|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:35:03   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Alma za Boga jel ti ovo ozbiljno????? Bože sačuvaj
I ja i moje kolegice nosimo mini suknje na poslu, do koljena, razne komplete mini suknja + sako
Evo danas moja kolegica iz računovodstva je upravo u mini suknji na poslu

I šta si ovo htjela reći za konobarice???





suknju do koljena ja ne smatram minjakom

a sta je sa konobaricama??

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:36:11   
bellla
"kolegica vam nepristojno sjedi"


user posted image user posted image omg



suknju do koljena ja ne smatram minjakom

user posted image niti ja,nidje veze,zna se sta je minjak

< Poruku je uredio bellla -- 8.6.2012 14:37:41 >


_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:36:31   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Anoniman

I sta sad, sta je rekao sef?

ništa specijalno, dogovarali smo odredjene poslove i pri mom izlasku iz kancelarije je rekao da je stranka koja je maloprije bila kod njega rekla "kolegica vam nepristojno sjedi" user posted image user posted image user posted image
ja ostala bez teksta, al već je druga stranka ušla i nije bilo mjesta za daljni razgovor, a ni sama nisam znala šta bi rekla, jer znam kako sjedim u kancelariji, već sam opisala.

Ja bih mu objasnila prvom prilikom, sto neko rece nemas svjedoka njegova rijec protiv tvoje ali ja ne bih presutila, fino bih sefu objasnila....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:37:00   
Anoniman
Ako sam dobro skontala, ti bi tužila šefa? Ili stranku? Ako nemaš svjedoka, ne znam da li imaš neki osnov za tužbu, ali ja nisam pravnik, pa ne znam u detalje.


ne bi tužila, al ne želim da ostane na tome, želim reći šefu nešto na tu temu.... al šta uopće reći? ljuta sam i na pretpostavljenog jer dozvoljava da mu kolegice neko na takav način komentira user posted image

ja nisam nikada cula za mini suknju do koljena user posted image


iznad koljenauser posted image

ja ne vidim razloga zasto si se ti uznemirila..


pa baš zato jer sam pristojno obučena i pristojno sam sjedilauser posted image a majmun me olajavauser posted image
a vidio me samo na trenuser posted image



(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:38:54   
bananica

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: bananica

ja ne vidim razloga zasto si se ti uznemirila.....neko rekao da je nepristojno, pa sta? jaka stvar

suknja do koljena mi je sasvim ok za obuci na posao.....eh sad, ako je minjak do ispod guzice onda i jest nepristojno i neukusno

Kako ne vidis?
Pa jaka je stvar sto se neko zalio njenom pretpostavljenom i zena moze imati problema....



ma hajde, ja vjerujem da njen pretpostavljeni poznaje svoje radne kolegice tj uposlenice da zbog jednog tako beznacajnog i glupog komentara niko ne moze imati problema

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:39:14   
Lady26
E hebi ga sad, pisala si prvo da je do koljena, pa sad da je iznad koljena, sta je sad, dokle je suknja? user posted image user posted image
Salim se....
Ja ne bih dozvolila da ostane na ovome...reci sta u svoju "odbranu"

< Poruku je uredio Lady26 -- 8.6.2012 14:41:17 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:40:41   
Lady26
Pa da je tako ne bi joj spomenuo nista...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:41:04   
Anoniman
Ja bih fino sefu sjela isto kao sto sam i tad sjedila i pitala ga direktno:'Da li sam ja vama ovako provokativna i da li krsim pravila firme ili su moja prava narusena ovom optuzbom stranke, koja usput i nije moja' pa vidi gdje vodi...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:42:18   
veeseelaa
ma svi mi na poslu doživljavamo slične situacije, muškarci su debili, znaju baš biti gadni
Znaš kad bi ja nečijem šefu komentirala izgled kolega i kolegica, nikad
Jako ružno, to je garant neki papak

ja se sjećam da je jedan lik davno mom šefu rekao da me vidio da sjedim na prozoru user posted image user posted image user posted image
nidje veze user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:43:36   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako sam dobro skontala, ti bi tužila šefa? Ili stranku? Ako nemaš svjedoka, ne znam da li imaš neki osnov za tužbu, ali ja nisam pravnik, pa ne znam u detalje.


ne bi tužila, al ne želim da ostane na tome, želim reći šefu nešto na tu temu.... al šta uopće reći? ljuta sam i na pretpostavljenog jer dozvoljava da mu kolegice neko na takav način komentira user posted image


A šta je trebao?!
Vjerovatno se vidjelo više nego što treba da se vidi, i stranka je to rekla tvom pretpostavljenom.


IZVORNA PORUKA: Anoniman


ja nisam nikada cula za mini suknju do koljena user posted image


iznad koljenauser posted image


Suknja iznad koljena se nosi privatno, nikako na posao. I za to ne treba nikakav dresscode nego malo mozga.
Izvini što sam gruba, ali ako si sjedila nogu preko noge, a imala suknju iznad koljena, ona se digla barem za 5 cm....i stranka je imala s pravom šta prokomentarisati.
Na kraju krajeva, što sebe dovodiš u takvu situaciju, nemoj nositi takve suknje na posao.
Na posao se nosi suknja do ispod koljena, vrh je suknja do polovine koljena, sve iznad za mene je nepristojno obući na posao.


IZVORNA PORUKA: Anoniman
pa baš zato jer sam pristojno obučena i pristojno sam sjedilauser posted image a majmun me olajavauser posted image
a vidio me samo na trenuser posted image



Dovoljno da ti snimi nogu više nego što treba na radnom mjestu.

< Poruku je uredio hanabanana -- 8.6.2012 14:45:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:43:56   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma svi mi na poslu doživljavamo slične situacije, muškarci su debili, znaju baš biti gadni
Znaš kad bi ja nečijem šefu komentirala izgled kolega i kolegica, nikad
Jako ružno, to je garant neki papak

ja se sjećam da je jedan lik davno mom šefu rekao da me vidio da sjedim na prozoru user posted image user posted image user posted image
nidje veze user posted image





to vi nemate stolicauser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:48:08   
veeseelaa
A šta je trebao?!
Vjerovatno se vidjelo više nego što treba da se vidi, i stranka je to rekla tvom pretpostavljenom.


pa šta? kakav je to gospodin da to komentira
papak





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:49:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma svi mi na poslu doživljavamo slične situacije, muškarci su debili, znaju baš biti gadni
Znaš kad bi ja nečijem šefu komentirala izgled kolega i kolegica, nikad
Jako ružno, to je garant neki papak

ja se sjećam da je jedan lik davno mom šefu rekao da me vidio da sjedim na prozoru user posted image user posted image user posted image
nidje veze user posted image





to vi nemate stolicauser posted image user posted image


ma imamo al eto, ljudi baš ne znaju šta će od života, ko zna ko je to bio, al pokazao je na prozore mog ofisauser posted image
a ja stalno na netu, kakav prozor user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:50:55   
veeseelaa
treba u centimetrima napisati kolika dužina suknje se treba nositi na poslu user posted image
sad je fkt vruče, kakve suknje duge i pantole, idi begaj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:51:30   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

A šta je trebao?!
Vjerovatno se vidjelo više nego što treba da se vidi, i stranka je to rekla tvom pretpostavljenom.


pa šta? kakav je to gospodin da to komentira
papak



Ja lično ne bih nikad komentarisala, jer me nije briga kako se ko oblaci. Svi koji rade su punoljetni, i valjda znaju kako trebaju da budu obučeni na svom radnom mjestu.
Ali sam X puta zamijetila sise od nekih službenica, neke su bile dobre, a neke su vala visile.
I nisam zamječivala što mi bio ćejf, nego su bile na " izvolite ".

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:52:00   
veeseelaa
i da ovo je meni pravi mobing! uznemiravanje i te kako!
ako nema pravila šta se može nositi na poslu nek se šef i njegove stranke hebu!



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:52:55   
draguljče
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako sam dobro skontala, ti bi tužila šefa? Ili stranku? Ako nemaš svjedoka, ne znam da li imaš neki osnov za tužbu, ali ja nisam pravnik, pa ne znam u detalje.


ne bi tužila, al ne želim da ostane na tome, želim reći šefu nešto na tu temu.... al šta uopće reći? ljuta sam i na pretpostavljenog jer dozvoljava da mu kolegice neko na takav način komentira user posted image


A šta je trebao?!
Vjerovatno se vidjelo više nego što treba da se vidi, i stranka je to rekla tvom pretpostavljenom.


IZVORNA PORUKA: Anoniman


ja nisam nikada cula za mini suknju do koljena user posted image


iznad koljenauser posted image


Suknja iznad koljena se nosi privatno, nikako na posao. I za to ne treba nikakav dresscode nego malo mozga.
Izvini što sam gruba, ali ako si sjedila nogu preko noge, a imala suknju iznad koljena, ona se digla barem za 5 cm....i stranka je imala s pravom šta prokomentarisati.
Na kraju krajeva, što sebe dovodiš u takvu situaciju, nemoj nositi takve suknje na posao.
Na posao se nosi suknja do ispod koljena, vrh je suknja do polovine koljena, sve iznad za mene je nepristojno obući na posao.


IZVORNA PORUKA: Anoniman
pa baš zato jer sam pristojno obučena i pristojno sam sjedilauser posted image a majmun me olajavauser posted image
a vidio me samo na trenuser posted image



Dovoljno da ti snimi nogu više nego što treba na radnom mjestu.


Koliko god da se vidjelo šta ga briga, šta ima da komentariše! Nije ga pozivala na seks.
Čuj suknju ispod koljena. Ja bih to obukla samo da mi je 50 i više godina.
I da, ja nosim suknje i haljine i po 10-ak cm iznad koljena na posao, a itekako imam mozga. I još me niko nije komentraisao. I neka snima ko god ta hoe, briga me sve dok ne vrijeam nikoga i nikoga ne ugroavam.
Bože sačuvaj.

< Poruku je uredio draguljče -- 8.6.2012 14:54:42 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:53:40   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma svi mi na poslu doživljavamo slične situacije, muškarci su debili, znaju baš biti gadni
Znaš kad bi ja nečijem šefu komentirala izgled kolega i kolegica, nikad
Jako ružno, to je garant neki papak

ja se sjećam da je jedan lik davno mom šefu rekao da me vidio da sjedim na prozoru user posted image user posted image user posted image
nidje veze user posted image





to vi nemate stolicauser posted image user posted image


ma imamo al eto, ljudi baš ne znaju šta će od života, ko zna ko je to bio, al pokazao je na prozore mog ofisauser posted image
a ja stalno na netu, kakav prozor user posted image




pa to je to - windows! user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:55:47   
Anoniman
Razgovarala sam sa šefom, odnosno došao se pozdraviti jer ide na put. Ponovo sam priupitala vezano za stranku, kaže ma ja to tebi onako kažem, kakvi su ljudi, mislim skroz ružan komentar.
Rekoh nažalost to ste trebali reći njemu a ne meni. Doveli ste me u neugodnu situaciji jer kao što vidite pristojno sam obučena i pristojno sjedim na svom radnom mjestu.
Bilo mu je neugodno.
A ja sam i dalje ljuta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:56:03   
veeseelaa
pa to je to - windows! user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:56:56   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Razgovarala sam sa šefom, odnosno došao se pozdraviti jer ide na put. Ponovo sam priupitala vezano za stranku, kaže ma ja to tebi onako kažem, kakvi su ljudi, mislim skroz ružan komentar.
Rekoh nažalost to ste trebali reći njemu a ne meni. Doveli ste me u neugodnu situaciji jer kao što vidite pristojno sam obučena i pristojno sjedim na svom radnom mjestu.
Bilo mu je neugodno.
A ja sam i dalje ljuta user posted image user posted image user posted image


haj bitno je da ste to riješili user posted image koliko toliko..
vidis, i moj sef danas ide na put...da ne radimo mi skupa user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:57:03   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: hanabanana
Suknja iznad koljena se nosi privatno, nikako na posao. I za to ne treba nikakav dresscode nego malo mozga.
Izvini što sam gruba, ali ako si sjedila nogu preko noge, a imala suknju iznad koljena, ona se digla barem za 5 cm....i stranka je imala s pravom šta prokomentarisati.
Na kraju krajeva, što sebe dovodiš u takvu situaciju, nemoj nositi takve suknje na posao.
Na posao se nosi suknja do ispod koljena, vrh je suknja do polovine koljena, sve iznad za mene je nepristojno obući na posao.


IZVORNA PORUKA: draguljče

Koliko god da se vidjelo šta ga briga, šta ima da komentariše! Nije ga pozivala na seks.
Čuj suknju ispod koljena. Ja bih to obukla samo da mi je 50 i više godina.
I da, ja nosim suknje i haljine i po 10-ak cm iznad koljena na posao, a itekako imam mozga. I još me niko nije komentraisao. I neka snima ko god ta hoe, briga me sve dok ne vrijeam nikoga i nikoga ne ugroavam.
Bože sačuvaj.


Ja sam pričala o odijevanju poslovne žene, a podatak o tome kolike suknja treba biti dužine možeš naći u svakom dresscodu.
Znači uvijek ispod koljena. Nikako iznad koljena.
Ne izmišljam ja toplu vodu ovdje.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 14:59:30   
draguljče
Pa ne mora poslovna žena od 30 godina izgledati 20 godina starija. I dres kod se razlikuje od firme do firme.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 15:00:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: draguljče

Pa ne mora poslovna žena od 30 godina izgledati 20 godina starija. I dres kod se razlikuje od firme do firme.

otkad duzina suknje dodaje, tj. spusta zenine godine?

(odgovor članu draguljče)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Mobing na poslu
8.6.2012 15:01:17   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: draguljče

Pa ne mora poslovna žena od 30 godina izgledati 20 godina starija. I dres kod se razlikuje od firme do firme.


Razlikuje, ali dužina suknje je kod svih ista. user posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *