|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lejletu-r-regaib
18.6.2010 7:18:15   
merima_s
IZVORNA PORUKA: jasmin

Moj cilj nije da se raspravljam drage moje.Moje je samo da dostavim ono sto je ispravno,a vase da odaberete


I ja sam samo iznijela svoje misljenje. A ovo sto ti smatras istinitim je tvoje misljenje ne mora da znaci da je ispravno. Na nama je da odaberemo :-)



_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Lejletu-r-regaib
18.6.2010 9:56:29   
Medić*
Drage moje cure.Najprije se izvinjavam sto cu mozda djelovati malo `ostro`...ali mi je vjerska obaveza da ukazem na ono sto se praktikuje na nasim prostorima,a nije propisano islamom.Islam je dosao da olaksa i svaki nas dan je nasa zelja...za to nema neki poseban .dan.. i ostalo da ne citiram

Draga moja Jasmin, svaka ti je rijec zlatna, da te Allah nagradi, u potpunost shvatam tvoju namjeru i sta si htjela postici. Dosta znam o nasoj lijepoj i cistoj vjeri, posebno od kako sam udata. Jos puno stvari ima koje su predamnom i koje moram spoznati, dato nam je da koristimo svoj razum i svoja cula u spoznaji onoga sto nas okruzuje da bi zacrtali put daleko od pretpostavki, slijedjenja nekih obicaja ili ranije formiranog misljenja koje nema osnove. Mnogo nas je u neznanju a to i ne vidimo, lijepo je imati nekoga ko ce nam na lijep nacin ukazati da grijesimo, potkrijepljeno dokazima i mnogobrojnim ajetima. 

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Lejletu-r-regaib
18.6.2010 14:38:25   
jasmin
Hvala ti,mila,sto si na tako lijep nacin shvatila da sam htjela samo dobro :).Allah te pomogao.Polahko,korak po korak.
Allahov Poslanik je rekao da se skroz klonimo zabranjenih stvari,a da od naredjenih radimo koliko smo u stanju. Dusa moja.user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Lejletu-r-regaib
18.6.2010 15:01:11   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: ajnur

Mislim da je sestra vas samo htjela upozoriti i objasniti.Hvala joj od srca jer nisam znala.Nasa duznost je da proucavamo i tragamo za istinom.Ja mislim da ne treba cekati odabrane noci i tada moliti Allaha dz.s za nesto to dodje isto kao da klanjas nafilu a ne klanjas farz ili postis ove dane a ne postis Ramazan.Bar ja to tako mislim.Allah dz.s je milostiv kazu da kad dignes ruke i zamolis za nesto Allah dz.s ne moze da te odbije samo sto su ljudi nestrpljivi i ne shvataju da za neke stvari treba vremena ili da to sto zele nije dobro za njih.Ja uvije kazem Allahu dz.s dragi ti meni podari ono sto je dobro za mene a ne ono sta ja zelim.Insan ko insan zudi za dunjaluckim stvarima.Da nam se Allah dz.s smiluje i uputi nas na pravi put.Aminuser posted image


ni ja se slazems  ovim svaka noc je BOZIJA , i Bog svoje robove cuje  kada god mu se obrate


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Lejletu-r-regaib
2.6.2011 16:37:51   
Anoniman
Samo da vas podsjetim da je nocas noc dova,zelja i nade -  Lejletul-regaib  user posted image

(odgovor članu moja barbika)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Lejletu-r-regaib
2.6.2011 21:49:47   
Skvo RR
user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Lejletu-r-regaib
2.6.2011 22:06:19   
reallove
Zenice drage ja sam sada pitala ovdje i za ovu noc i kazu da nisu nikad culi za to...ne znam ja im vjerujem jer oni znaju puno o vjeri i vjernici su,u nasoj kuci se posti i klanja svaki namaz...ali za ovu noc niko ne zna

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Lejletu-r-regaib
2.6.2011 22:06:25   
Bambi09
user posted image user posted image user posted image

Veceras molim Boga dragog da mi prijateljica sto prije ozdravi i dodje kuci svojoj djecici...


< Poruku je uredio Bambi09 -- 2.6.2011 22:07:30 >


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Lejletu-r-regaib
1.5.2014 19:47:27   
canim
Selam,

Po takvimu veceras je lejletul regaib user posted image

Korak po korak lagano se priblizavamo nasem lijepom Ramazanu user posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Lejletu-r-regaib
1.5.2014 22:38:33   
damma
Noc zelja, dove, nade.
Radujem se nasem dragom gostu, koji je nam je hB sve blizi.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 110
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *