|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 16:49:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Saraya

Vecina muzeva se "ubi" od dosade razgledajuci 2-3 sata izloge, dok vecina zena se "ubi" od dosade gledajuci utakmice... user posted image user posted image user posted image

Zato zene- u shoping idite s prijateljicama, uzivacete i jedna i druga, a oni na utakmice nek vode jarane, doci ce raspolozeniji kuci... Ne mora izlazak podrazumijevati samo kafic, diskac... ima toliko lijepih mjesta za izlazak. user posted image



da baš takouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: izlazite li na samo?
16.6.2009 17:14:25   
dana3
IZVORNA PORUKA: delilah

vidim izgleda da sam ja "jedina" koja neizlazi nasamo a ni moj muz , sad mi smo tako i htjeli, ja sam ga 1000 puta pitala hoceli da izade sa drustvom on nezeli bez mene,a sta cu ja sa drustvom muskim ,a i kaze sam da nezeli.. to nam nije nikada stvaralo problem,nezelim mu uskracivati vezu s drustvom .. ja sam ovdje doselila prije 4 godine i tesko je naci nekog normalnog za prijateljicu ,... ove norvezanke samo gledaju s kim ce i kako ce iako imaju prsten na ruci,ja nisam ta osoba,..
neznam... i kad smo hodali ja bila u hr on ovdje na sjeveru..nisam ni tad bas izlazila a niti on ..dobro ja sam puno radila i isla sam skoro svaki dan na plazu ...ali to se neracuna kao izlazak...

dosta sam ga puta znala pitati da odemo skupa u diskoteku ,ali on to nezeli user posted image samo mi kaze "nezelim da pravim pizdarije" a ja samo user posted image priznao je da nebi mogao miran stojati ta me netko pregledava ili da me upita za ples i tako to ...
ovdje negledaju jel imas momka ili muza ..samo ti pridu pa makar ti stajala sa njim... ni to nezeli ..
a iskreno neznam sta da kazem..meni nefali izlazenje s nikime...neznam takva sam user posted image jesam li zato losa ili ??

imamo zaista lijep zivot . on radi ja trenutno na bolovanju zbog trudnickih tegoba...ali inace i ja radim ... on ode na posao u 5.30 ja inace pocinjem u 10 sati ..pa dodem kuci u 18 i to malo vremena imamo skupa i mi se napricamo ,izademo uvijek negdje...nama npr nije problem otic u neki kafic koji je npr 50 ili 100 km odavdje ..iako smo kod glavnog grada... i iskreno lijepo nam je skupa i ja nemam potrebe za ekstra izlaskom a i ona je tako mi potvrdio ...

neki dan sam ga isto pitala ,rekao mi je " nemam mi boljeg prijatelja od tebe" to mi je bilo drago cuti ....

jeli ovo pogresno user posted image user posted image sve funkcionise kako treba ...hvala bogu ...






mnogo toga imamo zajednickog sto si napisala delilah i eto tako je sa mnom i mojim muzem .sad kad imamo malu bebu njegov izlazak se sastoji od par sati ribarenja i to je sve.ja nemam kome da ostavim bebu da mi imamo svoje vrijeme nasamo ali nam i ne treba jer fakticki nasa djeca nama nisu smetnja za samacke trenutke.moramo biti organizovani jer ovde imamo samo jedno drugo.sva nam je porodica u Bosni.
Dok smo bili u tim godinama i ponasali smo se tako.Dajem prednost porodicnom zivotu u punom smislu te rijeci.
na temi o prijateljima sam pisala da ih ovde nemam , pa s kim onda i izici sem sa muzem.nama ovako odgovara

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: izlazite li na samo?
31.7.2009 11:34:44   
esma*

Ja sama idem u shoping i negdje rodbini., gdje je MM mrsko.

Najvise ipak izlazim s muzicemuser posted image


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: izlazite li na samo?
31.7.2009 12:10:46   
chuci
i ja uvijek sa mm izlazim, mislim na večernje izlaske. mi tako otkako smo zajedno. navikli i ostalo tako, ma mi smo skoro uvijek skupa. on petkom poslije džume izlazi sa muškima iz raje na sok ili ručak (možete misliti niko od naše bliže raje ne pije kafu). inače nam je raja zajednička, i sve su parovi.

međutim mi slabo izlazimo ono nako, hodamo po cijeli dan, nekoliko puta mjesečno odemo na ručak ili večeru vani, naveče uglavnom šetamo, a ne volimo sjediti po kafićima. ma nama oboma ovako odgovara. 

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: izlazite li na samo?
3.8.2009 11:42:05   
Misica84
Mi vecinom izlazimo zajedno ali i sami. U relaci ispadne na 10 izlazaka spadnu 2 na samo. I to je uredo.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: izlazite li na samo?
11.4.2010 15:28:12   
Hanady RR
Ženice drage...da ne orvatam novu temu imam za vas pitanje.
Naime sad gledajući emisiju dobri ljudi ja i mm smo upratili da vanja muhović sa bedom divani negdje na Baščaršiji 2 puta mjesečno svira. e sad pošto oni sviraju sevdalinku u džez stilu i pjeva momak samo tamo mi bi ga išli slušati al ja i mm pojma nemamo gjde je kafana Bosna expres na baščaršiji...ili tako nekako se zove prava mala bosanska kafana...ako neka zna nek nam javi ja ovog momka moram poslušati uživo.

< Poruku je uredio Hanady -- 11.4.2010 15:36:53 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: izlazite li na samo?
11.4.2010 16:24:36   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image
niko ništa ne zna jojjjjjjjjj


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: izlazite li na samo?
11.4.2010 16:42:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

user posted image user posted image user posted image user posted image
niko ništa ne zna jojjjjjjjjj

pokusala sam ti naci ali bezuspjesno...ja znam na carsiji 2 kafaneuser posted image ..evo ti LINK gdje su mladi jako vrijedni pa sve kafane zbrojiseuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: izlazite li na samo?
11.4.2010 21:17:15   
mamalama
Potrazi na fb grupu "sijelo u Balkan cafeu" .. tamo ces pronaci sve potrebne inrormacije, a inace se druzenja organizuju svaki prvi i treci cetrvrtak u mjesecu..
nadam se da sam bar malo pomogla user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: izlazite li na samo?
11.4.2010 21:25:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mamalama

Potrazi na fb grupu "sijelo u Balkan cafeu" .. tamo ces pronaci sve potrebne inrormacije, a inace se druzenja organizuju svaki prvi i treci cetrvrtak u mjesecu..
nadam se da sam bar malo pomogla user posted image



našla i uspjela sve saznati...hvalal ti draga oduševila sam se...
ja i mm šaljemo ti veliki user posted image
baš smo se naložili da ih slušamo.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamalama)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: izlazite li na samo?
11.4.2010 21:49:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Saraya

Vecina muzeva se "ubi" od dosade razgledajuci 2-3 sata izloge, dok vecina zena se "ubi" od dosade gledajuci utakmice... user posted image user posted image user posted image

Zato zene- u shoping idite s prijateljicama, uzivacete i jedna i druga, a oni na utakmice nek vode jarane, doci ce raspolozeniji kuci... Ne mora izlazak podrazumijevati samo kafic, diskac... ima toliko lijepih mjesta za izlazak. user posted image



da baš takouser posted image


potpuno se slažem

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *