|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 15:58:01   
dzeni_nl
I ovdje imaju maramice, ali ih ja jos nisam kupila. Inace ja dobro pazim kad stavljam odjecu da se pere i jednom mi se desilo da sam stavila muzeve patike i jaknu da se peru pa su patike pobojile. Ovdje ima jedna tecnost koja uopste nije poznata, niti se reklamira, niti je skupa, a zove se Dasty. Ona je inace za kucanske aparate i ja nisam vjerovala da tako dobro skida sve mrlje sa odjece, dok se nisam sama uvjerila, cak i kada se odjeca izboji sve skida. Poslala sam mami i ona je davala svojim zenama, pa su mi te zene porucile da im to donesem bez obzira koliko to kostalo. A kosta samo €1.99

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 20:51:18   
Leva
Ocajna sam pomagajte!!!
Svilenu haljinu sam prala rucno u hladnoj vodi ali mi je pobojila samu sebe. Tirkizni motivi su pustili boju i sve je otislo po bijeloj podlozi. Probala sam sa Venishom ali nije nista bolje. Da li da je nosim na hemijsko ciscenje ili probam nesto drugouser posted image

< Poruku je uredio Leva -- 11.8.2009 20:55:24 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 22:34:13   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ja bih probala Vanishom...ali mi drugarica rece da, kada je ofarbala muzevu bijelu kosulju u roza, je spas pronasla u onom univerzalnom sredstvu za ciscenje- Dax...(mislim da je Konzumov). Pokiselila u to par sati i kaze- bijelo kao sto je i bilo...


Ja mislim da to i moze samo za bijelu odjecu, kao i domestos sto neko stavlja. Jesu mene jednom ¨kolegice, prijateljice¨ nasamarile,
a ja huda povjerovala: MM uflekao nove novcate farmerke,user posted image tek mu kupila i on ih tek obukao i ufleka ne sjecam se cime, i one meni kazu stavi na to malo domestosa, pa gurni u masinu i peri.. user posted image Ja tako uradim, kad sam izvadila ostala bijela fleka u obliku
kao pahuljice, kako se razlilo tako i izbjelilo... user posted image Nikad vise!!!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 22:36:39   
Mya_81 RR
Ja kada porozim bijeli veš stavim ga u varikinu...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 22:44:45   
dinciii
Za fleke imate odlican sprej moja mama ga je nabavljala od jedne zene dole u bosni a i ovde ima to...Nesto poput oriflame ljudi rade s tim...Marka se zove AMWAY i stvarno djeluje...Jedino sto morate pazit je to da stavljate na fleke koje niste vec prali,znaci frisko...Sad od male kad se isprlja il stoljnake od hrane sve se skida..Extra je!!!Samo na fleku pospricam i ostavim malo i u masinu...A kosta 20 KM...

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 22:49:36   
veeseelaa
jel iko koristio veniš za izbjeljivanje? valjal on šta?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.8.2009 22:50:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pobojena odjeca
11.8.2009 22:52:34   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Ja bih probala Vanishom...ali mi drugarica rece da, kada je ofarbala muzevu bijelu kosulju u roza, je spas pronasla u onom univerzalnom sredstvu za ciscenje- Dax...(mislim da je Konzumov). Pokiselila u to par sati i kaze- bijelo kao sto je i bilo...


Ja mislim da to i moze samo za bijelu odjecu, kao i domestos sto neko stavlja. Jesu mene jednom ¨kolegice, prijateljice¨ nasamarile,
a ja huda povjerovala: MM uflekao nove novcate farmerke,user posted image tek mu kupila i on ih tek obukao i ufleka ne sjecam se cime, i one meni kazu stavi na to malo domestosa, pa gurni u masinu i peri.. user posted image Ja tako uradim, kad sam izvadila ostala bijela fleka u obliku
kao pahuljice, kako se razlilo tako i izbjelilo... user posted image Nikad vise!!!


Ne znam- ne bih rekla...Domestos je ustvari varkina u gelu...nisam jednom slucajno nesto upropastila...Vise ga ni ne kupujem.
Varkina i Domestos su fakat prejake kiseline i treba pazljivo s njima...a ovaj Dax nisam koristila ali koliko sam skontala njim se cisti sve...i drvena vrata, i prozori...znaci nije tako jako.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pobojena odjeca
12.8.2009 9:47:27   
Leva

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel iko koristio veniš za izbjeljivanje? valjal on šta?

Jesam ja, nista spektakularno. Dodavala sam ga bijelom vesu kao da bude jos bjelji ali sam jedva cekala da ga potrosim. Po meni je u ovakvim slucajevima varikina i dalje No 1.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pobojena odjeca
12.8.2009 9:52:56   
Anoniman
A ja baš oduševljena Vanishom, i onim za šareni, i onim za bijeli veš!!!

(odgovor članu Leva)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pobojena odjeca
12.8.2009 11:07:48   
idana_85
Joj evo ja bas jutros otvorim masinu kad imam sta vidjeti, muz ubacio neku novu narandzastu maicu i sve nove potkosulje i bokserice njegove narandzaste,ubicu se ko siroce majkemi. kako to da izbjelim?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pobojena odjeca
8.10.2009 19:05:36   
tweety
Toplo preporučujem Denk mit izbjeljivač u kesicama iz DM-a što je Gigana spomenula.
U tamno šareni veš upala Raniina piđama,bijela pamučna i sva poplavila a jednom je samo obukla.Mislila sam to je to i haj rekoh da probam ono što je Gigana spominjala.Super je,kratko nakon stavljanja u vodu (jedna kesica je dovoljna za jednu mašinu) sve ono plavo je nestalo.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pobojena odjeca
29.10.2009 17:33:02   
mamine oci
da nebih otvarala novu temu ja cu ovdje postaviti pitanje,ako neko zna nek mi pomogne nije upittanju odjeca vec namestaj mladji sin mi je isvrljao kauce crnim markerom kako odkloniti fleku probala sam,aceton.alkohol,venis,sapun za fleke,feri i opet nista pomgaj te nemogu to da gledam,ako pitanje nije na pravo mjesto molim moderatore da premjeste,hvala...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pobojena odjeca
29.10.2009 18:08:48   
mamine oci
izgleda sam postavila pitanje na pogresno mjesto,user posted image nista onda idem nastavit ribati mozda se kauc sazali na meneuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pobojena odjeca
29.10.2009 18:24:22   
reallove
dragi medo ja bih ti odgovorila da znamuser posted image user posted image mislim da se takve mrlje nemogu skroz otkloniti eto i sama kazes da si probala svasta a nije otislo,venis si vec probalauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pobojena odjeca
29.10.2009 18:30:16   
reallove
moja sveki oboji sve zivo neki dan je ukljucila masinu i rekla meni kada zavrsi ti stavi da se susi,ja zaboravila na to,e onda kad je ona otisla da vidi sve crveno kaze eto vidis da si na vrijeme rasirila ves nebi nista bilouser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pobojena odjeca
30.10.2009 8:24:17   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mamine oci

da nebih otvarala novu temu ja cu ovdje postaviti pitanje,ako neko zna nek mi pomogne nije upittanju odjeca vec namestaj mladji sin mi je isvrljao kauce crnim markerom kako odkloniti fleku probala sam,aceton.alkohol,venis,sapun za fleke,feri i opet nista pomgaj te nemogu to da gledam,ako pitanje nije na pravo mjesto molim moderatore da premjeste,hvala...

evo poso nisam dobila nikakav odgovor ja cu ipak podjeliti sa vama makla sam fleku od markera i to acetonomom za one kom bude trebalo...
realloveuser posted image user posted image te medo jer znam da ces ti mao provirit ovdje ti si jedno velikouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pobojena odjeca
30.10.2009 8:31:11   
Nunichi
mamine oci, ja sam fleku od ljubicastog laka za nokte, na bez trosjedu skinula 97% alkoholom.
A cula sam da moze pomoci i medicinski  benzin, ali nisam probla nikada.
Drago mi je da je aceton pomogao, a sad markere sve na visoko sakri. user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pobojena odjeca
24.11.2009 22:08:27   
Aminad
Šta da radim?

Burhanove majce su tamnije boje ( jedna smeđa, jedna plava) a rukavi nešto svjetliji i rukavi su sad isflekani plavim mrljama, upropastila sam skroz majcu. Ima li joj spasa? Isto se desilo s Merjeminom trenerkom roza boje ima plave fleke.
Je li moguće išta popraviti?
Koristim varkinu ako je bijelo u pitanju ali šta ću sad?????

Imam još jedno pitanje ili da otvorim novu temu...ma ovdje ćuuser posted image

Jeste li nekad bojile odjeći i kako?
Prošle jeseni Imran je isprljao jednobojnu trenerku (smeđkasto zelena boja). Oprala sam je ali na mjestima gdje su bile fleke trenerka je svjetlije boje. Kontam da bih mogla da je obojim ali ne znam kako? ili da je stavim u varkinu pa možda dobijem bijeluuser posted image




_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pobojena odjeca
24.11.2009 22:17:27   
Amrino
To za pobojene bijele rukave...dabogda...Na koliko si prala? Probaj samo rukave natrackati Vanishom ili onim Konzumovim univerzalnim sredstvom za ciscenje da odstoji pa ponovo operi ali na nizoj temperaturi.
A sto se bojenja tice...imas kupiti boje skoro u svakom shopingu ako ne tamo onda u prodavnici boja...Ubacis ves u masinu (imas na kutiji koliko kg vesa moze), skupa s vesom jednu casu soli i stavis na otkuhavanje. U vrucoj vodi razmutis boju i kada pocne masina puniti vodu ubacis tu boju umjesto detrdjenta i - to je to.
Samo postoji mogusnost da ti se fleke i dalje budu vidjele...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pobojena odjeca
24.11.2009 22:33:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Aminad

Šta da radim?

Burhanove majce su tamnije boje ( jedna smeđa, jedna plava) a rukavi nešto svjetliji i rukavi su sad isflekani plavim mrljama, upropastila sam skroz majcu. Ima li joj spasa? Isto se desilo s Merjeminom trenerkom roza boje ima plave fleke.
Je li moguće išta popraviti?
Koristim varkinu ako je bijelo u pitanju ali šta ću sad?????

Imam još jedno pitanje ili da otvorim novu temu...ma ovdje ćuuser posted image

Jeste li nekad bojile odjeći i kako?
Prošle jeseni Imran je isprljao jednobojnu trenerku (smeđkasto zelena boja). Oprala sam je ali na mjestima gdje su bile fleke trenerka je svjetlije boje. Kontam da bih mogla da je obojim ali ne znam kako? ili da je stavim u varkinu pa možda dobijem bijeluuser posted image





operi  ponovo al stavi dosta veniša, al sad ih razdvoji

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pobojena odjeca
25.11.2009 19:37:09   
Aminad
Hvala vam.
Pokušat ću.
Nadam se da ću uspjeti.
Hvala još jednom.


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pobojena odjeca
3.12.2009 16:48:34   
Aminad
Djelimično sam uspjela skinuti fleke. Na jednoj majci sam uspjela a na jednoj neuser posted image
Hvala na savjetimauser posted image


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pobojena odjeca
10.6.2010 15:13:22   
leona81
da li neko zna gdje mogu kupiti boje za tekstil?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pobojena odjeca
10.6.2010 15:16:32   
acudesa
DM, ali nema puno izbora
Imaš i ovu temu: Farbanje odjeće

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.6.2010 15:17:43 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pobojena odjeca
10.6.2010 18:21:33   
leona81
hvala puno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *