|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
10.7.2009 22:38:30   
almai
ABd najdalje za koji dan ce tvoj sin izaci iz bolnice i biti onaj stari deckouser posted image .
nemoj se sikirati djecak ce ozdraviti ubrzo.
Puno toplih zagrljaja i stooooo brzi oporavak tvome sincicu zeli Alma i njena kompanijauser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
10.7.2009 23:19:51   
Chuchi
user posted image Zelim mu da brzo ozdravi i vrati se svojoj kuci, a evo i malo vibrica za brz oporavak

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
10.7.2009 23:23:51   
ANNIAN
Draga Mishka,
Čuvaj se i brz oporavk vam želimo

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
10.7.2009 23:29:21   
slono
Mishka, budi hrabra i izdrzi tu zivotnu prepreku, proci ce..... Malenom brz oporavak i sto brzi povratak svojoj kucici!!!! Sretno!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pusice velike vam saljemo!!!!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
10.7.2009 23:30:06   
Hanady RR
Brz oporavak želimo od srca. Znam da ti je teško ali za utjehu i moja djevojčica od 5 mjseci je upravo sda na inhalacijama i na inekcijama urbazona, nadam se da nećmo u bolnicu ali i ako treba nije strašno samo da djeci bolje bude. Kod nas je malo genetski sa bronhitisom tako da je sin od moje zaove bio u bolnici 15 dana prije 6 mjeseci sada je hvala Bogu super i sve kad dobro završi a hoće nećete se ni sjećati bolnice. Ljubimo vas, drži te se jakim  user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ANNIAN)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 0:41:13   
Anoniman
mishka, želim vam brz oporavak i da nam se što prije vratite!!! Biće to sve, aBd, dobro.
Ne daj se user posted image user posted image

Hanady ljubi princezu i njoj šaljemo jedan veeeeeeeliki user posted image  i da nam princeza što prije ozdravi!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 13:21:59   
Dragička
što brži oporavak malom paši misika drži se svi smo uz tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 13:31:05   
juni
Mishkice nasa, bit ce to sve u najboljem redu, samo je najteze sad u pocetku. Misli pozitivno, mi smo uz tebe. Ljubimo vas Emil i ja, i zelimo djecaku brzo da ozdravi!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 13:31:10   
Romali
mishka, kako je mali drug?

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 19:32:33   
žana o8
Mishka , mislimo na tebeuser posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 19:36:01   
ElmaB
Draga moja! Znam kako se osjecas i zelim ti reci da smo svi uz tebe i ako Bog da da tvom zlatu sto prije bude bolje i dodjete svojoj kuci!!!!! Saljem ti pregrst poljubaca i pozdrava!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 19:40:35   
Visnja RR
da bebac ozdravi sto prije user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 19:48:50   
breskvicaa

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Iako te ne poznajem, i ne znam kakav je osjećaj kada ti je dijete u bolnici, vrlo dobro znam kako je kada ti je neko blizak bolestan...Zato ti od srca želim da ti se sinčić što prije oporavi, i bude veseo svojoj mamici user posted image

Ikod mene je tako nemam bebu i nadam joj se uskoro ali znam kako je kad ti je neko blizak bolestan zato puno podrske i od mene i da ti sincic brzo izađe iz bolnice user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 21:46:38   
Aminad
Draga Mishka želim tvom dragom mališanu da što prije ozdravi a tebi jako puno strpljenja i snage.


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
11.7.2009 22:37:11   
leona81
i od mene user posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 9:15:35   
mila81
Draga moja zelim vam brz oporavak i doazak kuci sto prije. Vjeruj da znam kako se osjecas, jer sam i sama u drugom mjesecu prolazila to isto, lezala sa malim koji je tada imao 5. i po mjeseci,uzas, ali sve prodje vjeruj kad je njima dobro i kad su nam oni veseli i ciliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 12:33:13   
Nunichi
Evo od mene lijepa vijest...izasli su iz bolnice na kucno ljecenje.
Aida nam je presretna naravno,a javice se ona sa detaljima kad ugrabi vremena. A i ima problem sa otvaranjem RR,pa se zato jos uvijek nije javila.
Bravo za maminog hrabrog djecaka! user posted image

Puse

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 12:44:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 13:12:09   
camm
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i od mene podrska nisam znala do sada
sta se desavauser posted image

brz sto brzi oporavakuser posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 14:57:06   
batterfly
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj Ammarcek i ja vam saljemo 10000000000000000000 pusa i zagrljaja i 1000000000x hvala svima na tako lijepim rijecima i na divnoj podrsci i na vibrama....Ma krasne ste mi sve....Nisam ni sumnjala u svoju RR, ali ovoliko vasih postova me je bas iznenadilo....Hvala vam do neba....I da znate da su vase vibre pomogle i da smo mi sada kuci...
Moj djecak ima bronhitis(alergijski) i blagu upalu pluca, trenutno smo kuci i u utorak idemo na kontrolu i da vidimo sta dalje, jer treba sada da bude na pumpici 3 mjeseca....
Ali necemo cekati njih i njihove planove, vec idemo dalje...Nasli smo dobrog plumologa u Sarajevu(mislim da se zove Nada, prezime sam zaboravila), koja ce nas dalje uputiti kod doktorice koja radi alergo-testove tako sto testira krv, a radit cemo i ovdje alergo test(na kozi), cim terapija prestane...Valjda sam potrefila ove pojmove, ne zamjerite , jer meni je sve ovo novo, toliko sam zbunjena da vise nista ne znam....
U bolnici su mi dozvolili da budem s njim samo 24sata, a nakon toga, sam uspjela izganjati da dolazim bar preko dana,od 10:30 do 18:00...Prvi dan je djete promuklo koliko je plakao za mamom i morali su ga vezati za krevetic..Ja sam bila toliko ljuta na to sve, da vam opisati ne mogu....Htjela sam se sa svima posvadjati, ali me mm smirivao i govorio da od toga nema nista, da cu samo gore napraviti...Tako da smo to morali predeverati...
A bila sam groznaaaa, ni sama ne znam kako sam izdrzala, jos sam se gore nagledala svega, da vam srce stane..Tako da kad covjek malo prokonta, shvati da, ustvari, i nema problema....pa samo zahvalis Bogu sto imas i taj problem koji se da rijesiti i za koji ima lijeka...
I eto, sad je sve iza nas, HB, idemo dalje....
Hvala vam jos jednom....user posted image

P.S. A o njihovim procedurama i logici da vam i ne pricam, znate i same sve kako to u nasoj drzavi (ne)funkcionira...user posted image

LP


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 15:02:09   
Skvo RR
Ma nek si se ti draga vratila kuci. To ce biti akoBogda sve dobro....Ljubni nam djecaka....

Puno poljubaca!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 15:12:32   
jasmina_mm
Draga moja Aidice tek sad cidjeh ovu temu koja me je jako rastuzila. Zelim tvom sincicu sto brze ozdravljenje a tebi neka dragi Allah podari snagu da sve izdrzis.
Obavezno se javi kada dodjes
Ljube te tvoji Benjamin i Jasmina

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 15:14:05   
almai
Hvala BOGU PA JE TVOJ DJECAK BOLJE,A STO SE TICE NASEG BOLNICKOG OSOBLJA I DOKTORA I JA SAM VISE NEGO LJUTA I RAZOCARANAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 15:14:56   
almai
upsss, sorry na velikim slovima......tek sad ugledah.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Budimo podrska masoj mishki sin joj je u ...
12.7.2009 19:00:33   
ljubičica 28
Hvala Bogu nek ste se vi vratili kući i neka ste zajedno...bolnicu i osoblje brzo ćete zaboraviti, a neka ti Bog podari snage za dalje, i aBd neka ti sinčić što prije potpuno ozdravi...

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *