|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
26.7.2009 1:01:44   
Visnja RR
scarlett  u pravu si nije dozvoljeno reklamiranje.. al kome treba broj mozes poslati  na pp ...
pozdrav user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
26.7.2009 11:07:33   
mama2009
scarlett mozes li mi poslati na pp broj od tog cike

hvala


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
26.7.2009 18:47:20   
leli§
sorry ne javih se nisam bila tu, ali vidim da si se ti super snasla:):):)

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
26.7.2009 18:52:37   
scarlett
Kao što moj suprug kaže: "Kad ona navre na nešto,... džaba ti sve!"
Ja sam MORALA to juče odradit i eto srećom prođe sve dobro.
Tebi hvala u svakom slučaju!user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
25.3.2010 9:59:33   
Anoniman
ima li itko broj nekoga u Mostaru tko cisti dubinski madrace,ugao... treba mi hitno.. posaljite na pp

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
3.9.2011 11:18:07   
D_K
IZVORNA PORUKA: scarlett

Ne znam da li pravila foruma dozvoljavaju da stavim br. - možda zbog reklame ili slično, voljela bih da mi neko od moderatora odobri.
Ja sam danas zvala nekoliko br. i samo je jedan gospodin mogao doći danas, a meni se žurilo. Rekao je doći između 17 i 18 h.
Došao je u 17 h, odmah počeo sa poslom i završio u 20h i 15 min. Ja sam se jako iznenadila da je to toliko trajalo, mislila sam on će gledati da to što prije završi, međutim gospodin je stvarno bio detaljan. Nisam ga nadgledala, ali sam jako zadovoljna kako je urađeno, evo cijeli stan mi miriše na limun - to je od sredstva koje je ubacivao u vodu.
Prvo je garnituru i osam velikih jastuka usisao detaljno, a onda je tom tečnošću ili šamponom isprao i na kraju isušio.
Ostala je malo vlažna, on kaže treba par sati da se dobro isuši, ali ja sam prezadovoljna.
Preko telefona smo se dogovorili da će to biti ca. 35 KM, međutim ja sam tražila to dubinsko ispiranje i onog dijela što se razvuče tako da je na kraju izašlo 50 KM.
Puno je novca, ali ja sam stvarno zadovoljna i obzirom da gospodin više od 3 sata nije gasio uređaje (bilo ih je više) - ne mogu mu zamjeriti.
Ako bude zainteresovanih, mogu poslati broj na PP.
Rekao mi je da je isti način čišćenja bračnog kreveta ili običnog trosjeda 15KM . Tako da imate predstavu o cijenama.
Moje je izašlo skupo jer je ipak ugaona garnitura i puno jastuka.



joj, znam da je proslo mnogo vremena ali, ako vidis ovu poruku i ako imas jos uvijek broj telefona od ovog cickice, molim te da mi javis broj.. hvala :))))


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
27.10.2011 14:42:15   
veeseelaa
zna li neko broj telefona nekog ko radi dubinsko čišćenje, žurba mi je

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
27.10.2011 14:52:14   
veeseelaa
našla sam br

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
4.7.2012 18:13:32   
scarlett
Ima li iko ikoga da preporuči?user posted image
Veeseelaa, kako prođe kod tebe? Ako si bila zadovoljna, da li bi mi molim te mogla poslati broj na PP? Ako imate bilo koga da dobro radi, hajde molim vas javite, hitno mi je user posted image Danas sam zvala čiku koji mi je to već radio i bila sam prezadovoljna, ali reče mi da se zbog zdravstvenih problema više ne bavi tim poslom user posted image
Hajmo ženice, ako znate ikoga user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
4.7.2012 18:18:47   
Medić*
Scarlet moja kolegica je nedavno radila dubinsko ciscenje garniture i tepiha, kaze da su joj extra uradili, ja nisam isla ali njeno ti picam. Ona je trenutno na moru ai bude na fb navece, pa je mogu zamoliti za broj ako bude online veceras.

I sve mi se cini da rece da je dala oko 50-60 km, tepih, dva trosjeda i fotelja.

< Poruku je uredio medic slatki -- 4.7.2012 18:20:39 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
4.7.2012 18:32:59   
scarlett
Hajd' vidi molim te, supeeer i hvala ti punouser posted image
Važno mi je da odrade kako treba (mislim, kome nije važno), al' neću da zovem preko oglasa. Ovog čiku sam tako našla i posrećilo mi se, ali ko zna dal' bi mi i drugi put bilo tako.
Hvala u svakom slučaju user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
4.7.2012 22:26:22   
Medić*
Skarlet upravo se dopisujem s kolegicom user posted image user posted image evo saljem ti broj ko joj je radio dubinsko, priupith jeza cijenu, tepih i garnituru platila je 35 km i bas je zadovoljna...broj na pp saljem. Ne zna ime osobe jer ih je memorisala kao higijenicare user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
4.7.2012 22:48:16   
scarlett
Ej ljubim te, hvala puno i tebi i drugarici. user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
19.7.2012 8:49:06   
Nasmijana1

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Skarlet upravo se dopisujem s kolegicom user posted image user posted image evo saljem ti broj ko joj je radio dubinsko, priupith jeza cijenu, tepih i garnituru platila je 35 km i bas je zadovoljna...broj na pp saljem. Ne zna ime osobe jer ih je memorisala kao higijenicare user posted image

Da li bi mogao i meni ovaj broj na pp? Je li kolegica i dalje zadovoljna :)? Mi imamo samo dva kauca i madrac za dubinsko ciscenje, ali bih ipak volila da se to odradi. Unaprijed hvala ako posaljes broj, jer ne mogu s mobitela odgovarati na poruke :).

_____________________________

U zen fazi :). Cekam prvo dijete, termin aBd 29.08.2012

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
19.7.2012 12:08:35   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Nasmijana1


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Skarlet upravo se dopisujem s kolegicom user posted image user posted image evo saljem ti broj ko joj je radio dubinsko, priupith jeza cijenu, tepih i garnituru platila je 35 km i bas je zadovoljna...broj na pp saljem. Ne zna ime osobe jer ih je memorisala kao higijenicare user posted image

Da li bi mogao i meni ovaj broj na pp? Je li kolegica i dalje zadovoljna :)? Mi imamo samo dva kauca i madrac za dubinsko ciscenje, ali bih ipak volila da se to odradi. Unaprijed hvala ako posaljes broj, jer ne mogu s mobitela odgovarati na poruke :).


Trenutno ti ne mogu poslati broj, ali veceras kada se cujem sa njom saljem ti user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Nasmijana1)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
16.6.2013 13:17:11   
simke
hitno mi je potreban broj nekog ko dubinski cisti madrace pomozite user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
30.6.2013 13:39:39   
scarlett
Podižem temu, meni treba također! :)

Prošle godine sam dobila broj i došla su 2 momka, jedan čistio ugaonu garnituru u dnevnoj, drugi kauč u drugoj sobi, završili za 15 minuta i naplatili nešto manje od 30 KM. Nisam bila nešto prezadovoljna, jer su oni samo prešli vodom to sve. Čini mi se da su im i ti usisivači bili drugačiji nego kod gospodina koji mi je prije 3 godine naplatio skoro duplo skuplje, ali čovjeku se usisivač nije gasio 3 h. Znam da je svaku flekicu posebno tretirao.

Sada mi treba neko baš detaljan, jer imam fleka od flomastera, soka, zelene krede ... Naravno da ja to odmah čistim, ali nije to to :( ovo od krede ne može nikako ne spada. Možete pretpostaviti kako su nastale te fleke user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu simke)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
30.6.2013 13:46:51   
niki83
Imam isti problem!
Pored toga sto je moje dijete sredilo seciju na par mjesta zelenim markerom, mm prosuo kafu user posted image a jucer su i vocni jogurt uspjeli prosuti user posted image user posted image user posted image
Nisam do sada nikako ni imala iskustva sa ovim usisivacima i ciscenjem ali sad je definitivno red.
Imam neki broj na koji planiram zvati, ali najbolje je da neko preporuci.
Btw, ja sam u Ze user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
30.6.2013 13:48:54   
scarlett
niki, vrati se na stranicu prije, neko je preporučivao nekoga u Ze, pa vidi dal' možeš dobiti broj na PP

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
30.6.2013 13:54:21   
niki83

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

ja imam broj telefona od jednog para koji rade dubinsko usisavanje i pranje namjestaja i tepiha. ali je zenica u pitanju. ne znam da li bi bili voljni da dodju u sarajevo. ako hoces mogu ti poslati broj, povoljni su stvarno.
meni su ocistili sve tepihe u kuci i madrac bracnog kreveta, ugaonu garnituru i jastuke za 30 KM.


Oh, pa to je ovo user posted image
Hvala scarlettuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
30.6.2013 14:06:43   
Ninushka
malena, niki, trebam i ja ovaj broj u pp user posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
30.6.2013 14:11:15   
niki83
Evo ja joj pisala, ako mi odgovori proslijedit cu ti user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
30.6.2013 14:13:47   
Ninushka
user posted image


IZVORNA PORUKA: niki83

Evo ja joj pisala, ako mi odgovori proslijedit cu ti user posted image


(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
30.6.2013 14:37:18   
scarlett
Evo pronašla sam nešto na netu i dolaze da čiste za par dana. Imaju mnogo preporuka - dosta pozitivnih komentara, naravno, ako nisu sami sebe nahvalili :D
Javim utiske !

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako najbrze ocistiti ugaonu seciju
21.4.2015 14:25:48   
Tajno moja
Trebala bih dubinsko čišćenje namještaja, tepiha I madraca, da li neko zna neku agenciju u Sarajevu koja to dobro radi, sve preporuke su dobrodošle :)

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *