|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
14.4.2012 9:41:50   
felix

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Kod mene vagina ispušta čudne zvukove-kad mijenjamo razne pozeuser posted image user posted image

i kod mene je ovo user posted image ne stalno al se zna desiti
galicijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 776
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 8:27:59   
M kao Mama
Joj, sad vidjeh najavu na TV-u pa se sjetih, neki dan mi u salonu namještaja kad neki napucani bračni par, još iza njih dvoje po dva oblaka dima, teških mirisa, ja samo prođem, a moj H govori vidi onaj pjevač sa ženom, ja pogledam, ma Bogme ja nikakvog pjevača ne skontah, al rekoh hadj, ne pratim scenu vjerno, i kako se opet mimoiđosmo skontam ja dr. Reuf Karabeg, kažem mom, ma bolan kakav pjevač ono ti dr. Karabegi njegova žena Amela, ja kaže mislio onaj Kemo Hasić,

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 777
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 11:28:55   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, sad vidjeh najavu na TV-u pa se sjetih, neki dan mi u salonu namještaja kad neki napucani bračni par, još iza njih dvoje po dva oblaka dima, teških mirisa, ja samo prođem, a moj H govori vidi onaj pjevač sa ženom, ja pogledam, ma Bogme ja nikakvog pjevača ne skontah, al rekoh hadj, ne pratim scenu vjerno, i kako se opet mimoiđosmo skontam ja dr. Reuf Karabeg, kažem mom, ma bolan kakav pjevač ono ti dr. Karabegi njegova žena Amela, ja kaže mislio onaj Kemo Hasić,


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 778
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 11:57:50   
gvendolina
user posted image user posted image jao kralja,nije ni cudo sto ih je pomjesao kad su im "frizure" iste user posted image

da ne bude zabune komentar se odnosi na Almin post,da neko ne pomisli na neke druge "frizure"user posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 19.4.2012 11:58:52 >

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 779
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:06:05   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, sad vidjeh najavu na TV-u pa se sjetih, neki dan mi u salonu namještaja kad neki napucani bračni par, još iza njih dvoje po dva oblaka dima, teških mirisa, ja samo prođem, a moj H govori vidi onaj pjevač sa ženom, ja pogledam, ma Bogme ja nikakvog pjevača ne skontah, al rekoh hadj, ne pratim scenu vjerno, i kako se opet mimoiđosmo skontam ja dr. Reuf Karabeg, kažem mom, ma bolan kakav pjevač ono ti dr. Karabegi njegova žena Amela, ja kaže mislio onaj Kemo Hasić,


AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH,oplakahuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 780
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:07:28   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Joj, sad vidjeh najavu na TV-u pa se sjetih, neki dan mi u salonu namještaja kad neki napucani bračni par, još iza njih dvoje po dva oblaka dima, teških mirisa, ja samo prođem, a moj H govori vidi onaj pjevač sa ženom, ja pogledam, ma Bogme ja nikakvog pjevača ne skontah, al rekoh hadj, ne pratim scenu vjerno, i kako se opet mimoiđosmo skontam ja dr. Reuf Karabeg, kažem mom, ma bolan kakav pjevač ono ti dr. Karabegi njegova žena Amela, ja kaže mislio onaj Kemo Hasić,


AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH,oplakahuser posted image user posted image user posted image



eto ti i moš mislit kako je meni, sa njim vakim živjeti, haaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 781
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:10:51   
MAMA MA
Neznam kako ti je s njim živjeti ali mene su majke mi suze zalile,e čuj Kemo Hasić...user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 782
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:15:17   
Lejla Ka
A sad, da se ne smijemo čovjeku bez veze kad je imao pravo:

Osoba A:

user posted image

Osoba B

user posted image

Eto, hajd recite koja osoba je Kemal Hasić user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 783
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:18:38   
M kao Mama
de boja Lejla ja bih obojicu u po noći prepoznala, još pa i po mraku, prvi dr. a drugi picopjevac, hahahahaha

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 784
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:20:22   
M kao Mama
A, inače kada sam se udala kažu meni ima iznad mene nekoliko kuća jedna Belma, kažu ista ti, i stvarno naiđe ženska, ista ja, ma ko da smo bliznakinje, ista kosa, boja, frizura, s leđa, ma ja bim mislila da sam ja, i jedan dan moj čojek stane Belmi na A. Polju mislio da sam ja,

tako što se tiče Karabega i Hasića, ništa čudno, hahaha

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 785
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:22:25   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

de boja Lejla ja bih obojicu u po noći prepoznala, još pa i po mraku, prvi dr. a drugi picopjevac, hahahahaha


Ako ne pratiš scenu user posted image , onda sigurno pratiš rad dr. Karabega user posted image

Iskreno, koliko muškarci ne vide detalje već cjelinu potpuno mi je razumljivo da ih je zamjenio. Nisu oni kao mi žene da zagledamo svaku bubuljicu user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 786
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:23:51   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

A sad, da se ne smijemo čovjeku bez veze kad je imao pravo:

Osoba A:

user posted image

Osoba B

user posted image

Eto, hajd recite koja osoba je Kemal Hasić user posted image


E jesi legenda...Majke mi pučiće mi trbusnjaci od smijeha,pa nemogu vise....user posted image
Ima sličnosti,razumijem čovjeka u potpunosti..hahahahhahahahahahahahhauser posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 787
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:25:04   
M kao Mama
Pa vidi u keme obrva korigovani, a vidi u dr. onako natural, e jeste stvarno neozbiljne, hahahahaha


(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 788
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 12:28:13   
Nedi
I meni su istiuser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 789
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 13:14:12   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa vidi u keme obrva korigovani, a vidi u dr. onako natural, e jeste stvarno neozbiljne, hahahahaha



e pa bas bi zbog ovoga svako i pomislio da je dr ovaj "korigovani"user posted image ali nejse,smao mi sega kako ga tm nije prepoznao,pa zar on ne prati bh reprezentaciju jer je karabeg na svim utakmicamauser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 790
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 13:26:05   
ziki
Alma zezas covjeka isti(zanemari -3 dioptiju bez naocarauser posted image )

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 791
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 13:27:48   
Lejla Ka
Samo se vi zezajte, kad bi se dr napuderisao i sredio obrve bio bi isti, samo malko stariji. I Kemo bi se zijanio kad bi ga vidio user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 792
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 15:18:25   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: gvendolina


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa vidi u keme obrva korigovani, a vidi u dr. onako natural, e jeste stvarno neozbiljne, hahahahaha



e pa bas bi zbog ovoga svako i pomislio da je dr ovaj "korigovani"user posted image ali nejse,smao mi sega kako ga tm nije prepoznao,pa zar on ne prati bh reprezentaciju jer je karabeg na svim utakmicamauser posted image



ma, šuti sreća pa su muški, da su kakve žemskepjevaljke ne bi mi bilo jednostavno, hahahahahah

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 793
   RE: "Izvale" naših muževa
19.4.2012 20:10:02   
DM
"Šaltam" ja kanale i prebacih na tvsa-kad gosti-Kemal Hasić i Reuf Karabeguser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 794
   RE: "Izvale" naših muževa
20.4.2012 11:46:21   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: doublemum

"Šaltam" ja kanale i prebacih na tvsa-kad gosti-Kemal Hasić i Reuf Karabeguser posted image user posted image user posted image


Zajedno? Ma zezaš se user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 795
   RE: "Izvale" naših muževa
20.4.2012 11:54:58   
DM

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: doublemum

"Šaltam" ja kanale i prebacih na tvsa-kad gosti-Kemal Hasić i Reuf Karabeguser posted image user posted image user posted image


Zajedno? Ma zezaš se user posted image

Pa ja napisah sinoć odmah-mislim pogledaće neko, aviuser posted image
Helem voditelj emisije Zaim Poturić, gosti njih dvojica i još neki dr ćelav(šou)user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 796
   RE: "Izvale" naših muževa
20.4.2012 12:01:57   
Anoniman
Ja ne zna je li ovo izvala ili nije la hajd eto
sinoć se mi pripremili da se keksamouser posted image i ode on do kupatila da donese khm, khm, kad ide i kaže pa prazna kutijauser posted image
A kupili novu i ni otvorili nismo i namasad milion upitnika iznad gčlave-mislimo garant je dijete uzelo i već ga vidimo u školi sa istim i pitanjemučiteljici a šta je touser posted image user posted image user posted image
i onda moj hairlija nađe tu novu kutiju, ova je bila neka od prije-trebam li pistai je li mi bilo i do čega poslijeuser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 797
   RE: "Izvale" naših muževa
20.4.2012 12:03:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: doublemum

"Šaltam" ja kanale i prebacih na tvsa-kad gosti-Kemal Hasić i Reuf Karabeguser posted image user posted image user posted image


Zajedno? Ma zezaš se user posted image

Pa ja napisah sinoć odmah-mislim pogledaće neko, aviuser posted image
Helem voditelj emisije Zaim Poturić, gosti njih dvojica i još neki dr ćelav(šou)user posted image


a ni zaimu nije mane što se kose tičeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 798
   RE: "Izvale" naših muževa
20.4.2012 12:04:36   
DM
Pa i navela sam zbog koseuser posted image
a čini mi se da je i on nešto u tom folu spomenuouser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 799
   RE: "Izvale" naših muževa
20.4.2012 12:07:15   
Hanady RR
Mi u subotu bili na vjenčanju...
uži krug prijtelja...
moj muž kum...

kad stadiše da ih zajedno slikaju dovale se smijati...
i kum i mladoženja istih frizura...kaže im ona porfeionlani fotograf ''jeste se to dogvorili''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

nezeljene dlacice


sa cim ih uklanjate

zilet / brijac zenski (65%)

krema (8%)

vosak (6%)

masinicom (22%)


Broj svih glasova: 51

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *