|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Turističke destinacije u BiH
31.8.2009 0:02:51   
milenium
Tea lana o tome ćemo kasnije na chatu!
Evo mi došli,odmorili,uspavali bebu i sad slijedi izvještaj,išli smo u etno selo.Ma predivno,vrijeme nas je poslužilo.Oduševilo me sve,počevši od muzeja,mlinice,amfiteatra,kapelice,staja sa životinjama(user posted image se tako veselila),restorana(kroz restoran protječe potočić),starih kućica,mostića,dječjeg igrališta sa toboganima,penjaljkama,ljuljačkama ...itd.Slikali smo se pa ću neke slike staviti u album.Hrana u restoranu zadovoljavajuća a cijene su mi super spram ovim našim ovdje.user posted image
Oduševio me jedan ulaz do toaleta na kom je pisalo ''''Beby room'''',pomislih odma na sobu gdje mogu presvuć bebu i uđem kad tamo...user posted image samo umivaonik i ogledalo,stolić za presvlačenje izgleda još nisu postavili! Super mi jeuser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 23.6.2010 17:05:32 >

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vodopad-Kravica
3.9.2009 13:21:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana

Mog oca zemlja se nalazi odmah do vodopada.aBd nekad para dole pravimo vikendicu kakvo more ja se uzivam tamo kupati.Naravno kad ima vode user posted image


Odmah diži kredit i pokreni posao, iznajmljivanje smještajauser posted image , odmah dolazim ...al nemoj da nam i zrak naplaćuješ ko ovi dole na moru.user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Turističke destinacije u BiH
3.9.2009 13:55:29   
tea lana
ma imamja kucu jete da nije tu odmah do vodopada nego nekih 15min autom i tu ove jeseni aBd pocinjemo renovirati,tamo poslije Bajrama.
A sto se tog turizma seoskog tice prava je stvar samo da je covjeku kakvih ludih para

< Poruku je uredio acudesa RR -- 23.6.2010 17:05:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Turističke destinacije u BiH
23.6.2010 17:07:07   
acudesa
Molim vas, ako je neko od vas posjetio Aqua park u Fojnici, naka napiše svoja iskustva...što više to bolje...za forumašicu koja uskoro treba da je posjeti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Turističke destinacije u BiH
23.6.2010 20:49:22   
acudesa
Postovi sa:
Rijeka Buna/hotelski smještaj
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislila sam na par dana otići s mm, malenom i bratovom porodicom negdje na odmor pa smo razgovarali o posjeti rijeke Bune ali nemam pojma da li tik uz Bunu ima hotela odnosno apartmana.
Nešto sam čačkala po netu i nadjoh ponudu Vile Ivanković koja se nalazi na samoj Buni ali cijena nema, poslala sam upit al dok ne stigne odgovor zanima me da li je neko skoro bio na rijeci Buni i da li je bio smješten u nekom od hotela, apartmana i sl.
Kakva su iskustva? cijene? kontakti i sl


IZVORNA PORUKA: juni

Sto se tice hotelskog smjestaja zaista ti ne mogu nista reci jer moja tetka ima kucu na Buni tako da bi bila kod nje. E sad, posto sam ja iz Mostara, cesto sam boravila na Buni pa mi i nije neko mjesto gdje se moze fino setati, ima jedna ulica uz rijeku Bunu kojom prolaze auta i to je to.
Vise mi je za svratiti u restoran na rucak i provesti nekoliko sati opustajuci se i gledajuci rijeku Bunu.
Nekadasnje kupaliste Bunica je totalno unisteno i niko se, na zalost, ne trudi da ga obnovi.




IZVORNA PORUKA: dana3

Ponukana ovom temu otvorila sma stranicu da vidim slike.Davno sam tamo bila , jos kao mala curica(daaaaaavnoooo bilo) ali izgleda mi lijepo.Sad ako je neko vise ljubitelj prirode i zubora vode,mislim da je ovo pravo mjesto!
Nije udaljeno puno od Mostara ,pa veeseelaa da li si razmisljala o tome da boravis u Mostaru a Bunu posjetis u toku dana?
Razmisli i o toj soluciji


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa zar je to takva situacija? ja mislila da je tamo prekrasno
Onda mi je bolje da o tome i ne razmišljam


IZVORNA PORUKA: dana3

http://www.youtube.com/watch?v=yippqMC-fRg&feature=related



evo ovo je snimak od prosle godine pa odluci hihi



IZVORNA PORUKA: nikita

jeste vesela, ja sam iz Mostara i na Bunu idemo za 1.maj na rostilj a ja sam se u njenim šumarcima i ljubakala s muzem-tada momkom user posted image


IZVORNA PORUKA: juni

Ovaj snimak se odnosi na Blagaj i rijeku Bunu, a ja sam razumila da si ti pitala za mjesto Buna gdje se nalazi vila I.......

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma nek je samo neka poBUNA    
a da mislila sam na rijeku Bunu kod Mostara

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

dana hvala za snimak, baš je predivno al haj znadni šta ima tu od hotela ili apartmana a ja s malom bebicom, treba mi smještaj blizu svih ovih sadržaja


IZVORNA PORUKA: dana3

Ma imala sam oduvijek zelju tamo otici
ali et.--.o   ovo malo beba ravaljuje tastauru-      za to m cvid i  u mostaru smjestaj


IZVORNA PORUKA: tweety

veeseelaa ovo što je na snimku je u Blagaju a ovo ti je vrelo Bune i Tekija.Nekih hajmo reći kilometar odavde imaš Hotel .... koji je tik uz rijeku Bunu.Od prošle godine ima i 2 bazena,jedan je veliki a jedan mali za djecu.Od motela možeš fino prošetati do vrela.Samo bi ti preporučila da ne boraviš petkom i subotom tamo jer imaju svadbeni salon pa bude muzika do 02h.Ja sam svoju svadbu praviloa tamo prije 5 godina.Sobe su fine,još tad nije bilo ni dovršeno.A sad je puno puno bolje.


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tweety i Romali hvala vam na informacijima






_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Turističke destinacije u BiH
23.6.2010 20:55:04   
acudesa
Postovi sa: Jezero Balkana-Mrkonjic Grad...
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Vidjela sam slike ovog jezera Balkana,prekrasno izgleda... Zanima me ima li koja forumasica iz blizine da zna ima li kakvog smjestaja tamo? Cula sam da postoje bungalovi,pa ako koja slucajno ima neki broj telefona bila bih joj veeeoma zahvalna. user posted image

Evo pogledajte kako to izgleda hLINK IZBRISAN



IZVORNA PORUKA: mišur

Ja sam išla na jedan dan prije dvije godine, pošto je 1,5 sat od banja Luke, i mogu ti samo reći da je baš kao sa slika...
Predivna priroda, šuma...Jedino je jezero malo mutno, mislim na vodu, ali valjda tako i treba biti u jezerskim vodama
Okolo imaš kafiće i restorane, i znam da imaju i bungalovi, ali ne znam za broj i cijene..
Ima jedna moja koleginica koja je odatle, ali je otišla na godišnji odmor...
Ako ne budeš mogla naći, javi mi na pp, pa ću ja pokušati doći do broja..



IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ma nama se svidjele slike bas bi volili otici na produzeni vikend barem. Kad se cujes sa prijateljicom uzmi neki broj ako bude imala,ipak bi radije po nekoj preporuci otisla,nego onako na slijepo.
Uspjela sam naci neke vile koje se iznajmljuju,ali ja bi radije bungalov,jer bi isli samo nas troje,mozda jos jedan par i to je to.
Hvala ti u svakom slucaju...



IZVORNA PORUKA: Emina85

Bila sam i predivno je!!
Samo me strah onolikih gušenja tokom ljeta!!
Pozzz svima



IZVORNA PORUKA: Adana

Nadam se da cete otici jer je zaista prelijepo. Mi smo tu odmarali na putu iz Drvara. Odusevila sam se. Posebno bungalovima.
Ne sjecam se sada cijena, ali kada sam pitala koliko je smjestaj ostala sam PAF... bilo je nesto bas skupo, i nije mi padalo na pamet da dodjem... user posted image  nazalost...



IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Adana

Nadam se da cete otici jer je zaista prelijepo. Mi smo tu odmarali na putu iz Drvara. Odusevila sam se. Posebno bungalovima.
Ne sjecam se sada cijena, ali kada sam pitala koliko je smjestaj ostala sam PAF... bilo je nesto bas skupo, i nije mi padalo na pamet da dodjem... user posted image  nazalost...


Ma i meni izgleda prekrasno...bas cu nazvati ovih dana da vidim cijene.
Valjda su malo spustili cijene u ovoj recesiji.   user posted image






_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Turističke destinacije u BiH
23.6.2010 21:03:38   
acudesa
Postovi sa: Park Ilidža ....
IZVORNA PORUKA: slono

Moram vam ovo napisati!!!
Bili mi danas na Ilidzi. sjedili na klupi, u hladu, kolacic I vozio bic, pa malo role, kolacic II spavao, pjevao, jeo......   user posted image user posted image user posted image

Na lijepoj travi bas kod hontane, igrala se dva indijanca i posmatram ja njih. Cupaju travu, onu lijepu kao cilim, bacaju na cvijece , uzimaju zemlju, stavljaju na travu i tako redom. Kuha u meni, MM se nervira sto se ja nerviram i kaze mi da ne gledam. Kolacic I dolazi i sve me pita sto to oni rade, pa ide i gleda ih i sve bi im nesto rekao. Cuci na stazi i face pravi, a mi ga opominjemo da ne gleda.
Roditelji tih indijanaca sjede 10 m odatle, u basti kafane i aposlutno im ne smeta sta ta djeca rade. Ja molim Boga da idu jer ako duze ostanu, ustat cu im. user posted image user posted image user posted image

Rastaju se na kraju, jedni odlaze lijevo, jedni desno. Ovi sto prolaze pored nas, cujem mater kako govori sinu u stilu .... " Bas ste se lijepo izigrali, jel da sine?"

Tako se odgajaju djeca pred ocima, pa sta ce raditi kad ne bude roditelja??? Uzas!
Da ne bi MM slikala bih ja njih, nego ne htjedoh, posvadjali bi se radi majmuna!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

E, pa pitam se onda zasto ja ovako odgajam svoje dijete, sve vidi sto nije lijepo i kulturno, marisu ga u parku, a on se ne zna braniti niti vratiti.
Pa gdje ovo ide????  user posted image user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: malena_t

Pa zato sto si ti jedna pametna zena i hvala Bogu da ima takvihuser posted image


IZVORNA PORUKA: malena_t

Pa zato sto si ti jedna pametna zena i hvala Bogu da ima takvihuser posted image


Ma dzabe mi pamet kad se ovo moje dijete ne uklapa u takav svijet i to nije dobro. user posted image user posted image user posted image
To je najljespsi park koji imamo, pa sta se onda radi po parkovima nasih naselja i cudi nas svo smece i uzas koji nam ostavljaju.
Ova dvojica ce u buducnosti razvaljivati klupe, ljuljacke i sutati konzerve,a to je jos blaga varijanta razbojnika i bandita.

Volim ovaj grad, volim svoju BiH, ali ne pripdama ovdje kad vidim kakav smo olos! user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: malena_t

To da je najljepsi si 100 posto u pravu. I mi volimo dovesti svog djecaka u setnjicu user posted image Mozda si im trebala ustati, jer dok god se oni koji ispravno rade budu ustezali pred idiotima bice nam takouser posted image user posted image user posted image Sto je najgore i ja bih jednako postupila, progutala koju knedlu, iznervirala se, a oni sretni i zadovoljni otisli kuci; ali opet kazem sreca pa si ti jedna pametna zena koja pametno odgaja svoju djecu. Glasam za sto vise finih kolacicauser posted image user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: slono

Hvala ti na razumijevanju i podrsci!!!!
Da znas da sam se dobro naljutila! Ali, to nam je, nazalost, svakodnevnica!

user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Turističke destinacije u BiH
23.6.2010 21:13:49   
acudesa
Postovi sa:Jezero Modrac
IZVORNA PORUKA: mamsi

Može li mi iko reči kako je tamo,prijatelji nas nagovaraju da odemo jedan vikend,oni kažu da je lijepo a i da nije skupo,navodno smještaj je 20KM za sve troje,a i ja baš imam želju otići.

IZVORNA PORUKA: lamka

hajde provjerit cu ti ja tetka mm ima tamo vikendicu pa oni cesto idu javim ti cim nesto saznam
ja bih voljela otici jer se sjecam kako smo isli u srednjoj par puta mi iz skole se organizovali



IZVORNA PORUKA: rozi

Joj, ja ti bas nemam neko fino misljenje,a relativno sam blizu. Voda je prljava i ovjde se apeluje da se slucajno ne kupa. U blizini su 3 fabrike i to cement, koks i soda.  
A na jezeru se nalaze 3 restorana i setaliste koje mozes obici za 5 minuta i to je sav sadrzaj.
E sad mozda sam subjektivna, ali bice sigurno jos neko sa svojim misljenjem.


IZVORNA PORUKA: Suncica*

Draga Mamsi,
ako vec zelis da ides na jezero, ja ti predlazem Boracko. Smestaj nije skup, voda divno cista..
Ali nema nekih sadrzaja, to je cisto onako da ides da odmoris i da se kupas..



IZVORNA PORUKA: Asmir

s tim da je boračko hladno, a ima i jedan kafić odma na plaži, meni omiljeno jezero, ja uvjek tu kampujem, ovo ljeto ću preskočit, al inače s mora kad se vraćam svratimo i tu 3-4 dana, to je uživancija, naveče sjedit uz roštilji gitaru, sunce je ono pravo planinsko, pretoplo, a voda led... u svakom slučaju meni je predobro na boračkom, a čuo sam u tuzli za ovo novo, nisam bio tamo, kažu predobro je, pogotovo za djecu, jer na pola jezera voda odrasloj osobi nije preko glave, malo bezze al za djecu super, mislim da rekoše panomsko ili panonsko ne znam user posted image



IZVORNA PORUKA: Emina*

    user posted image   Panonsko jezero je....
Ali i ja nemam fino misljenje o njemu...
Vjeruj mi da bude puno kao sibica, pa skoro citava Tuzla dodje da se kupa tu, a i malo je, pa sad mozes misliti.....
Za jezero Modrac imam isto misljenje kao i Rozi, navece je jako fino za setnju i sve pored vode,mirno je,  ali kupanje ne dolazi u obzir.....
Boracko definitvno user posted image   user posted image   user posted image


IZVORNA PORUKA: mamsi

Hvala dragi moji,bila sam par puta na Boračkom ali nije mi nešto posebno,ma ima još vremena skontat ćemo već nešto



IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja se ne bi okupala u Modracu ni da mi za to dobro plate.

Inače nisam ljubitelj jezera i rijeka što se tiče kupanja.



IZVORNA PORUKA: Asmir

eto jučer se momak utopio na modrac-u, to jezero je ukleto, baš zbog solane, ima neku cijev na sredini, koja vozi vodu u solanu, i ona uvlači, a čuo sam da se i na boračkom svake godine neko utuši, baš prošle godine kad sam ja bio, kod onih skakaonica, pa ima možda 10 metara vidi se dno i onda nastupa ono zelenilo gdje više ništa ne vidiš, ko je bio znat će, eh zadnji dan kad smo mi već trebali nazad, niko, ama baš niko nije prelazio tu granicu, zbog čega ne znam, neki su pored nas komentarisali baš to, ja inače nisam ni primjetio, dok oni nisu spomenuli, valjda je narod imo neki predosjećaj, dva dana kasnije kupala su se dva para, i momak i djevojka su prešli tamo, otišli malo dalje, bili su zajedno, ona je od jednom nestala, nešto ju je uvuklo dole samo su mjehurići se vidjeli i gotovo, čuo sam da su je našli nakon 3-4 dana ne znam tačno, boračko je dobro za kampovat, ali ne i kupat....


Ovog momka što se utopio, još uvjek traže, čitam jutros u novinaa, piše ni peti dan ga nisu pronašli user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: *sunce*

eh da vam i ja šta kažem, iz Tuzle sam i bila sam na svim jezerima i imam fobiju od svakog uđem do ramena i to je to ne smijem dalje, a dok mi čojk ode dalje i vrati se ja se preznojim sto puta jer na svakom tom jezeru se neko utušio, osim na panonici  user posted image  na koju idem rijetko baš radi velike gužve, e sad što se ljepote tiče na modracu je lijepo otići naveče na večeru na muziku i tako to meni lično u robinzonu je najljepše ko je bio razumit će user posted image  a imate bistarac ne vidje jel ga neko spominjo meni je i tu lijepo imate dosta hldovine, roštilje, imate uređen djelić za dječicu sve ograđeno fino sa onim terafekama, a ima i veliki tobogan, e jedino što je meni strašljivo jer su se i tu tušili....user posted image
na boračkom sam bila lijepo je ali onako...
ako baš hoćete lijep odmor i sve idite na bizovačke toplice ove iza orašja  tamo je super, ja često odem cijene su tak tak za prnenoćište jedino ne znam cijene al ćef i uživancija koštaju zar ne user posted image


IZVORNA PORUKA: triplemama

Modrac nipošto grozota
Bistarac je stvarno super pogotovo sa djecom, igralište u vodi, tobogani, hlad, roštilji, klupe. Mi tamo često odemo ljeti.


IZVORNA PORUKA: Asmir

ja a gdje je taj bistarac, ne znam, prvi put čujem user posted image


IZVORNA PORUKA: Sonja

bistarac je na bistarcu user posted image salim se
to je kad se krene prema lukavcu onaj put skrene se desno i imas sve napisano
i meni je na bistarcu extra tamo bas najvise i idemo ima sve sto je potrebno a i puno hladovine
volim otici i na panonsko jer mi je blizu,jest da bude guzva ali je super.
23.' se otvara i drugo jezero odmah do tog tako da ce biti jos bolje.
modrac je bezzzzeeeee
lijepo je otici navece u one restorane ali kupanje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nema sanse



IZVORNA PORUKA: felix

ja sam isto  bila na jezeru 3.puta i bilo je super.Meni se svidja ...


IZVO"NA PO"UKA: andji

mi smo išli u restoran  na večere i ručkove neka 4 puta,i puno mi se svidjelo...volim taj stil gradnje,i klopa mi je super,malo smo šetali okolo,ali nismo se kupali nikako....i bila sam u još jednom hotelu-restoranu tu u blizini kad se skrene za Modrac,isto super ugodjaj i klopa,gotiva prava.Mislim da cure iz Gračanice i Tuzle znaju o čemu pričam


IZVORNA PORUKA: mala curica

Medavi ja sam odrasla na Modrackom jezeru i
u dubini duse mi je
ali bih ti ipak preporucila Bistaracko jezero
meni je super


IZVORNA PORUKA: medavi

Bistarac super, modrac bljak, hazna isto tako bljak...prokoško je mjesto za odmor ali nema nekog sadrzala za djecu a boracko je prehladno i prava planina... malo rastinja skoro nikako drveca pa je meni zbog toga bezveze i nema nekog sadrzaja za vecernje izlaske vecinom su tu tinejdzeri glavni posjetioci...znaci bistarac i prokosko jezero...dva prirodna jezera jos uvijek cista i za kupanje to koliko ja znam...


IZVORNA PORUKA: mala curica

Ja ni u kom slucaju ne bih preporucila Prokosko jezero
Znam njegove mitove jos od davnina ko zaroni u to jezero vise nikada ne izroni
Ne da boze djecu dovesti a djeca k'o djeca
svugdje hodaju i usekundi izgube se iz vida.
Prokosko ni u kom slucaju!!!!!!!!!!!!!!!!!


IZVORNA PORUKA: medavi

IZVORNA PORUKA: mamsi

Može li mi iko reči kako je tamo,prijatelji nas nagovaraju da odemo jedan vikend,oni kažu da je lijepo a i da nije skupo,navodno smještaj je 20KM za sve troje,a i ja baš imam želju otići.
majo jos jedna informacija -nije skupo al i nije neka ponuda al za jedan vikend za promjenu nije ni bitno ono sto bi rekli nek se zrak promijeni
super je za setnju a i blizu vam je lukavac pa mozete i tamo malo uvecer...ja sam sa svojim dragim prvi put izisla u robinzon na modracu pa me vezu lijepe uspomene za to mjesto probaj vidi mozda odete opet...za kupanje nije a za kenu neznam imali sta interesantno...




IZVORNA PORUKA: medavi

IZVORNA PORUKA: mala curica

Ja ni u kom slucaju ne bih preporucila Prokosko jezero
Znam njegove mitove jos od davnina ko zaroni u to jezero vise nikada ne izroni
Ne da boze djecu dovesti a djeca k'o djeca
svugdje hodaju i usekundi izgube se iz vida.
Prokosko ni u kom slucaju!!!!!!!!!!!!!!!!!
E to neznam nisam cula la u biti svako jezero je rizicno za djecu a valjda ce svaka mama svoje djete pazit na takvom mjestuuser posted image maja ce najvjerovatnije otic na modrac a tamo nema kupanja



IZVORNA PORUKA: mala curica

Znam ja i to dobro moji korijeni su s tog kraja
iz Fojnice,tako da znam malo vise o Prokoskom jezeru




IZVORNA PORUKA: dina_89

sto se tice jezera znam da je prljavo i da nije za kupanje ali nisu oliko losi oni restorani u okolino ponekad dole izadjemo jer malo duze rade a isto tako znam da je smjestaj jako jeftin te sobe ne bitno koliko ce ih biti u sobu oko 20 km  a to je vecinom u privatnim kucama cini mi se u svakoj kuci iznajmljuju te sobe i tak


IZVORNA PORUKA: dina_89

tek sad vidim da ste pricale o jos nekim jezerima a ja sam napisala post o jezeru modrac
i izvinite na greskama u predhodnom postu




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Turističke destinacije u BiH
23.6.2010 21:21:42   
acudesa
Postovi sa : Blidinje
IZVORNA PORUKA: nikka

Dali ste bili tamo,kako je što se tče klime,čula sam da noći pod šatorom znaju biti jako hladne čak i ljeti.
Kakvi sadržaji postoje,restorani,hoteli,prenoćišta?
Gledala sam po netu uglavnom se vidi samo jezero i planina i neka  koliba(restoran) ako sam dobro zpamtila.



< Poruku je uredio acudesa RR -- 23.6.2010 21:22:02 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Turističke destinacije u BiH
24.6.2010 0:46:22   
milenium
nikka pored jezera ti nema nijedan hotel,ima gore kod skijališta.restoran je taj što si navela a ima i dole ispod jedan u kojem je malo jeftinije nego u ovom prvom.blizu vam je Masna Luka pa možete i to posjetit,tu je raj user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Turističke destinacije u BiH
18.3.2011 17:11:21   
bananica
da malo podignem ovu temu
sa prvim zrakama sunca u meni se probudila zelja za nekim izletom, obilaskom.....ma samo da budemo izvan kuce i gradskih ulica
ima li neko da mi preporuci neko lijepo mjesto, park, ...nesto gdje se ima sta vidjeti, popiti kafa, uzivati u prirodi

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Turističke destinacije u BiH
23.4.2011 21:27:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

da malo podignem ovu temu
sa prvim zrakama sunca u meni se probudila zelja za nekim izletom, obilaskom.....ma samo da budemo izvan kuce i gradskih ulica
ima li neko da mi preporuci neko lijepo mjesto, park, ...nesto gdje se ima sta vidjeti, popiti kafa, uzivati u prirodi


ja bih da preporucim begovo etno selo na visickoj visoravni. bili smo prosle godine i super je bilo. a sutra namjeravamo na izlet na prokosko jezero jer nikad nismo bili tamo pa me zanima ako neko moze da nam malo napise kako je tamo. cula sam da je hladnije, pa ne znam kako da se sutra obucemouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Turističke destinacije u BiH
26.4.2011 0:04:53   
Adana
Ja predlazem i Bijambare. Prelijepo! Ima se i gdje prosetati, i rostiljati, ima i planinarski dom, mogu se obici i pecine, ma ljepota i sume kao u prici. :)

Za one koje su u Sarajevu ili blizini, iznad izletista Barice se nalazi se Čavljak, setnja kroz sumu, izlazi se na proplanak, pogled na grad, ima planinarski dom, moze se i rostiljati. Ljepota! A nije daleko od grada.


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.4.2011 14:20:30   
jupajdi
Ja bih preporucila Begovo etno selo. Odmah poslije Nisicke visoravni, prije Bijambara, sa glavne ceste od Sarajeva lijevo se skrene. Bas fino za vidjeti nase starine, sjesti, odmoriti se, pojesti ( odlican burek u velikoj tepsiji user posted image  ).

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.4.2011 20:01:40   
Adana
Mene su malo razocarali u tom selu jer ne moze se uci ako se nece jesti, a nece da daju cjenovnik/meni da se vidi sta ima i koliko kosta... user posted image  A i bezze mi je sto se ne moze samo kafa popiti...
Nama su jedva otvorili vrata i onako preko neke stvari razgovarali, tako da nisam imala zelje ni da udjemo. user posted image
Helem... Za sada nista od Begovog sela... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.4.2011 20:06:45   
Adana
A mislim i da je poceo da saobraca stari Ciro od Visegrada do Mokre Gore. user posted image
Prosle godine je isao od Mokre Gore do Sargan Vitasi, a izgleda da je obnovljen i dio pruge u BiH pa ce ici od Visegrada do kraja. :) user posted image
To je definitivno nesto sto se treba vidjeti i dozivjeti!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.4.2011 20:57:48   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Adana

Mene su malo razocarali u tom selu jer ne moze se uci ako se nece jesti, a nece da daju cjenovnik/meni da se vidi sta ima i koliko kosta... user posted image  A i bezze mi je sto se ne moze samo kafa popiti...
Nama su jedva otvorili vrata i onako preko neke stvari razgovarali, tako da nisam imala zelje ni da udjemo. user posted image
Helem... Za sada nista od Begovog sela... user posted image

pa ne znam ko bi tamo i isao samo na kafu, ipak je to restoran i pansion... a nije uopce skupo, nas 4 smo se najeli, pili pive i kafu i doslo nas je oko 80km. prema nama su bili izrazito ljubazni, padala je kisa i zahladnilo a sjeli smo vani jer je unutra bilo sve rezervisano, da bi nam gazda svima posudio jakne da se ogrnemo

< Poruku je uredio teacher75 -- 27.4.2011 20:59:13 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.4.2011 22:47:54   
Adana
Pa recimo da smo htjeli vidjeti sta ima, kako izgleda, a ne jesti... mada ni to vjerovatno ne bi bio problem... I nisu bas bili ljubazni, bar prema nama...
I nisu bas ni jeftini koliko vidim... Mada ni to vjerovatno ne bi bio problem da smo imali priliku uci i vidjeti meni/cjenovnik. :)
Sve u svemu, ko zna, mozda opet odemo, ne izgleda lose i voljela bih obici...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Turističke destinacije u BiH
27.4.2011 23:32:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Adana

Pa recimo da smo htjeli vidjeti sta ima, kako izgleda, a ne jesti... mada ni to vjerovatno ne bi bio problem... I nisu bas bili ljubazni, bar prema nama...
I nisu bas ni jeftini koliko vidim... Mada ni to vjerovatno ne bi bio problem da smo imali priliku uci i vidjeti meni/cjenovnik. :)
Sve u svemu, ko zna, mozda opet odemo, ne izgleda lose i voljela bih obici...

u poredjenju s ostalim restoranima meni nije skupo, ja sam se bas iznenadila. jer smo imali ustipke kao predjelo, zatim smo jnas cetvero imali glavno jelo- snicle ili tako nesto, pili pive i sokove i kafu- ispada oko 20 km po osobi, u ostalim restoranima sama snicla i pice dodje oko 20km, a gdje je tu predjelo i kafe? obzirom da je nesto drugacije, ja sam ocekivala da ce biti bas skupo pa sam se prijatno iznenadilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Turističke destinacije u BiH
9.5.2011 14:50:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: Adana

Mene su malo razocarali u tom selu jer ne moze se uci ako se nece jesti, a nece da daju cjenovnik/meni da se vidi sta ima i koliko kosta... user posted image  A i bezze mi je sto se ne moze samo kafa popiti...
Nama su jedva otvorili vrata i onako preko neke stvari razgovarali, tako da nisam imala zelje ni da udjemo. user posted image
Helem... Za sada nista od Begovog sela... user posted image



ovakva i slicna iskustva sam slusala i od prijatelja

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Turističke destinacije u BiH
9.5.2011 14:54:44   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Adana

Mene su malo razocarali u tom selu jer ne moze se uci ako se nece jesti, a nece da daju cjenovnik/meni da se vidi sta ima i koliko kosta... user posted image  A i bezze mi je sto se ne moze samo kafa popiti...
Nama su jedva otvorili vrata i onako preko neke stvari razgovarali, tako da nisam imala zelje ni da udjemo. user posted image
Helem... Za sada nista od Begovog sela... user posted image



ovakva i slicna iskustva sam slusala i od prijatelja


unutra nema puno stolova i vjerovatno je uvijek posjeceno pa se mora rezervisati, kao i u vecini popularnijih restorana

< Poruku je uredio teacher75 -- 9.5.2011 14:55:09 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Turističke destinacije u BiH
9.5.2011 14:57:32   
teacher75
mi smo nekidan bili na borackom jezeru i moram pohvaliti da nam je super bilouser posted image jedino je put do gore ruzan jer ima puno okuka pa je lana 2 puta povratila, ali su livade divne i ima dijete gdje da skace i da se istrci, priroda jako lijepa. ja nisam pobornik za kupanje u jezeru, ali ovako, otici na izlet tamo u proljece mi je super

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Turističke destinacije u BiH
9.5.2011 14:58:46   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Adana

Mene su malo razocarali u tom selu jer ne moze se uci ako se nece jesti, a nece da daju cjenovnik/meni da se vidi sta ima i koliko kosta... user posted image  A i bezze mi je sto se ne moze samo kafa popiti...
Nama su jedva otvorili vrata i onako preko neke stvari razgovarali, tako da nisam imala zelje ni da udjemo. user posted image
Helem... Za sada nista od Begovog sela... user posted image



ovakva i slicna iskustva sam slusala i od prijatelja


unutra nema puno stolova i vjerovatno je uvijek posjeceno pa se mora rezervisati, kao i u vecini popularnijih restorana


da se treba rezervisati mi je sasvim ok, to se samo mora istaci na web stranici, da ljudi znaju, a na ljubaznosti se bas treba poraditi, cak i onaj koji je slucajno naletio na etno selo da se osjeca dobrodosao, da mu se sve lijepo i ljubazno objasni, pokusa udovoljiti njegovim zeljama, pa i ako nema mjesta u tom trenutku za sjediti, moze se zamoliti za razgledanje sela, malo setnje,ili sta vec,a ne neljubazno tjerati ljude s vrata,to mi je cisti bezobrazluk

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Turističke destinacije u BiH
15.5.2011 22:11:37   
taurus
mi smo u subotu bili na bijambarama i bilo nam je prelijepo
meni je prvi put i baš sam oduševljena

od ulaza tj. parkinga ima staza oko 1,5 km kroz šumu do planinarskog doma, sve je asfaltirano i može se sa kolicima, a uz put imaju klupe i stolovi za odmor
ispred doma imaju ljuljačke i tobogan za malu raju a okolo je sve borovina
usluga u domu je super a cijene su simbolične, mada im meni čine samo uštipci, pura, čorba, grah i salate
ja i R smo išli u obilazak pećine i njegovoj radosti nije bilo kraja, jer nikada do sada nije bio u pećini i čekao je da se pojavi betmanuser posted image

sve u svemu toplo preporučujem ovo prelijepo mjesto svima

ja sam baš napunila baterije

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Turističke destinacije u BiH
16.5.2011 9:57:56   
mamina princeza
mi smo u subotu bili u Etno Begovom selu. Ja sam citala tako o neljubaznosti pa sam se i bojala al mis mo dobro prosli:)))

Super nam je bilo pregledali zivotinjice ( konje. koke, lane, patke) poigrali se u igralistu , razgledali kucice one starinske sobice ..... Pojeli ustipke i to j eto. nije bilo netso previse guzve pa s enije ni moralo rezervisati. Sto se cjene tic enije mi ni netso strasno - mi smo jeli dvoje ustipaka , dvije bosanske kahve, tri ledena caja, sve to bilo 22 KM.

Nismo mogli odjednom i to i bijambare al iduc put cemo bijambare posto nismo nikad tamo bili. Jel hladno u pecini - negdje sam prositala da jeste:)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *