|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:42:16   
Anoniman
Draga lely, ovaj forum koji si kopirala, je samo podsjecanje da zlo postoji i da ce postojati dok je svijeta...

(odgovor članu lely)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:42:59   
mamina cura
Ja nemam snage ni tv upaliti user posted image user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:44:32   
Anoniman
probala sam jutros da gledam na FTV, ali srce hoce da mi pukne... ne smijem to raditi zbog ovog djeteta u utrobi sto nosim, ali znam i pamtim i pamticu dok sam ziva... a znat ce i ono...

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:45:22   
Hurma
user posted image + apaurin...

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:49:20   
neki
Jesam li ja luda od jutros ili ne znam,zasto se brisu moji postoviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Moj post je bio vezan za temu SREBRENICA,i pisala sam o tome kako se neki opijaju i dernece,a danas dan zalosti,PRESMIJESNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:50:03   
slono
IZVORNA PORUKA: Bambi09

Draga lely, ovaj forum koji si kopirala, je samo podsjecanje da zlo postoji i da ce postojati dok je svijeta...


Bas tako draga Bambi!!!!! Odgajajmo ovu djecu da ZNAJU, moramo, inace ce nam se ponoviti, valja zivjeti sa ovim novim zlocincima u nasoj dragoj BiH!!!!!!

Jeste vidjele sta govore za zene u crnom!!!!! Uzas!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boze, plati im, ti si jedini kadar da IM sudis!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:50:34   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: slono

IZVORNA PORUKA: lely

http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=97&idt=237642&p=1

Boze sacuvaj....user posted image


lely, ovo je prestrasno!!!!!!!!!! Ovako oni odgajaju svoju djecu, fujjjjjjjj!
Sta covjek da kaze????? Nemam rijeci, ogorcena sam..............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


eto ja bas volim sta procitaj ovo...jest me nazivciralo,naravno i ulogovala sam se da lanem koju ali tema je zakljucana ali reci cu vam jedno
hvala im pa nam pokazuju da SRBI NISU SVI SRBI I DA JOS UVIJEK IMA CETNIKA!
hvala im sto mi daju do znanjau da zla u njima jos uvijek vlada i hvala im sto mi iz dana u dan pokazuje koliko su zaostali i kakve su ih mame odgajale pa ih tako odgojile da nazivaju zene u ccrnaom onako kako nazivaju...HVALA IM NALJEPSA JER MI NIKAD NECE DOZOVLIT DA ZABORAVIM I DA POMISLIM DA SE KAJU ZBOG TOGA

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:50:55   
bloom
http://rjjago.files.wordpress.com/2008/07/srebrenica.jpg
http://www.big-imamali.ch/ba_web/ba_images/genocid_srebrenica_sehidi.jpg
http://www.faqgo.com/images//2008/07/srebrenica002.jpg
user posted image

Sledeci link je slika zene koju su ubili sa bebom u stomaku, ako ne mozete gledati nemojte otvarati
http://1.bp.blogspot.com/_s6zY8-yAuYc/SU1cEqG30fI/AAAAAAAABuI/di2ywd-B9Cc/s400/Srebrenica+Suha+Mass+Grave+Bosnian+Muslim+Civilians+Burned+Alive+Srebrenica+Genocide.jpg

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:52:37   
Lulu_
i molim moderatore da me slobodno opomene ALI NAGLASAVAM DA NISAM JA IZMISLA TERMIN CETNICI oni su se sami tako zvali
jedno su srbi a drugo cetnici

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:54:12   
mamica
Kopirani link lely govori samo o tome da im je zao sto nisu jos vise poubijali.... sto nas sve nisu satrli... Allah im dao najgoru kaznu i na ovom i na onom svijetu.... a jos gore od svega je sto svoju djecu tome uce i bjesna sam zbog toga jer mi prastamo, ostavljamo sve svoje po strani ali oni ne!!!  I toliko zlocinaca je jos na slobodi ne samo onih glavnih nego i onih koji licno su svoje ruke uprljali krvlju...danas oni uzivaju u zivotu, jedu, piju, smiju se,  i jos takvi kao oni internetom provociraju na ovaj dan zalosti.... a foruma slicnih ovom sam posljednjih dana procitala mnogo i tresem se od bjesa.....



_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:54:25   
neki
Ma Lulu cim se spomene istina,odmah se brisu postovi,ja pocela pisati o dernecenju na danasnji dan,post obrisanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:56:41   
neki
Sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,ja zamijenila temu,post nije obrisan,molim vas da prihvatite izvinjenjeuser posted image user posted image user posted image Fakat sam prolupala...Ovaj link sa trudnicom ne smijem otvoriti,ionako sam podbuhla od placauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:58:26   
Anoniman
lulu, ne brini zbog termina, zna se ko je ko... prepoznaje se onaj ko treba da se prepozna u tom terminu... nije kao sto kazes covjek srbin, covjek pravoslavne vjeroispovjesti, cetnik, nego je ono stvorenje sto se naziva covjekom, a radi ovakve stvari, cetnik...

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 12:58:58   
mamica
ma neka nam nista ne brisu!!! ne sastoji se zivot samo od lijepih stvari...ovdje smo da lijepo razgovaramo na ovu temu i niko nikoga ne vrijedja... pustite nas da govorimo ono sto nam je na dusi i  da se tako olaksamo...

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:00:58   
slono
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: slono

IZVORNA PORUKA: lely

http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=97&idt=237642&p=1

Boze sacuvaj....user posted image


lely, ovo je prestrasno!!!!!!!!!! Ovako oni odgajaju svoju djecu, fujjjjjjjj!
Sta covjek da kaze????? Nemam rijeci, ogorcena sam..............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


eto ja bas volim sta procitaj ovo...jest me nazivciralo,naravno i ulogovala sam se da lanem koju ali tema je zakljucana ali reci cu vam jedno
hvala im pa nam pokazuju da SRBI NISU SVI SRBI I DA JOS UVIJEK IMA CETNIKA!
hvala im sto mi daju do znanjau da zla u njima jos uvijek vlada i hvala im sto mi iz dana u dan pokazuje koliko su zaostali i kakve su ih mame odgajale pa ih tako odgojile da nazivaju zene u ccrnaom onako kako nazivaju...HVALA IM NALJEPSA JER MI NIKAD NECE DOZOVLIT DA ZABORAVIM I DA POMISLIM DA SE KAJU ZBOG TOGA


Bas tako Lulu, hvala im sto nam pokazuju ko su i opominju kako trebamo odgajati svoju djecu, da ZNAJU, da PAMTE i nikad NE ZABORAVE!!!!!

Moj sin zna za rijec CET................ jos odavno , jer treba da zna, sta su nam radili i kako smo patili!!!!!!!!! A sto kazes oni se ponose tim nazivom i to im je nesto veliko!!!!!

Bog ce njima suditi!!!!!!!!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:02:07   
neki
Stigla ih svaka prolivena suza!!!!!!!!!!!A stici ce ihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:04:19   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: neki

Sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,ja zamijenila temu,post nije obrisan,molim vas da prihvatite izvinjenjeuser posted image user posted image user posted image Fakat sam prolupala...Ovaj link sa trudnicom ne smijem otvoriti,ionako sam podbuhla od placauser posted image user posted image user posted image


ne otvaraj........vjeruj meni
tvoj um i tvoja dusa nece moci rezonovati sto vide
nece moci da shvate to zlo
ne otvaraj

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:08:25   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image O Boze jediniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne mogu,stvarno ne mogu to pogledatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:08:29   
ena0002
IZVORNA PORUKA: mama alma


Neka svim srebreničkim šehidima i svima koji su živote izgubili nevini i na Božijem putu dragi Allah podari dženet, njihovim porodicama sabura, ako je to ikako moguće


Amin 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tuga brate dragi velika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:10:28   
slono
Sad smo, moj sin od nepunih 6 godina i ja, zajedno proucili Fatihu svim sehidiam Srebrenice!!!
On je ponavljao za mnom, a onda sam proucio Rabi jesir!

Nadam se da sam na dobrom putu da svoje dijete pravilno odgajam! Pricajte sa svojom djecicom, samo im pricajte, naucit ce i neka znaju.........

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:10:57   
juni
Ja nemam rijeci da opisem tugu!

user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:12:14   
neki
Slono,i treba da znaju ISTINUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:12:35   
Anoniman
bloom, stvarno bi bilo dobro kad bi izbrisala ovaj zadnji link... zbog svih user posted image  koje bi se zaletile i otvorile link... kao sto sam ja... molim te obrisi...

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:14:47   
slono
Zar je tako strasno????????????? Neka ne brise, pise ko moze neka pogleda...........
Barem mogu pokazati MM, neka ne brise!!!!!!!
Trudnice, ne otvarajte, a ni mi koje ne mozemo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 13:17:56   
slono
Pogledala sam, morala sam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Spasila sam je, da se NE ZABORAVI!!!!!!!!!!!!!

A sve mi na pameti ona stoka sto su pisali na onom forumu!!! Dabogda im Bog platio!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *