|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 19:41:52   
Okarica
IZVORNA PORUKA: maida_sa

federalnu televiziju sam gledala citav dan i kao sto rece jedna od forumasica sutila i trpila u sebi da ne zaplacem ali ono je uzas katastrofa DA SE NIKAD VISE NIKOME NE PONOVIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I ja sam isto cijeli dan uz tv i užasno sam tužna user posted image .
Nekliko puta danas u toku dana sam otvorila ovu temu sa namjerom da nešto kažem, ali riječi ne izlaze iz mene.

Ne ponovilo se nikada nikome!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 20:04:54   
ena23

Ja nemam snage gledati nase kanale... gledala sam jutros dzenazu a dokumentarce i ono dalje nisam mogla, jer ne znam kako da se nosim sa svim...

srce puca od tuge...

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 11.7.2010 7:01:41 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 20:33:16   
dana3
Necu i ne zelim da gledam slike iz srebrenice.niti linkove koje ste postavile.davno nekad sam ih vidjela i nisam mjesecima spavala.svaki pomen Potocara podsjeca me na moje nane familiju,njenu bracu,njihove sinove i unucad koje vise nema.


Ko je odgovoran za Srebrenicu neka odgovara i pred Bogom i narodom.jednog dana ce istina na vidjelo!!!
Nama spomen a prezivjelima  cija je porodica ubijena , vjecna patnja!!
Neka je  vjecni rahmet svima koji su ukopani i onima koji traze miR,onima cija tijela nisu pronadjena!!!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 20:35:15   
Ella_H
Drage moje ovo je jako tuzan dan za sve normalne ljude...
Srebrenica je jedan veliki genocid a svi znamo zasto i zbog cega
ubijali su nas samo zato sto smo muslimani, a mi jadni smo toliko
tezili da ih oponasamo od odijevanja do pricanja i do jedenja zabranjenog...
Neka nam ovo bude opomena jednom za sva vremena...
Jer kaze Uzviseni Allah u svojoj knjizi( prijevod znacenja): "Allah nece izmjeniti jedan narod
dok on sam sebe ne izmjeni. A kad Allah hoce jedan narod kazniti, niko to nemoze sprijeciti
osim Njega nema mu zastitnika."( Er-R'ad 11)

Neka ovo bude upuceno prvo meni pa i vama, pokajmo se dok nam
nije dosao melek smrti...Mladi smo ali su mladji od nas umirali i jos umiru,
nek nam se Allah smiluje i oprosti nase grijehe...Sehide Srebrenice neka uvede
u lijepi Dzenet i da za nas ucine shefat...Amin

Mozemo mi 100 puta biti i u Evropskoj uniji i traziti zastitu od kjafira
ali i u Kur'anu pise da oni nikad nece s nama biti zadovoljni dokle god smo
u Islamu...Mozda je to politika mozda nasa kleta sudbina ali je tako
dovoljno nam je rat bio da vidimo da nam niko iz te Evrope nije pomogao...

Moj otac je poginuo 15.7 nije u Srebrenici ali sto je blize taj dan srce mi
moje puca trudna sam tesko mi je al mu zelim Dzenet i jos teze mi je sto
sam tako daleko ovaj put ni na mezar mu necu stici...Niko nezna dok ne osjeti na
svoj kozi muku i krv Bosnjacku....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 21:40:06   
baby
IZVORNA PORUKA: Okarica

IZVORNA PORUKA: maida_sa

federalnu televiziju sam gledala citav dan i kao sto rece jedna od forumasica sutila i trpila u sebi da ne zaplacem ali ono je uzas katastrofa DA SE NIKAD VISE NIKOME NE PONOVIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


I ja sam isto cijeli dan uz tv i užasno sam tužna user posted image .
Nekliko puta danas u toku dana sam otvorila ovu temu sa namjerom da nešto kažem, ali riječi ne izlaze iz mene.

Ne ponovilo se nikada nikome!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i kod mene je isto ovako jako sam tuznauser posted image user posted image nemam rijeci da iskazem svoja osjecanja user posted image user posted image

Neka je svim Sehidima vjecni Rahmet , i nek ima dragi Allah dz.s. podari lijep Dzennet , a porodicama frtava sabura i zdravlja

Da pravda nakraju bude zadovoljenja i da pocinitelji ovog zlocina budu kaznjeni
 I da se nikad neponovi i nikad nezaboravi

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 21:53:35   
dinaa
Kao sto vec neko od vas rece rijeci mi nikako ne izlaze iz usta,tuzno i pretuzno i svake godine 11.jula se isto osjecam,tuzno i uplakano.
Nikad se nikome ne ponovilo a zaboraviti nikad nesmijemo.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 21:54:51   
almai
od jutarnjih sati pa do sada sam bila uz ftv i tuzno,pretuznouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nisam bila u stanju ni da rucak napravim ..grozno sam se osjecala cijeli dan,a kako je tek majkama Srebrenice???To samo one znaju i nek im dragi Allah đ.š. pomogne i olaksa najgoru bol na svijetu,a zlocince neka stigne kazna i patnja velika.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 22:34:27   
Blue rose RR
 
"... kad je On učinio da se radi sigurnosti svoje u san zavedete i s neba vam kišu spustio da bih vas njome očistio i da bih od vas šejtanovo uznemiravanje odstranio i da bi srca vaša jakim učinio i njome korake učvrstio."
 
Neka je rahmet dušama, i da svaka nađe svoj smiraj.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 23:02:36   
Anoniman
Tužno...pretužno, gledam ove vaše linkove i srce mi se cijepa kad vidim šta uradiše... i još ne mogu da shvatim, ali zaista ne mogu i pitam se: "šta se desi ljudskom mozgu i srcu kad tako nešto može počiniti"? Ljuta sam kad pročita postove sa onog foruma, ali nikad, nikad ne bih mogla vratiti ovakvom mjerom...
Mi brzo zaboravljamo i praštamo i ponovo se pitam:" jesmo li toliko glupi, šta je to u nama"? Nabacuju nam neke priče da je ovdje bio građanski rat, a kakvi smo, pomirićemo se stim i da smo sami sebe ubijali-prihvatit ćemo...Zašto???
Ne dozvolite da nam sole pamet!

Svim žrtvama- rahmet duši ,
svim preživjelim- hrabrosti i istrajnosti .



(odgovor članu almai)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 23:08:41   
mamica
IZVORNA PORUKA: Breskva

Tužno...pretužno, gledam ove vaše linkove i srce mi se cijepa kad vidim šta uradiše... i još ne mogu da shvatim, ali zaista ne mogu i pitam se: "šta se desi ljudskom mozgu i srcu kad tako nešto može počiniti"? Ljuta sam kad pročita postove sa onog foruma, ali nikad, nikad ne bih mogla vratiti ovakvom mjerom...
Mi brzo zaboravljamo i praštamo i ponovo se pitam:" jesmo li toliko glupi, šta je to u nama"? Nabacuju nam neke priče da je ovdje bio građanski rat, a kakvi smo, pomirićemo se stim i da smo sami sebe ubijali-prihvatit ćemo...Zašto???
Ne dozvolite da nam sole pamet!

Svim žrtvama- rahmet duši ,
svim preživjelim- hrabrosti i istrajnosti .









user posted image user posted image user posted image potpisujem...
cuvajmo svoje dostojanstvo, cast, vjeru... i nikad ne zaboravimo sta se desilo!!!
nasa djeca moraju znati sta je bilo i kako je bilo, 
Historia est magistra vita- Historija je uciteljica zivota!


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 23:08:51   
Saraya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 23:33:40   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 23:46:32   
mamma mumi
Kao nikad do sada kada sam gledala prenos iz Potocara nije mi bilo tesko, cijeli dan mi knedla stoji u grlu i suze liju i pitam se zasto zasto?Sada kada sam i sama majka i kada sam spoznala taj osjecaj tek mi je  nekako gore gledati sve ovo, i pitam se  da li ce i moje dijete docekati novi rat na ovom podrucju, jer se on izgleda desava svakih 50 god. Pitam se kako ti zlocinci mogu zivjeti, sta je u njihovim glavama i odkuda toliki bijes, mrznja, zar da samo sto sam musliman nekom smetam. Molim dragog Allaha neka majkama da sabura, da im srca izdrze, svim sehidima neka podari Dzenet, a nama ostalima pamet da NIKADA nezaboravimo, neoprostimo i nedozvolimo da nam se ovo ponovo desi.,a zvijeri koje su ovo ucinile da stigne Bozija kazna dok su zivi!RAHMET SEHIDIMA!

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: SREBRENICA
11.7.2009 23:57:59   
slono
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Kao nikad do sada kada sam gledala prenos iz Potocara nije mi bilo tesko, cijeli dan mi knedla stoji u grlu i suze liju i pitam se zasto zasto?Sada kada sam i sama majka i kada sam spoznala taj osjecaj tek mi je  nekako gore gledati sve ovo, i pitam se  da li ce i moje dijete docekati novi rat na ovom podrucju, jer se on izgleda desava svakih 50 god. Pitam se kako ti zlocinci mogu zivjeti, sta je u njihovim glavama i odkuda toliki bijes, mrznja, zar da samo sto sam musliman nekom smetam. Molim dragog Allaha neka majkama da sabura, da im srca izdrze, svim sehidima neka podari Dzenet, a nama ostalima pamet da NIKADA nezaboravimo, neoprostimo i nedozvolimo da nam se ovo ponovo desi.,a zvijeri koje su ovo ucinile da stigne Bozija kazna dok su zivi!RAHMET SEHIDIMA!


Bas zato se pitam kako odgajati nasu djecu, bojim se da cemo napraviti gresku nasih rodtelja i trudim se da to ne uradimo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo jedno nam zelim: Da NIJEDNA od nas ne dozivi sudbinu sebrenickih, sarajevskih i svih bosansko-hercegovackih majki koje docekase da izgube svoju djecu! Ne daj nam Boze takvu sudbinu, a krvnicima i zvijerima koje ubijaju neka stigne Bozija kazna!

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 11.7.2010 7:03:48 >


_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: SREBRENICA
12.7.2009 0:06:31   
mamma mumi
Samo jedno nam zelim: Da NIJEDNA od nas ne dozivi sudbinu sebrenickih, sarajevskih i svih bosansko-hercegovackih majki koje docekase da izgube svoju djecu! Ne daj nam Boze takvu sudbinu, a krvnicima i zvijerima koje ubijaju neka stigne Bozija kazna!

AMIN!

zato cu svom sinu cim spozna za sebe, o svemu pricati , odvesti na Kovace,Lav, Potocare i pricati pricati nek zna ko su ubice, ali neka zna koje on i da zna da postuje svakoga koje covjek i da postuje sve narodnosti ali nek neda na svoju!Neka mi dragi Allah pomogne u ovome amin boze-

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 11.7.2010 7:04:37 >

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: SREBRENICA
12.7.2009 15:28:48   
almai
tek sam sada imala snage da otvorim ove slike sto je bloom postavila i evo meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,zar postoje MONSTRUMI koji zenu trudnu i djecu od 12-13 god.mogu ubiti???cini mi se da bih u ovome trenutku mogla  golim rukama udavitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,uhhhhh Boze kazni ih ,a Tvoja kazna je najgora.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: SREBRENICA
12.7.2009 15:51:17   
le_ella
user posted image user posted image user posted image user posted image    vise i ne mogu da gledam kako koja godina prolazi sve vise me pogadja
a sta ce biti kad nadju mog babu da li cu moci otici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boze, olaksaj, nemoj otezati,
Boze, svaki nam posao zavrsi sretno, Uslisaj Boze!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: SREBRENICA
8.7.2010 14:49:07   
Mirkica
blizi se dan i bas mi dodje tesko , tesko da pomislim nesto me u dusi steglo , pogledam ovaj moj stomak i pomislim na majke na sve one majke koje su nosile svoje sinove ovako isto kao i ja , na one majke koje su strepile nad svojim sinovima , dale im svu ljubav svijeta i neko dodje i unisti ih tako bezdusno , neka im dragi Allah bude na pomoci neka pomogne da i ovaj dan prebrode a  zlocincima eh dok sam ziva zivotom molicu dragog Allaha da im da sto su zasluzili ni manje  ni vise AMIN .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu le_ella)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: SREBRENICA
8.7.2010 14:57:39   
Mona Mohamed
user posted image  tuzno je..Zbog zrtava, zbog nemara Bosnjaka..Bila sam u Bosni proslog 11. jula pa sam gledala na TV-u..Boli..

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: SREBRENICA
8.7.2010 15:02:39   
koka i po
Teško mi je dolaziti na teme ovog i sličnog sadržaja jer ono što osjećam nemože se iskazati riječima.
To je neka mješavina bola,prezira ali i nade.Teška je suza svakoga ko je izgubio svoga bližnjeg i njenu težinu ne shvaćaju oni koji to nisu osjetili na svojoj koži.Zato se danas ponašaju ovako.
Duboko u sebi se nadam i znam da  će svako zlo stići zaslužena kazna bilo na ovom ili onom svijetu.

< Poruku je uredio koka i po -- 8.7.2010 15:06:18 >

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: SREBRENICA
8.7.2010 15:04:10   
henna ze
Mirkice draga..ja sam prije nekih 15 dana imala priliku posjetiti Potočare...svi ,ali svi moramo barem otići i vidjeti...
niko, niko ne može ni zamisliti šta su ti ljudi preživjeli....te majke bi sigurno sve dale da nisu ni one preživjele nego da sad skupljaju kosti svojih sinova, braće, očeva i muževa..a koliko ih nikad neće biti pronadjeno..
bila sam tužna..ali najviše ljuta..na sve...užasno ..nemam više snage ni riječi..
neka im ALLAH DŽ.Š da vječni rahmetuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio ElmaB RR -- 11.7.2010 7:07:01 >


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: SREBRENICA
8.7.2010 17:12:42   
radost82
nek Allah dz.s. podari lijepi Dzenet svim nevinim zrtvama, a kazni one koji su zasluzili, nema vece milosti od Njegove, ali ni gore kazne....
ja sam nekako posebno tuzna, sto rece mirkica, nosim bebu, hvala Allahu,pa valjda i hormoni pojacavaju ove osjecaje,
a koliko je njih nosilo isto ovako svoju djecu, rodile ih, odhranile, a sad im ni kosti ne mogu da sakupe, jutros sam ispratila muza na mars mira, i vec mi nedostaje, uzasno, i vec ga cekam, i onda pomislim koliko je njih cekalo, a nikad nije docekalo, svu onu patnju i bol nikad im niko ne moze nadoknadit,njihovi muzevi, djeca , braca, ocevi se nikad nece vratiti...
treba otici i vidjeti sve one mezarove, sva imena i godista tih ljudi koji su dali zivot nizasta, onaj ko nije dozivio ne razumije, ja nisam nikog izgubila u srebrenici, ali sam buduca majka, supruga, kcerka, i samo se stavim na njihovo mjesto, zar treba vise razloga....
nek nas Allah sacuva i da nikad ne zaboravimo...

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: SREBRENICA
8.7.2010 17:25:50   
Medić*
Molim dragog Allaha da svim nasim sehidima podari najljepse mjesto u dzenetu, da njihovim roditeljima, supruznicima, djeci i svima podari sabur i cvrsci iman da istraju i izbore se sa svojom tugom i gubicima najvoljeniji user posted image

Boga ima i Bog postoji, On sve vidi i On sve zna!

 Život je dar Božiji i zato ga niko nepravedno ne smije oduzeti!

 Ko god ubije jednog nevinog čovjeka kao da je pobio cijeli svijet.

 Ko god spasi jednog čovjeka kao da je spasio cijeli svijet.

 Ko god pomogne rodbini stradalog čovjeka da izliječi svoje rane kao da je pomogao cijeli svijet!

 Istina se ne može ni poreći ni sakriti.

 Pravda se ne može ni zaobići ni izbjeći.

 Za zločin protivu čovjeka se mora odgovarati.

Ratni zločinci su ti koji moraju materijalno i moralno odgovarati za svoje postupke i nedjela.

 Ovi šehidi su prave džennetske ptice što'no kljunom svojim kljucaju u savijest onih koji još uvjek neće da znaju ili neće da priznaju da se ovdje dogodio genocid širih razmjera!

 Svi smo mi Allahovi i Allahu se vraćamo.

Dova:

'Allahu sveznajući nauči nas da govorimo istinu i da drugima preporučujemo da govore istinu, da  budemo strpljivi i da drugima preporučujemo strpljenje, te da budemo pravedni i tolerantni i da drugima preporučujemo pravdu i tolerantnost.'

'Gospodaru naš, oprosti nam  grijehe  naše, pokrij nam sramote, smiluj se slabašnima, popravi nam stanje naše, uzmi nas pod zaštitu Svoju, sačuvaj nas  džehennemske vatre, primi nam naše pokajanje, od grijeha nas očisti i  budi milostiv prema nama na Sudnjemu Danu!'

'Gospodaru naš prihvati naše stradale i  strijeljane merhume za šehide, i učini ih našim šefadžijama i zagovornicima  na Sudnjemu Danu; učini ih zvjezdama vodiljama u našeme životu, primjerom u vjeri, i sastavi nas  zajedno sa njima u džennetu Tvome!'

'Gospodaru naš, pomozi nas da sačuvamo svjetlo islama na ovim prostorima, sačuvaj nas spletki neprijatelja naših, nadahni nas izdržljivošću, učvrsti korake naše, i pomozi nas protivu naroda koji ne vjeruje.'

'Gospodaru naš, mi druge nade osim Tebe nemamo. Sva vrata osim Tvojih su nam zatvorena. Ti mnogo robova imaš, a mi osim Tebe drugog Gospodara nemamo. Amin, ja Rabbel-'alemin.'


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu radost82)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: SREBRENICA
10.7.2010 22:23:12   
merima_s
Sad sam na TVSA gledala dokumentarni film "Daleko je Tuzla" o Srebrenici i desavanjima u toku rata. Kisu suza sam isplakala, pa ono je za ne povjerovati. Svake godine gledam i jos uvijek sa nevjericom posmatram sve. u filmu jedna majka prica kako je vidjela zenu koja sjedi i drzi uplakanu bebu u narucju. Prilazi joj srpski vojnik i govori da usuti bebu, Jadna zena se tresla od straha i ljuljuskala gldano dijete kad je cetnik prisao, otrgnuo joj ga iz ruku i zaklao, trup koji se jos koprcao bacio na jednu stranu a glavu na drugu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Druga se zena tek porodila i jedan cetnik je prisao i stao bebi na vratuser posted image user posted image user posted image , majka ga nije uspjela ni zagrliti ni podojiti.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Zanima me mogu li ti ljudi spavati nakon svega sto su ucinili. A UN je baska prica...

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: SREBRENICA
11.7.2010 1:16:30   
Dida79
Svake godine i sama se pitam zasto im je ovo sve trebalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *