|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slova, brojevi, boje
20.11.2011 22:44:38   
bananica
jesu li ostale zene uspjele uhvatiti link?user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Slova, brojevi, boje
20.11.2011 22:51:20   
bananica
zasto je zabranjeno staviti link???


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Slova, brojevi, boje
20.11.2011 22:52:32   
bambi7
Nije ovo za mene, bicu ja meneken.user posted image
Niti sta uhvati niti imam Hanady na fejsu. Ha cackacu jos pa valjda nisam toliki top!user posted image

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Slova, brojevi, boje
20.11.2011 22:52:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

zasto je zabranjeno staviti link???




imaš dvije opcije
ili d akonačno porčitaš pravila forumauser posted image
ili da ovo pitaš na temi predviđenoj za ovakva pitanjauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Slova, brojevi, boje
20.11.2011 22:55:30   
bananica
stvarno me patite s tim pravilimauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Slova, brojevi, boje
24.11.2011 23:14:13   
Vinetu
Je li iko uspio skinuti Malu školu 2?  Meni piše da link ne radi!  MŠ 1 sam skinula bez problema!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Slova, brojevi, boje
24.11.2011 23:16:17   
bebacha
ja jesam obadvije i curica super igra,bas joj se svida

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Slova, brojevi, boje
24.11.2011 23:44:25   
Lulu_08
Moze li mi neko poslati link na PP za Malu Skolu 1 i 2 ?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Slova, brojevi, boje
25.11.2011 9:30:24   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: Djana

Moze li mi neko poslati link na PP za Malu Skolu 1 i 2 ?


I meni user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Slova, brojevi, boje
25.11.2011 9:46:26   
Anoniman
w.pooh imaš na google ukucaj i pronaći ćeš, ne moraš ni skidat imaš i online bojanke, igre, testove ...

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Slova, brojevi, boje
16.12.2011 19:55:40   
Anoniman
Evo vam jedan dobar link za učenje abecede

ABECEDA


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Slova, brojevi, boje
22.12.2011 14:19:36   
Meri29
Skinula sam Malu skolu 1 user posted image Jedva cekam da sefica ustane da vidim reakciju. Do sada nismo uspjeli naci bas nesto ovako na nasem jeziku, ali zato usvaja engleski bez problema kroz pjesmice i Barney-ja. Nadam se da ce nam ovo pomoci da i sa nasim jezikom polako krenemo u istrazivanje user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Slova, brojevi, boje
22.12.2011 23:28:11   
Medić*
Moj maleni je skoro kroz igru naucio i alphabet, kroz pjesmu.  Prosto ne mogu da vjerujem koliko mu leze strani jezici, koliko brzo usvaja. Za sada najvise ga turski privlaci jer nam je takvo okruzenje pa stoga dosta razumije i fino izgovara, a nije ni cudo zasto turski, cijelu trudnocu sam turski ucila user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Slova, brojevi, boje
13.3.2013 11:46:31   
bebacha
generacijom znamo li sva slova
ostali kako ide ucenje i dali uopste ucite
Ajla zna sva slova napisat i prepoznat,al spavanje u rijec jos neide,ja ni ne forsisam sve ide kroz igru
boje,brojeve
Ajlen veze nema,neznam ni jednu boju nit ga interesuje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Slova, brojevi, boje
13.3.2013 12:23:22   
bebacha
.

< Poruku je uredio bebacha -- 13.3.2013 12:25:37 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Slova, brojevi, boje
14.3.2013 2:19:02   
sporty mamaa
Moja zna samo poneko slovo, ima 4 i pol godine, jel je trebam ucit? Boje zna sve... Brojati do 10 na nasem i engleskom.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Slova, brojevi, boje
14.3.2013 16:01:33   
bebacha
dizem temu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Slova, brojevi, boje
14.3.2013 17:01:23   
Hannica
Moja Hana uopste nije zaintereovana da uci bilo sta,prije godnu dana je znala da broji do 10,a sad nece ni do 5,namjerno grijsi,ja se ponekad zabrinem ipak ima 3,5 godine.Djeca njenog uzrasta znaju mnogo vise.Ona jednostavno nece,ja pokusavam da je naucim ali ona bjezi od mene,mrsko joj.Kad je uhvatim raspolozenu nauci brzo,obicno joj moram kupiti kinder jaje u svrhu mita korupcije.user posted image
Boje joj malo bolje idu,ne zna sve ali osnovne zna.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Slova, brojevi, boje
14.3.2013 20:02:53   
melin
Moja user posted image vec sa 2 god. znala je da broji na italijanskom i da raspoznava sve boje,sad sa 3 god. broji i na bosanskom i engleskom do 10 zna sve boje i bezbroj pjesmica na raznim jezicima,ja joj stalno uzimam razne igracke na svim jezicima uz koje mnogo nauci i cim sjednemo u auto odma nastupa njen omiljeni cd pepa pig,i zaista pali...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Slova, brojevi, boje
10.6.2013 6:06:58   
Cmokvica
Slova smo savladali zahvaljujući magnetnoj tabli, s jedne strane smo imali priliku lijepiti slova, a s druge pisati kredom po istoj. Svaki dan nakon vrtića, pisali bismo novo slovo u svesku, u koju sam ja prethodno zalijepila sličicu, čije ime počinje sa odgovarajućim slovom. Vremenom je počeo sam da primjećuje kako postoje i druge riječi koje počinju tako. Vidim da, sada, dok neobavezno crta poslijepodne, samoinicijativno piše riječi.

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Slova, brojevi, boje
10.6.2013 9:31:22   
Skvo RR
magnetna tabla je super stvar..uma je svasta nesto naucila uz nju..sada cu je staviti u pogon za malenog.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Cmokvica)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Slova, brojevi, boje
10.6.2013 9:33:11   
leona81
M ne zna sve boje i dalje. nije zainteresovana, zna one osnovne i to je to...brojeve jos ne zna, a pocela je nedavno da pomalo pise i prepoznaje slova. imamo super knjigu sa karticama i slovima pa tako ucimo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Slova, brojevi, boje
31.5.2014 15:33:47   
diyanna
Pozdrav mame,

zanima me da li neko ima iskustva sa djetetom koje jako voli slova. Naime moja djevojcica koja ce za mjesec dana napuniti dvije godine zna vec sva slova velika, zna ih prepoznati izgovoriti i napisati na racunaru ili magnetima (ne zna ih napisati rukicom olovkom i ne moze izgovoriti čć i sl ali njih izgovori na svoj nacin npr R je du :-) ) Sama je pokazala interes za slovca i nas ispitivala svakodnevno koje je koje slovo. Kada se vozimo u automobilu ili kada setamo sve sta vidi slova vani ona nabraja .... također zna brojati do 16 :-) i 15 tak rijeci na engleskom ... istina da jako dugo nije htjela pricati i sada jos uvijek nije neka velika pricalica jer jos uvijek vecinu rijeci prica skraceno. Obozava zivotinje i zna prepoznati svaku zivotinju iz djecje enciklopedije zivotinja od bogomoljke do komarca :-) Posebno ili uobicajno?
hvala puno

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Slova, brojevi, boje
1.6.2014 21:02:21   
aidana

IZVORNA PORUKA: diyanna

Pozdrav mame,

zanima me da li neko ima iskustva sa djetetom koje jako voli slova. Naime moja djevojcica koja ce za mjesec dana napuniti dvije godine zna vec sva slova velika, zna ih prepoznati izgovoriti i napisati na racunaru ili magnetima (ne zna ih napisati rukicom olovkom i ne moze izgovoriti čć i sl ali njih izgovori na svoj nacin npr R je du :-) ) Sama je pokazala interes za slovca i nas ispitivala svakodnevno koje je koje slovo. Kada se vozimo u automobilu ili kada setamo sve sta vidi slova vani ona nabraja .... također zna brojati do 16 :-) i 15 tak rijeci na engleskom ... istina da jako dugo nije htjela pricati i sada jos uvijek nije neka velika pricalica jer jos uvijek vecinu rijeci prica skraceno. Obozava zivotinje i zna prepoznati svaku zivotinju iz djecje enciklopedije zivotinja od bogomoljke do komarca :-) Posebno ili uobicajno?
hvala puno


Pa ja bih rekla da je to ipak posebno obzirom da nije napunila ni 2. Moj ima 2 god i zna prepoznati O, A i M, dakle slova koja sadrzi njegovo ime, a ja sam i s tim vec zadovoljna user posted image brojevi su mu svi dva, tri ili pet a sve boje su mu bijela user posted image i zna razlikovati 6 geometrijskih oblika. Inace je potpuno nezainteresovan za edukativne igrice, ja se stvarno trudim ali on samo kaze NE, uzme loptu i suta ili daje koseve to mu je glavna zanimacija

(odgovor članu diyanna)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Slova, brojevi, boje
2.6.2014 22:40:02   
Latinka
diyanna, da mozda tvoja malena ne gleda crtic Super Why? Nas I.je isto sa 23 mjeseca naucio sva slova i izgovarao ih je na svoj nacin uz taj crtani. Ne zna ih pisati, naravno, ali svako malo on kao nas pita: koje je ovo sovo?
Sad jos broji do 10, cak i na engleskom, zna boje na engl.isto i oblike. Mislim da.je to zato sto neka djeca jednostavno imaju afinitete prema necemu

< Poruku je uredio Latinka -- 2.6.2014 22:41:45 >


_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu diyanna)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *