|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
21.3.2012 19:51:17   
marinela
Joj drage moje...tako sma zabrinuta,neznam sta da radim:moj mali ima dvije godine,u zadnje vrijeme samara djecu nenormalno,danas sam otisla u park i sta je bilo,nisma bila posla sata troje djece je uspio osamarit stim cak i jednu ajmo reci bebu od 1.5 pol...ostala sma sokirana,pokupila se i otisla kuci i rekla da nas park vise nece vidjeti...Neznam sta mu je.Istukla sam ga i stavila u kaznu srce mi se cjepa jos,al on jos gore samo place po kuci i nista mu ne pase....Napomena imamo i bracu od 5mj.njega ne udara,al mislimd a ima skrivene ljubomore.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:30:09 >

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
21.3.2012 19:58:51   
felix
marinela moguce da je ljubomoran jesil pokusavala snjim pricat objasniti da to nije lijepo sto radi .
Pokusaj sa kaznama nemoj tuci nego ga kazni , da skonta da to nije o.k recimo neznam nemam hb još zasad taj problem
A SE jedino tuce kad mu neko otme namjerno iz ruke igracku da baš. otme onda on zna udariti il drekniti se djetu u facu user posted image al, to kontam bori se za svoje user posted image .

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:30:21 >

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
21.3.2012 20:22:42   
Malenaoduvijek
.Istukla sam ga


kazu da je ovo kontraroduktivno.moj mladji sin kada ga udaris (pucnes po guzi)krene i on da udara svog starijeg brata user posted image a tu su negdje sto se uzrasta tice.

mozda je pametnije samo da ga kaznis na neki drugi nacin jer kako ces dvogodisnjaku objasniti da nije ok da on udara drugu djecu a da je u redu da njega mama istuce....user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:30:35 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
22.3.2012 8:56:19   
veeseelaa
ma ja ne znam šta bi rekla odnosno imam neko mišljenje o djeci koja tuču drugu djecu..... loše, naravno
il tako mislim jer je moja djevojčica učtiva, ne znam
ajde razumijem ja da se dječica poguraju il potegle za igračku al agresivnost koju vidim kod pojedine djece mi je user posted image
po meni je sve do odgoja

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:30:43 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
22.3.2012 20:58:12   
emma.L
IZVORNA PORUKA: marinela

Napomena imamo i bracu od 5mj.njega ne udara,al mislimd a ima skrivene ljubomore.


Ovo je definitivno. Ema nije agresivna i ne tuče druge, jer odgajamo pacifistu user posted image  na glavu sam se nasadila da dokažem nani da ne treba vraćati djeci i da prvo pokuša fino, naravno nikada nije sama negdje da netko neće primijetiti da je udaraju, gurkaju i slično. Ali što ne sluša, to je za priču. Brata jako voli, naš problem je što ga grli i ljubi i ljulja (ali tako da on poplavi, odskakuje i slično user posted image ) a kad netko dođe u posjetu, pobenavi od muke. Iako joj se svi javljaju i komuniciraju s njom, s vrata tvrdi pazar da vidi tko će s njom u sobu na igranje i slično. A meni prkosi nevjerovatno, sigurna sam da je skrivena ljubomora u pitanju. Ništa, ali ništa ne može na dogovor i fino. Kad mi netko kaže da ne idem s ucjenom, nego nagradom, najradije bih je dala na par dana. Ako bi izdržali prvo stavljanj u krevet, vrag me odnio user posted image . Dok ovi mali ne porastu dovoljno da i oni ne budu zanimljivi ljudima, mislim da će ovi ispadi trajati .
marinela, mi smo nešto prije drugog rođendana imali ovu fazu guranja drugih, nevezano za brata jer je tada bila centar svemira svima. Ipak mislim da je kod vas ovo što kažeš--- malo ljubomore.
A danas u parku sam vidjela curicu koja hoda za djecom da bi ih mogla počupati, gurnuti i udariti. Baš te neke dobi oko dvije možda. Teta koja je čuva samo hoda za njom i sprječava je. Ne izgleda mi da joj je rekla da ide udarati druge user posted image . I tvrdim da nije do odgoja. Ponavljam uvijek da se MM i ja niti ne svađamo, ali zaista. Kod nas nema ''ne se.i, odhebi, hebem ti ovo ili ono'' nikada pa me je dijete fino spremilo u neku stvar. Otkud, šta?

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:30:56 >


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
22.3.2012 21:03:38   
salmy
Ja sam vec pisala kako je momak nedavno osamario djevojcicu.I to ga je proslo,sad joj pridje i kaze:lijepa seka i pomilki je po kosi,dodjemo kuci on kaze:Mama ja nisam udario seku,samo sam je pomilkio
Ja mislim da je to neka faza,sigurno ce proci.....znam kako se osjecasuser posted image
proci ce ga,pricaj mu kako se seke ne tuku,samo milke....mozda skonta 

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:31:06 >

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
22.3.2012 22:11:14   
mama75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja ne znam šta bi rekla odnosno imam neko mišljenje o djeci koja tuču drugu djecu..... loše, naravno
il tako mislim jer je moja djevojčica učtiva, ne znam
ajde razumijem ja da se dječica poguraju il potegle za igračku al agresivnost koju vidim kod pojedine djece mi je user posted image
po meni je sve do odgoja


Ovako sam i ja pricala prije par godina, dok sam imala samo 1 dijete koje je od rodjenja samo za pohvaliti. E onda sam rodila 2. I sve ovo sto sam rekla, tipa: ne bi ja dala svom djetetu; razmazeno, pustili mu; i sl stvari, sve mi se to vratilo. Srecom, nije extremna u nekim stvarima, ali u poredjenju sa starijom kcerkom ova mala je katastrofa na svakom polju. A isti princip odgoja primjenjujem kod obje, nista nisam mjenjala.
E sada za ove dvogodisnjake koji se tuku: meni je jedna teta koja radi dugo godina u vrticu rekla da je u periodu izmedju 2. i 3. godine normalna ta "agresivnost" kod djece, da se tuku i sl. jer jos uvijek ne znaju lijepo rijecima izraziti ono sto zele. Znam da ti nije lako, stid te bude, ali probaj da ne pridajes veliki znacaj tome; opomeni ga naravno, ali nemoj drasticne mjere poduzimati jer mislim da time ne mozes bas puno postici. Sratno!

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:31:14 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
22.3.2012 22:39:46   
škorpija
Moj A. je grozan prema drugoj djeci, pravi divljak, niko nam više ne dolazi (osim leene, hvala joj do nebauser posted image ) niti nas ko zove da dođemo, on je inače kad je sam sa mnom prava maza, ljubimo se i mazimo, ali ljubomoran je na drugu djecu pogotvo ako mm ili ja tom djetetu posvetimo i sekundu pažnje. pokušala sam da ga tučem, ali skontala sma da to ima kontraefekat, odnono da na batine vraćamo batinama, sadm pokušavamo rječima objasniti da to bracu, seku boli, ali još uvijek je to ništa, valjda još čitavu zimu proveo sa tetom ili nanom u kući pa i zabroavi šta su djeca, ali moramo to koliko-toliko regulirati prije nego što krene u vrtić, ali mislim da će u vrtiću , sa strancima biti puno bolji, inače nije agresivan prema djeci kad je sa tetom u parku, samo kad je sa nama

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:31:25 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
22.3.2012 22:42:40   
škorpija
i da, moj napada i 10-godišnjake, izgleda ko mali pjetlić koji pokušava da udari noja, kontam naletit će jednom na nekog bracu koji nema obzira prema njegovim godinama, pa će dobrano fasovati

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:31:32 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
22.3.2012 23:52:06   
milenium
moj samo što u nesvijest nije pao kad je vidio kao se neka djeca u parku udaraju.šokirao se.eto toliko o njegovoj nasilnosti. sunce moje malouser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:31:40 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 19:49:10   
marinela
veeeesela svaka ti cas_t al tvoje mi misljenje zaista nije potrebno...ja svoje djete odgajam lijepo i volim ga kao svaka majka,al normalno da postoje nekad situacije koje covjeka zateknu.Molim te ako neznas nista lijepo reci osim da ti se moje djete gadi,nemoj ni da odgovaras.hvala.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:31:47 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 19:55:44   
marinela
Drage moje jako ste me utjesile i pomogle mi...user posted image user posted image Od srca vam hvala....:-)Od juce smo poceli sa lijepim rijecim i objasnjavanjem pa cmeo vidjeti kako ce biti,vidjela sma i ja da sve to ima kontraefekat a mi nismo nasilna obitelj i da se svadjamo ,nikad,i ako se prirjecimo to nikad nije pred njim....Juce se desilo da je upao vani i u nogu mu je usao kako kazu"strani objekat"i sinoc smo citavu noc bili u bolnici da mu to sklone na kraju su ga morali operisati..:-( Sda ej hvala bogu sve dobro,al zato danas mu sve uboga pustam jer sam sinoc izgubila pola zivota koliko je smao plakao sunce moje...:-(

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:31:56 >

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 21:25:12   
felix
IZVORNA PORUKA: škorpija

i da, moj napada i 10-godišnjake, izgleda ko mali pjetlić koji pokušava da udari noja, kontam naletit će jednom na nekog bracu koji nema obzira prema njegovim godinama, pa će dobrano fasovati

user posted image user posted image user posted image sto se nasmija slatko A. manju djecu ajmo rec svog uzrasta do 3 god ne dozivljava nebi taj sigurno se udario dok na stariju od 5 god pa na dalje stim bi oci izvadio , kad dodje sukoba izmedju neke igracke recimo Ovaj stariji trazi od A . anel neda ovaj zapinje otima eh tad on nasrce samo takouser posted image ko djudjo što kazeš mali user posted image

< Poruku je uredio maja78 RR -- 23.3.2012 21:32:06 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 22:20:22   
reallove
Moje dijete je postalo bandituser posted image

Ali on tuce samo ovu mirniju djecu,npr. danas je cijeli dan ganjao i "bockao" jednu mirnu djevojcicu,samo sto se ja okrenem on je dohvati..Dok jednog svog rodjaka,pokusao,ovaj je tako vrisnuo na njega,da je Ameen pobjegao i poceo da placeuser posted image

tako da sad bira koga ceuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 22:59:09   
škorpija
marinela baš mi je žao malog dječaka, uf bolnice i doktora i hitne je i meni preko glaveuser posted image

felif bogami će obojica fasovati kad nas ne bude da iz zaštitimouser posted image



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 23:33:22   
mama75
marinela user posted image Nadam se da je vec bolje. Ja sam inace primjetila kako sam jako kriticna prema svojoj djeci. Onda vidim drugu djecu sta rade i shvatim da grijesim, da su moja ista ili cak bolja od te djece, ali ja te roditelje nikada nisam cula da se pozale na svoju djecu. Svaki put kazem da cu se promjeniti, ali opet po starom. Vidim da si i ti takva. Ko zna, mozda je to i dobro, vidjecemo nekad u zivotu aBd.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 23:46:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

marinela user posted image Nadam se da je vec bolje. Ja sam inace primjetila kako sam jako kriticna prema svojoj djeci. Onda vidim drugu djecu sta rade i shvatim da grijesim, da su moja ista ili cak bolja od te djece, ali ja te roditelje nikada nisam cula da se pozale na svoju djecu. Svaki put kazem da cu se promjeniti, ali opet po starom. Vidim da si i ti takva. Ko zna, mozda je to i dobro, vidjecemo nekad u zivotu aBd.



identično mislim....

nekada shvatim da sam možda i prejak autoritet djeci svojoj i da ih u trenutku time i sputavam...
druga djeca imaju više slobode i meni se to dopada kod njih a vidim i njihovim roditeljima....

Uopšte ne mislim da dijete koje je agresivno je takvo radi roditelja....
to je do djeteta i karaktera....
moja starija kćer nikada nije ni udarila, niti mislim da bi ona to znala...
a mlađa prema kojoj sam isti odnos gradila je mnogo razzdanija...
vrlo lagodno mlatne sestru da ova zna zapkatai al joj nikada ne vrati....
govorim, pričam i ponašam se isto...al karakter moje djece od iste majke i oca isti nije...
vremenom je ta faza prošl..al imamo nove koje također sa starijom nisma imala jer njen karakter to nije podržavao sekunde jedne

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 23:50:43   
Ella_H
Potpisujem Hanady.
Kod mene isto mladji momcic
mnogo agresivniji a stariji onako sve mu pusta.
U vecini slucajevima nemislim da djeca pokupe
neke losije osobine od roditelja sve zavisi od djeteta,
a upravo se i zovu djeca jer nisu dovoljno zreli da odlucuju o svemu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 23:51:09   
mama75
Hanady  da te ne citiram, ali apsolutno mi je sve identicno. Nekad mi bude zao ove straije. Mladja me i ne benda toliko, ona uglavnom radi ono sto je zamislila, tako da moj autoritet ne pali bas kod nje. Jos uvijek user posted image Sredice to helga za koju godinu user posted image  user posted image
Primjer: moju stariju kada neko pita hoce li cokoladu/zvaku7sladoled ona prvo u mene pogleda sa upitnikom pa onda prema mom izrazu lica daje odgovor. Ovo se desava cak i kada je babo nesto pita, prvo trazi odobrenje od mene. Za krupnije stvari da ne govorim.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 23:57:13   
Ella_H
mama 75 kod mene isto stariji trazi od nas odobrenje,
a nedavno u gostima mladji ode u frizider i kaze
hoce koje(coca-cola) koka puuuuuujo i njami njamiuser posted image .
Ja ga zovem kazem to nije fino zlato i coca-colu nesmiju piti djeca,
a on ce ti meni bla bla bla i kao nije on djeteuser posted image nemam
pojma odakle mu taj neki karakter, ja mu onda zaprijetim da cu mu
oduzeti dekicu i on sjede kraj mene i govori mi amin kao valjda
da mu ucim sure zna da mene to plaho sarmira. Ma namazana su
ova danjasnja djeca ja svaki dan otkrivam nove neke foreuser posted image .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
23.3.2012 23:57:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady  da te ne citiram, ali apsolutno mi je sve identicno. Nekad mi bude zao ove straije. Mladja me i ne benda toliko, ona uglavnom radi ono sto je zamislila, tako da moj autoritet ne pali bas kod nje. Jos uvijek user posted image Sredice to helga za koju godinu user posted image  user posted image
Primjer: moju stariju kada neko pita hoce li cokoladu/zvaku7sladoled ona prvo u mene pogleda sa upitnikom pa onda prema mom izrazu lica daje odgovor. Ovo se desava cak i kada je babo nesto pita, prvo trazi odobrenje od mene. Za krupnije stvari da ne govorim.



mislim šta reći...user posted image
razumijemo se...

ovo boldirano identičnouser posted image user posted image

Evo večeras na genralnoj probi za koncert, ja dole stojim i samo joj pokažem stav kako da stoji moje dijete 3 sata tako stojiuser posted image
ostale mame me zezaju ''de de pokaži joj stav''...al takva je ja okom ona skokom...a napominjem nikada je istukla nisam...
a mlađauser posted image user posted image
ni nju ne tučem...al i da tučem života mi fajde bilo nebi...ona je harmbaša....

strašno pazim na trenutke kada je recimo vrijeme spavanja njenoga ili jela itd...ili neke trenutne neraposloženosti ako smo u društvu druge djece...jer ja s enebih čudila da nekoga zvekne nako da njoj lakše budeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
24.3.2012 0:00:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ella_H

mama 75 kod mene isto stariji trazi od nas odobrenje,
a nedavno u gostima mladji ode u frizider i kaze
hoce koje(coca-cola) koka puuuuuujo i njami njamiuser posted image .
Ja ga zovem kazem to nije fino zlato i coca-colu nesmiju piti djeca,
a on ce ti meni bla bla bla i kao nije on djeteuser posted image nemam
pojma odakle mu taj neki karakter, ja mu onda zaprijetim da cu mu
oduzeti dekicu i on sjede kraj mene i govori mi amin kao valjda
da mu ucim sure zna da mene to plaho sarmira. Ma namazana su
ova danjasnja djeca ja svaki dan otkrivam nove neke foreuser posted image .



joj namaznke malogauser posted image

mislim sve ovo pišemo u želji da manuela shvati da njeno dijete nije neki izrod...
dijete je talvo...naravno naše je da usmjeravmo pričamo trubimo i trunimo im dok i sebi samima ne dosadimo...nekoj djeci treba reći jednom, nekoj djeci 10 puta a nekoj djeci treba govoriti dok ih nova faza ne uhvati jer su takvoga karaktera...
samo da dječak bude dobro i bolje nakon te operacije...a sve ostalo spada nam u roditeljski stažuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
24.3.2012 0:05:07   
mama75
Ja se samo uzdam da ce biti bolje kad naraste. Vec imamo pomaka nabolje. recimo, shvatila je da ne treba tuci jace od sebe user posted image tj one koji ce joj vratiti. I to je nesto. Valjda dijete u kuci vidi da babo ne smije tuci mamu, posto je jaca od njega user posted image  user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
24.3.2012 0:05:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Ja se samo uzdam da ce biti bolje kad naraste. Vec imamo pomaka nabolje. recimo, shvatila je da ne treba tuci jace od sebe user posted image tj one koji ce joj vratiti. I to je nesto. Valjda dijete u kuci vidi da babo ne smije tuci mamu, posto je jaca od njega user posted image  user posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Moje dijete tuce drugu djecu!!!
24.3.2012 0:07:50   
mama75
Ella H i moja je mala tako namazana, zna se uvuci pod kozu. I to ne samo meni. Cak joj i starija seka sve oprasta. A vala to za frizider neka te ne sekira, dijete ogladnilo. U jelu nema stida, to su mi citav zivot govorili (ja se tako vadila da necu da jedem kod nekoga jer me stid user posted image )

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *