|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 16:01:29   
breskvicaa
Draga ema i nemoj nista govoriti nego kad dođe do toga da si u njenoj blizini zbog bebe samo je ignorisi ko da nije tu jer vjeruj da nije vrijedna da gubis zivce ili da se nerviras zbog nje BOGA MI ovo ti kazem zato sto bi isto tako nasavjetovala svoju sestru danas sutra kad se uda!
Neutjesna ja ti se divim kad tako uspijevas ja sam prvih sedam mjeseci isto zivjela u kuci tj. u prizemlju pa sam sedmi mjesec bukvalno naredila muzu da mi zavrsi sprat jer nisam mogla vise izdrzati situacija je bila da poludis ali sam rekla da kad i ako budem svekrva da necu sebi dozvoliti da budem ko sto je ona to zasigurno DRAGE MOJE GLAVU GORE PONOSNO JER NISMO NISTA POGRESNO URADILE NEGO SE SAMO UDALE ZA NJIHOVE SINOVE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 16:46:33   
Babyy
draga ja da sam umesto tebe ipak bi se pomirila i ako je ona kriva i losa osoba ipak je majka tvog muza i starija zena.. ja bi joj fino prisla i izvinula se i cak bi rekla da sam ja kriva i ako nisam, onda ce ona valjda svatiti koliko je pogrijesila.. da ne zivite u istoj kuci i nekako al  tesko je biti pod istim krovom i ne pricati,, radi svog djeteta  napravi veselu harmoniju u kuci.. pozdrav

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 16:49:54   
nikita
pridruzujem se klubu za pozdravit se sluzbeno (bez ljubakanja) ali nemas se ti sta njoj izvinuti pa nisi joj nista rekla sto nisi trebala...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 16:58:26   
Amelaa RR
Tema: Da li da se pomirim sa svekrvom?

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 27.6.2009 16:59:15 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 16:59:36   
ledy blue
IZVORNA PORUKA: nikita

pridruzujem se klubu za pozdravit se sluzbeno (bez ljubakanja) ali nemas se ti sta njoj izvinuti pa nisi joj nista rekla sto nisi trebala...


ma samo sluzbeno i hladno ...jer kada kazem '' pomirila'' ne mislim da postanete bliska, vec samo neophodna komunikacija, nista licno...ja ne razumijem kako ipak neko moze stanovati zajedno a uopce ne razgovarati...mislim ne osudjuem, al mi nije jasno kako to funkcionira.? ja sa svojom stanujem vec sedam godina, i stvarno je volim  i postujem...i nismo do sada imale nikakav konflikt, cak ni obicnu prepirku..

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 27.6.2009 17:03:17 >

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 21:31:56   
ena0002
IZVORNA PORUKA: ledy blue

a  sto se tice buduce konverzacije...strogo poslovno i hladno...ma ko englezi...samo o vremenu..pa nek se ona malo zapita o svojim postupcima.


E ja sam od nedavno upravo ovakva sa svojom (zivimo zajedno). U principu za 5 god i nismo imale nekakvih svadja, sve do nedavno kada smo se zakacile i kada mi je ona svasta nagovorila. Boga pitaj sta je ona sve u glavi o meni smisljala i razmisljala. A da vam ne pricamu kakvom je stanju sve, ukljucujuci i nju, bilo kad sam dosla. Zena se 100% preporodila zato sto sam ja nastojala da imamo fer i korektan odnos. Ali znate kako ide..neka jednom ne valjas zaboravi se sve.
E zato ja od tad sa njom totalno hladno. Ne kazem da sam u pravu ali ne mogu jer mi je uvijek u glavi ona slika kada mi se svega nagovorila........
Emy24 ti si vec otputovala i nadam se da cete se lijepo provesti.......ja se nadam da si se pozdravila ali onako lezerno hladno.
I drage moje moramo shvatiti da mi ne mozemo njih promjeniti niti natjerati da misle ovako ili onako. A Bogami ne vidim zasto bih se i ja mjenjala, pa nisam sa marsa pala, imala sam i ja neke navike i obicaje i prije nego sam se udala.
Samo treba ignorisati, to je trenutno moj recept user posted image

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 21:32:38   
emy24
eto drage moje,ja se fino pozdravila a ona nista nije odgovorila samo svekar,znaci nema vise obracanja ,sada i kad bi htjela nema sanse,a umanjicu i posjete svoga sina njoj pa sad nek vidi ko je đubre,sama je izabrala,ma necu vise dozvoliti da me gazi i ponizava po cijenu i razvoda sad je dosta ali bas dosta

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 21:42:35   
nikita
emy ti si svoje odradila a ona svoje, svi su vidjeli tko je tko i tvoj svekar i muz...nemoj se sekirati , idi na more, uzivaj i nemoj je ni spominjati, sta imas rec muzu reci sad al na moru neee

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 21:47:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: emy24

eto drage moje,ja se fino pozdravila a ona nista nije odgovorila samo svekar,znaci nema vise obracanja ,sada i kad bi htjela nema sanse,a umanjicu i posjete svoga sina njoj pa sad nek vidi ko je đubre,sama je izabrala,ma necu vise dozvoliti da me gazi i ponizava po cijenu i razvoda sad je dosta ali bas dosta


inat nije dobar, nije Boga mi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 21:50:14   
Mama1
Ljudi smo i trebamo prastati a to nije nista opasno sto se desilo ...
Da ti je mama bila u blizini mozda bih isto reagovala kao svekrva ...
A vjerujem da se na mamu nebih naljutila ....
PRASTANJE :)


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 21:55:18   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: emy24

eto drage moje,ja se fino pozdravila a ona nista nije odgovorila samo svekar,znaci nema vise obracanja ,sada i kad bi htjela nema sanse,a umanjicu i posjete svoga sina njoj pa sad nek vidi ko je đubre,sama je izabrala,ma necu vise dozvoliti da me gazi i ponizava po cijenu i razvoda sad je dosta ali bas dosta


inat nije dobar, nije Boga mi


Slazem se sa veselom u smislu da inat nije dobar opcenitouser posted image Ali u ovom slucaju ja bih isto postupila kao emy24!
Dakle, ovdje je situacija sljedeca, emy24 se ne inati, jer smo vidjeli da je popustila, i progutala knedlu poslije jaaakkooo ruzne uvrede
od strane osobe koja bi joj trebala bitti kao majka, ipak je ispostovala, prisla joj uljudno, na najbolji i najkulturniji nacin, a zauzvrat
je opet dobila nogu u dupe... (ili noz u ledja, kako hocete)
Dakle, emy24, ja bih bas isto postupila, samo sumnjam da ce se sveki opametiti, i da ce joj to nesto znaciti... ali 100% si u pravu!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 22:01:43   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: emy24

eto drage moje,ja se fino pozdravila a ona nista nije odgovorila samo svekar,znaci nema vise obracanja ,sada i kad bi htjela nema sanse,a umanjicu i posjete svoga sina njoj pa sad nek vidi ko je đubre,sama je izabrala,ma necu vise dozvoliti da me gazi i ponizava po cijenu i razvoda sad je dosta ali bas dosta


To znači da ćeš svakodnevno biti izložena velikom stresu,a to nije nimalo dobro ni za fizičko a ni psihičko zdravlje,ja znam da ne bih mogla podnijeti da živim sa nekim u istoj kući a da ne pričamo.

Ti imaš svoju kulturu i odgoj ona svoj,ti je poštuj bar kao stariju ženu i majku svoga muža,a mislim da su to sasvim dovoljni razlozi da se tolerišete,ili ti bar ispoštuj nju,odnesi joj dijete,nek ono ne bude uskraćeno zbog vaše netrepeljivosti,nije ono krivo, a ti se trudi biti što manje u njenom prisustvu kad se već ne slažete.

< Poruku je uredio manuela -- 27.6.2009 22:09:00 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 22:53:52   
ena0002
IZVORNA PORUKA: ena0002


Emy24 ti si vec otputovala i nadam se da cete se lijepo provesti.......

user posted image user posted image user posted image user posted image  ja prolupala, ti sutra putujes user posted image . Ma neka si se ti sa njom oprostila, to je jos bolje sto je ona tako reagovala pa da mozes mirne duse da je ignorises user posted image .
Veeseelaa nemoj bona sa stihovima opet ce  nam zakljucati temu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 22:58:21   
veeseelaa
neću više

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
28.6.2009 1:07:16   
pinki
NETREBA IH PUSTIT DA GOVORE I RADE STA HOCE ;MJESAJU SE I SL.JA SAM ZA ONO -KO TE POSTUJE POSTUJ I TI NJEGA:I JA BIH JOJ ODBRUSILA ISTO.AKO HOCE LIJEPO HOCE AKO NECE IGNORE I TACKA.
JA NE ZIVIM SA SVOJOM;CAK SMO DALEKO OD NJIH ALI I KAD SE VIDIMO JEDNOM DVAPUT GODISNJE IL TELEFONOM NEMOZE A DA ME NE UVRIJEDI.KRATKO SAM U BRAKU;NISAM JE POZNAVALA DOBRO ALI JE SAD SAMO CEKAM DA STA KAZEuser posted image .IZVINJAVAM SE AKO SAM MALO OTISLA DALJE

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
29.6.2009 7:55:46   
Anoniman
hej draga maida_sa divim se sama sebi a ne ostali.Živim za dan kad ću se odvojiti pa bar spratom od nje,valjda ću aBd brzo jer treba puno novaca.Ja sam sad 70% poravnila,briga me za nju sad ja nju nerviram.
Isto kažem kao ti ako doživim da budem svekrva ili punica sa mnom ga neće biti pa makar ja otišla u podstanare a njima dala svoje.
Emy 24 svaka ti čast kad si smogla snage da joj odeš nakon te psovke,moja meni nije nikad opsovala pa ne pričamo,a to da uradi ja bi joj glavu slupala,jer smo mi ostavile svoje majke i došle njih da služimo,a ona tako.To bi joj zadnje bilo da joj na um padne da nekom psuje.Divim ti se.

Izvinite možda sam pretjerala ali sam se već upalila

(odgovor članu breskvicaa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
29.6.2009 10:56:16   
kovrdjava
Moje lično mišljenje je da odgajam svoje djete onako kako ja i moj MM mislimo da treba, mogu od sviju  savjet poslušati i moje mame,njegove i sviju naravno.Al da mene netko p.m pošalje, Bogami trebala bih se ljepo izvinuti da bih prešla preko toga,a neznam da li bih joj vremenom oprostila...Mislim ako sad popustiš nadraljala si za sva vremena....

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
29.6.2009 10:59:04   
Nedi
Kad bi se svekrva izvinula, oprostila bi joj i pomirila se zbog svog muža ali NIKAD joj to nebi zaboravila

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
29.6.2009 12:16:55   
dzeni_nl
Mislim da nema smisla izvinjavati se za nesto, kad ti uopste nisi kriva. A tvoje izvinjenje njoj bi znacilo podrska, da moze sa tobom da radi sta hoce i kako hoce. Uradila je to jednom, uradit ce i drugi i stoti put isto. Vise povratka nema, a ovo ti govorim iz svog licnog iskustva.
Naime, ja i svekrva smo se zakacile jos prije vjencanja, zato sto je ona htjela da sve bude po njenom, a meni se to nije svidjelo, jer smo se ja i mm sve prije dogovorili i ona bi sada da mjenja sve. I sta mi je napravila to jutro sam morala da idem sa svojim mamom da se gospodji izvinem, da bi vjencanja uopste bilo, to sam i uradila. Poslije toga zena za neizdrzat, a tada nisam imala ni podrsku sm. Nakon 2 mjeseca zena pukla skroz nagovorila mi se svega i svacega, da ni dan danas ne mogu da shvatim koliko je njen um bolestan. I poslije toga nisam komunicirala sa njom 2 mjeseca, a nisam ni bila sa njima, jer sam cekala papire. Kazem sm da necu doci da zivim sa njima sve dok se ona ne izvine, on joj je to prenio i rekla mu je da joj ne pada na pamet da mi se izvinjava za bilo sta, u cemu je opet mm podrzo, jer zaboga ona je starija zena kako da se ona nekome izvinjava. Opet dobro razmislim i dodjem da zivim sa njima, samo zbog mm. Tad smo kupili i stan, mm je ravlacio 4 mjeseca da se stan zavrsi da bi se mi odselili od nje. Opet sam pokusala sa njom na fin nacin i sta sam dobila? Sedam dana je do naseg useljavanja u nas stan, ona opet sebi daje za pravo da mi se nagovori svasta i to na sred ulice, vikend, stotine ljudi na ulici, a ona se dere na nas dvoje, psuje nam sunce i tada sam stvarno zavrsila sa njom, kada smo dosli kuci pokupila sam svoje stvari i prenjala u stan, a muzu sam rekla ja jos samo veceras ostajem ovdje, a to j samo zbog toga da sutra mogu sve da pocistim za sobom, da ne moze da kaze sve sam joj ostavila ne uradjeno, a ti radi sta hoces, jer mi moji roditelji nepsuju tako nesto pa necu ni njoj to dozvoliti. I ponovo tu noc ona se svadja i govori mm sve i svasta, vrijedja moje roditelje i moju porodicu. I sta bih ja sada trebala? Da joj se opet izvinjavam i opet budem sanjom kao prije?! Ne HVALA! Sad ce tri puna mjeseca kako ja sa njom nepricam, niti je vidjam, niti zelim. MM i dalje kad dodje od nje meni prenosi kako ona njemu puni glavu svojim prijetnjama prema meni, kako me tjera u p.m, kako ce kad me vidi razguliti me. Mi sad na godisnji idemo zajedno u istom autu, ali mi ne pada na pamet da komuniciram sa njom, znam da cu biti nervozna cijeli put, al izdrzat cu, a ne mislim ni u Bosni biti kod nje, vec idem kod svojih roditelja.

I sta je pisac htio da kaze: ako te jednom poslala u p.m to ce ponoviti i dugi i stoti put, povratka vise nema. Jednom se usudila da to kaze i zasto bi vise stala? A ti ako mislis da joj se trebas izvinjavat, ucini onako kako mislis, a nemoj poslije da se iznenadis kad se ista stvar ponovi.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li da se pomirim sa svekrvom?
29.6.2009 15:57:23   
Anoniman

I sta je pisac htio da kaze: ako te jednom poslala u p.m to ce ponoviti i dugi i stoti put, povratka vise nema. Jednom se usudila da to kaze i zasto bi vise stala? A ti ako mislis da joj se trebas izvinjavat, ucini onako kako mislis, a nemoj poslije da se iznenadis kad se ista stvar ponovi.


Slažem se u potpunosti,zmije su to sestro mila,ZMIJE

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
29.6.2009 16:05:00   
ena0002
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Isto kažem kao ti ako doživim da budem svekrva ili punica sa mnom ga neće biti pa makar ja otišla u podstanare a njima dala svoje.

Joj i ja ovo kazem. U principu covjek ne zna sta ga ceka, ali gledacu da kopam i rukama i nogama ali da sa  mnom niko ne zivi. Da nikoga ne remetim user posted image
Neutjsna svaka ti cast kad ti to sve izdrzis, ja znam kako je nezgodno s nekim ne pricati a zajedno jesti i piti, ma uzas.
Ali eto kad-tad ces ako Bog da da se odvojis pa ces uzivati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
29.6.2009 16:28:48   
Anoniman
Šta ćeš draga moja kad sam tako odgojena,da sam neka davno bi otišla od njih,ali eto sve da se ne brukaš i to ti je to.Ne mogu više da se nerviram još i oko nje,da mi bi da makar jedno dijete rodim pa ostalo nije ni važno.Sve to bona utiče i te svađe i ta napetost,ali nemožeš se opustiti da si......
Uglavnom ja sam ovako najrahatnija ne pričamo i to je to,ponekad ona ono ispodmuklo seljački da izvineš podj..... ali ja više ne obraćam pažnju.Sa mnom je završila,ali eto čitam ima i gorih od moje,ova bar ne psuje,nedo joj Bog još to da se usudi,svašta bi bilo.
U principu mislim da se treba slagati i nisam neka svađalica,izbjegavam to maksimalno,po mom mišljenju to je sukob generacija,one ne razumiju da smo mi još mlade da trebamo malo s sm uživati,nisu to nekadašnja vremena pa da snaha bude rob,da radi kako drugi kažu,ali eto deverati nam je i nema druge.

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
1.7.2009 11:40:25   
Rapka73
I ja imam slican problem. U braku sam 9 godina i nemam djece. Kad sam se tek udala upala sam u ogromnu zajednicu;ne samo muževi roditelji već i braća i svekrvine sestre. A muž mi je obećao prije braka da ćemo živjeti sami u starom kućerku. Njegovi roditelji su živjeli u kućici do te. Međutim, svekrva mi je odmah rekla da je to sve njeno, da imamo pravo samo na malu sobu, a ako nam se ne sviđa slobodni smo da idemo. Ali moj suprug je jako vezan za svoju porodicu. Nije mu na pamet padalo da odemo. A ja sam stalno trpila teror. Svekrva mi je govorila sve i svašta. Posebno sam zapamtila jednu njenu rečenicu: ''Moj ti sin sve radi, a ti samo gladiš p... u kući. '', a naravno i: ''Dok sam živa ja ću tebe otjerati od kuće''.
Ja sam odgojena u famijliji gdje je razvod sramota. Iako imam posao i finansijski sam neovisna ja sam to godinama trpila sve u nadi da ćemo imati dijete. U međuvremenu toj mojoj svekrvi je umro jedan sin i suprug. Moj muž joj se sada potpuno posvetio.
Od mene očekuje da joj ugađam kao i on i da joj govorim lijepe riječi. Ja kao i mnogi na ovom forumu mislim da radi mira u kući treba govoriti i treba uvijek biti bolji. Ja joj mogu očistiti kuću, skuhati jelo, prozboriti koju, ali maziti je to ne mogu. Moj suprug kaže: ma stara žena, treba joj oprostiti, ali ja ne mogu. On toliko insistira da nam ona sada treba biti centar svijeta, ali ja na to ne mogu pristati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
1.7.2009 12:15:45   
Anoniman
Rapka73 imaš pp.

(odgovor članu Rapka73)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
1.7.2009 16:00:31   
Misica84
Drage moje,
imam i ja vjestica nad vjesticamauser posted image user posted image user posted image ! Sve se pravi fina, a mrzi me organski, samo mi smrt zeli. Nenormalno je prvrzena mm. Kako mi je djever prije 10 godina otiso u Kanadu mm joj se centar svjeta i ja tu smetam.
Gogina ipo smo u braku. Nako 6 mjeseci braka isli smo zajedno u Bosnu na godsnji. Prvo smo isli kod njih u selo. To vjreme mi je bilo smrt!!! user posted image
Svaki krenutak je koristila da me provocira. Ja budala sve kontrirala, tako da je mm bio na njenoj strani!
I onda se nesto nesvatljivo desilo: Mi smo neki krevet premjestali, dodje ona da nam pomogne. Kad smo zavrsili od jednom poce plakati i govori "vidis ti moj sine, kako ona prema majci", a ja nista nisam rekla. Kada se okreno da galami na mene, ona se meni iza njegovi ledja smijeuser posted image user posted image user posted image !!!
Zamislite to! I sta na to raditi. Hvala bogu malo se sve promjenilo i mm je vise na mojoj strani, ali on njoj nista ne govori, samo suti. A njoj je dusa mene provocorati. Hvala Bogu nezivimo zajedno!

Ali nadam se aBd kad budemo imali bebu da ce on joj vise bite uz mene i manje uz nju. Ali znam da ce onda tek problemi nastati, jer ce ona onda svoje neke glupe obicaje ganjati i ja cu boludjeti!

Nemoj te dopustiti da vas niko gazi!!! I ako vasi mm nisu u stanju da budu na vasoj strani onda su to i pogresni mm. Bolje se i navrjeme rastaviti neko citv zivot patiti!

Izvinite sto sam oduljila

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *