|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodila se mamin_zivot
17.6.2009 14:59:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sanjarka

user posted image user posted image user posted image sve najljepseuser posted image user posted image user posted image

takodjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanjarka)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Porodila se mamin_zivot
18.6.2009 6:56:18   
mina23
Pridruzujem se cestitkama Super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Porodila se mamin_zivot
19.6.2009 18:22:40   
Schecherlemica
Cestitke od srca!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sve najbolje djecaku i sretnim roditeljima!!!


_____________________________

Aman, Sunce naseg Neba 21.12.2009.

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Porodila se mamin_zivot
19.6.2009 23:26:19   
Crvena
Sve najbolje od srca zelim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio Crvena -- 19.6.2009 23:27:55 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Schecherlemica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Porodila se mamin_zivot
19.6.2009 23:57:49   
anitaMO
čestitam i ja .user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Porodila se mamin_zivot
20.6.2009 15:27:34   
mnn
čestitke i od nas dvoje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  želimo bebici dug i sretan život i da je sreča uvijek prati, a mamici brz brz oporavak!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Porodila se mamin_zivot
20.6.2009 15:41:02   
mamin_zivot
Nakratko bar da vam user posted image i da se zahvalimo svima na cestitkama, zeljama za sve sto ste nam pozelili. Zelimo i mi vama sve nejljepse, da budete uvijek zdravi i sretni.
user posted image

Vasi user posted image imaju veliki user posted image od mog user posted image !!!


_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Porodila se mamin_zivot
20.6.2009 15:52:59   
Lady26
Cestitam od srca, puno srece tvom sincicu i tebi, sve najljepse user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Porodila se mamin_zivot
20.6.2009 23:37:49   
anuska08
Čestike cijeloj obitelji! Mami želim brzi oporavak!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Porodila se mamin_zivot
21.6.2009 10:14:07   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Nakratko bar da vam user posted image i da se zahvalimo svima na cestitkama, zeljama za sve sto ste nam pozelili. Zelimo i mi vama sve nejljepse, da budete uvijek zdravi i sretni.
user posted image

Vasi user posted image imaju veliki user posted image od mog user posted image !!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Porodila se mamin_zivot
21.6.2009 10:42:30   
meme27
cestitke i od meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Porodila se mamin_zivot
21.6.2009 13:09:23   
Sonja
sve najbolje od nasssuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Porodila se mamin_zivot
25.6.2009 11:39:07   
cija
i ovdje moram još jednom...... čestitam!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Porodila se mamin_zivot
1.7.2009 14:56:26   
biloko
Jao mamin_zivot, ne mogu vjerovati da smo se na kraju i porodile na isti dan user posted image user posted image ...zao mi je sto na kraju nisam bila u stanju da prenesem tu poruku na forum, ali sam proslijedila dalje user posted image . Cestitke od srca!

_____________________________

Jedna mala zabica uskoro dolazi da se upoznamo :)
15.06.09

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Porodila se mamin_zivot
1.7.2009 17:13:17   
Emina85


ČESTITAMO!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu biloko)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Porodila se mamin_zivot
1.7.2009 17:38:18   
bumbalu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i mi cestitamoooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 66
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *