 13:06:31   
meme27
ma kakve prijateljice moj muz je meni prijatelj a sve ostalo po stranu
ja prvo se dogovorim sa svojim muzem
pa cak kada je u pitanju izaci na pizzu u mom naselju ili na kafu
meni treba malo zenskog traca heh a musko kao musko nije toliko sposoban sa tim
 izadljem da promjenim okolinu i da brbljaaam user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 13:12:35   
Chuchi
MM ne bi bez mene nidje...user posted image A meni je svejedno, ja mogu i sa njim i bez njega...
Ali misljenja sam da ako ja odem negdje sa svojim prijateljicama, sto ce mi on, jedino musko u drustvuuser posted image
Isto tako ako je on sa jaranima, sta cu ja sa njima. E drugo je kad izlazimo sa nekim parom ili parovima, pa idemo
zajedno, a rijetko ba i izlazimo odvojeno, meni nesto provod nije provod ako on nije tu, poslije mi mrsko prepricavat
dogodovstine user posted image user posted image Ovako je na licu mjesta.......user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 13:23:20   
Lulu_
izlazimo...sada rjetko jer imamo naomih ali ponekad on na svoju i ja na svoju stranu...a nekad i skupa,kako se dogovorimo
ako smo vjencani nismo vezani pupcanom vrpcom user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 13:25:12   
nikita
IZVORNA PORUKA: meme27

ma kakve prijateljice moj muz je meni prijatelj a sve ostalo po stranu
ja prvo se dogovorim sa svojim muzem


Naravno da se s muzem treba dogovoriti i da on treba biti najbolji prijatelj ali meni nedostaju moje prijateljice i voljela bi da su blize pa da mozemo cesce kavu popiti. Muz radi a ja nisam imam vremena za sve samo sto ovdje nemam vele s kim oit kavu pa je sebi napravim i visim po RR, MSN i FB...parola je snađi se user posted image

Deliah to nije pogresno, bitno je da se oboje u tome slazete i da sve fercera kako treba...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 13:26:09   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: Saraya

IZVORNA PORUKA: Shee

da, normalno, samo ne u kasnim večernjim terminima.user posted image
 

user posted image user posted image user posted image Pa ako sam udata nisam pupcano vezana za njega, normalno mi je da on ima svoje prijatelje, ja svoje(inace ne bismo imali o cemu/kome pricat user posted image user posted image user posted image )


joj, a vjeruješ li mi da sam ja htjela napisati pa nismo vezani pupčanom vrpcom, ali reko neko će me pogrešno shvatiti, pa nisam.user posted image



ja sam napisala i onda procitala ovo

shee pakuj prnje i dolazi u zenicu na konak vidis da smo srodne duse

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 13:28:56   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: emma.L

baby, ne bih se složila s tobom da samo majka može ostati sa dvoje djece. To mame misle user posted image , prva ja. Iziđem, mislim Ema plače za mnom, gladna i mokra user posted image . A ono tata sve odradi jednako kao i ja, i usput se super izigraju. A to što joj recimo ne obuče čarapice, a ja bih da sam je ja stavljala u krevet, zaista mislim da nije neki propust.


uparvo to mi se desilo jednom

ja sam imala nekih obaveza...citaj frizer,pedikir,butik uzduz i poprjekouser posted image
i ostvaim njih dvoje
i zaboraviula vrjemeuser posted image  
ja dolazim kuci njih dvoje na podu urlaju od smjeha...bilo mi je drago  a i krivo jer me nije pozelilauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 13:41:02   
ljubičica 28
Izlazimo, naravno, ali su to dnevni izlasci s prijateljicama/prijateljima, a noćni izlasci kod nas ne dolaze u obzir...ne da branimo jedno drugom, nego se to podrazumijeva od kako smo u braku, tako da navečer izlazimo skupa...i baš mi bude neprijatno kada sretnemo muževe svojih prijateljica, a znam da su one kući sa djecom ili bez...nekako volim vidjeti par zajedno user posted image  

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 14:14:27   
Sonja
izlazila sam i prije braka pa tako i sada
samo ne tako cesto zbog malenog bebulija

a on ne voli bas izlazit pa vecinom ode kod jarana da gleda utakmicu ili ide na utakmice...to su za njega izlaziuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 14:20:33   
Amela83
Pa ponekad izlazimo, ali veoma rijetko. I to su uglavnom dnevni izlasci. Inače idemo skupa
(Nema razloga da idemo odvojeno jer su nam skoro svi prijatelji/ce u braku).

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 14:24:32   
noaa
ni u ludilu,ja sam prava zena samo kuca i ponekad pred kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 14:25:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noaa

ni u ludilu,ja sam prava zena samo kuca i ponekad pred kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tako  i trebauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 14:27:20   
baby
IZVORNA PORUKA: noaa

ni u ludilu,ja sam prava zena samo kuca i ponekad pred kucuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 14:28:58   
Doraa
Ja i MM se ne razdvajamo od kad smo se upoznali! Nije to ljubomora nit zabrana već jednostavno tako smo navikli i to je to. Zapravo možda je tu i bilo ljubomore na početku ali obostrano...a onda je prešlo u naviku. Povremeno iziđemo odvojeno i to nije nikakav problem ali jako brzo se poželimo. Ispočetka mi je to godilo ali sad često poželim da sam ga manje vezala za sebe čisto da ode vani kad i dijete zaspi pa da ja SAMA UŽIVAM,ali rijetko kad hoće,kaže mrsko mu bez mene.

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 14:30:14   
lely
Uglavnom izlazimo zajedno,ali desi se 1-2 u godini da izadjem isamauser posted image
Meni mm kaze izadji sa drugaricama,ali meni nije izlazak ako ne izadjemo zajedno.A ni on nije nista bolji,ja ga cesto pitam sto ne ides sam,kaze ja bi radije sa tobom.
Tako nam je i najbolje...
A iskreno svi nasi prijatelji su vecinom bracni parovi parovi pa se svi zajedno druzimouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 14:37:31   
demented
Definitivno sam protiv tih noćnih izlazaka do kasno u noć i šta ti ja znam šta već bez muža i obratno. Kafica sa prijateljicama i prijateljima mi je ok. Često odemo na kafu sa prijateljima odvojeno ali uglavnom izlazimo nas troje zajedno user posted image

< Poruku je uredio demented -- 16.6.2009 14:38:19 >


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 15:05:15   
new mama
Izlazim sa prijateljicama,ali to je uglavnom u toku dana,navece rijetko,a navece izlazim uglavnom sa mm,a i prijatelji s kojima se vidjamo su uglavnom u braku,tako da nemam potrebe da izlazim sama,ali sto da ne,a mm isto rijetko,posto nam drug drzi kafic u naselju gdje smo,tu ode ako je utakmica ili malo da sjedne,ali veoma rijetko,posebno otkako je bebica doslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu demented)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 15:42:16   
veeseelaa
pa i moje su prijateljice 99% udate al nekad hoću s njima sama da se ispričam, šta će nam tu muževi, to je veče za cure

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 15:51:52   
enna
Mi takode vecinom izlazimo zajedno mada kada odemo dole kuci zna se desiti da to budei odvojeno pa se kao nademo u gradu slucajnouser posted image user posted image user posted image .Ako idem vani to obicno bude na popodnevnu kaficu rijetko idemo jedno bez drugog,mada je na pocetku braka bilo izlazaka hahahah jadnik nije naucio da ima prikolicu kojoj ce polagti racune ali sada je to sve iza nas druga pricauser posted image user posted image user posted image ,uglavnom smo zajedno!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 15:59:14   
Mama1
Zivim kao i prije bez ikakvih zabrana i slicno ali moj dogovor sa mojim muzem je od samog pocetka bio ovakav 
" Radi sve sto hoces ali sta god ti uradis nadaj se da cu isto to i ja sutra uraditi " ....
Recenica je obostrana !
Tako da nemam problema ....
Mada u  sustini izlazimo skupa
:)


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 16:23:58   
doublemama
pa naravno,to je sasvim ok,muz i zena osim bracnog druga moraju imati drugove tj. prijatelje  user posted image tako da ja ne vidim problem ako on hoce da ide s drugovima na pice,utakmicu......ili ja s drugaricama na kafu,u setnju ili bilo gdje ustvari ne znam kako uopšte funkcionišu ljudi ako su non stop zajedno,meni je to bezveze!!!!         P.S. druzite se ljudiuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 16:46:53   
Saraya
Vecina muzeva se "ubi" od dosade razgledajuci 2-3 sata izloge, dok vecina zena se "ubi" od dosade gledajuci utakmice... user posted image user posted image user posted image

Zato zene- u shoping idite s prijateljicama, uzivacete i jedna i druga, a oni na utakmice nek vode jarane, doci ce raspolozeniji kuci... Ne mora izlazak podrazumijevati samo kafic, diskac... ima toliko lijepih mjesta za izlazak. user posted image

(odgovor članu doublemama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 16:48:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: doublemama

pa naravno,to je sasvim ok,muz i zena osim bracnog druga moraju imati drugove tj. prijatelje  user posted image tako da ja ne vidim problem ako on hoce da ide s drugovima na pice,utakmicu......ili ja s drugaricama na kafu,u setnju ili bilo gdje ustvari ne znam kako uopšte funkcionišu ljudi ako su non stop zajedno,meni je to bezveze!!!!         P.S. druzite se ljudiuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu doublemama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *