|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
22.7.2009 8:43:56   
tea lana
mojoj Lani najduze paznju zaokupi crtanje,kad ona crta to je razbacano milion papita na sve strane i isto toliko bojica sto drvenih sto vostanih i to je jedina igrica u kojoj joj mi nismo potrebni.Po nekad hoce da pravi rucak i da se igra sudicima ali tada mi moramo ucestvovati.Rijetko se igra lutkicama to je skoro nikako,ali voli da nam donese plisane igracke i da razgovara sa njima,naravno u toj igri mi posudjujemo glas igrackama.Voli vodu i omiljena igra joj je prati ruke i prskati sve ostalo.Lopta je tu In ali i tada mi moramo ucestvovati.Lana ima dvije godine i jedan mjesec.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
22.7.2009 9:09:45   
mivica
Evo  jedan konkretan prijedlog. Jedina igracka koja mu nije dosadila. Ima je od 7. mjeseca, a i sad mu je interesantna i igra se s njom. Ne samo on, nego sva djeca koja dodju kod nas, okupiraju se tom igrackom. Malo je skuplja, ali eto valjda ucinkovita user posted image  Kupili u TL-u!!!
user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
22.7.2009 9:34:00   
new mama
Sa svacim osim sa igrackama,a ja ko fol kupujemuser posted image user posted image e sad interesantno mobitel,daljinski,novine naravno da dere listove,kuhinja omiljena trenutno otvara sve,vadi iz polica,samo ako je sekund ostavis,punjac za mobitel,olovke itd,ma mogla bi nabrajati,ali ne moze sve ni da mi naumpadne,a sta ce biti kad prohoda aBduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
23.7.2009 1:34:27   
dana3
od svih igracaka koje sam dosada kupila,moj sin se igra KASIKOM.
Kud god da podjemo kasika ide s njim a u kucama gdje nema male djece i igracaka-rijesenje je jednostavno jer svako ima kasiku.nije vazno koje je velicine.sad mu zubici zvecakaju pa mu jos interesantnijeuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
23.7.2009 1:39:42   
dana3
IZVORNA PORUKA: sarayka

Moj cilj ove teme je bilo da cujem neke nove prijedloge kako zabaviti djete ali i da se malo utješimuser posted image user posted image
I sad mi je puno bolje hvala vam ženeuser posted image user posted image
Helem sva su djeca "u pet deka" iako svi bar jednom sedmično pomislimo "Jooj moje je najgore!!" ( ja bar 2 x dnevno)...al nek su nam živa i zdrava sta smo trazili to smo i dobiliuser posted image user posted image








Nema nam pomoci-izgleda dok se ne poudaju i ne pozeneuser posted image user posted image user posted image user posted image
i zamislim sina sa curom i kasikomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:08:12   
acudesa
evo šta smo mi danas uspjeli od prirodnih materijala napjaviti ( malo sam i ja pomogla:)
oduševljen je svojom kreacijomuser posted image  koja je sada na zidu
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:17:41   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Ivona

E daaa,etikete su bile zakon jedno vrijeme...Uglavnom smo joj kupovali plisane zveke,kojima se ne moze povrijediti,a ona bi rekordnom brzinom pronasla etiketu i zvakuljila je dok se ne raspadne user posted image


user posted image user posted image user posted image
I Zara je to pocela raditi... pronadje na svemu etiketu i onda sva sretna.
Trenutno su joj najzanimljivije igracke koje imaju muziku, jos ako svjetle eto meni mira i rahatluka 6-7 minuta. user posted image user posted image user posted image I to samo ako je naspavana, pa dok se razabere mala. user posted image
Ali dobro...mi smo jos mali. user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:36:33   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Ivona

E daaa,etikete su bile zakon jedno vrijeme...Uglavnom smo joj kupovali plisane zveke,kojima se ne moze povrijediti,a ona bi rekordnom brzinom pronasla etiketu i zvakuljila je dok se ne raspadne user posted image


user posted image user posted image user posted image
I Zara je to pocela raditi... pronadje na svemu etiketu i onda sva sretna.
Trenutno su joj najzanimljivije igracke koje imaju muziku, jos ako svjetle eto meni mira i rahatluka 6-7 minuta. user posted image user posted image user posted image I to samo ako je naspavana, pa dok se razabere mala. user posted image
Ali dobro...mi smo jos mali. user posted image

da mama malo kucne-je li?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:40:06   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: acudesa



da mama malo kucne-je li?user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Ma sve znas, nemam ti sta pricati. user posted image
Svaka minuta je dragocjena. user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:41:18   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: acudesa

evo šta smo mi danas uspjeli od prirodnih materijala napjaviti ( malo sam i ja pomogla:)
oduševljen je svojom kreacijomuser posted image  koja je sada na zidu
user posted image


Vidi vidi mame sto je mastovita!
user posted image user posted image user posted image user posted image Bjavo vas dvoje!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:41:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa

evo šta smo mi danas uspjeli od prirodnih materijala napjaviti ( malo sam i ja pomogla:)
oduševljen je svojom kreacijomuser posted image  koja je sada na zidu
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image Svaka cast sinu i mami!

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:41:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: acudesa



da mama malo kucne-je li?user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Ma sve znas, nemam ti sta pricati. user posted image
Svaka minuta je dragocjena. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:45:20   
acudesa
hvala user posted image  (koga je foliram sa ovim posramljenim smajlijem-jedva ga pronađoh tamo, prvi put ga postavi, a ja ko stidna)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nejse, ko ima malo veće dijete-lako je samo mu date komadiće selotejpa i on njime fiksira travu, cvijeće, lišće-jednostavno je

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:51:17   
tea lana
user posted image user posted image user posted image za tebe acudesa i tvog malog umjetnika.Ja sa Lanom sta god pocnem praviti ona jedva doceka da zavrsimo da bi razvalila.Definitivo je destruktivne prirode.Ja joj napravim od plastelina cvijet,a ona samo kaze ja mojam ovo jazvajit.Ili kad joj nesto nacrtam po njenoj zelji kaze ja mojam posjajat.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:52:47   
Anoniman
Moja malena(koja ima gotovo 3. god. i 2 mjeseca) voli najvise da na balkonu kupa svoje zivotinje(to smo svaki dan radili kad je bilo toplo i suncano). Mogla bi se toga igrati cijelu vjecnost...
Voli da se igra tako sto u svemu meni pomaze oko kucnih poslova(posprema sa mnom sto poslije jela, zatezemo zajedno krevet, dodaje mi mokar ves iz lavora kad ga trebam staviti na strik...).
Voli da pravi dvorac i "cudoiste" od kockica, ali (NARAVNO) sa mnom.
Voli da poreda pezove(figure), pa se onda igramo  brojanja i boja (npr. ja joj kazem da mi da dva peza ona mi ih da dva, ja joj kazem hocu zuti pez ona mi ga da itd.)
Voli da pravi kucicu od igracaka, da stavi jastuk i deku i da tu boravi...
Voli da vozi bicikl.
Voli da (sa mnom) crta  i boji.
Voli da "cita" slikovnicu...

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:53:58   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tea lana
Ja joj napravim od plastelina cvijet,a ona samo kaze ja mojam ovo jazvajit.Ili kad joj nesto nacrtam po njenoj zelji kaze ja mojam posjajat.


user posted image user posted image user posted image user posted image Kraljica mala!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:56:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: tea lana
Ja joj napravim od plastelina cvijet,a ona samo kaze ja mojam ovo jazvajit.Ili kad joj nesto nacrtam po njenoj zelji kaze ja mojam posjajat.


user posted image user posted image user posted image user posted image Kraljica mala!



legenda-ko veli ti ćeš meni praviti, mama kani se ćorava posla, pusti da dijete samo napravi, njoj je njen najljepši

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 15:58:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Moja malena(koja ima gotovo 3. god. i 2 mjeseca) voli najvise da na balkonu kupa svoje zivotinje(to smo svaki dan radili kad je bilo toplo i suncano). Mogla bi se toga igrati cijelu vjecnost...
Voli da se igra tako sto u svemu meni pomaze oko kucnih poslova(posprema sa mnom sto poslije jela, zatezemo zajedno krevet, dodaje mi mokar ves iz lavora kad ga trebam staviti na strik...).
Voli da pravi dvorac i "cudoiste" od kockica, ali (NARAVNO) sa mnom.
Voli da poreda pezove(figure), pa se onda igramo  brojanja i boja (npr. ja joj kazem da mi da dva peza ona mi ih da dva, ja joj kazem hocu zuti pez ona mi ga da itd.)
Voli da pravi kucicu od igracaka, da stavi jastuk i deku i da tu boravi...
Voli da vozi bicikl.
Voli da (sa mnom) crta  i boji.
Voli da "cita" slikovnicu...

user posted image user posted image
pahuljice, šta će ti dijete raditi kad krene u školu, ja kako vidim ti ćeš je sve naučitiuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 16:02:47   
Anoniman
Suti, nece uopce da se igra BEZ MENE.
A to pomaganje  u kucnim poslovima...ah  traje cijelu vjecnost. Zatezanje kreveta koje bi trebalo da traje 5 min., traje 15min. i sl. user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 16:03:56   
tea lana
 
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: tea lana
Ja joj napravim od plastelina cvijet,a ona samo kaze ja mojam ovo jazvajit.Ili kad joj nesto nacrtam po njenoj zelji kaze ja mojam posjajat.


user posted image user posted image user posted image user posted image Kraljica mala!



legenda-ko veli ti ćeš meni praviti, mama kani se ćorava posla, pusti da dijete samo napravi, njoj je njen najljepši


ja bih rado da ona to sve sama sebi ali moje dijete nece nista samo,ali bukvalno nista.U svakoj igri mora biti mjesta i za mamu,po nekada je tata.


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
20.10.2009 16:08:22   
Anoniman
kutije (sto veca to bolje), kuhace, serpe(manje), maramice, papir, ...elem sve sto nije igracka

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Čime se igraju vaša djeca?
25.10.2009 18:18:38   
ivf čudo
drage mame , evo i mene brine kakao prebroditi ovu glupu zimu . moj sinko ima dvije godien i od kad je krenuo u jsalice više se nezna igrati doma , ništa ga ali baš ništa od igraćaka ne zanima . Sjedi i gleda crtiće ili tv , hoda zamnom po kući .
Malo me brine to što se nezna sam zaigrati user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *